نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: من زن گرفتم تا شوهر کردم؟

1595
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26668
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من زن گرفتم تا شوهر کردم؟

من ۴ ساله ازدواج کردم و توی این ۴ سال هیچ خرجی از شوهرم نگرفتم چون خودم کارمندم. حتی موقع عروسی کمک مالی زیادی به همسرم کردم. حالا بعد ۴ سال فکر میکنم شوهرم قدر من را نمیدونه و هیچ کادویی با پول و در آمد خودش واسم نمیگیرنه و همش انتظار داره تمام هزینه های خونرو و خورد و خوراک را من بدم. و از طرف دیگه همه مخارج مادر و خواهر و برادر مجردش و پدرش را خودش میده. این در حالیکه خواهرش و برادرش شاغلن و پدرش بازنشسته است و شغل دوم داره. و انتظار خانواده همسرم اینه شوهرم همه هزینه هاشونو را بده و بسیار پر توقعند . من اولا فکر میکردم زندگی مشترک یعنی همراهی کمک ولی حالا میبینم شوهرم و خانوادش فقط دارن سوئ استفاده میکنن ازم. مثلاهفته پیش پدر شوهرم به من میگه تو حقوقت بالاست به منم ماهیانه یه پولی بده. یا ما مبل جدید گرفتیم مادر شوهرم میگه عین اینارو واسه خونه منم بگیرین .خانواده شوهرم کلا آویزونن... واقعا نمیدونم چی کار کنم خیلی ناراحتم از این شرایط
    حالا من فکر میکنم زن گرفتم تا شوهر کرده باشم

تو رو خدا کمکم کنیددارم دیوانه میشم نمیخام دعواکنم با همسرم طلاقم دوس ندارم. با این وضعیت تایه چی به شوهرم میگم میگه ناراضی طلاق بگیر.... منم هیچ پس اندازی ندارم و کل پس اندازای قبل ازدواجمم دادم شوهرم .خیلی احساس بدبختی دارم. یه بار بش گفتم اون پولی که بت دادمو پس بده اصلا منکر میشه میگه تو پولی به من ندادی .
    ویرایش توسط kima : 03-02-2016 در ساعت 02:14 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 358 بار در 251 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : من فکر میکنم زن گرفتم تا شوهر کرده باشم

یکی از مشکلاتی که خانمهای شاغل دارن همینه وقتی شاغل میشن این توقعات ازشون بالا میره گرچه این توقعات خیلی اشتباست ولی خواه ناخواه این توقعات پیش میاد اگه شما بعد ازدواج شاغل نمیبودید دیگه این حرفو حدیثا نبود بقول شما الان شمایید که زن گرفتید چرا اینجوریه؟چون خودتون خواستید بجای یک مرد کار کنید و آدم ازیک مرد چه توقعی میتونه داشته باشه؟الانم اگه بخوایید اینو به شوهرتون یا خونواده شوهرتون بفهمونید باید شاخ غولو بشکنین
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

3. کاربران زیر از mohammad365 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

عزيزم ناراحت نشي ولي تقصير خودته از اول ازش خرجي ميگرفتي و حقوق خودت رو پس انداز خودت ميكردي و به شوهرت ميگفتي رو حقوق تو برنامه نريزه و چشمي نداشته باشه
    من هم شاغلم ولي ما حقوقمون دوتايي كفاف نميده و منم تو خريد خونه سهمي دارم البته هز چي حقوق ميگيره طفلي همون روز ميره حساب من تا طبق برنامه خرج كنيم و با برنامه باشه و لي يه حقوق ديگه هم داره كه اونو ميده به مادرش البته وانمود ميكنه كه حقوقي نميگيره و چيز ناچيزه كه اصلا به چشم نمياد و خرج ميشه
    ولي نبايد به خانوادش كمك كنه وقتي خونه خودش هست و مادرشو پدرشو بردارش درآ,د دارن
    ببخشيدا ولي به پدرشوهرت بگو درآمدم بالاست بايد بدم به شما؟؟خودم و شوهرم و بچه ام آينده نداريم
    چيزي نگي سو استفاده ميكنن ديگه
    حالا سعي كن از حقوق خودت خرج نكني و به شوهرت بگي كه ميخاي كاري انجام بدي چيزي بخري قس ميخاي بدي و همه حقوقت ميره واسه اون و ازش خرجي بگير به عنون خرج خونه و كرايه ماشين و لباس و اين خرجا

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط kima نمایش پست ها
    من ۴ ساله ازدواج کردم و توی این ۴ سال هیچ خرجی از شوهرم نگرفتم چون خودم کارمندم. حتی موقع عروسی کمک مالی زیادی به همسرم کردم. حالا بعد ۴ سال فکر میکنم شوهرم قدر من را نمیدونه و هیچ کادویی با پول و در آمد خودش واسم نمیگیرنه و همش انتظار داره تمام هزینه های خونرو و خورد و خوراک را من بدم. و از طرف دیگه همه مخارج مادر و خواهر و برادر مجردش و پدرش را خودش میده. این در حالیکه خواهرش و برادرش شاغلن و پدرش بازنشسته است و شغل دوم داره. و انتظار خانواده همسرم اینه شوهرم همه هزینه هاشونو را بده و بسیار پر توقعند . من اولا فکر میکردم زندگی مشترک یعنی همراهی کمک ولی حالا میبینم شوهرم و خانوادش فقط دارن سوئ استفاده میکنن ازم. مثلاهفته پیش پدر شوهرم به من میگه تو حقوقت بالاست به منم ماهیانه یه پولی بده. یا ما مبل جدید گرفتیم مادر شوهرم میگه عین اینارو واسه خونه منم بگیرین .خانواده شوهرم کلا آویزونن... واقعا نمیدونم چی کار کنم خیلی ناراحتم از این شرایط
    حالا من فکر میکنم زن گرفتم تا شوهر کرده باشم

تو رو خدا کمکم کنیددارم دیوانه میشم نمیخام دعواکنم با همسرم طلاقم دوس ندارم. با این وضعیت تایه چی به شوهرم میگم میگه ناراضی طلاق بگیر.... منم هیچ پس اندازی ندارم و کل پس اندازای قبل ازدواجمم دادم شوهرم .خیلی احساس بدبختی دارم. یه بار بش گفتم اون پولی که بت دادمو پس بده اصلا منکر میشه میگه تو پولی به من ندادی .
    شوهرتون فرزند اول هستن ؟
    شده تا بحال با همسرت صحبت کنی راجب این موضوع؟
    البته نه با بحث و لحن تند
    اروم و منطقی باهاش حرف زدی؟
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26668
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شقایقم نمایش پست ها
    شوهرتون فرزند اول هستن ؟
    شده تا بحال با همسرت صحبت کنی راجب این موضوع؟
    البته نه با بحث و لحن تند
    اروم و منطقی باهاش حرف زدی؟
    نه یک برادر بزرگترهم دارد .خانواده همسرم نسبت به پسر بزرگترشون چنین حسی را ندارند زن پسر بزرگشون خانداره و آدم بسیار با سیاستیه طوری که شوهرش اول با اون مشورت میکنه و کاری بر خلاف نظر خانمش انجام نمیده.
    من هر موقع با شوهرم در مورد مسایل مالی حرف میزنم یه دعوا راه میندازه و باهام قهر میکه و اصلا چند روز حرف نمیزنه و آخرش خودم باید منت کشی کنم تا باهام آشتی کنه

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25494
    تشکـر
    53
    تشکر شده 49 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

راه ساده این که درامدتون رو.کنترل کنید این هست که لازم نیست تمام پولتون رو خرج کنید قسمتی رو هم برای خودتون پس انداز کنید

شما تا الان خرج کردید اگر یهو دست بکشید باعث دشمنی میشه و همه کاسه کوزه ها سرتون شکسته میشه

ابتدا ۷۰درصد حقوقتون رو برای خودتون نگه دارید تا بعدا به پنجاه درصد برسونیدش

اجازه هم ندیدهیچ کسی برای شما تعیین تکلیف کنه

خجالت و رو در بایستی رو بزارید کنار اگر گفتند ما هم مثل مبل های شما میخایم بگید حقوق من به اندازه خرج خودمه همیشه به اندازه ای خوبی کنید که تبدیل به وضیفه نشه .

اگر پدر شوهرتون هم میگه از حقوقت به من بده شما هم مثل خودشون با صراحت بگید ا کجا بیارم ؟ قسط بدهکارم

چرا اجازه میدید از تمام جیکو پوکتون خبر دار شن کمی هم راز زندگی خودتونو حفظ کنید .

به شوهرتون یاد بدید محرم شما باشه . کمی مسولیت رو هم به دوش اون بندازید .

(موفق باشید )
    امضای ایشان
    چگونه. وصف کنم لحظه لحظه خود را
    برای این. همه ناباور خیال پرست

8. 2 کاربران زیر از delaram54 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25585
    تشکـر
    15
    تشکر شده 35 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : من زن گرفتم تا شوهر کردم؟

شما مگه واسه پول شوهرتو میخای؟زندگی کههمش پول نیس
    امضای ایشان
    درخشان ترین تاجی که مردم بر سر می نهند در آتش کوره ها ساخته شده است.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26668
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نه ولی مشکل اینه من اگه به شوهرم پولو حقوقمو بدم باهام رفتارش معقوله ولی اگه بش پول ندم دعوا را مینداز

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26668
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tala.nab24 نمایش پست ها
    نه ولی مشکل اینه من اگه به شوهرم پولو حقوقمو بدم باهام رفتارش معقوله ولی اگه بش پول ندم دعوا را مینداز

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25399
    تشکـر
    252
    تشکر شده 165 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط tala.nab24 نمایش پست ها
    شما خودتون ازدواج کردین؟؟؟؟؟؟این واقعا استدلال...حتی اگه تو پول غلتم بزنی باز شوهرت وظیفشه خرجت کنه اون وظیفش تامین مخارج زندگی تامین محبت صداقت وفاداری و....اینا رو در برابر محبت زن،خانه داریش و بزرگ کردن بچه هاش وفاداری و صداقت و مهرو.. ازقبیل این چیزا بایدانجام بده حالا اگه خرج زندگی بیشتر از دخل همسره خب یا باید خرجتو کم کنی،یا یه جورایی کمکش کنی اگه نمیتونی توقعتو کم کنی باید پول در بیاری خودت خرج توقع های زیادتو بدی نه این جوریخواهر گرام من خودت از اول شوهرتو بد عادت کردی خودتم باید جنگ کنی قوی باشی و همه چیزو درست برگردونی سرجاش طلاق چیه آدم باید واسه زندگیش تلاش کنه تا آخرین قطره ی خونش اینا مشکل نیس اشتباه خود آدمه.موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد