نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: دوراهی به خاطر خانواده

2801
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26904
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دوراهی به خاطر خانواده

با سلام و خسته نباشید.

خواهش میکنم دقیق و کامل بخوانید:

بنده خانم ۳۱ ساله هستم که ۵ سال هست ازدواج کردم.من و همسرم هر دو از خانواده ی مذهبی هستیم و اینکه دختر خاله و پسر خاله هم هستیم. من یکبار با همسرم عقد بودم و از هم جدا شدیم . سال ۸۶ عقد کردیم و بعد از چند ماه سرد شدن هر چند اوایل هم زیاد گرم نبودن و بیشتر طلب رابطه زناشویی داشتن که من به خاطر عقد بودن و زیر یک سقف نبودن از نزدیکی جلوگیری میکردم. یکبار دلیل سردی را از ایشان پرسیدم که گفتن من به شما علاقه ندارم و در جواب اینکه پس چرا آمدید برای من و این گفتن دوستت دارم ها برای چی بود گفتند خواستم علاقه ایجاد کنم ولی نشد من ۷ ماه سکوت کردم و به خانواده ام چیزی نگفتم و تلاش کردم که زندگی را نگه دارم ولی نشد و خانواده هم از طریق یکی از خاله هایم فهمیدن که چه شده و همسرم هم به همه قول داد جبران کند ولی دوباره بعداز چند ماه در پاسخ به پیامهای من گفت که دوستت ندارم و دست از سر من بردار. خلاصه که دوباره صحبت پیش آمد و همه ی فامیل آمدند وسط و شرایطی گذاشتن اعم از۳ برابر شدن و مهریه و حق طلاق و ... که ایشان قبول نکردن و گفتن برویم زیر یک سقف بدون هیچ شرطی . ناگفته نماند پدرشون در مورد قبول نکردن شرایط بی تقصیر نبودن و به عنوان مشاور ایشان شرایط را قبول نداشتن.

وقتی اسم از مهر آوردیم ایشان سریع گفتن نه بدون شرط برویم سر زندگی و همینکه گفتیم توافقی و مهر هم ن میخواهیم ایشان سریعا قبول کردن و در سال ۸۸ جداشدیم.

در آن مدت در من علاقه ایجاد شده بود و بعداز طلاق نمیتونستم به کسی دیگر فکر کنم و البته احساس میکردم نمیتونم کسی را خوشبخت کنم .

بعد از تقریبا ۲ سال دوباره ایشان از طریق خواهرشان که با تلفن با من تماس گرفتن بحث ازدواج دوباره با ایشان را پیش کشیدن ،من اول محکم به خواهرشان جواب نه دادم ولی دست بردار نبودن و تماس میگرفتن و میگفتن بیشتر فکر کن و چون ارتباط خانوادگی هایمان بهم ریخته بود من هم بدم نمی آمد حداقل ارتباطات درست شود و مقداری علاقه هم در وجودم بود و همیشه دوست داشتم برگردد برای همین با پدرم مشورت کردم و قرار شد بیشتر فکر کنم و مشاوره هم بروم. خلاصه بعد از چند ماه فکر ،مشاوره و صحبت با ایشان و جواب دادن به اینکه احساساتشان چطور تغییر کرده .آخر در جمع بندی به این نتیجه رسیدیم که پیمان هستن و تغییر کردند.

از باقیه ماجراها میگذرم و قسمتهای مهم رو میگم.

روز ازدواجمان خانواده ایشان سر اینکه هدایا رو برای خودشان بردارند با مادر من دعوا کردن در صورتی که هم ۹۰ درصد خرج با خودمان بود و هم اینکه تمام تلاشمان این بود که کم هزینه برگذار کنیم و هم اینکه خانواده پدری من هدایای خوبی میدهند ولی خانواده پدری ایشان هدیه کمی میدهند. ۲ روز بعد از عروسی ایشان برگشتند گفتند که من پول دانشگاه را باید بدهم برو هدایا را بیاور من خیلی ناراحت شدم برای اینکه من با پول خودم دوربین فیلمبرداری خریدم که هم خرج فیلمبردار ندهیم و هم دوربین برای همیشه داشته باشیم و قرار شد از هدایا پولی را که خرج کردم بردارم. برای همین هدایا را جدا کردم و گفتم این هدایای خانواده شما و این شد شروع دعوا که متوجه شدم خانواده اش سریع بهش رساندن که شب عروسی چی شده و خوب پرش کردن . به خاطر عجله آقا برای عروسی ما برای شروع دو ماه اول خانه نداشتیم و پیش خانوادش بودیم . بگذریم که در دوران عقد چه ها گذشت و این آقا به جای اینکه بیاد دیدن من مدام منو میکشوند به شهرشان و من هم که مثل عقد قبل تکرار نشه میرفتم با اینکه دانشگاهم یک شهر دیگر غیر از شهر خودم و ایشان بود. خلاصه اون شب حسابی دعوا کرد و کاری کرد که من با چشم گریان به رختخواب رفتم.

