نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شوهرم از خانوادم خوشش نمیاد

2640
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26847
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهرم از خانوادم خوشش نمیاد

سلام دوستان
    شوهرم اصلا از قیافه خانوادم خوشش نمیاد.میگه شما دهاتی هستین.اصلا هیچ بی احترامی هم بهش نکردن. اما از هیچکدومشان خوشش نمیاد.اصلا دوست نداره من اسمشان رو ببرم.خیلی به ما محبت می کنند.اما اصلا به چشمش نمیاد.دو سالی یه بار خونه بابام میاد. ما تو یه شهر دیگه زندگی می کنیم.دور از خانواده شوهرم و دور از خانواده خودم.چهارساله ازدواج کردیم.اما هنوز یکبارم بدون خانوادش خونمون نیومده.سه بار خونه بابام اومده.هر سه بارم خانوادش رو با خودش آورده.خداروشکر با خانوادش مشکلی ندارم. و خداروشکر مامانم زنده نیست.وگرنه دیوانه می شد.هر بارم به دروغ خانوادمو می پیچونم.اصلا نمی دونن ازشون خوشش نمیاد.باید چیکار کنم.از بد و بیراه هایی که به خانوادم میگه، خسته شدم.راهنماییم فرمایید.
    با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شوهرم از خانوادم خوشش نمیاد

سلام.
    شما هیچ وقت به این اوضاع اعتراضی نداشتین؟!
    خیلی واضح باهاشون صحبت کنید و دلیل حرف ها و رفتارشون رو بپرسین، اگه دلیلی نداشته باشن واسه بی احترامی هاشون شما هم دوستانه اعتراض کنید، بدون خفت دادن کمی از محبت ها و مهربانی های خانوادتون رو بگین، ولی قبلش بهشون فرصت بدین حرف بزنن و دلایلشون رو بگن، می تونید در آخر بگین توهین به خانواده شما توهین به خود شما هم محسوب میشه
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25494
    تشکـر
    53
    تشکر شده 49 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : شوهرم از خانوادم خوشش نمیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط MRS.SM نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شوهرم اصلا از قیافه خانوادم خوشش نمیاد.میگه شما دهاتی هستین.اصلا هیچ بی احترامی هم بهش نکردن. اما از هیچکدومشان خوشش نمیاد.اصلا دوست نداره من اسمشان رو ببرم.خیلی به ما محبت می کنند.اما اصلا به چشمش نمیاد.دو سالی یه بار خونه بابام میاد. ما تو یه شهر دیگه زندگی می کنیم.دور از خانواده شوهرم و دور از خانواده خودم.چهارساله ازدواج کردیم.اما هنوز یکبارم بدون خانوادش خونمون نیومده.سه بار خونه بابام اومده.هر سه بارم خانوادش رو با خودش آورده.خداروشکر با خانوادش مشکلی ندارم. و خداروشکر مامانم زنده نیست.وگرنه دیوانه می شد.هر بارم به دروغ خانوادمو می پیچونم.اصلا نمی دونن ازشون خوشش نمیاد.باید چیکار کنم.از بد و بیراه هایی که به خانوادم میگه، خسته شدم.راهنماییم فرمایید.
    با تشکر

دوست عزیز بچه هم.داری ؟

بجز این مورد مشکل دیگه نداره ؟ خرج شما رو جوری که راضی باشی میده ؟

رابطه جنسیتون چطوره؟

اخلاقش باشما چطوره؟

ایا چیز دیگری مانع زندگیتون نیست مثل شبگردی با دوستاش ؟

شغلشون چیه؟
    ویرایش توسط delaram54 : 02-29-2016 در ساعت 09:58 PM
    امضای ایشان
    چگونه. وصف کنم لحظه لحظه خود را
    برای این. همه ناباور خیال پرست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد