نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: با پدر الکلی خود چه کنم؟!

2136
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27298
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با پدر الکلی خود چه کنم؟!

سلام من دختری هستم حدودا 20 ساله دانشجو و ساکن تهران.متاسفانه پدرم سابقه اعتیاد به الکل داره که دو سه سال پیش وقتی شغلش رو از دست داد خیلی حاد شد. به شکلی که مادرم رو مورد ضرب و شتم قرار میداد و من همش ازش میترسیدم.با کمک فامیل و دوست و اشنا بعد از مصیبت های زیاد ترک کرد اما الان چند وقتیه که دوباره شروع کرده قصد داره ادامه بده به فکرم زده بدمش دست پلیس چون میترسم یه بلایی سر خودم یا مادرم بیاره یا اوضاع ناجور بشه ولی فامیل نمیذارن. تک فرزند هم هستم نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید دیگه از زندگی سیر شدم و خیلی جدی به خود کشی فکر میکنم و قرص هم کنار گذاشتم فقط بخاطر مادرمه که هنوز ادامه میدم....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26895
    تشکـر
    55
    تشکر شده 91 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : با پدر الکلی خود چه کنم؟!

سلام عزیزم .اصلا به خود کشی فکر نکن چون مادرت الان فقط تو رو داره و اگه خدایی نکرده ی وقت بلایی سر خودت بیاری مادرت علاوبر ناراحتی پدرت ی غم دیگه میاد سراغش و مطمئنن تو مادرت رو اینقدر دوس داری که نخوای بیشتر از این زجر بکشه تو الان تنها همدمش هستی .
    ایا تا حالا با پدرت صحبت کردی ؟
    مطمئنن پدرت خودش هم از این وضعیت رنج میبره و دوس نداره به خانوادش اسیبی بزنه ولی اعتیاد امونش رو بریده.ازش پرسیدی چرا دوباره شروع کردی ؟ایا واقعا خودش خواسته که دوباره شروع کنه و ایا حتما میخواد ادامه بده؟
    اینا رو ازش بپرس بعد بشین باهاش حرف بزن.
    اگه رفیقای ناباب داره باید اول از اونا دور بشه.
    و اگه تو مجلس های خونوادگیتون مشروب سرو میشه نباید تو اون مجالش شرکت کنید
    در مورد معرفی کردن پدرت به پلیس .فکر نمیکنم کار درستی باشه .اخه هر چی باشه اون پدرته و نون اور خونه و اینکه فکر نمیکنم اینکار باعث ترک کردنش بشه.ولی بازم بهتره در این مورد با یه مشاور خبره صحبت کنی .فقط این رو بیاد داشته باش که خدا هیچ وقت بنده هاش رو تنها نمیذاره.و مطمئن باش دستتو میگیره.فقط به خودش توکل کن ....دیدم که میگماااااا.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

ایشون خودش انگار بیمار هستند به پزشک ببرید. برای ترکش هم دوباره کمک اش کنید ترک کنه.

روان پزشک مراجعه کنید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25494
    تشکـر
    53
    تشکر شده 49 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

علیکم السلام

هدف از زندگی کلا خوشبختی و رسیدن به اهداف هست

شما کاریو.فکر میکنید درسته ولی همه مخالفن خودتون چی خودتونم مخالفید ؟ بعدا پشیمون نمیشید ؟

شما گفتید تصمیم گرفتید اما موندید که انجام بدید یا نه

زمانی که شما کتک میخورید اطرافیانتون میان خودشونو بندازن جلو؟ ایا یک بار به پدرتون این فرصت رو ندادید که پاک و سالم زندگی کنه؟

این که ما بگیم چکار کن و از لحاظ روانشناسی راهنماییتون میکنیم شما فقط انجام میدید پدرتون که کار خودشو میکنه مثل اینه که شما دارید درست رانندگی میکنید کسی دیگه به شما ضربه وارد میکنه

رابطه یک طرفه فایده نداره بیماری های زیادی از لحاظ روحی باعث میشه مثل سرطان به انسان غلبه کنه . درصدزیادی از سرطان ها از ناراحتی های روحی هست نه جسمی روح انسان که ازرده باشه جسم هم مسموم میشه

پدر شما تبدیل به یه حیوان وحشی میشه ایا درسته کنار خودتون نگهش دارید ؟

دوستان و فامیل هیچ کاری از دستشون بر نمیاد

اینده شما در میونه و ارامش زندگیتون شما زیاد نگران نباشید برای ازدواج کسی رو.انتخاب کنید که درباره زندگیتون بدونه و بخاد با شما زندگی کنه اینو توی رابطه دوست دختر و دوست پسری نگید باعث سو استفاده از جسم شما میشه شک نکنید در جلسه خاستگاری تمامی شرایططتون و وضعیتتونو بگید

سوالی که از شما دارم اگر از یه کسی که بتونه به شما کمک کنه مثل قانون اگر بخواد کمکتون کنه لازمه فامیل بدونن ؟ ایا رابطه و رفتو امد زیاد با فامیل دارید ؟ اگر ندارید بهتره مدت چند ماه از یک ماه تا هر وقت که تنونستید این جریان مثل یک راز بمونه بین شما و مادرتون

حداقل این جور میتونید درصدی ارامش داشته باشید درسته ؟

دوست عزیز اجازه بده داستانی برات بگم

روزی یک مردی از یک مار همانند فرزند خودش مراقبت میکرد این مار در عرض یک سال خیلی بزرگ شد تا جایی که کشاورز مجبور شد حتی حیوانات خانگیشو هم قوت قالب این مار کنه باعث شد خونواده و فرزندانش ترکش کنن مار رو کنار خودش میخابوند مدت کوتاهی بود که مار چیزی نمیخورد و شبها خودشو زیاد به کشاورز نزدیک میکرد و پیچ و تاپ میخورد کشاورز نگران شد و پیش دامپزشک رفت دامپزشک از او پرسید ایا مار زیاد به تو نزدیک میشه گفت بله پرسید ایا پیچ و تاب هم میخوره گفت بله خیلی اذیت هست شبها و.من نگران این مارم هستم دامپزشک به او گفت این مار عمدا به خودش گرسنگی داده که بتونه خودشو اماده کنه تا تو رو بخوره این پیچ و تابی هم که نصف شب میخوره واسه اینه که دهانش رو تا اندازه بلعیدنت بزرگ کنه

پدر شما هم بچه نیست یه بار هم تلاش کردید پدر شما هم تبدیل به یه حیوان شده سوختن و ساخت دیگه رواج نداره

عمر انسان میگزره جوری باشید که پشیمون نشید

خیلی اوقات سخت گرفتن باعث میشه درون انسان کشته بشه و انسان جدیدی متولد بشه

شاید پدرتون در تنهایی دوباره متولد شد

درسته که اعتیاد بیماریه اما بیمار نباید بخاد درمان بشه ؟ به ارامش خودتونو مادرتون فکر کنید پدرتون بدتر میشه که بهتر نمیشه مگر این که به خودش بیاد

(موفق باشید )
    امضای ایشان
    چگونه. وصف کنم لحظه لحظه خود را
    برای این. همه ناباور خیال پرست

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27298
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از همه ی دوستان عزیزی که جوابمو دادن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد