نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عدم تامین مالی از طرف شوهر

854
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26854
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم تامین مالی از طرف شوهر

با سلام و خسته نباشید

اینجانب زنی 34 ساله هستم و مدت یک ماه است که ازدواج کرده ام و لازم به ذکر است که حدود هفت ماه در دوران عقد بودم. از همان اوایل عقد و حتی قبل از آن برای خریدهای عقد تا کنون که یک ماه از ازدواج ما می گذرد تامین مالی از جانب همسرم ندارم و با توجه به اینکه خودم شاغل هستم مخارج زندگی را خودم تامین می کنم. کار به جایی رسیده است که از لحاظ روانی دچار مشکل شده ام و مدام از خودم میپرسم این چه ازدواجی است که من کرده ام؟ و چرا با وجود مشقت و زحمت فراوان بعد از یک ماه حتی صدهزار تومان از پولم برای خرید یک کیف یا یک جفت کفش برای خودم باقی نمی ماند و لباس ها و پوشش کهنه و نامناسب حتی به محل کارم تردد می کنم. همسرم از لحاظ مالی بدقولی های فراوانی داشته و مدام می گوید که تقصیر خودش نبوده و شرایط کاری اش اینگونه پیش آمده... اما همین آقا طی دو ماه بیکاری بنده بسیار ناراضی و طلبکار بود و چنان با گفتن "تو در زمان خواستگاری پذیرفتی که در مخارج سهیم باشی و بی عرضه ای و فلان و چنان" مرا دچار عذاب وجدان کرده بود که به هر بدبختی بود با جستجوی صبح تا شب مجددا کاری برای خود دست و پا کردم!!
    هم اکنون کار تا حدی بالا گرفته که تصمیم به جدایی گرفته ایم.
    لطفا راهنمایی و اظهارنظر فرمایید.

با سپاس فراوان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عدم تامین مالی از طرف شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط melody 35 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید

اینجانب زنی 34 ساله هستم و مدت یک ماه است که ازدواج کرده ام و لازم به ذکر است که حدود هفت ماه در دوران عقد بودم. از همان اوایل عقد و حتی قبل از آن برای خریدهای عقد تا کنون که یک ماه از ازدواج ما می گذرد تامین مالی از جانب همسرم ندارم و با توجه به اینکه خودم شاغل هستم مخارج زندگی را خودم تامین می کنم. کار به جایی رسیده است که از لحاظ روانی دچار مشکل شده ام و مدام از خودم میپرسم این چه ازدواجی است که من کرده ام؟ و چرا با وجود مشقت و زحمت فراوان بعد از یک ماه حتی صدهزار تومان از پولم برای خرید یک کیف یا یک جفت کفش برای خودم باقی نمی ماند و لباس ها و پوشش کهنه و نامناسب حتی به محل کارم تردد می کنم. همسرم از لحاظ مالی بدقولی های فراوانی داشته و مدام می گوید که تقصیر خودش نبوده و شرایط کاری اش اینگونه پیش آمده... اما همین آقا طی دو ماه بیکاری بنده بسیار ناراضی و طلبکار بود و چنان با گفتن "تو در زمان خواستگاری پذیرفتی که در مخارج سهیم باشی و بی عرضه ای و فلان و چنان" مرا دچار عذاب وجدان کرده بود که به هر بدبختی بود با جستجوی صبح تا شب مجددا کاری برای خود دست و پا کردم!!
    هم اکنون کار تا حدی بالا گرفته که تصمیم به جدایی گرفته ایم.
    لطفا راهنمایی و اظهارنظر فرمایید.

با سپاس فراوان

کسی رو جز خودتون در این موضوع ملامت نکنید چون رفتار خود شما باعث تنبلی و بدعادت شدن همسرتون شده

و امروز باید چیزایی رو که حق خودتون بوده رو دوباره طلب کنید

دادن نفقه حق مرده و زن میتونه تمام درامدش رو برای خودش نگه داره ... پس کسی رو خودتون بدعادت کردید رو نباید ملامت کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد