نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: امیری: با هیچ تیم ایرانی مذاکره نکرده‌ام

12378
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    10630
    تشکـر
    345
    تشکر شده 969 بار در 321 پست
    میزان امتیاز
    0

امیری: با هیچ تیم ایرانی مذاکره نکرده‌ام

جدایی کی‌روش بزرگترین اشتباه فوتبال ایران است
    امیری: با هیچ تیم ایرانی مذاکره نکرده‌ام

در حالی که گفته می شد دیدار با استقلال گودبای پارتی امیری است لژیونر شدن این بازیکن ملی‌پوش نفت‌تهران فعلا منتفی است.

به گزارش "ورزش سه"، امیری در مورد اوضاع خودش در نفت‌تهران و همچنین استعفای کارلوس کی‌روش به عنوان یک ملی‌پوش صحبت می‌کند.
    * در مورد پیروزی مقابل استقلال صحبت کن.

بازی خیلی سختی بود، ما تمام تلاشمان را کردیم که امتیازمان را به امتیاز تیم های بالای جدولی نزدیک کنیم. استقلال جایگاه بسیار خوبی در جدول دارد اما خدا را شکر در تقابل با آنها از موقعیتی که گیرمان آمد استفاده و شرایطمان را در جدول بهتر کردیم.
    * اینکه استقلالی ها می گویند داوری علیه‌شان بوده را قبول داری؟

به نظر من داوری آنچنان مشکل نداشت و با وجود اینکه بازی سنگینی بود داور توانست خوب این دیدار را کنترل کند. نمی خواهم بگویم هیچ کس اشتباه ندارد، حتی داوری در سطح اروپا هم مشکل دارد و به هر حال این موضوع هم بخشی از جذابیت های فوتبال است اما قضاوت آقای اکبریان در دیدار ما با استقلال تاثیرگذار نبود و او خوب داوری کرد.
    * با وجود اینکه گفته می شد بعد از بازی استقلال از نفت‌تهران جدا خواهی شد این اتفاق نیفتاده است. در موردش صحبت می کنی ؟

واقعیتش این است که خودم از این موضوع اطلاعی نداشتم اما در تلویزیون دیدم که گفته شد وحید امیری بعد از بازی استقلال از نفت‌تهران جدا می شود. من نمی دانم این موضوع از کجا آب می خورد؟ من می خوابیدم، بیدار می شدم و می دیدم که گفته شده امیری پیشنهاد دارد و فلان روز می رود ولی بدون توجه این مسائل و با تمرکز بالا بازی می کردم و توانستم روند خوبم را ادامه بدهم. من بازیکن نفت هستم و همه چیز را به باشگاه سپرده ام و آنها باید تصمیم بگیرند. البته نه اینکه خودم اصلا دخیل نباشم ولی در کل من 3 ماه دیگر بیشتر با نفت‌تهران قرارداد ندارم.
    * موضوع پیشنهاد از سپاهان چقدر صحت دارد؟

واقعیتش این است که باهیچ تیمی در ایران هیچ صحبتی انجام ندادم.
    * درباره الحاقیه‌ای که قنبرزاده از آن صحبت کرده بگو.

این تصمیم گرفته شده بود و من هم در جریانش بودم. دیروز با آقای قنبرزاده صحبت کردم و ایشان گفت قضیه الحاقیه قطعی است و خیالت راحت باشد. من همان قرارداد خودم یعنی 220 میلیون تومان را گرفتم ولی مدیرعامل گفت راجع به الحاقیه هیچ مشکلی وجود ندارد.
    * گویا بعد از بازی با استقلال هم بابت رقم پایین قراردادت دلخور بودی و صحبتی انجام دادی؟

دلخوری آنچنانی نداشتم من فقط گفتم خدا را صدهزار مرتبه شکر از جایی آمدم که یک میلیون تومان هم ارزش بالایی دارد. من ناشکر نیستم ولی شرایطی پیش آمد که خودم اذیت می شدم ولی با توجه به صحبت های اخیر این موضوع حل شده است.

* چند وقت پیش مقابل الجیش قطر در پلی آف آسیا حذف شدید، آن بازی را فراموش کرده اید؟

بازی با الجیش دیگر برایمان تمام شده است. بازی پایاپایی با این تیم انجام دادیم و برخلاف روندی که داشتیم متاسفانه روی یک اتفاق گل خوردیم و نتوانستیم به شرایط بازی برگردیم اما به جرات می گویم از الجیش بهتر بازی کردیم و توانستیم روند خوب فوتبال بازی کردن را در دیدار با استقلال ادامه دهیم و این بار فرقش در این بود که نتیجه گرفتیم. از این به بعد تمام تمرکزمان روی بازی های لیگ است.
    * این هفته با استقلال اهوازی بازی دارید که یقه تیم های بزرگی مثل استقلال تهران و ذوب‌آهن را گرفته است، برنامه تان برای این دیدار چیست؟

یقینا روبه‌روی هر تیمی بازی کنی فوتبال خوبی ارائه می دهیم. نفت فوتبال خوبی بازی می کند اما اینکه توام با 3 امتیاز باشد ارزش دارد. قطعا در ادامه به تیم های بالای جدول نزدیک می شویم. در مورد استقلال اهواز باید بگویم که این تیم جوان های خوبی دارد و خوب بازی می کند. نباید خدایی نکرده این تیم را دست کم بگیریم. این تیم هم جوان دارد و هم با تجربه و هر تیمی که بخواهد آنها را شکست دهد باید از تمرکز بالا و آمادگی جسمانی خوبی برخوردار باشد. ما فقط به 3 امتیاز این دیدار فکر می کنیم.
    * با توجه به اینکه لیگ قهرمانان آسیا و جام‌حذفی را ازدست داده اید، فکر می کنی بتوانید در لیگ‌برتر مدعی باشید؟

به هر حال تیم ما در حال حاضر مشکلات مالی عدیده ای دارد ولی موقعی که بازیکنان وارد زمین می شوند هیچ کاری با این جور مسائل ندارند و تمام تلاششان این است از حیثیت و آبروی نفت دفاع کنند. ما باید بتوانیم جایگاه پارسالمان را تکرار کنیم. متاسفانه در جام‌حذفی و آسیا حذف شده ایم. ان‎شاءالله بتوانیم در لیگ جبران کنیم و جزو 3 تیم قرار بگیریم. باز هم می گویم مشکلات مالی هست ولی تمام هم و غم این است در لیگ نتیجه بگیریم.
    * به عنوان یک ملی‌پوش نظرت در مورد استعفای کارلوس کی‌روش چیست؟

نه اینکه بخواهم چون در زمان آقای کی‌روش تیم‌ملی بودم و از من دعوت بخواهم این حرف را بزنم ولی به نظر من بزرگترین اشتباه فوتبال ایران این است که بخواهند با استعفای آقای کی‌روش موافقت کنند او که چیزی نمی خواهد به جز امکانات اولیه، لباس خوب و زمین تمرین مناسب و به نظر من این‌ها حرف حساب است. اگر ایشان بخواهد به خاطر اینجور مسائل ایران را ترک کند، برای نام کشور و حیثیت فوتبالمان خوب نیست. از مسوولان تمنا می کنم که این مشکلات برطرف شود و چه خودم در تیم‌ملی باشم چه نباشم، مطمئن باشید تیم‌ملی زیرنظر کی‌روش اگر شرایط اولیه را برایش مهیا کنند به جام‌جهانی راه پیدا می کند. همانطور که دیدید تیم‌ملی سال گذشته روبه‌رو هر تیمی راحت فوتبال بازی می کرد. اگر خدایی نکرده اتفاقاتی رقم بخورد که ما نتوانیم به جام‌جهانی برویم، آن وقت خیلی بد می شود و همه حسرت می خورند در ضمن این را بگویم که نوشدارو بعد از مرگ سهراب هیچ ارزشی ندارد.

2. 2 کاربران زیر از @RY@ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : امیری: با هیچ تیم ایرانی مذاکره نکرده‌ام

ممنون
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45821
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

استوره های مارو

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 118 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط seonab95 نمایش پست ها
    استوره های مارو
    برا گفتن این یه کلمه تاپیک عهد باستان بالا آوردی !

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)