نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: فرکی: کاش سپاهان مرا تا نیم فصل تحمل می‌کرد

2059
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    10630
    تشکـر
    345
    تشکر شده 969 بار در 321 پست
    میزان امتیاز
    0

فرکی: کاش سپاهان مرا تا نیم فصل تحمل می‌کرد

زمانی که بازیکن بالای 30 سال را کنار گذاشتم حاشیه‌ها شروع شد
    فرکی: کاش سپاهان مرا تا نیم فصل تحمل می‌کرد

حسین فرکی که این روزها دور از فوتبال است به استراحت مشغول است.

به گزارش "ورزش سه"، فرکی فعلاً از دور نظاره گر بازی‌های لیگ است و در مورد اوضاع و احوال تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس و سپاهان صحبت می‌کند.
    * بازی‌های لیگ را دنبال می‌کنید؟

بله، بازی‌ها را می‌بینم به هر حال فوتبال ورزشی است که اگر حساسیت در آن نباشد، جذابیتش نسبت به ورزش‌های دیگر کمتر می‌شود. در این فصل شاهد این هستیم که همانند دو فصل گذشته شرایط پایین و بالای جدول باعث می‌شود آنهایی که فوتبال را دنبال می‌کنند، لذت بیشتری ببرند. البته بازی‌ها باید کیفیت بیشتری داشته باشد و امیدوارم حساسیت مانع از داشتن کیفیت نشود. امیدوارم تیمی که شایسته قهرمانی است به آن دست پیدا کند.
    * استقلال و پرسپولیس تا اینجای کار چطور می دانید؟

استقلال از ابتدای فصل شروع خوبی داشت برخلاف پرسپولیس که شروع خوبی نداشت ولی الان شاهد هستید که پرسپولیس شرایط خوبی دارد و استقلال هم بالای جدول است. دوم و سوم بودن استقلال و پرسپولیس نسبت به دوره‌های قبل باعث شده که فوتبال جذاب‌تر شود. امیدوارم رقابت خوب و سالمی بالای جدول برقرار باشد. حضور استقلال و پرسپولیس در بالای جدول اتفاق خوبی است.
    * علت موفقیت برانکو را در چه می‌بینید و فکر می‌کردید پرسپولیس بتواند تا این حد پیشرفت کند؟

علت موفقیت آقای برانکو ابتدا خودش است یعنی شخص ایشان کار بلد است و برانکو مربی باشخصیت، بادانش و باتجربه در کشور ماست و دوم هم خود بازیکنان پرسپولیس که از بهترین بازیکنان فوتبال ما و تلفیقی از جوان و باتجربه هستند، باعث موفقیت این تیم هستند و البته هواداران بیشمار این تیم را هم به این دو چیزی که گفتم اضافه کنید. این 3 موضوع از مسائلی است که باعث موفقیت پرسپولیس شده در ضمن این تیم از هیات مدیره‌ای فوتبالی برخوردار است و افرادی مثل آقایان زادمهر، کاشانی و بقیه همکارانشان دست به دست هم داده‌اند و پرسپولیس توانست امسال تفاوت زیادی نسبت به سال گذشته و حتی شروع این فصل داشته باشد. پرسپولیسی‌ها نشان داده‌اند به دنبال بازی زیبا و البته نتیجه گیری هستند.
    * سپاهان بعد از جدا شدن شما هم نتیجه نگرفت، دلیلش چه چیزی می‌تواند باشد؟

به هر حال برای من اتفاقاتی افتاد که به درخواست خودم از سپاهان جدا شدم. به خاطر اینکه اعتقاد داشتم تیم در اولویت است و همه ما تلاش می‌کردیم تیم موفق باشد. اگر خدایی نکرده احساس می‌کردیم که تیم دارد لطمه می‌خورد سعی می‌کردیم اجازه ندهیم اتفاق بیافتد. در آن شرایط احساس کردم به خاطر آن کسانی که فکر می‌کردند مشکل من هستم باید جدا شوم و به هر حال امروز شرمنده هواداران نشوم ولی تا این لحظه سپاهان نتوانسته خودش را پیدا کند و من هم از این شرایط خوشحال نیستم. به هر حال با آن تیم قهرمان شدم و به خاطر مردم اصفهان و هواداران واقعی که همیشه حساب آنها را از هوادارانی که شرایط را برای مربی سخت و بی احترامی می‌کنند جدا کرده‌ام، ناراحت هستم. مطمئن بودم که اگر تا نیم فصل تحمل می‌کردند می‌توانستم در مصمم‌تر کار را دنبال کنم.
    * سپاهان تیم مسنی است، چرا در زمان حضورتان این تیم را جوان نکردید. در بازی رفت این تیم با پرسپولیس، سپاهان فقط 3 بازیکن زیر 30 سال داشت.

زمانی که من تیم را تحویل گرفتم باید با همان شرایطی که داشت کار را دنبال می‌کردم زیرا آقای کرانچار تیم را بسته بود. البته عملکرد تیم قابل قبول بود و بازیکنان خوبی داشتیم که قهرمان شدیم ولی پیش‌بینی من این بود که در سال آینده بتوانم شرایط را تغییر بدهم همانطور که در نیم فصل اول امسال در کنار باتجربه‌ها از جوان‌ها استفاده کردم و همین جوان‌ها می‌توانند کارهای بزرگی در ادامه انجام دهند و من در واقع جوانگرایی را شروع کرده بودم اما این اجازه به من داده نشد که ادامه دهم و من مجبور شدم سپاهان را ترک کنم اما این را بگویم زمانی که من قصد داشتم یک بازیکن بالای 30 سال را کنار بگذارم و به یک بازیکن جوان میدان دهم شاهد هستید که چقدر حاشیه درست می‌شد. می‌خواستیم آرام آرام شرایط سپاهان را تغییر بدهیم اما متاسفانه نگذاشتیم.
    * درباره اخراج هادی عقیلی از سپاهان که اصلی‌ترین بحث این روزهای این تیم است چه نظری دارید؟

این مساله به باشگاه مربوط می‌شود و من نمی‌دانم در این بین چه اتفاقاتی رخ داده به هر حال برای سپاهان و هادی عقیلی آرزوی موفقیت دارم.
    * الان که در فوتبال حضور ندارید مشغول چه کاری هستید؟

بعد از 5، 6 سال کار سخت و فشرده، دو سال کار در نفت، فولاد و یک سال در سپاهان واقعا خسته شده بودم و نیاز به استراحت داشتم و الان هم در این فضا بیشتر وقتم را با خانواده ام سپری می کنم و کارهای عقب افتاده ام را انجام می دهم و در این مدت که نبودم از دوستان خوبم و هم تیمی های خودم چه تیم محلی، چه دوستانی که قبلا با آنها بودم دور شده بودم و الان فرصت ملاقات آنها را دارم. من حتی در فصل استراحت بازی ها باز هم استراحت نداشتم و دو زانویم را جراحی کردم و آن روزها خیلی به من سخت گذشت و الان که استراحت می کنم احساس خوبی دارم.
    * در آخر نظرتان در مورد استعفای کارلوس کی‌روش چیست؟

نظری ندارم زیرا تصمیم شخص ایشان است و نمی توانم به این موضوع ورود کنم و بگویم درست است یا غلط اما همیشه برای کی‌روش احترام قائلم و به عنوان یک همکار برایش آرزوی موفقیت می کنم.

2. کاربران زیر از @RY@ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : فرکی: کاش سپاهان مرا تا نیم فصل تحمل می‌کرد

ایییییی چقد از ذوب اهن و سپاهان بدم میاد خوش شانس تر این تیم ها ندیدم. بعدش هم استقلال
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    10630
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    ایییییی چقد از ذوب اهن و سپاهان بدم میاد خوش شانس تر این تیم ها ندیدم. بعدش هم استقلال
    هروقت روی پیرهنتون دوتا ستاره داشتین بیاین اهم صحبت کنیم

6. کاربران زیر از @RY@ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط @RY@ نمایش پست ها
    هروقت روی پیرهنتون دوتا ستاره داشتین بیاین اهم صحبت کنیم
    کنکور هم شانسی یکی درس نمیخونه رتبه میاره یکی میخونه نمیاره جریان همین 3تا تیم کلا رو شانسن مخصوصا اصفهانی ها از بس مقام دوست و پول دوستن
    براشونم میاد

شوخی کردم اصفهانی ها منو نزنینا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

8. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    10630
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    کنکور هم شانسی یکی درس نمیخونه رتبه میاره یکی میخونه نمیاره جریان همین 3تا تیم کلا رو شانسن مخصوصا اصفهانی ها از بس مقام دوست و پول دوستن
    براشونم میاد

شوخی کردم اصفهانی ها منو نزنینا
    گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بود میده

10. کاربران زیر از @RY@ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)