و همین شد شروع دعواهایی دیگر و هربار به دلیلی دعوا میکرد بدون اینکه چیزی بگه از خونه میزد بیرون و قبلش هم میگفت خدا گفته شوهر نباید ناراحت از زنش به رختخواب بره و همین میشد که من قبل از خواب معذرت خواهی میکردم که در بیشتر مواقع تقصیر با ایشان بود. یکی از مشکلات مهم ما دوستشون بود. بسیار بسیار باهاش ارتباط داشتن اگر بگم بیشتر از ارتباط ما باهاش ارتباط داشت اغراق نکردم. مسجد میرفتیم به خاطر دوستی بود که اونجا همو ببینند. از سر کار میومد ناهار میخورد و میخوابید و بیدار میشد و حتما هم باید چاییشون آماده می بود ،میخورد و بعد رفتن به مسجد و برگشت به خونه و تلویزیون و روزنامه و گوشی و ... و هر بار هم من باهاش حرف میزدم اصلن متوجه نمیشد و باید حرفهایم را تکرار میکردم و خوردن شام و تلفن پشت تلفن و بعد هم خواب. روزهای دیگر هم به جای برگشت به خونه به خونه پدرشون میرفتیم که در اونجا یا همش پیش پدرش بود و باهاش حرف میزد یا منو میذاشت و میرفت بیرون با دوستشون و برگشت به خونه و تکرار کارهای روزهای قبل. مسجد هم که میرفتیم بدون اینکه به من اطلاع بده میموند و من رو دم در نگه میداشت که من ازشون خواهش کردم که لااقل به من اطلاع بدن که نیام بیرون که رهگذرها به من نگاه کنند. یکبار که دوباره اینکار را تکرار کردند من شروع به پیاده رفتن کردن و گفتم هم کمی پیاده روی کنم هم جلو دید زدن مردم رو بگیرم که وسطهای راه باهاشون تماس گرفتم و گفتم کجا هستم که شروع به داد و بیداد کرد وقتی هم سوارم کرد شروع به فحاشی کرد. تازه هفته دوم ازدواج بودیم.

هیچ گذشت ولی ارتباطش با دوستشون مثل قبل بود حتی شبهایی که ایشان در حال رفع نیاز خود بودن و من در آغوششان مرتب گوشی رو تو دستشون میگرفتن و اس ام اس میدادن و چک میکردن. زندگیه من اینگونه گذشت و من به خودم قبولاندم که شوهرم اهل ابراز علاقه نیست و احساسات ندارد و من نباید انتظاری ازش داشته باشم و باید طوری که اون میگه زندگی کنم تا زندگیمان دوام داشته باشد. یکسال بعد برای بچه دار شدن اقدام کردیم و روزهای اول بارداری بودم که ماه رمضان هم بود ولی نمیدونستم باردارم. دوباره ایشان بعد از مسجد پیش دوستشون موندن، این را هم بگم که دوستشون مجرد بودن و بیکار، من باباشون تماس گرفتم که زود بریم گرسنه هستم ولی ایشان توجه ای نکردن حالا دقیق یادم نیست تو ماشین دعوا کردیم یا نه ولی من برای اینکه دعوا کشدار نشه و سفره افطار هم پهن کرده بودم و نمیخواستم سر سفره حرف بزنم فقط سکوت کردم این شد بهانه که شروع به دعوا کند و بزند زیر سفره و همه چیزهای سفره را پخش کند حتی یادم هست ماست هم پرت کرد که به پرده و دیوار خورد و کلی کثیف کاری ،هیچی نگفتم و شروع به تمیز کاری کردم و ایشان هنوز حرف بارم میکرد و لحظه ای که میخواست از خانه خارج شود دوباره از خدا گفت و ناراحتی شوهر و اینطور شد که بعداز بازگشتش به خونه این من بودم که عذرخواهی کردم.

ایشان متاسفانه در دوران بارداری هم توجه ای به بنده نداشتن حتی زمانی که هوا بارانی بود به بهانه خستگی مرا به دکتر نبرد و من مجبور شدم خودم در آن وضعیت هوا و جسمی رانندگی کنم .

خیلی مسایل دیگر هست که ازشون میگذرم ،من نمیگم بی تقصیر هستم ولی تقصیر من به حدی نبود که مستحق این رفتار باشم حتی وقتی دعوا میشد سکوت میکردم و وقتی آرام میشد با او شروع به صحبت میکردم و کدورتها را از بین میبردم که حالا ایشان میگویند تو هیچ وقت عذرخواهی نمیکردی و ایشان بودن که برای کار نکرده عذرخواهی میکردن که در این مورد واگذارشون میکنم به خدا.

زندگی با تمام مشکلات گذشت تا اینکه دخترمون ۱۱ ماهه بود و متوجه شدم که شوهرم دست به گوشه من میزند و مرتب توی گوشی من سرک میکشد. این را هم بگم که ایشان به خاطر اینکه خواب شبتون بهم نخورده و بچه شب بیدارشون نکنه جدشون هم جدا کرده بودن و من مجبور بودم برم پیششون بخوابم و بچه که بیدار شد برم سراغش. ایشان حاضر نبودن بیان تو اتاق خواب که خدای نکرده وسط شب با صدای گریه بچه بیدار بشن.

خلاصه که وقتی دیدم گوشی من رو چک میکنن من هم یکبار رفتم و گوشی اشان رو چک کردم و دیدم با دختر خاله امان با واتس اپ پیام رد و بدل کرده اول گفتم پیام های معمولی احوال پرسی است هر چند از نظر اعتقاداتمان این کار هم اشتباه است ولی خوب گفتم چیزی نیست. اس ام اس هایشان هم چک کردم دیدم هر چی پیام احساسی که براش فرستاده ام برای همان دوستشان فرستاده ان و حتی به دوستشون گفتن دوستت دارم و حتما هر شب براش پیام شب بخیر هم میفرستادن کاری که حتی یکبار هم برای من نکردند دریغ از یک پیام احساسی.

خلاصه روزهای بعد دیدم با دختر خاله امان پیامهای صمیمانه بیشتری میدهد و حتی جکهای هرزه رد و بدل میکنن و حتی در آخرین پیام دیدم برایشان نوشته آن عکس من نبودها از اینترنت گرفته بودم اول تو بفرست تا من هم بفرستم . دقیقا همان شب ۶ ساعت مدام در واتس اپ آنلاین بودن و حتی با گوشی به دستشویی هم رفته بودن. دیگه خیلی مشکوک شدم . حتی دیدم با دختر عمه اش هم پیامک در ارتباط است. من حتی وقتی فهمیدم شروع کردم به محبت کردن بیشتر ولی هیچ تاثیری نداشت .خیلی اذیت بودم با پدرم تماس گرفتم و جریان را تعریف کردم و برادرم را فرستادن دنبال من که خانه پدرم ۱۲۰ کیلومتر با شهرمون فاصله داره. من هم به شوهرم گفتم مادربزرگم حالش خوب نیست و با برادرم که اومده و کاری داره میروم خانه پدرم،که البته مادربزرگم واقعا حالشون خوب نبود. این شد که رفتم و جریان را برای خانواده ام گفتم و آنها گفتن برگرد و عادی برخورد کن ولی به حراست سر کارشون گزارش بده که از اونجا فهمیدیم ایشان با خانم یکی از دوستانشان هم در ارتباط است. متاسفانه سر کارشون هیچ کار نکردن و حتی وقتی با همسرم در میان گذاشتم همه چیز را انکار کرد و گفت با خانم دوستم کاری بود و دختر خاله و دختر عمه هم چیز خاصی نبود که اشتباه کردم و دیگه تکرار نمیشه و حتی اونجا بود که فهمیدم از گوشیه من شماره تلفن ها را بر میداشت . متاسفانه خانواده همسرم از طریق مادر دختر خاله امان باخبر میشه و میگن که من تهمت زده ام و کلن من خراب میشم و خانواده شوهرم هم طرف پسرشون را گرفتند و مدام جلوی من طرفداری پسرشان را کردن و حتی حرفهای جدیدی در آمد که من غذا درست نمیکنم و به شوهرم محبت نمیکنم و .... من نمیگم آدم کاملی هستم حتما گاهی شده بود به خاطر بچه غذا دیر بشه و یا مجبور بشم به شوهرم اونم به پیشنهاد خودش بگم سرکار غذا بخور که شاید کلن ۳ بار گفته باشم و یا گاهی بی توجهی کرده باشم ولی بیشتر اوقات هم برایش جبران کردم خیلی خوب هم جبران کردم که تو خاطر همه ی فامیل مانده. ولی ایشان نه اهل کمک در خانه بود و نه اهل کمک در بیرون یعنی حتی باری در دستم داشتم نمیگفت و محبت هم فقط تو رختخواب. خلاصه که بازم با عذرخواهی کردن من تمام شد. حتی برای مشاوره به تهران هم رفتیم ولی چون ایشان واقعیت را نگفتن به هیچ نتیجه ای نرسیدیم و فقط مشاوره گفتن که من به ایشان محبت کنم و هر چیزی میخواد براش انجام بدم.

من هم قبول کردم و از ایشان در مورد خواسته هایشان پرسیدم و سعی کردم خودم را تغییر بدم و طبق خواسته ی ایشان باشم هر چند ایشان سعی ای برای راضی کردن من انجام نمیدادن و بالعکس بد من را پیش خانواده اشان میگفتن طوری که خاله من گاهی حرفهایی میزد و ایرادهایی از من میگرفت حتی پدر شوهرم. از خیلی چیزها میگذرم حدود ۲ سال گذشت من نه با ایشان قهر کردم یعنی حتی اگر ناراحت میشدم گوشه ای با گریه خودم را تخلیه میکردم و دوباره با دیدن ایشان میخندید و نه سراغ گوشیه ایشان رفتم و نه دیگر در مورد ارتباط با دوستش ایرادی گرفتم و حتی سعی کردم یک ذره بهشون غر نزنم هر چند قبلن هم با عزیزم گفتن در مورد ناخوشایندها متذکر میشدم.

رفتارهایشان خیلی مشکوک بود یک شب بعد از حدود ۲ سال سراغ تلفنش رفتم و دیدم بله دوباره به خانم دوستش پیام میده و دختر عمه اش هم قطع نشده . خیلی خیلی ناراحت شدم و کل شب را گریه کردم ولی به روی خودم نیاوردم. اینبار با تلگرام ارتباط برقرار کرده بود . من یک سیم کارت هدیه داشتم که ازش استفاده نمیکردم تصمیم گرفتم باهاش تلگرام نصب کنم و با تلگرام آشنا بشم و عکس یک دختر دیگر را برای پروفایلم قرار دادم و از صفحه اینستاگرام آن دختر چند عکس برداشتم که البته بعدا ازش حلالیت طلبیدم هر چند خودش عکس بیحجابش رو برای همه گذاشته بود.

چند عکس رو به شماره همسرم فرستادم (عکسها فقط سر لختی بودن با پوشش کامل) و گفتم ای ببخشید اشتباه فرستادم و این شد شروع که همسرم به این شماره پیام بده. متاسفانه خیلی چیزها فهمیدم شوهرم مدام به شماره جدیدم پیام میداد و من و دخترش که کنارش بودیم رو نمیدید. متاسفانه فهمیدم که شوهرم از شروع بلوغشون خودارضایی میکنن و چشم بد به خواهرم و زن داداششون که دختر عمه ی من هستن دارن. و با ارتباط بدی با دختر عمه اشون دارن به حدی که اسم اندام دختر عمه اشون رو میبرند و ابراز علاقه به دختر عمه اشون کردن. دختر عمه اشون ازشون بزرگترن و دو تا بچه دارن.

شبهای بعد عکس آلتشون رو در حالت‌هایی مختلف میفرستادن و مدام وقیحانه اسم آلت خودشون و زنها رو میکردن و به من که با اسم ماری بودم ابراز علاقه میکردن و حرفهای توی رختخوابی میزدن و مدام از من هم عکس میخواستن ولی من در حد همون عکسها میفرستادم و میگفتم من فقط پولی کار میکنم پول بده تا عکس اون طوری بدم. مطمئن بودم پول نمیده .خلاصه که شبهای خصوصی امان هم به ماری که خودم بودم میگفت . فهمیدم ایشان تو یوتیوپ قبل از هم خوابی با من مدام فیلمهای بد نگاه میکند به راحتی به خدا قسم دروغ میخورد. و مجبور است با من زندگی کند، و نفهمی و جوانی کرده که با من ازدواج کرده و دلش یک استخر زن لخت میخواهد و از اینکه من در هنگام همخوابگی کارهای گناه انجام نمیدهم ناراحت است . و وقتی خوب عکس میفرستاد میگفت برم آبم را بریزم و در حمام از خودش عکس میفرستاد. ایشان متاسفانه بیشتر اوقات انزال زودرس داشتن و در خانه مرتب دستشون یا تو شلواره یا از روی شلوار دستشون به خودشونه. متاسفانه متاسفانه در بعضی از مواقع هم دخترمون هم میشونه روی آلت خودش.

چند وقت گذشت چون شهرمون عوض شده بود فاصله ام با خانواده ام بیشتر شده بود و خیلی وقت بود ندیده بودمشون. در ضمن ناگفته نماند که من با اینکه این چیزها را فهمیدم یک ذره رفتارم عوض نشد و وظیفه زناشویی خودم را به نحو احسنت انجام دادم حتی به خاطر همسرم ۱۰ کیلو در ۲۰ روز کم کردم البته قبل از فهمیدن جریان.

ماه صفر بود و قرار شد ما هم ۳ روز مراسم بگیریم ،بگذریم که برای مراسم با یک بچه ۲ سال و نیمه دست تنها و توی شهر غریب بدون کمک ایشان خانه را برای مراسم آماده کردم و متاسفانه ایشان در روزهای مراسم هم با ماری در ارتباط بود. واقعا من مانده بودم که چطور بعد از اینکارها جلوی خدا سجده میکند.

۳ روز مراسم پدر و مادرم برای کمک آمدن و چون من خیلی وقت بود به شهرمان نرفته بودم به بهانه سر زدن به خانواده با پدر و مادرم با اجازه همسرم به خانه اشان رفتم. حتی تا آخرین لحظه با احساس تمام ازش خداحافظی کردم.

با پدرم در این مورد صحبت کردم و پیش وکیل رفتیم قرار شد وکیل باهاش تماس بگیره ولی نگه خانواده من در جریانن و بگه من تنهایی رفتم پیش وکیل و مدرک دارم و بدون اینکه آبروش بره بیاد برای طلاق.

خلاصه که این آقا بعداز تماس وکیل با من تماس میگیره ولی من گوشی پیشم نبوده و با مادرم تماس میگیره که اطلاعی نداره و میگه من با دختر عمه ام ارتباط خاصی نداشتم و غلط کردم و التماس به مادرم. وقتی میبینه مادرم در جریان نیست دوباره به من زنگ میزنه و من هم گفتم من برای طلاق دلیل دیگه آوردم و چرا ارتباط با دختر عمه ات را گفتی. آخه سری قبل به من گفته بود چرا آبروم رو بردی و هزار حرف دیگه . منم اینبار گفتم فقط به پدرم بگم که کمکم کنه. و آبروش رو نبرم . راستش من برای طلاق مصمم بودم ولی پدرم گفت این شرطها رو بذار و برو سر خونه زندگیت به خاطر دخترت و خدا . این آقا مریضه و باید بره دکتر و قرار شد حق طلاق و حضانت بچه و غیره را ثبتی به من بدهد اولش قبول نکرد ولی من گفتم خب با پدر و مادرم بیا برا طلاق و به پدر و مادرت هم دلیل جدایی را بگو. این آقا خیلی دهن بین است مثلا چیزی که من میگم رو قبول نداره ولی اگر خانوادش یا دوستاش بگن قبول میکنه . در هر صورت بعد از کلی بالا و پایین و التماس و غلط کردم و ترس از فهمیدن خانوادش به خاطر طولانی شدن موندن من پیش خانوادم و ... ، و بالاخره شرایط رو قبول کرد هر چند برگشت برای من خیلی سخت بود. ایشان بارها در تماسها که با من داشتن میگفتن تو برگرد ال میکنم بل میکنم و بهترین زندگی را برایت فراهم میکنم. من برگشتم و با کوه زباله ها ی جمع نشده و ظرف کثیف مواجه شدم هیچ نگفتم و فقط شروع به تمیز کاری کردم و ایشان هم هیچ کمکی نکردن ،پیش خودم گفتم هیچ چیز تغییر نکرده ولی ان شاالله گناه را کنار گذاشته و من هم کمکش میکنم نمیذارم دیگه فیلم ببینه چون همیشه قبل از نزدیکی منو مجبور میکرد که باهم فیلم بد و رقص آنچنانی ببینیم هر چند من چشمهایم را میبستم ولی راضی نبودم ایشان ببینند. دیگه نمیذاشتم فیلم ببینه حتی به اصرار ایشان اقدام برای بارداری هم کردیم که به خواست خدا در همان ماه اول از بین رفت . متاسفانه رفتار خانوادش به خاطر بدگویی ایشان نسبت به من گاهی خوب نبود و همینطور پدرشون اخلاق بدی دارن و برای ما تصمیم میگیرند که کجا بریم مهمانی و کی بریم . خلاصه بعد از ۲ ماه که به خانه پدرم رفتیم من به دلیل بارداریه ناموفق دچار کمر درد و سردرد شدید شده بودم و نمیتونستم جایی برم فقط تو خونه بودم و ایشان هم حال مرا میدونست و بهش گفته بودم چون هفته گذشته اش که خانه پدرش بودیم پدرش میگفت برویم سر بزنیم به فلان فامیل که در شهر دیگری بود و من گفته بودم که کمر درد دارم و نیمچه دعوایی هم به دلیل نرفتن و به حرفش گوش ندادن انجام داد هر چند پدرش دست بردار نبود و گفت برویم خانه ی عمویت ،خلاصه که هیچ درکی از شوهرم در مورد حالم ندیدم ولی باز هم هیچ نگفتم و ادامه دادم بدون اینکه حتی یکبار به روی شوهرم بیارم که فلان تعهد را دادی. خلاصه که دوباره در شهر پدرم گیر داد که باید باهم بریم خونه عموم که مریض بوده حالا بعداز دو ماه منو آورده بود خانه پدرم و مریض هم بودم قبلن هم بهش گفته بودم که در چه وضعیتی هستم ولی حرف خودش را میزد . موقع برگشت به خانه توی ماشین متاسفانه همیشه بی موقع شروع به صحبت میکنه یا تو ماشین که به سمت جایی و مهمانی میرویم یا سر غذا بهشونم گفتم، شروع به دعوا کرد که چرا خانه عموم نرفتیم منم گفتم عموی شماست وظیفه ات هست به دیدنش بری تنهایی میرفتی من وظیفه ندارم که حتما در هر شرایطی بیام منظورم وضعیت کمر دردم بود ولی ایشان به کلی فراموش کردن و گفتن من تنهایی نمیرم. از این شرایط زیاد پیش اومده بود و با ایشان به مهمانی رفته بودم حتی مینیسک پای من پاره شده بود ولی هر جا میگفت باهاش میرفتم و ایشان هیچ توجه ای به درد یا خجالت من که باید حتما پایم را دراز میکردم نداشتن.

خلاصه که شروع به دعوا در ماشین کردن که من گفتم باشه زنگ بزن بریم ولی توجه ای نکردن و برگشتیم خونمون. منم تو راه هیچ حرف دیگه ای نزدم که دعوا نشه خسته شده بودم از دعوا برای دخترم هم ناراحت بودم که تو این شرایطه.

فرداش که رفتن سر کار یک تماس هم نگرفتن و شب هم سر کار موندن و اطلاع هم ندادن که کجا هستن و من از طریق مادرم فهمیدم . خسته شده بودم از زندگی، تو دوراهی بودم که چکار باید بکنم . فردا که از سر کار اومدن گفتن باشه ببخشید هر چند تقصیر تو بودو تو باید عذرخواهی کنی و متاسفانه فقط برای رفع نیازشان بود.

چند روز گذشت دوباره شروع کرد به پیام دادن به شماره ی من که زنم فهمید و ال شد و بل شد و دیگه پیام نده زندگیم در خطره بعد جالب اینکه به شماره جدیدم زنگ میزد منم محل نداشتم دوباره فرداش پیام داد و زنگ میزد که گفتم چرا زنگ میزنی و گفت تنهام. که بهش گفتم تو خودت میگی بهم پیام نده بعد بهم زنگ میزنی. خلاصه که دوباره شروع کرد مثل قبل پیام دادن ولی من دیگه زیاد تحویلش نگرفتم. ولی متاسفانه من ریختم بهم و کاملا در ظاهرم نمایان بود اون آقا هم مدام میگفت چته و من چی باید میگفتم ،میگفتم هیچ و مدام فکر میکردم که چکار باید بکنم حتی نمیتونستم دیگه پیشش بخوابم به بهانه دخترم که بیداره پیشش میخوابیدم نمیتونستم بهش بگم دلیل رفتارم چیه و دارم به چی فکر میکنم ،شاکی شد که باید امشب بیای پیشم بخوابی من نیاز دارم منم مجبور شدم رفتم ولی دعوامون شد چون من چرتم میبرد از بس خسته بودم هم بیخواب شده بودم هم مدام کار میکردم و خودمو سرگرم میکردم که گفت این چه وضعیه و دعوا و من دل چرکین تر . مدام خودمو سرگرم خانه تکانی کردم و متاسفانه یکی از دوستام رو از دست دادم و حالم بیشتر دگرگون شد و تو خودم فرو رفتن . صحبت کم میکردم حتی تو دعوا بهش گفتم شاید مشکلی داشته باشم و احتیاج دارم تو خودم باشم . چند روز گذشت سر غذا دوباره شروع کرد به بحث بهش گفتم الان وقت صحبت کردن نیست چون یاد قدیمش افتادم که سفره افطار رو ریخت بهم ولی گفت من میگم کی موقع اش است و شروع کرد که چیه و ... منم گفتم یکی از شرطها این بود که بری دکتر پس برو دکتر ، ایشان هم زد زیرش که قرار نبود بریم و من تا آخر عمرم هم نمیرم دکتر و داد و بیداد که تو منو دیوونه کردی اگر میتونستم الان حتما زن دوم میگرفتم(به دلایلی حق ندارن زن دوم بگیرن و یا صیغه کنن) اگر بچه نبود یک دقیقه هم باهات زندگی نمیکردم ، دخترم هم مدام میگفت بابا داد نزن با مامانم که متاسفانه با تشر بهش گفت برو ولی بچه که نمیفهمه موند گفت داد نزن که محکم زد رو سینه اش و پرتش کرد که خدا رحم کرد و سرش خورد رو بالشت، دخترم که بغل کردم میلرزید و گریه میکرد و سفت تو بغلم چسبیده بود و اون آقا دست بردار نبود سینی غذا رو رو محکم کوبید رو سفره و بشقاب رو ش************د و سفره رو ریخت بهم و بلند شد رفت . من هم بچه به بغل شروع کردم به جمع کردن ولی ایشان مدام پشت سرهم بهم فحش میدادن از خر گرفته تا ... هر چی بچه را آرام میکردم می آمد میگفت مادرت بده من هر چی میگفتم تقصیر بابا نبود اون هی میومد میگفت تقصیر مادرت که بده .

خلاصه آخرش هم گفت باید تو رو میزدم نه بچه ،همش تقصیر تو که بچه رو زدم . بعد هم گفت من نیاز دارم باید شب بیای پیشم وگرنه زهرا رو خفه میکنم. البته سری اول هم من و خانواده ام رو تهدید کرده بود که میکشمتون.

شب من هم رفتم ولی خوابید و صبح بعد از پیام بازی و گردش تو گوشیش منو صدا زد که بیا ،البته من اصلن نتونستم بخوابم، منم گفتم چرا همون دیشب انجام ندادی بچه الان بیدار میشه گفت دیشب ازت عصبانی بودم. خلاصه بلند شد رفت بعد هم دخترم بلند شد منم شب قبل با مشورت خانواده تصمیم گرفتم وقتی از خانه زد بیرون با آژانس برم شهرمون . منم رفتم وقتی فهمید آشوب به پا کرد و آمد خانه پدرم که زنم فرار کرده و ... برای مادرم قسم دروغ میخورد که کاری نکرده قسم جلاله میخورد تا اینکه من رفتم و دروغش رو فاش کردم و گفتم دوباره شروع کردی به پیام دادن ولی کوتاه نیامد شروع کرد به بهانه های دروغ که من غذا درست نمیکنم(الحمدالله این عکس گرفتن از غذاها اینجا بدرد میخوره که من متنوع و جدید براش درست میکردم ) و اینکه من تنبل و ... هستم.

متاسفانه این آقا بیرون که میریم فقط زنها رو نگاه میکنه. و اینکه تو پیام هاشون مدام میگفتن که مجبورن با من زندگی کنندءء به خاطر خانوادش که قبول نمیکنن و بچه.

من حتی دیگه نمیتونم به خواهرم بگم بیاد خونم چون شوهرم بهش نظر داره و اینکه نمیتونم با هیچ کس ارتباط برقرار کنم چون زن دوستش یعنی دوستم بود و این آقا بهش نظر داشت و اون هم باهاش ارتباط برقرار کرده بود. من واقعا نمیتونم به زندگی بر گردم حتی به خاطر دخترم هر چند به نفعشه چون کم ازش سوءاستفاده نکرده۰ من اصلن نمیدونستم سر درد چیه ولی متاسفانه الان دچارش شدم الکی گریه ام میگیره و .... من بارها به این آقا فرصت دادم ولی اینبار ... خودش هم که هنوز میگه تقصیر منه ،همیشه اون بوده که عذرخواهی میکرده و من مغروری که اگر بودم خیلی وقت پیش باید زندگی رو رها میکردم.

الان هم خانواده ام میگن شرط دکتر بذاریم و به خاطر دخترت برگرد هر چند برگشت من یعنی مردن ذره ذره.

به اصرار خانوادم گفتم اول مشاوره بگیرم و بعد تصمیم بگیرم . هر چند من میترسم حالا ۲ سال دیگر نه ولی ۱۰ سال دیگه با چند تا بچه دوباره به بن بست برسم.

من دلیلم برای ازدواج با این آقا این بود که فکر میکردم پسر مسجدی و قرآن خون و مداح ضد خدا نمیشه ولی متاسفانه ظاهر و باطن ۱۲۰ درجه فرق میکنه (۶۰ درجه اش برای عبادت و خمس دادنش).

ممنون میشم مرا راهنمایی کنید

2. کاربران زیر از یاس زهرا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دوراهی به خاطر خانواده

عزيزم واقعا متاسفم ولي برنگرد به زندگي چون ميگي قول داده عمل نكرده بازم همون ميشه عمرت رو تلف نكن براي ساختن زندگيه كه اميدي بهش نداري روحت رو خسته نكن بهخانوادت بگو نميتوني ادامه بدي من نميفهمم خانوادت چرا اصراردارند برگردي اين اقا حالت رواني نداره خداي نكرده ممكنه به دختر خودش هم نظر داشته باشه برنگرد

4. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

دوست عزیز متنتون از حوصله انجمن خارجه و برای مشاوره تخصصی نیاز به این جزییات هست

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

متاسفانه خیلی از افراد به خاطر عبادت و کارهایی که از طرف مقابل میبینن چنین اشتباهی رو مرتکب میشن

در صورتی که خود امام معصوم گفته : برای خوب بودن کسی به سجده های طولانیش نگاه نکنید

در حال حاضر شما بهتر از هر کسی میدونید این زندگی آیا نتیجه ای در بر خواهد داشت یا خیر ؟

پس اگر تصمیمی گرفته میشه خوب فکر کنید .. مشورت و مشاوره کنید تا بتونید تصمیم قاطع بگیرید

رفتن و برگشتن شما فقط اوضاع رو برای خودتون سخت خواهد کرد پس به خودتون زمان بدید و خوب فکر و مشورت کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 358 بار در 251 پست
    میزان امتیاز
    9

من بعنوان یک کاربر معمولی کی هیچی نمیدونم نظر خودمو میگم شاید خیلی هم اشتباه باشه بنظرم این آقایی که شما میگین اصلا لیاقت همسر بودنو نداره ودر آینده هم وضع بدتر نشه بهتر نمیشه در مورد بچتونم مطمئن باشید براش نمیتونه پدر باشه
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

8. کاربران زیر از mohammad365 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

ای خداااا

متاسفم از اتفاقایی که تو زندگیتون افتاده

ولی واقعا شما صبوریو از خودگذشتگی کردی که تاحالا چشمتو به روی خطاهاش میبستی

این آقا علاقه ای به شما ندارنو به اجبار دارن با شما زندگی میکنن ...

به قول خودتون آینده معلوم نیست چی پیش میاد ، شاید ( قطعا ) دوباره با چند فرزند به بن بست برسید .

عمر خودتو تلف نکن ، دخترتم گناه داره ... فکر نکنم امنیت جانی هم داشته باشید ... پس با پشتوانه ی قوی که خانوادت هستن جدا شو ... کم صبوری نکردی و کم فرصت بهش ندادی ولی نخواست درست بشه

10. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

متاسفم

این اقا تعادل روانی نداره
    وقتی هم عصبی میشه هیچی جلو دارش نیس...
    ممکنه خدای نکرده اتفاقی برای خودت و دخترت بیفته
    و اینکه
    همه جوره داره کثافت کاری میکنه

از طرفی شما تا الان خیلی گذشت کردی
    صبوری کردی
    این اقا اگه میخاست درست بشه تا الان شده بود
    ولی ببخشینا اینجوری میگم
    ذات ادمارو نمیشه تغییر داد
    ایشونو از در میندازی بیرون
    از پنجره میندازی بیرون
    بالاخره ی راهی پیدا میکنه برای برقراری رابطه با ی نفر دیگه
    شخصشم براش مهم نیست
    دختر عمه
    دختر خاله
    دوست
    غریبه
    و و و ....

دنیای شما دو نفر متفاوته

ایشون حاضر نیستن مشاوره و دکتر برن
    ب نظرم بهتره جداشین
    بخاطر خودتون و بچه

موندن ب پای این ادم
    فقط شمارو ذره ذره اب میکنه
    ایندتونو
    خوشیتونو
    از شما و دخترتون میگیره
    تنش عصبی
    نا ارومی
    بی قراری
    اینا اصلا خوب نیس
    و
    ممکنه هرروز بیشتر بشه
    ازدواج برای رسیدن ب ارامشه

همسرتون از کاراش پشیمون نیس
    و تا زمانی ک پشیمون نشده
    و قصد داره ب این کارا ادامه بده
    زندگیتون هیچ بهبودی نخاهد داشت

موفق باشی
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

12. کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

راستی یه چیزی

تو متنتون یه قسمتش نوشتید همسرتون زمان همخوابگی کارایی از شما میخواستن که گناه بودن !!!!

نمیدونم چه کارهایی میخواستن ولی بدونید هرکاری هم که میخواستن گناه نبوده ( تو خلوت زن و شوهری )

اینو همیشه توی ذهنت داشته باش اگه همسرت ازت کاری خواستو انجام ندادی تو جامعه خیلی زنها و دخترای معذرت میخوام خراب هستن که با قدرت هرچه تمامتر اینکارارو انجام میدنو میتونن شوهرتو جذب کنن . مرد هم که تشنه به اون سمت کشیده میشه .

14. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    راستی یه چیزی

تو متنتون یه قسمتش نوشتید همسرتون زمان همخوابگی کارایی از شما میخواستن که گناه بودن !!!!

نمیدونم چه کارهایی میخواستن ولی بدونید هرکاری هم که میخواستن گناه نبوده ( تو خلوت زن و شوهری )

اینو همیشه توی ذهنت داشته باش اگه همسرت ازت کاری خواستو انجام ندادی تو جامعه خیلی زنها و دخترای معذرت میخوام خراب هستن که با قدرت هرچه تمامتر اینکارارو انجام میدنو میتونن شوهرتو جذب کنن . مرد هم که تشنه به اون سمت کشیده میشه .

)) وایسا ببینم ، اگه ایشون از فلان کار خوششون نیاد این مجوزیه برای اینکه شوهر انسان نمای ایشون بره اون فلان نیازشو با بقیه زنهای دنیا ارضا کنه ؟
    :-)) عجب

همه جای دنیا زن فاحشه هست که همه کاری واسه پول میکنه ، ولی باز این دلیل نمیشه که مردهای ما برن با اون سری از زنها بخوابن

16. 3 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

خانم شما اسوه صبر و بردباری هستین ، واقعا این همه شکیبایی را من تاحالا تو عمرم ندیدم ، خیلی ناراحت شدم ازاون چه که خوندم ، فکر نمیکنم غیر از طلاق راهی مونده باشه ، حتما با وکیل مشورت کنید و هر چه زودتر ادامه عمر با عزتتون را توی آرامش باشید . ایشون هم شک نداشته باشید توی همین دنیا به سزای تک تک کارایی که با شما کردن میرسن .

18. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

میشه یکی برام خلاصش کنه

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها
    )) وایسا ببینم ، اگه ایشون از فلان کار خوششون نیاد این مجوزیه برای اینکه شوهر انسان نمای ایشون بره اون فلان نیازشو با بقیه زنهای دنیا ارضا کنه ؟
    :-)) عجب

همه جای دنیا زن فاحشه هست که همه کاری واسه پول میکنه ، ولی باز این دلیل نمیشه که مردهای ما برن با اون سری از زنها بخوابن
    اولا من نگفتم اینکه این خانم ( خانمها ) اونکارو انجام نمیده پس مجوزیه که همسرش ( آقایون ) بره با زن فاحشه

دوما این توجیه آقایونه نه من؛ که میگن زنم اینکارو واسم نمیکنه منم سمت یکی دیگه کشیده میشم که اینکارو واسم بکنه

سوما من اینو به عنوان یه نکته گفتم چون احساس کردم خانم یه سری کارها تو خلوت زن و شوهری رو گناه میدونه

21. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26904
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام نه . از نظر من گناه نیست از نظر دین و شریعت گناهه و گفته شده انجام ندهیم.

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26904
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    اولا من نگفتم اینکه این خانم ( خانمها ) اونکارو انجام نمیده پس مجوزیه که همسرش ( آقایون ) بره با زن فاحشه دوما این توجیه آقایونه نه من؛ که میگن زنم اینکارو واسم نمیکنه منم سمت یکی دیگه کشیده میشم که اینکارو واسم بکنه سوما من اینو به عنوان یه نکته گفتم چون احساس کردم خانم یه سری کارها تو خلوت زن و شوهری رو گناه میدونه
    سلام نه . از نظر من گناه نیست از نظر دین و شریعت گناهه و گفته شده انجام ندهیم.ویرایش پست پاسخ پاسخ با نقل قول

24. کاربران زیر از یاس زهرا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25585
    تشکـر
    15
    تشکر شده 35 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

برگشتنت اشتباه محضه.این مرد رو باید به حال خودش وا بداری که بیفته تو چاه
    امضای ایشان
    درخشان ترین تاجی که مردم بر سر می نهند در آتش کوره ها ساخته شده است.

26. کاربران زیر از tala.nab24 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم ببخشین می تونم بپرسم شما قبل ازدواج با این فرد تحقیق کرده بودین ازش؟؟ اصلا خبر داشتین چه موجودیه؟؟ الان چرا خانوادت میخواهن باهاش باشی

28. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26904
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    خانوم ببخشین می تونم بپرسم شما قبل ازدواج با این فرد تحقیق کرده بودین ازش؟؟ اصلا خبر داشتین چه موجودیه؟؟ الان چرا خانوادت میخواهن باهاش باشی
    بله ایشان پسر خاله من هستن و گفتم که ۱۲۰ درجه با ظاهرشان که در جامعه زندگی میکنن فرق دارند. حتی خانواده اش هم خبر ندارن

30. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26904
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    بله ایشان پسر خاله من هستن و گفتم که ۱۲۰ درجه با ظاهرشان که در جامعه زندگی میکنن فرق دارند. حتی خانواده اش هم خبر ندارن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد