مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 100 از 106

موضوع: خود ارضایی در زمان پریودی

1. Top | #81

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    8.71
    تشکـر
    10,730
    تشکر شده 13,474 بار در 6,868 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

پاسخ : خود ارضایی در زمان پریودی

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    دیوونه پیامبر مطمئن نبوده؟

پیامبر همه چیزو میدونستن و به همه چیز مطمئن بودن.

دلیل مشورت کردنشون این بوده که مردم یاد بگیرن مشورت کنن و خود رای نباشن.
    واااا این چه حرفیه! !!!! معلومه که پیامبر مشورت میکرد که نتیجه بهتر بگیره! !! چرا براتون عجیبه پیامبر که خدا نبوده یه انسان بوده !!!!
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

2. Top | #82

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.68
    تشکـر
    3,032
    تشکر شده 1,499 بار در 987 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    واااا این چه حرفیه! !!!! معلومه که پیامبر مشورت میکرد که نتیجه بهتر بگیره! !! چرا براتون عجیبه پیامبر که خدا نبوده یه انسان بوده !!!!
    پیامبر خدا نبوده ولی به واسطه علمی که خدا بهشون داده بود همه چیز آسمانها و زمین از اول خلقت تا آخرشو میدونستن.

با اون علم خودشون میتونستن بهترین نتیجه رو مشخص کنن اما هدف ایشون تربیت مردم بود.
    مردم باید یاد میگرفتن که خودشون مشورت کنن و به نتیجه بهتر برسن.

یه ضرب المثل هست میگه:« ﺍﮔﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﻭ ﯾﮏ ﻭﻋﺪﻩ ﺳﯿﺮ ﮐﻨﯽ ، ﺑﻪ ﺍﻭﻥ ﻣﺎﻫﯽ ﺑﺪﻩ ﻭﻟﯽ ﺍﮔﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﯾﮏ ﻋﻤﺮ ﺳﯿﺮﺵ ﮐﻨﯽ ﺑﻬﺶ ﻣﺎﻫﯽ ﮔﯿﺮﯼ ﯾﺎﺩ ﺑﺪﻩ ».

3. Top | #83

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.68
    تشکـر
    3,032
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط nima01371 نمایش پست ها
    دوست عزیز امروز عصر پژوهش، آزمایش، سنجش,اندازه گیری، مطالعه و.... البته این چیزا تو کشور خرافه زده و سنتی خودمون جایی نداره مگر در خدمت همین خرافه باشه...
    نتیجه تحقیقات علمی در مورد « روزه » رو در لینک زیر دانلود کن ببین:
    Fasting.mp4 - آپلود عکس و فایل رایگان

حجمش 2 مگابایته فقط نترسید از دانلودش

« روزه میتواند کلیدی برای مبارزه با پیری باشد. البته روزه باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. روزه باعث کاهش هورمونهایی میشود که منجر به ابتلا به سرطان میشوند. »

این کلمه « خرافه » رو کی یادت داده همیشه همه جا ازش استفاده میکنی؟
    بازم میخوای بگی مذهب و طب سنتی خرافه است؟
    مذهب و طب سنتی مادر این علمهای مدرن هستن کجای کاری؟

اینم از آزمایش و پژوهش و علمی که میخواستی من که انجامش ندادم آمریکاییها انجام دادن.
    ویرایش توسط Experience : 06-13-2018 در ساعت 06:41 PM

4. Top | #84

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    8.71
    تشکـر
    10,730
    تشکر شده 13,474 بار در 6,868 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

پیامبر خدا نبوده ولی به واسطه علمی که خدا بهشون داده بود همه چیز آسمانها و زمین از اول خلقت تا آخرشو میدونستن.

با اون علم خودشون میتونستن بهترین نتیجه رو مشخص کنن اما هدف ایشون تربیت مردم بود.
    مردم باید یاد میگرفتن که خودشون مشورت کنن و به نتیجه بهتر برسن.

