نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: شکست عشقی و اختلالات روانشناختی

787
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9893
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شکست عشقی و اختلالات روانشناختی

باسلام.روحیه ام خیلی ضربه دیده.اولا اینکه توی زندگیم خیلی سختی کشیدم بیش از اونچیزی که فکرشو بکنید.از هر لحاظ.مالیی.خانوادگی.پرخاش و بیماری عصبی مادرم.کتک ایشان تو بچگیو ... الان تواین سنم تبدیل به یه فرد مریض شدم.2سال قبل روانپزشک رفتم قرص سرترالین و بوپروپیون میخوردم.سه باره که خودسر قطع میکنم.کم کم قطع کردم البته . شدیدا استرسی ام . من خودمو مقصر نمی دونم . با 3 4 نفر برای ازدواج آشنا شدم نامردی خیانت دیدم . بار آخر پسره منو خیلی خواست با خانوادش جلو اومد بخاطر شرایط مالیش خانوادم ردش کردن.قرار بود منتظرش بمونم و بیاد ولی اخر راه ازم حلالیت خواست رفت . همه و حتی خانوادم میگفتن این تورو دوست نداره ولی چون می خواست باهام ازدواج کنه نمی تونستم قبول کنم دوسم نداره.الان هروقت یاد حرفاش و آرزوهامون میافتم روزی سه چهار مرتبه حالم بقدری بد میشه یا سست میشم میافتم زمین در حد گریه ، یا ضربان قلبم میره بالا اذیتم میکنه یا اینکه احساس میکنم الانه که از حال برم . یه لحظه میخندم یه لحظه گریه . به مظلومیت خودم دلم میسوزه . خیلی راحت گذاشت و رفت . اعتراضیم نکردم . جز سکوت . وقتی بهم تداعی میشه این همه مدت دوسم نداشته تمام غرورم و انرژیم و وجودم تباه میشه . ذهنم دنبال چراهایی هست که همش با هم توی مغزم در حال جنگن . نمیدونم مبتلا به مریضی روانی میشم یا نه . اما غیرعادیم . یه لحظه ناخوداگاه یه جائی یه چیزی یادم میاد داغ میشم انگار حمله روانی بهم میاد . از همه شاکی میشم . بستگی به اطرافیانم داره که حرفی میزنن اگه بتونه قانعم کنه آروم میشم.اما بعدش دوباره روز از نو روزی از نو . قساوت قلبش اذیتم میکنه چطور با احساساتم بازی شد خیلی رااااااااااحت الان تو خوشیاشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9893
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شکست عشقی و اختلالات روانشناختی (آیا دوسم داشت؟) اگه دوسم نداشت برا چی می خواست ازدواج کنه؟

اینترنتی آشنا شدم . مامانش اومد خواستگاریم . اولا فکر میکردم دوسم داره ولی وقتی رفتاراشو عین پازل کنار هم میچینم میبینم اصلا دوسم نداشته . سوال تو ذهنمه برا چی میخواسته ازدواج کنه آخه چرا ؟؟؟؟؟؟ ولی تیکه کلامش به من همیشه (تنها عشقمم بود) 8ماه آشنائی . بهم گفت صبر کن . جورکنم موقعیتمو بیام . چون خانوادم شرایطشو قبول نداشتن صفر صفر بود . میگفت واسم زیادی هستی . اخر سرهم گفت اصرار زیاد به خانوادت اشتباهه . و منطقی فکر میکنه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9893
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شکست عشقی و اختلالات روانشناختی (آیا دوسم داشت؟) اگه دوسم نداشت برا چی می خواست ازدواج کنه؟

البته هرروز بهونه میاورد . یبارم گفت که رمال رفتم گفت از خونه شما دوری کنم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

این رمال و اینا همش خرافات

از اینکه امده خاستگاریت مستقیم معلوم حس های مثبتی بهت داشت ولی اونقدرا عمیق نبوده !

وقتی دیده خانوادت ردش کردن به غرورش برخورد اینکه میگه منطقی فکر کرده راس میگه

و تا کی میخوای خودت رو اذیت کنی ؟؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم چند روز پیش هم که تاپیک زده بودید دوستان گفتند، اینکه دوست تون داشت یا نداشت مهم نیست ، مهم اینکه این وصلت انجام نشده و عمر شما به قولی به هدر رقته !! الان غصه بخورید بازم تباه میشه ...، روحیه شما توسط خود شما درست میشه و اینکه با واقعیت کنار بیاید و بپذیری که شما قسمت هم نبودی

خیلیا هستند همدیگر دوست دارند ولی نمی رسند به هم، خیلی هم زیاد از این دست مسایل...

6. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)