نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: عدم تفاهم در نوع پوشش

1821
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27252
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم تفاهم در نوع پوشش

سلام
    من خودم کلا ذاتا آدمی هستم ک پوشش و اندام محرک رو دوست دارم خیلی هم سعی کردم خودمو اصلاح کنم ولی نتونستم البته این ب این معنا نیست ک هیز و چشم چرونم بیشتر خودم و همسرم رو دوست دارم ک اینجوری باشیم... مشکلم اینجاست ک وقتی ب همسرم میگم مثلا فلان مدل لباس بپوش مثلا تو فلان جمع میتونی لباس باز بپوشی چون جمع خوبیه و من دوست دارم ک بپوشی ولی اصلا ب حرفم گوش نمیده خودشم میدونه ک من دوست دارم لباس باز و محرکو و خودمم محل و جاشو ب نسبت شرایط و آدماش تعیین میکنم براش مثلا هیچ وقت اجازه نمیدم تو خیابونای شهرمون لباسای باز و محرک بپوشه ولی محدودشم نمیکنم تقریبا میگم طبق عرف جامعه بپوش ولی تو مجلسای خصوصی ک تشخیص میدم جو مناسبه میگم ک عرفو بش************ و بخاطر من لباس باز بپوش

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : پوشش محرک

شما باید به همسرتون افتخار کنین که پوشش رو حفظ میکنه.
    بهتره با یک مشاور حتما گفتگو کنین چون طرز فکر شما اشتباهه. اینکه شما بخواین همسرتون خودشو به بقیه هم عرضه کنه، ربطی به عرف شکنی نداره، اخلاقیات هم حکم میکنه در برابر نامحرم پوشش مناسبی داشته باشیم.
    شما چطور تشخیص میدین جو مناسبه یا نه؟ خانم ها میشه برای اقایون جذابن. ربطی نداره که بگین فلان اقا کمتر به خانما علاقه نشون میده یا فلان اقا بیشتر.
    مشکل از شماست نه همسرتون. حتما به مشاور مراجعه کنین.

3. 5 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

باشد که رستگار شوید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

اونوقت براتون مهم نیست که مردهای دیگر ؛هر چند نزدیک ؛با دیدن لباس محرک همسرتون ؛تحریک بشن ؟

6. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27252
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    شما باید به همسرتون افتخار کنین که پوشش رو حفظ میکنه.
    بهتره با یک مشاور حتما گفتگو کنین چون طرز فکر شما اشتباهه. اینکه شما بخواین همسرتون خودشو به بقیه هم عرضه کنه، ربطی به عرف شکنی نداره، اخلاقیات هم حکم میکنه در برابر نامحرم پوشش مناسبی داشته باشیم.
    شما چطور تشخیص میدین جو مناسبه یا نه؟ خانم ها میشه برای اقایون جذابن. ربطی نداره که بگین فلان اقا کمتر به خانما علاقه نشون میده یا فلان اقا بیشتر.
    مشکل از شماست نه همسرتون. حتما به مشاور مراجعه کنین.
    دوستان نگرفتن مطلبو منظور من انقد ک شما بغرنجش کردین نبود البته احتمالا من نتونستم درست بیان کنم من خودم گفتم ک ذاتا پوشش بازی دارم ولی ن اینک بخام همسرم رو ب کسی عرضه کنم...ی مقدار بی انصافی فرمودید ک البته مشکل از بیان منه ک متاسفانه هرچقدر سعی میکنم نمیتونم درست بیانش کنم ی مقدار با پیاز داغ کمتر بخونین و اون رو تصور کنید و بهم جواب بدید لطفا

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

اقا جواب من بدید تا بچه ها بهتر متوجه بشن

مثلا تویه جمع هستیدید( مختلط) ولی نزدیک از خانمتون میخواید تاب یقه باز بپوشه ؟؟ یا مثلا تیشرت و شلوار ؟؟؟
    و لباسی که میخواید بپوش رو بگید چجوری مثلا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

9. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27252
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    اقا جواب من بدید تا بچه ها بهتر متوجه بشن

مثلا تویه جمع هستیدید( مختلط) ولی نزدیک از خانمتون میخواید تاب یقه باز بپوشه ؟؟ یا مثلا تیشرت و شلوار ؟؟؟
    و لباسی که میخواید بپوش رو بگید چجوری مثلا
    یا مثلا تیشرت و شلوار البته ب نوع جمعش
    منم دقیقا مشکلم با خانومم همینه ک بسته ب نوع جمعش لباس نمیپوشه
    اینک میگم من ازش میخام باز بپوشه دقیقا همینه یهو تو جمعی ک دقیقا لباسش باید تیشرت و شلوار شایدم بسته تر باشه تاپ یقه باز میپوشه ولی یهو تو جمعی ک همه تاپ شلوارک پوشیدن همسرم تونیک با شلوار میپوشه
    دقیقا مشکلم همینجاست ک همسر من دقیقا میخاد کار نقطه مقابل منو انجام بده والا پوشش هرچقدم باز باشه واسش مشکل نداره و جمعی ک ما توشیم جمع عرضه کردن همسرمون ب یکدیگه نیست والا اگه قرار بر عرضه بود بهش میگفتم تو خیابون و بیرون از منزل باز و محرک بپوشه
    ویرایش توسط reza68 : 03-18-2016 در ساعت 05:48 PM

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط reza68 نمایش پست ها
    یا مثلا تیشرت و شلوار البته ب نوع جمعش
    منم دقیقا مشکلم با خانومم همینه ک بسته ب نوع جمعش لباس نمیپوشه
    اینک میگم من ازش میخام باز بپوشه دقیقا همینه یهو تو جمعی ک دقیقا لباسش باید تیشرت و شلوار شایدم بسته تر باشه تاپ یقه باز میپوشه ولی یهو تو جمعی ک همه تاپ شلوارک پوشیدن همسرم تونیک با شلوار میپوشه
    دقیقا مشکلم همینجاست ک همسر من دقیقا میخاد کار نقطه مقابل منو انجام بده والا پوشش هرچقدم باز باشه واسش مشکل نداره و جمعی ک ما توشیم جمع عرضه کردن همسرمون ب یکدیگه نیست والا اگه قرار بر عرضه بود بهش میگفتم تو خیابون و بیرون از منزل باز و محرک بپوشه
    ببخشید من منظور شما رو درست متوجه نشده بودم و نباید از لفظ "عرضه" استفاده میکردم.

البته هنوزم دقیقا نفهمیدم مشکلتون با خانمتون چیه؟

اگه نمیخوان تو جمع های خانوادگی که نامحرمی هست، لباس باز بپوشن، شما چرا اینقدر اصرار به این کار دارین؟
    لباس محرک رو میتونن تو جمعهای زنانه، یا کسانی که بهشون محرم هستن و خصوصا برای شما که همسرشون هستین بپوشن.

اینکه میگید تو کوچه و خیابون نپوشه ولی جلوی فامیل اشکالی نداره، منطقی نیست.
    نامحرم نامحرمه، غریبه و اشنا نداره.
    اینکه تاکید دارین لباس محرک برای دیگران بپوشه، برای من قابل هضم نیست.

12. کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27252
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید من منظور شما رو درست متوجه نشده بودم و نباید از لفظ "عرضه" استفاده میکردم.

اگه نمیخوان تو جمع های خانوادگی که نامحرمی هست، لباس باز بپوشن، شما چرا اینقدر اصرار به این کار دارین؟
    لباس محرک رو میتونن تو جمعهای زنانه، یا کسانی که بهشون محرم هستن و خصوصا برای شما که همسرشون هستین بپوشن.

بانوی عزیز من واسه دیگران نمیگم بپوشه
    اول صحبتامم گفتم من ذاتا آدمی هستم ک خوشبختانه یا متاسفانه هم خودم لباس باز و محرک میپوشم و هم میخام همسرم بپوشه ولی نه هرجایی خیلی هم سعی کردم ک خودمو درست کنم و واسم بی اهمیت باشه واسم ولی نشد و نتونستم چون واقعا تو ذاتمه
    شاید تفکر شما در مورد پوشش با تفکر من و امثال من فرق داشته باشه ولی هر فرقی ب معنای چیزهای دگ نیست ما هیچ کدوم حق قضاوت در مورد هم نداریم ولی در کل مشکل من یجوایی مقابله با مثل خانومم نسبت بمن تو جمعهای مختلفه ک منم الان دگ به پوششش دگ توجه نمیکنم و سپردم دست خودش تو پاسخ آخرم دقیقا گفتم ک مشکلم چیه
    ک اصلا مشکلی نبود ولی داره ب مشکل تبدیل میشه ک چرا همسرم داره مقابل من وایمیسته و تو جمعی ک مثلا پوششون خیلی بازه بباس بسته میپوشه و تو جمعی ک لباسشون بستس لباس باز میپوشن
    در ضمن واسه اون جمعهایی ک من حرفشون رو میزنم محرم نامحرم معنی نداره چون اصلا کسی ب جنسیت کسی توجه نمیکنه ک بخاد نگاه بدی نسبت ب همسر کسی داشته باشه واسه اونه ک این مشکل رو اینجا مطرح کردم والا اگه جمعی ک نشناسم باشه ب هیچ عنوان اجازه نمیدم ک همسرم پوشش نامتعارف داشته باشه

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27252
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بانوی عزیز من واسه دیگران نمیگم بپوشه
    اول صحبتامم گفتم من ذاتا آدمی هستم ک خوشبختانه یا متاسفانه هم خودم لباس باز و محرک میپوشم و هم میخام همسرم بپوشه ولی نه هرجایی خیلی هم سعی کردم ک خودمو درست کنم و واسم بی اهمیت باشه واسم ولی نشد و نتونستم چون واقعا تو ذاتمه
    شاید تفکر شما در مورد پوشش با تفکر من و امثال من فرق داشته باشه ولی هر فرقی ب معنای چیزهای دگ نیست ما هیچ کدوم حق قضاوت در مورد هم نداریم ولی در کل مشکل من یجوایی مقابله با مثل خانومم نسبت بمن تو جمعهای مختلفه ک منم الان دگ به پوششش دگ توجه نمیکنم و سپردم دست خودش تو پاسخ آخرم دقیقا گفتم ک مشکلم چیه
    ک اصلا مشکلی نبود ولی داره ب مشکل تبدیل میشه ک چرا همسرم داره مقابل من وایمیسته و تو جمعی ک مثلا پوششون خیلی بازه بباس بسته میپوشه و تو جمعی ک لباسشون بستس لباس باز میپوشن
    در ضمن واسه اون جمعهایی ک من حرفشون رو میزنم محرم نامحرم معنی نداره چون اصلا کسی ب جنسیت کسی توجه نمیکنه ک بخاد نگاه بدی نسبت ب همسر کسی داشته باشه واسه اونه ک این مشکل رو اینجا مطرح کردم والا اگه جمعی ک نشناسم باشه ب هیچ عنوان اجازه نمیدم ک همسرم پوشش نامتعارف داشته باشه

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

خب همسر شما احتمالا فقط در لباس پوشیدن سر لج نیست !اینجور که شما میگید برخلاف من میپوشه !

شما میتونید حدو حدود پوشش رو براشون تعیین کنید ..مثلا نباید توی فلان جمع لباس باز بپوشی !در این حد !

بعد خواهید دید که برای پوشیدن لباس باز (از اونجایی کا همسرتون اهل پوشیدنش هستن)به جمع های خانوادگی تر و یا اون جمع هایی که شما میگین روی میازه ...ممکنه زمان بر باشه البته ..

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

اقا محترم رک بهتون بگم اینجا کمتر کسی میتونه شمارو درک کنه چون اینجا هرکی طبق عقیده و فرهنگ خودش نظر میده و کمتر کسی اینجا مثل عقیده شما پیدا میشه که بتونه کمکتون کنه

بهتر پیش یه مشاور حضوری برید

موفق باشید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

دوست عزیز فارغ از درست یا غلط بودن اینکار .

یا خانمتون از چیزی ناراحته و داره لج میکنه ، یا اصلا روحشم خبر نداره که به قول شما تو جمع هایی که باید باز بپوشه بسته میپوشه یا بالعکس .

منظورم اینه شاید واقعا بدون منظور داره اینجوری لباس میپوشه و اصلا قصد مخالفت نداره ، فقط مثلا انتخاب کرده این لباسو امشب بپوشه و از ناراحتیه شما هم مطلع نیست .

تا حالا شده بهش بگی این لباسو امشب نپوش مثلا امشب لباس باز بپوش ، بهتون بگه نه دوست دارم لباس بسته بپوشم ؟؟؟ ( یعنی واضح نظرتونو بگید اون هم واضح مخالفت یا لج کنه )

18. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)