یه ضرب المثل هست میگه:« ﺍﮔﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﻭ ﯾﮏ ﻭﻋﺪﻩ ﺳﯿﺮ ﮐﻨﯽ ، ﺑﻪ ﺍﻭﻥ ﻣﺎﻫﯽ ﺑﺪﻩ ﻭﻟﯽ ﺍﮔﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﯾﮏ ﻋﻤﺮ ﺳﯿﺮﺵ ﮐﻨﯽ ﺑﻬﺶ ﻣﺎﻫﯽ ﮔﯿﺮﯼ ﯾﺎﺩ ﺑﺪﻩ ».
    باشه
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #85

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.45
    تشکـر
    3,091
    تشکر شده 3,004 بار در 1,562 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaaaaaaa نمایش پست ها
    معلومه ربطش میدم به دین وقران این دیدگاه منه خواست قانع بشه یانشه
    مشکل من نیست بتاتوجه به اینکه دین اسلام که کاملترین دین هست میگم
    این کاراشتباه وروجسم تاثیرنداشته باشه رو روح وروان ادم تاثیربدی داره
    ازاونایی که خودارضابی میکنن بپرسین افسردگی نگرفتن اعصابشون بهم نریخت
    وا.....خیلی مساءل دیگه
    والا من کسایی رو میشناسم که خودارضایی میکنن فوق العاده سرحال و خوش هیکلو شادن خیلیا رو میشناسما
    اونایی که افسردن دلیلش خودارضایی نیست دلیلش عذاب وجدانی هست که براساس تلقیناای منفی راجب این کاار تو ذهنشونه.
    هیچ جای همون قرانم که قبول دارین دقیق نگفته خودارضایی گناهه یه چندتا ایه مبهم اومده که اینا ورداشتن تفسیرای مختلف روش گذاشتن.

7. Top | #86

دلنوشته کاربر
    تمرکز کن رو کاری که دوست داری
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.79
    تشکـر
    127
    تشکر شده 157 بار در 115 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

ببینین یه بحثی که هست و یه چیزی که باعث میشه ادم و چیزی که باید باشه رشد نکنه و همیشه محدود باشه و تو یه کلام "نتونه ادم بودنش رو تمام کمال داشته باشه " بحث محدود کردن با دین و یا با خرافه ها و نمیدونم باور عموم و این طور حرفاست.

این که میگیم گناهه گناهه این خودش باعث تنش میشه نمیذاره ادم رشد کنه همیشه یه سدی ایجاد میشه که نذاره ادم کمال پیدا کنه.

گفتنش خب اسون نیست. مثلا یه چیزی که وجود داره بحث طبیعت ادم هست. میگیم که اقا تو به سن 20 سال رسیدی الان سنی هست که نباید به جنس مخالف نزدیک بشی و نمیدونم حرفای دیگه چون گناهه! وقتی ارتباط برقرار میکنیم داریم تو مسیری که طبیعتمون هست قدم برمیداریم این عادیه .... خب با طبیعتمون پیش بریم قطعا حالمون هم بهتر میشه. حالا با بحث علمیش کاری ندارم که یکی از مشاورا اینچا بهم اموزش دادن چون یه بحث پیچیده علمی میشه و از توان ما خارجه بجث کردن راجبش.

ولی این رو بدونیم که هر چقدر توی مسیری که طبیعت برامون انتخاب کرده پیش بریم حالمون بهتره. ولی خب قطعا منظورم انتخاب های درست هست در راستای این طبیعتی که هست.

خب میگیم که 18 سالگی به بلوغ میرسه و تا 30 سالگی باید منتظر باشه؟ چرا باید منتظر باشه؟ این خب خلاف قوانین طبیعتی هست که توش زندگی میکنیم. خب شما الان با این رویه برو که تا 30 سالگی نه دوست جنس مخالف میخوام و نه س-ک-س . خب معلومه کلا میریزی بهم عزیز دل.

اخر کلام اینکه زندگیمون بی نهایت نیست. با خرافه ها و نمیدونم حرف عموم و این که فلانی چند هزار سال پیش چی گفته واسه خودش زندگی رو تباه نکنیم. این قدر سخت نگیریم. دنیا چند روز و ماهی بیشتر نیست.

شاد زندگی کنین و با قوانینی که طبیعت انتخاب کرده پیش برین.

یادمه همیشه انتونی رابینز در مورد این قانون طبیعت صحبت میکرد. کتاب به سوی کامیابی از انتونی رابینز رو اگه وقت کردید بخونید. ولی خب 400-500 صفحه ای هست.

این که حالمون خوب نیست(بخشی که به خودمون مربوط میشه رو مد نظرم هست) علتش بیشتر این هست که داریم خودمون رو محدود میکنیم.

از حالت گناه و مجازات و قاضی و متهمی یکم خارج بشیم.

من اصلا بحثای تخصصی مشاوره پیگیری نمیکنم ولی این رو میدونم که این که طرف هی با خودش بگه گناه گناه گناه خودش منشا یه اختلالی میشه ولی خب اونقدر عادی شده که دیگه به چشم نمیاد.

و در اخر این رو میخواستم بگم که شاید بعضیا از حرفم خوششون نیاد ولی خب جای گفتن که داره که "ازاد باشیم. ادم برای زندانی شدن با افکار گناه و مرز بندی بوجود نیومده. ادم مثل هر موجود دیگه ای تو طبیعت زندگی میکنه"

وقتی شما برخلاف قانون طبیعت پیش برید خود به خود حالتون بدمیشه مجبور میشید تحمل کنید (جنسی ) یا همش از طرف طبیعت انرژی منفی به شما وارد میشه.

امیدوارم حرفام مورد استفاده شما قرار بگیره.

مشکل ما ایرانیا وقتی شروع شد که امثال "خس گناه" و "محدودیت" رو به زندگی وارد کردیم که اونم بحث الان و دیروز نیست.
    Neurosurgeon Sajad

8. 2 کاربران زیر از ss75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #87

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.45
    تشکـر
    3,091
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaaaaaaa نمایش پست ها
    در روایتی می خوانیم که از امام صادق (ع) در خصوص خودارضایی سؤال شد حضرت فرمودند:
    « معصیت عظیمی است که خداوند متعال در کتابش (قرآن) از آن نهی کرده است و کسی که چنین کاری را انجام دهد، مثل این است که با خود ازدواج کرده باشد و
    اگر من بدانم که کسی این کار را انجام داده است با او هم غذا نمی شوم!»
    شخص سؤال کننده در ادامه پرسید: « ای فرزند رسول خدا نظر قرآن را در خصوص این عمل چیست؟
    حضرت فرمود:« قَوْلُ اللَّهِ « فَمَنِ ابْتَغى‏ وَراءَ ذلِکَ فَأُولئِکَ هُمُ العادُونَ »وَ هُوَ مِمَّا وَرَاءَ ذَلِک
    « خودارضایی مصداق این سخن خداست که فرموده :« « فَمَنِ ابْتَغى‏ وَراءَ ذلِکَ فَأُولئِکَ هُمُ العادُونَ » و کسانى که غیر از این طریق را طلب کنند، تجاوزگرند
    در توضیح این آیه باید بگوییم که در آیات قبل از این آیه خداوند متعال در توصف مؤمنان رستگار فرموده:
    « وَ الَّذینَ هُمْ لِفُرُوجِهِمْ حافِظُونَ (*) إِلاَّ عَلى‏ أَزْواجِهِمْ أَوْ ما مَلَکَتْ أَیْمانُهُمْ فَإِنَّهُمْ غَیْرُ مَلُومینَ

یعنی« مؤمنان رستگار، کسانی هستند که دامان خود را (از آلوده‏ شدن به بی عفتى) حفظ می کنند، مگر آمیزش جنسى و التذاذی که با همسران و کنیزانشان دارند، که در بهره‏ گیرى از این موارد مشروع ملامت نمی ‏شوند.»
    و در آیه مورد بحث که در ادامه آیات قبل آمده خداوند متعال فرموده:« فَمَنِ ابْتَغى‏ وَراءَ ذلِکَ فَأُولئِکَ هُمُ العادُونَ» یعنی کسی که غیر از این راههای مشروع که ذکر
    شد بدنبال التذاذ جنسی باشد متجاوز است. یعنی از حدود و مرزها و خط قرمزهایی که خداوند متعال تعیین کرده تجاوز کرده است.
    طبق این آیه، التذاذ جنسی در هر قالبی غیر از التذاذ با همسران و کنیزان صورت بگیرد اعم از (زنا، لواط و خودارضایی) نامشروع است.
    نکته ای که در اینجا لازم به ذکر است این است که گرچه قرآن کریم منبع اساسی استنباط احکام الهی است.
    پیروز
    اینا که شما اوردی روایتو حدیث هست که به راحتی قابل تحریفن یه ایه دقیق دقیق از خود قران بیار که واضح گفته باشه گناهه

10. Top | #88

دلنوشته کاربر
    تمرکز کن رو کاری که دوست داری
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.79
    تشکـر
    127
    تشکر شده 157 بار در 115 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

به قول یه دوستی اینجا که بهم گفت ......

تو الان مثل یه پرنده ای هستی که میخواد ازاد بشه پروار کنه.

به خودت سخت نگیر .......... به خودت فرصت بده که پرواز کنی.... به خودت فرصت بده که طبیعت تو رو با خودش همراه کنه بدون قانونای من دراوردی بدون حس گناه. وقتی کسی رو دوست داری خب دوسش داشته باش ... دوست داشتن چیزی که هست که طبیعت میخواد بهت یاد بده

و تو میگی من میخوام 10 سال دیگه یاد بگیرم! خب دیره!

برای خیلی چیزا دیره. میگی تفریح کنم 10 سال دیگه ... خب دیره! طبیعت بهت میگه الان تفریح کن زمین مال تو هست خوش بگذرون. ولی تو میگی نه نمیخوام! میخوام تحمل کنم! خب معلومه حالت بد میشه میگی چرا من حالم خوب نیست! (مخاطبم شخص خاصی هم میتونه باشه که چند روزیه میگه چرا حالم خوب نیست و دنبال راه میگرده... جواب اینه: خودت رو ازاد کن.)
    Neurosurgeon Sajad

11. کاربران زیر از ss75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #89

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.22
    تشکـر
    108
    تشکر شده 190 بار در 136 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    اینا که شما اوردی روایتو حدیث هست که به راحتی قابل تحریفن یه ایه دقیق دقیق از خود قران بیار که واضح گفته باشه گناهه
    این اصلا خوب نیست که یه نفرو میندازین گوشه رینگ و شروع میکنین کوبیدنش...
    یکی یه سوالی می پرسه، هرکسی هرچیزی که بلده و میدونه میگه که کمکی کرده باشه... کوبیدن توجیه نداره...
    حالا چه مذهبی، غیر مذهبی رو بکوبه یا غیر مذهبی، مذهبی رو بکوبه...

این خانم پرسیدن تو دوران عادت ماهانه میشه بدون عوارض خود ارضایی کرد؟ خب خیلیا تو این دوران رابطه هم برقرار میکنن و از اسفنج قاعدگی استفاده میکنن... ولی آیا این جواب به درد یه دختر مجرد میخوره که داره تو ایران زندگی میکنه؟ نه... ممکنه خود ارضایی های پیاپی و بی پروایی در شهوت باعث بشه پله ها رو زودتر طی بکنه و تو جامعه ی ما که روزی هزاربار دخترها پیشنهاد دریافت میکنن، کار دست خودش بده... هر زمینی قانون بازی خودش رو داره... تو ایران بهتره که نسبت به این مسایل احساس گناه داشته باشه تا بتونه روی خودش کنترل داشته باشه و با آبروی خودش و خانواده ش بازی نشه... تو اروپا این چیزا باعث آبرو ریزی نیست و کسی تمایلی به کنترلش نداره... ولی اینجا نگاه سنگین دیگران رو به همراه داره...
    ویرایش توسط heh_heh : 06-13-2018 در ساعت 09:52 PM
    از مخاطبینی که مشاوره و راهنمایی دریافت میکنن میخوام که
    بعد از انجام دادن راه کارها بیان و بگن جواب گرفتن یا نه

وقتی بی خداحافظی میرید، من می مونم و این سوال که؛
    آیا حرفم درست بود و مشکلش حل شد؟

13. Top | #90

دلنوشته کاربر
    ...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.76
    تشکـر
    372
    تشکر شده 380 بار در 249 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نتیجه تحقیقات علمی در مورد « روزه » رو در لینک زیر دانلود کن ببین:
    Fasting.mp4 - آپلود عکس و فایل رایگان

حجمش 2 مگابایته فقط نترسید از دانلودش

« روزه میتواند کلیدی برای مبارزه با پیری باشد. البته روزه باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. روزه باعث کاهش هورمونهایی میشود که منجر به ابتلا به سرطان میشوند. »

این کلمه « خرافه » رو کی یادت داده همیشه همه جا ازش استفاده میکنی؟
    بازم میخوای بگی مذهب و طب سنتی خرافه است؟
    مذهب و طب سنتی مادر این علمهای مدرن هستن کجای کاری؟

اینم از آزمایش و پژوهش و علمی که میخواستی من که انجامش ندادم آمریکاییها انجام دادن.
    پیش تر عرض کردم، امثال حضرت عالی علم و پژوهش و استدلال علمی و آزمایش و ... رو قبول ندارن، مگر در خدمت همون باورهای خودشون باشه!!!!
    بحث با شما بی فایده است و البته بنده هم انقد بیکار نیستم، بحث رو با کسی می کنند که منطق داشته باشه و قوه تفکر، نه سر سپردگی و تسلیم در برابر چیزایی که برچسب قرمز روشون زده! ناممکنه شما یکبار به اعتقادات و باورهاتون شک کنید یا حتی بیاندشید، چون برچسب قرمز روشون زدین و جیزه!

14. Top | #91

دلنوشته کاربر
    ...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.76
    تشکـر
    372
    سیستم عامل و مرورگر

والا من کسایی رو میشناسم که خودارضایی میکنن فوق العاده سرحال و خوش هیکلو شادن خیلیا رو میشناسما
    اونایی که افسردن دلیلش خودارضایی نیست دلیلش عذاب وجدانی هست که براساس تلقیناای منفی راجب این کاار تو ذهنشونه.
    هیچ جای همون قرانم که قبول دارین دقیق نگفته خودارضایی گناهه یه چندتا ایه مبهم اومده که اینا ورداشتن تفسیرای مختلف روش گذاشتن.
    اغلب صاحب نظران انسان شناسی و سلامت روان خویش ارضایی رو به عنوان یک رفتار سالم پذیرفته اند و حتی برخی از اونا ( نه همه شون) توصیه به انجامش میکنند! قطعاً برای یک بچه 12 13 14 15 ساله، خویش ارضایی بهتر از رابطه پرخطره!
    اینا عقل می خواد نه مغزی که افکار پوسیده عین تار عنکبوت دورش پیچیدن...

15. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #92

دلنوشته کاربر
    ...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.76
    تشکـر
    372
    سیستم عامل و مرورگر

رابطه جنسی با کنیز که مصداق بارز برده داری جنسی است حلاله اما خویش ارضایی نه!

17. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. Top | #93

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.45
    تشکـر
    3,091
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    این اصلا خوب نیست که یه نفرو میندازین گوشه رینگ و شروع میکنین کوبیدنش...
    یکی یه سوالی می پرسه، هرکسی هرچیزی که بلده و میدونه میگه که کمکی کرده باشه... کوبیدن توجیه نداره...
    حالا چه مذهبی، غیر مذهبی رو بکوبه یا غیر مذهبی، مذهبی رو بکوبه...

این خانم پرسیدن تو دوران عادت ماهانه میشه بدون عوارض خود ارضایی کرد؟ خب خیلیا تو این دوران رابطه هم برقرار میکنن و از اسفنج قاعدگی استفاده میکنن... ولی آیا این جواب به درد یه دختر مجرد میخوره که داره تو ایران زندگی میکنه؟ نه... ممکنه خود ارضایی های پیاپی و بی پروایی در شهوت باعث بشه پله ها رو زودتر طی بکنه و تو جامعه ی ما که روزی هزاربار دخترها پیشنهاد دریافت میکنن، کار دست خودش بده... هر زمینی قانون بازی خودش رو داره... تو ایران بهتره که نسبت به این مسایل احساس گناه داشته باشه تا بتونه روی خودش کنترل داشته باشه و با آبروی خودش و خانواده ش بازی نشه... تو اروپا این چیزا باعث آبرو ریزی نیست و کسی تمایلی به کنترلش نداره... ولی اینجا نگاه سنگین دیگران رو به همراه داره...
    شما انگار خیلی دوست داری جو بدی
    یکم رو صحبتایی که کردم با منطق و بدون تعصب فکر کنید اگر جواب قانع کننده ای داشتین صحبت کنید.
    ربطی به ایران و اروپا نداره خودارضایی که حتما لازم نیست از راه دخول باشه که کلا هیچی اطلاع حتی علمی هم ندارین متاسفانه.
    یه ادم شاید شرایط ازدواجش فراهم نباشه باید تا ابد فشار جنسیو تحمل کنه؟پیشنهاد شما تقوا پیشه کردنه؟نمیدونم والا شاید یه عده مث شما اونقدری قدرت ندارن تا شهوتشون رو سرکوب کنن!!!
    کلا همه چیو باهم قاطی کردین از خود ارضایی تا کجا رسیدین!!اصلا خودارضایی دقیقا چه ربطی به ابروی خانوادگی تو اجتماع داشت!!!
    ویرایش توسط saba95 : 06-13-2018 در ساعت 10:30 PM

19. Top | #94

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.22
    تشکـر
    108
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

شما انگار خیلی دوست داری جو بدی
    یکم رو صحبتایی که کردم با منطق و بدون تعصب فکر کنید اگر جواب قانع کننده ای داشتین صحبت کنید.
    ربطی به ایران و اروپا ندارهخودارضایی که حتما لازم نیست از راه دخول باشه که شما کلا از هیچی اطلاع حتی علمی هم ندارین متاسفانه.
    یه ادم شاید شرایط ازدواجش فراهم نباشه باید تا ابد فشار جنسیو تحمل کنه؟پیشنهاد شما تقوا پیشه کردنه؟نمیدونم والا شاید یه عده مث شما اونقدری قدرت ندارن تا شهوتشون رو سرکوب کنن!!!
    کسی که تو دوره ی ماهیانه هم نمی تونه صبر کنه یعنی خیلی داره این کارو میکنه... بچه که نیستی... آرمبخش هم باید به اندازه مصرف بشه وگرنه میشه اعتیاد... و وقتی از این اعتیاد خسته بشه میره سراغ مرحله ی بالاترش... اینکه من علمش رو دارم یا نه اصلا به شما ربطی نداره و ارزشی هم نداره بخوام خودمو به کسی ثابت کنم... هرکسی اون جوابی که بلده ارایه میده... شما هم فقط میتونی نظر خودتو بگی نه بیشتر

20. Top | #95

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.45
    تشکـر
    3,091
    سیستم عامل و مرورگر

کسی که تو دوره ی ماهیانه هم نمی تونه صبر کنه یعنی خیلی داره این کارو میکنه... بچه که نیستی... آرمبخش هم باید به اندازه مصرف بشه وگرنه میشه اعتیاد... و وقتی از این اعتیاد خسته بشه میره سراغ مرحله ی بالاترش... اینکه من علمش رو دارم یا نه اصلا به شما ربطی نداره و ارزشی هم نداره بخوام خودمو به کسی ثابت کنم... هرکسی اون جوابی که بلده ارایه میده... شما هم فقط میتونی نظر خودتو بگی نه بیشتر
    منم اصلا نگفتم کسی تو این کار افراط کنه توی کامنت های اولم گفتم این کار اگر به مقدار نرمال انجام بشه و توش زیاده روی نشه مشکلی ایجاد نمیکنه ولی شما یه دفه با خنجر ایمانو تقوا پریدی وسط کلا از خودارضای تا پای ریخته شدن ابروی خانوادگی رفتتیو کلا این کارو نهی کردی.
    نه اصلا لازم نیست شما خودتو به کسی ثابت کنی ولی کسی که میاد با کمال اعتماد بنفس میگه خودارضایی بده دوحالت داره: یا اونقدری قوی بوده که تونسته با خودش مقابله کنه(که خیلی نادره) یا اینکه واسه خودش راحته واسه بقیه میره بالا منبر.
    منم نظر خودمو دادم و حتی کامنت هاتونم نخوندم از بحث باهاتونم چیزی عایدم نمیشه که بخوام ادامه بدم.
    ویرایش توسط saba95 : 06-13-2018 در ساعت 10:38 PM

21. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. Top | #96

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.22
    تشکـر
    108
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

همون چون گناه محسوب میشه دیگه 55555555510000 میلیون دلیل و برهان واهی براش پیدا میکنن. مثل خیلی چیزای دیگه...
    ای لعنت به تو که کامنت میذاری بعدش راه میوفتی دیس کامنت میکنی... به تو چه که بقیه چی میگن... نظرتو گفتی دیگه بعدش خفه شو... کسی که سوال رو پرسیده جوابی که میخواد برمیداره... هی من دکترم من دکترم راه انداختی... خدا خر رو شناخته شاخ نداده... همون بهتر که ترک تحصیل کردی...

23. Top | #97

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.22
    تشکـر
    108
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

منم اصلا نگفتم کسی تو این کار افراط کنه توی کامنت های اولم گفتم این کار اگر به مقدار نرمال انجام بشه و توش زیاده روی نشه مشکلی ایجاد نمیکنه ولی شما یه دفه با خنجر ایمانو تقوا پریدی وسط کلا از خودارضای تا پای ریخته شدن ابروی خانوادگی رفتتیو کلا این کارو نهی کردی.
    نه اصلا لازم نیست شما خودتو به کسی ثابت کنی ولی کسی که میاد با کمال اعتماد بنفس میگه خودارضایی بده دوحالت داره: یا اونقدری قوی بوده که تونسته با خودش مقابله کنه(که خیلی نادره) یا اینکه واسه خودش راحته واسه بقیه میره بالا منبر.
    منم نظر خودمو دادم و حتی کامنت هاتونم نخوندم از بحث باهاتونم چیزی عایدم نمیشه که بخوام ادامه بدم.
    خنجر ایمان؟ تقوا؟ من؟
    من تو همین سایت هم چندبار گفتم از وقتی فهمیدم بچه دار نمیشم ازدواجمو به هم زدم و یه زندگی پر از کثافت کاری راه انداختم برا خودم...
    شما فقط لحظه رو میبینی... من میگم آینده ش ببین چی میشه... شما میخواید مشکل یه نفرو حل کنید در عوض حمله میکنید به یه نفر دیگه... یه پیامکی بود میگفت: فقط ماهی قرمز توی تنگ آدمه؟ ماهی سفید کنار سبزی پلو توله سگه؟.... فقط اونی که سوال پرسیده باید بهش احترام گذاشته بشه؟ اونی که وقت میذاره و با چیزایی که بلده جواب میده باید فحش بخوره؟

24. Top | #98

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.45
    تشکـر
    3,091
    سیستم عامل و مرورگر

خنجر ایمان؟ تقوا؟ من؟
    من تو همین سایت هم چندبار گفتم از وقتی فهمیدم بچه دار نمیشم ازدواجمو به هم زدم و یه زندگی پر از کثافت کاری راه انداختم برا خودم...
    شما فقط لحظه رو میبینی... من میگم آینده ش ببین چی میشه... شما میخواید مشکل یه نفرو حل کنید در عوض حمله میکنید به یه نفر دیگه... یه پیامکی بود میگفت: فقط ماهی قرمز توی تنگ آدمه؟ ماهی سفید کنار سبزی پلو توله سگه؟.... فقط اونی که سوال پرسیده باید بهش احترام گذاشته بشه؟ اونی که وقت میذاره و با چیزایی که بلده جواب میده باید فحش بخوره؟
    همه کامنت میزارن کسی فحش نداد به کسی جز شما که به یسری دارین توهین میکنین.
    اتفاقا این خیلی خوبه که ادما اینجور جاها خودشونو امتحان کنن ببینن واسه چیزی که بهش ایمان اوردن دلیل قانع کننده ای دارن یا صرفا از روی اجبار جامعه ایمان اوردن.
    بحث دینی هم همین طور من به کسی حمله نکردم فقط ازشون خواستم دلیل و سند و مدرک بیارن شاید منم قانع شدم.
    من نظرمو طبق تحقیقایی که دوساله راجب این مسئله انجام دادم گفتم.

25. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. Top | #99

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.68
    تشکـر
    3,032
    سیستم عامل و مرورگر

پیش تر عرض کردم، امثال حضرت عالی علم و پژوهش و استدلال علمی و آزمایش و ... رو قبول ندارن، مگر در خدمت همون باورهای خودشون باشه!!!!
    بحث با شما بی فایده است و البته بنده هم انقد بیکار نیستم، بحث رو با کسی می کنند که منطق داشته باشه و قوه تفکر، نه سر سپردگی و تسلیم در برابر چیزایی که برچسب قرمز روشون زده! ناممکنه شما یکبار به اعتقادات و باورهاتون شک کنید یا حتی بیاندشید، چون برچسب قرمز روشون زدین و جیزه!
    اینو نگی دیگه چی بگی میخوای بعد پس افتادن دست پیش بگیری؟

با همون کلیپی که دیدی گورت کنده شد دفن شدی دیگه روتو کم کن.

27. Top | #100

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.22
    تشکـر
    108
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

همه کامنت میزارن کسی فحش نداد به کسی جز شما که به یسری دارین توهین میکنین.
    اتفاقا این خیلی خوبه که ادما اینجور جاها خودشونو امتحان کنن ببینن واسه چیزی که بهش ایمان اوردن دلیل قانع کننده ای دارن یا صرفا از روی اجبار جامعه ایمان اوردن.
    بحث دینی هم همین طور من به کسی حمله نکردم فقط ازشون خواستم دلیل و سند و مدرک بیارن شاید منم قانع شدم.
    من نظرمو طبق تحقیقایی که دوساله راجب این مسئله انجام دادم گفتم.
    احسنت... این چقدر قشنگ تر شد... بله منم قبول دارم که اعتقادات باید به چالش کشیده بشه... اصلا پیامبر اسلام هم که اومد اولین کاری که کرد با تعصبات گذشته جنگید... محمدی شدن اولین قدمش تعصب نداشتنه... من کلا آدم بی ادبی ام... معذرت میخوام ولی با این شخصیت بهتر میتونم زندگی کنم... موفق باشید...

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)