نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلات عدم تفاهم برای محل زندگی

810
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات عدم تفاهم برای محل زندگی

باسلام
    من و همسرم در دانشگاه با هم اشنا شدیم و بعد از چند سال باهم ازدواج کردیم. ما از دو استان متفاوتیم و فاصله خانواده ها زیادن. من از ابتدا بهش گفته بودم که برمیگردم محل زندگی خانواده ام زندگی میکنم.و این را بارها بهش گفته بودم و خودشم قبول کرده بود ولی نگذاشت این موضوع را در خواستگاری مطرح کنم. حالا بعد از یک سال از زندگی راضی نیست که برگردیم و دلایلی از قبیل نمیتونم و دوره ، افسردگی میگیرم میاره. حرفاشو یادش میارم میگه بچگی کردم ، نفهمیدم و غیره. البته ما مشکلی دیگه ی غیر از این نداریم ولی همین داره کار رو به جاهای باریک میکشونه . لطفا راهنمایی کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکلات عدم تفاهم برای محل زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط 1395 نمایش پست ها
    باسلام
    من و همسرم در دانشگاه با هم اشنا شدیم و بعد از چند سال باهم ازدواج کردیم. ما از دو استان متفاوتیم و فاصله خانواده ها زیادن. من از ابتدا بهش گفته بودم که برمیگردم محل زندگی خانواده ام زندگی میکنم.و این را بارها بهش گفته بودم و خودشم قبول کرده بود ولی نگذاشت این موضوع را در خواستگاری مطرح کنم. حالا بعد از یک سال از زندگی راضی نیست که برگردیم و دلایلی از قبیل نمیتونم و دوره ، افسردگی میگیرم میاره. حرفاشو یادش میارم میگه بچگی کردم ، نفهمیدم و غیره. البته ما مشکلی دیگه ی غیر از این نداریم ولی همین داره کار رو به جاهای باریک میکشونه . لطفا راهنمایی کنید.

در این مورد جز به صحبت با هم نمیتونید راهی دیگه داشته باشید شما باید بتونید با هم به تفاهم برسید

و در این مورد باید همدیگرو درک کنید ... باید مزیت و معایب این اتفاق رو با هم بررسی کنید و حتی از بزرگان و افراد قابل اعتماد در فامیل و یا خانواده کمک بگیرید

ولی سعی کنید با صحبت موضوع رو آرام بررسی کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد