نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: جاری بد جنس

12389
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26668
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

جاری بد جنس

من یک جاری دارم که خیلی با سیاست و بدجنس هست. ایشون در حضور همسرم و خانواده همسرم خیلی خوب با من برخورد میکنند ولی به محض اینکه مرا تنها گیر بیاورند بسیار بد با من برخورد میکنند و حرفهایی از روی غرض میزنند که دل مرا واقعا میشکند و این باعث میشود من از ایشان متنفر شوم. من بر خلاف ایشان باطن و ظاهرم یکی است و نمیتوانم در حضور بقیه با اشان خوب بر خورد کنم و به ایشان محل نمیدهم انگار که وجود ندارد. من عروس جدیدم و ایشان تقریبا۱۶ سال عروس ای خانواده ودر ضمن خواهر زاده مادر شوهرم هستن. مادر شوهرم هم همش طرفدار ایشون هستن در حالی که حق با من است و دائما ایشونو میزنن تو سر من میگن اون خوبه تو بدی. در حالی که این جاری من فقط خود شیرینن و واقعا ذات خوبی ندارن. همسرم دائما اصرار داره بریم خونه برادرش و من چون جاریم اینجوریه دوس ندارم برم چون دوباره منو تنها گیر میاره و سعی میکنه اذیتم کنه آخه بعضی اوقات شوهرم و برادر شوهرم با هم جایی میرن و من مجبورم با جاریم تنها باشم. من به شوهرم اینو گفتم میگه اون خوبه همه میگن تو بدی. در ضمن من همین یک جاری را دارم به نظرتون چی کار کنم. در ضمن دوستام میگن من خیلی آدم بیشیله پیله ای هستم ود در واقع ساده

2. کاربران زیر از kima بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : جاری بد جنس

سلام
    صداش را ضبط کن بدون اینکه خودش بفهمه بعد تو ی جمعی ک مادرشوهرت و اون و شوهرت هستن یهو پلی کن .تکنولوژی واسه همینه دیگه

4. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    صداش را ضبط کن بدون اینکه خودش بفهمه بعد تو ی جمعی ک مادرشوهرت و اون و شوهرت هستن یهو پلی کن .تکنولوژی واسه همینه دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط kima نمایش پست ها
    من یک جاری دارم که خیلی با سیاست و بدجنس هست. ایشون در حضور همسرم و خانواده همسرم خیلی خوب با من برخورد میکنند ولی به محض اینکه مرا تنها گیر بیاورند بسیار بد با من برخورد میکنند و حرفهایی از روی غرض میزنند که دل مرا واقعا میشکند و این باعث میشود من از ایشان متنفر شوم. من بر خلاف ایشان باطن و ظاهرم یکی است و نمیتوانم در حضور بقیه با اشان خوب بر خورد کنم و به ایشان محل نمیدهم انگار که وجود ندارد. من عروس جدیدم و ایشان تقریبا۱۶ سال عروس ای خانواده ودر ضمن خواهر زاده مادر شوهرم هستن. مادر شوهرم هم همش طرفدار ایشون هستن در حالی که حق با من است و دائما ایشونو میزنن تو سر من میگن اون خوبه تو بدی. در حالی که این جاری من فقط خود شیرینن و واقعا ذات خوبی ندارن. همسرم دائما اصرار داره بریم خونه برادرش و من چون جاریم اینجوریه دوس ندارم برم چون دوباره منو تنها گیر میاره و سعی میکنه اذیتم کنه آخه بعضی اوقات شوهرم و برادر شوهرم با هم جایی میرن و من مجبورم با جاریم تنها باشم. من به شوهرم اینو گفتم میگه اون خوبه همه میگن تو بدی. در ضمن من همین یک جاری را دارم به نظرتون چی کار کنم. در ضمن دوستام میگن من خیلی آدم بیشیله پیله ای هستم ود در واقع ساده
    بهتره با خودشون خیلی جدی صحبت کنید و ببینید دلیل این حرف ها و رفتارشون وقتی که تنها هستید چیه، شاید ایشون هم حس منفی دارن و باعث این رفتار شده، با حرف زدن دوستانه ولی کاملا جدی شاید دلیل این رفتارشون رو متوجه بشید و بعد بتونید راه حلی پیدا کنید... فهمیدن مشکل و حل کردنش شاید باعث بشه دوستای خیلی خوبی در آینده برای هم بشید
    ویرایش توسط desboy : 02-26-2016 در ساعت 06:16 PM
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    عاشق راهکاراتم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

خو راست میگم دیگه
    تکنولوژی برای همینه
    کلا از آدمای دورو بدم میاد حقه بازن و با حقه بازی زندگی خیلیا را نابود میکنن ک خودم دیدم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

مواظب باشید دعا وچیز خورتون نکنه از اینجور افراد همه چیز برمیاد......

در مورد پیشنهاد فاطمه خانوم خوبه حالا نمی دونم شرعا وعرفا چطوریه ولی قانونی فکر کنم جرم باشه!! ولی آبرو بردن هم کار خوبی نیست...

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

اولا اینکه زندگی مشترک یعنی همین ، شما باید یاد بگیری که با آدمهایی وصلت می کنی که اصلا شبیه شما نیستند و امکان داره حتی ازتون متنفر باشن. باید یکم سیاست داشته باشی همین ، منم مثل شما اول که وارد خانواده همسرم شدم همین مشکل رو داشتم خیلی اولش برام سخت بود خیلی ناراحتی می کردم ، اما یه روز به خودم گفتم دیگه بسه سادگی دیگه بسه، من کلا آدم مهربونی هستم و دلم نمی خواست که تشنج و چیزی ایجاد شه ، اما کاری که کردم این بود که اگر بقیه مثلا یه بار از جاریم طرفداری می کردن من هزار بار چه در حضورش چه پشت سرش ازش تعریف و تمجید می کردم اولش بازم موجهای منفی ادامه داشت و هی اونا حرف من و تایید می کردن و خیلی مواقع وقتی از اون تعریف می کردن از من ایراد می گرفتن ولی من کارم رو ادامه دادم و به همه نه تنها به جاریم محبت کردم و ازشون همه جا تعریف می کردم . الان پنج ساله که دیگه همه چی تموم شده اون جاریم انقدر براش حضور من سخت بود با کل فامیل قطع رابطه کرد مخصوصا از وقتی که من بچم پسر شد ، اون دیگه اصلا حتی خونه مادر شوهرمم هم نمیاد ، و الان همه می گن که ما اشتباه می کردیم حق با تو بود.به نظر من شما هم همین کار رو بکن شما مثل اون نیستی ذاتت مثل اون نیست که بخوای مثل اون باشی پس خودت باش و به همه محبت کن ، محبت خیلی حس بهتری می ده بهت تا انتقام و درگیری با همه چون تو درگیری اون خیلی قویتر از شماست ، حتی تو حضورشم ازش هی تعریف کن اگه آدم خوبی باشه و حالا شیطون گولش زده باشه وقتی رفتار خوبه شما رو ببینه خوب اونم با شما خوب می شه ، اما اگه آدم خوبی نباشه نمی تونه تحمل کنه و مطمئن باش خودش خودش رو لو می ده یه جایی ، خیالت راحتموفق باشی عزیزم

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27520
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من عروس اول خانواده همسرم هستم راستش نمیتونم دقيقا خودم روجای شما قرار بدم اما به نظرم چندین بار صدا ضبط کنید و به همسرتان نشون بدید وقتی همسرتون طرف شما بشه دیگه مادر شوهرتان جرات نمیکنه چیزی بگه اینو هم در نظر بگیرید که جاری شما دختر خاله همسرتون هست و حتما با هم خاطره های خوبی دارن یک شبه همه چیز عوض نميشه صبور باشیث

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41902
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام وقت بخیر من ۱.۵ ازدواج کردم و دقیقا از روز خواستگاری جاریم از من بدش اومد ساعت ۱۰ شب اومدن خواستگاری ساعت ۱۰.۳۰ به شوهرش گفت خوابم میاد بریم طوری بود رفتارش که کد خانوادم فهمیدن
    گذشت ما نامزد کردیم دو ماه نامزد بودیم هربار بیرون می رفتیم با همسرم می گفتم برادر و زن برادرتم بیار تا بیشتر آشنا و دوست بشیم چون فقط همین یه دونه برادر و زن برادر داره جاریم همسن خودمه ولی ۴ ساله ازدواج کرده و الان نزدیک به یه ماهه پسردار شده
    هرکاری کردم که مثل دوتا خواهر باشیم نشد که نشد
    این دختر منو میدید میمرد و زنده میشد نمیدونم چرا ناگفته نماند یه دختر روستایی عقده ایه از همه لحاظ از من و خانوادم پایینتره شاید این باعث شده
    هر روز که می گذشت بدتر و بدتر میشد بی احترامی هاشون شوهرشم به شدت پشتشه و میگه زن من تقصیری نداره اما پدرشوهر و مادر شوهرم میدونن اون مقصره چیکار کنم از زندگیم پاک بشه خییییلی کلافم

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط رونا۲۴ نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر من ۱.۵ ازدواج کردم و دقیقا از روز خواستگاری جاریم از من بدش اومد ساعت ۱۰ شب اومدن خواستگاری ساعت ۱۰.۳۰ به شوهرش گفت خوابم میاد بریم طوری بود رفتارش که کد خانوادم فهمیدن
    گذشت ما نامزد کردیم دو ماه نامزد بودیم هربار بیرون می رفتیم با همسرم می گفتم برادر و زن برادرتم بیار تا بیشتر آشنا و دوست بشیم چون فقط همین یه دونه برادر و زن برادر داره جاریم همسن خودمه ولی ۴ ساله ازدواج کرده و الان نزدیک به یه ماهه پسردار شده
    هرکاری کردم که مثل دوتا خواهر باشیم نشد که نشد
    این دختر منو میدید میمرد و زنده میشد نمیدونم چرا ناگفته نماند یه دختر روستایی عقده ایه از همه لحاظ از من و خانوادم پایینتره شاید این باعث شده
    هر روز که می گذشت بدتر و بدتر میشد بی احترامی هاشون شوهرشم به شدت پشتشه و میگه زن من تقصیری نداره اما پدرشوهر و مادر شوهرم میدونن اون مقصره چیکار کنم از زندگیم پاک بشه خییییلی کلافم
    سلام
    چرا تاپیک قدیمی رو بالا میارین؟!
    مشکلتونو داخل یه تاپیک مجزا مطرح کنین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد