نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: نداشتن اعتماد به نفس

2964
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22654
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy نداشتن اعتماد به نفس

سلام
    من اعتماد به نفسم خیلی پایینه خیلی خیلی خیلی
    خودم هم از این موضوع خبر دارم!
    مثلا تو مدرسه یکی دو سال فوتبال نکردم الان دوست دارم بگم منم میخوام بازی کنم اما انگاری میترسم و نمیتونم،
    خیلی دلم میخواد برم باشگاه اما میترسم که وقتی میرم اونجا افرادی هستن که میگن اینو نگاه،هی تازه وارد،هی بچه فارس و ...) و به خاطر همین نمیرم
    در شهر ما مسخره کردن و اذیت کردن خیلی بیشتر از بقیه جاهاست.تو شهر ما همه با زبان محلی حرف میزنن و چونکه من فارسی حرف میزنم کارام خیلی سخت پیش میره.
    من اصلا دوست ندارم برم پارک چونکه چند وقت پیش رفتیم و سر همین که من فارسی حرف میزنم یکی اومد گفت هی بچه فارس بیا ببینم و با هم دعوا شدیم و من اون لحظه هنگ کردم و نمیتونستم و نمیدونستم چی باید بگم و نتونستم از خودم دفاع کنم!
    وقتی دوستام میان دم درخونمون میگن بیا بازی، من میترسم و الکی میگم یکی بگه خوابه یا نیست یا کار داره و ... و فقط بخاطر همینه که میترسم یکی از دوستای اونا بیاد و من نشناسمش و یا آبروم بره یا ...
    من حتی نمیتونم حق خودم رو پس بگیرم.به کسی پولی قرض میدم روم نمیشه پسش بگیرم
    من نگران اینم در آینده یه دست و پا چلفت بشم که حتی یکی به خواهر یا مادرم نگاه کنه نتونم کاری کنم!
    همین موضوع ها باعث شده که فکر کنم یه بی عرضه ترسو دست و پا چلفت بی اعتماد به نفسم!
    ولی خیلی بهتر شدم قبلا حتی از نون گرفتن میترسیدم!
    الان هم به کمک نیاز دارم
    یا علی/.
    ویرایش توسط amirziv24 : 04-01-2016 در ساعت 09:21 PM دلیل: میدونی من خیلی دیگه از مشکلام یادم افتاد!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نداشتن اعتماد به نفس

سلام.
    چند سالته؟
    چند وقته به اون محل رفتین؟
    بردار دیگه ای هم داری؟
    رابطه ات با پدرت چطوریه؟
    دوست صمیمی نداری؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

دعوا کردن یه مزیت نیست
    اگر میخواهی اعتماد به نفست بالا بره سعی کن مرد بزرگی بشی وقتی پیشرفت کنی حالا چه از لحاظ درسی چه ورزشی و... اعتماد به نفست بالا میره و میشی عصای دست پدر مادرت

4. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22654
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    سلام.
    چند سالته؟
    چند وقته به اون محل رفتین؟
    بردار دیگه ای هم داری؟
    رابطه ات با پدرت چطوریه؟
    دوست صمیمی نداری؟
    13 و 14 سالمه
    برادر کوچیکی دارم
    فقط و فقط یه دوست صمیمی دارم که وضعیت اون از من خیلی خیلی خیلی بدتره!!!! و شدیم دو کودن!
    خیلی کم به اون پارکه میرم و هر وقت میرم میشینم یه گوشه و دیگه از هیچیش خوشم نمیاد
    رابطم با پدرم خوبه اما اصلا روم نمیشه در هیچ موضوعه باهاش مشورت کنم!

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amirziv24 نمایش پست ها
    13 و 14 سالمه
    برادر کوچیکی دارم
    فقط و فقط یه دوست صمیمی دارم که وضعیت اون از من خیلی خیلی خیلی بدتره!!!! و شدیم دو کودن!
    خیلی کم به اون پارکه میرم و هر وقت میرم میشینم یه گوشه و دیگه از هیچیش خوشم نمیاد
    رابطم با پدرم خوبه اما اصلا روم نمیشه در هیچ موضوعه باهاش مشورت کنم!
    پدرت تحصیلات اش چقدره؟

می دونی شما دوتا کودن نیستیت و دیگه هیچ وقت این کلمه واسه خودت و دوستت به کار نبر.

خب در واقع بهتر و صمیمی ترین دوستت پدرت هست سعی کن باهاش صمیمی بشی و حرفات بهش بگی اصلا خجالت هم نداره الان این سن باید پدرت باید بعضی مسایل بهت بگه حتی جنسی.

از پدرت کمک بگیر.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22654
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

...
    ویرایش توسط amirziv24 : 09-20-2018 در ساعت 10:18 PM

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27140
    تشکـر
    2
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام همه دارن پست هام رو میبینن آبروم داره میره لطفا حذفش کنید التماس میکنم
    کسی اینجا نمیشناسدت که، از همین اینجا شروع کن! هرچی هم بد شد آبروی خود خودت نمیره -_-

تو چشم مردم راحت میتونی نگاه کنی؟

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27740
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز من هم همین مشکل رو در ابعاد کوچک تر دارم . اعتماد به نفس کم . اما در مواقعی خاص. در جلسه . در کنفرانس و ...اما دارم سعی میکنم به خودم بقبولونم که همه انسانیم و کسی بر کسی برتری نداره و کسی هم قرار نیست بخورتمون.پس باید تمرین کنیم .اول ذهنی و بعد انشااللله عملی

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28035
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منم مث شمام....اعتماد بنفسم صفره...خیلیم سعی کردم درستش کنم اما نتونستم

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22654
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سال از اون پست خیلی وقته میگذره . خواستم بگم که ممنون از همگی خیلی بهتر شدم ولی هنوز هم مشکلاتی دارم

حقیقتش نگاه که میکنم به چشم مردم میترسم. همش میترسم یهو نیاد دعوا کنه اینجا همه خطرین
    امضای ایشان
    life is the days that we just want to pass them

lets live in the best way
    ok ?

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22654
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی جالبه حالا من تو اینها اصلا مشکلی ندارم . اصلا اصلا اصلا .
    در حوضه تدریس میتونم 10 ساعت درس بدم و کنفرانس برگذار کنم. چه انگلیسی چه فارسی . ولی اون موارد بالا مشکلمن
    امضای ایشان

ok ?

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سال از اون پست خیلی وقته میگذره . خواستم بگم که ممنون از همگی خیلی بهتر شدم ولی هنوز هم مشکلاتی دارم

حقیقتش نگاه که میکنم به چشم مردم میترسم. همش میترسم یهو نیاد دعوا کنه اینجا همه خطرین
    سلام

چرا یکی بیاد دعوا کنه؟

مگه نگاه کردن به چشم یک نفر اشکالی داره؟

البته خیره شدن زیاد چندان مودبانه نیست ولی فکر نکنم برا نگاه معمولی کسی دعوا کنه.

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    من اعتماد به نفسم خیلی پایینه خیلی خیلی خیلی
    خودم هم از این موضوع خبر دارم!
    مثلا تو مدرسه یکی دو سال فوتبال نکردم الان دوست دارم بگم منم میخوام بازی کنم اما انگاری میترسم و نمیتونم،
    خیلی دلم میخواد برم باشگاه اما میترسم که وقتی میرم اونجا افرادی هستن که میگن اینو نگاه،هی تازه وارد،هی بچه فارس و ...) و به خاطر همین نمیرم
    در شهر ما مسخره کردن و اذیت کردن خیلی بیشتر از بقیه جاهاست.تو شهر ما همه با زبان محلی حرف میزنن و چونکه من فارسی حرف میزنم کارام خیلی سخت پیش میره.
    من اصلا دوست ندارم برم پارک چونکه چند وقت پیش رفتیم و سر همین که من فارسی حرف میزنم یکی اومد گفت هی بچه فارس بیا ببینم و با هم دعوا شدیم و من اون لحظه هنگ کردم و نمیتونستم و نمیدونستم چی باید بگم و نتونستم از خودم دفاع کنم!
    وقتی دوستام میان دم درخونمون میگن بیا بازی، من میترسم و الکی میگم یکی بگه خوابه یا نیست یا کار داره و ... و فقط بخاطر همینه که میترسم یکی از دوستای اونا بیاد و من نشناسمش و یا آبروم بره یا ...
    من حتی نمیتونم حق خودم رو پس بگیرم.به کسی پولی قرض میدم روم نمیشه پسش بگیرم
    من نگران اینم در آینده یه دست و پا چلفت بشم که حتی یکی به خواهر یا مادرم نگاه کنه نتونم کاری کنم!
    همین موضوع ها باعث شده که فکر کنم یه بی عرضه ترسو دست و پا چلفت بی اعتماد به نفسم!
    ولی خیلی بهتر شدم قبلا حتی از نون گرفتن میترسیدم!
    الان هم به کمک نیاز دارم
    یا علی/.
    درود برادر عزیز و کوچکم
    مشکل شما ظاهرا زبان آن شهر است؟ خوب یادش بگیرید.
    فوتبال بازی نکنید مگر چه اشکالی دارد ، والیبال بازی کنید بدمینتون بازی کنید پینگ پونگ بازی کنید ، اصلا بروید دو میدانی بکنید.
    در مورد دعوا بهتان بگویم که من هم وقتی هم سن شما بودم (و حتی الان) به علت جثه کوچکی که دارم همیشه در دعواها میدانستم بازنده خواهم شد و همیشه هم وقتی به من زور میگفتند (میگویند) مجبور بودم اطاعت بکنم ، ببینید عزیز دل من مثل معروفی هست که فلانی نبرد را برد اما جنگ را باخت!
    مثلا یادم میاید هم سن شما بودم (زمان ما میشد سوم راهنمایی) یک پسر اول راهنمایی هم به راحتی به من زور میگفت و اگر دعوایی هم میشد راحت مرا میزد ، من میامدم چکار میکردم؟
    خب برای خودم استراتژی میچیدم درست است زورم نمیرسید اما میشد مقاومت کرد.
    مثلا وقتی میگفت تغذیه ات را بده بخورم میگفتم قرار است بدهم به فلانی (مثلا گنده و شرور مدرسه) و او بیخیال تغذیه میشد.
    یا اگر میخواست پولی از من بگیرد میگفتم مال فلانی است (کسی که همه در مدرسه ازش حساب میبردند)
    میبینید خیلی راحت و بدون دعوا از اجرای زور سر باز میزدم
    شما نه بی عرضه هستید و نه دستوپاچلفتی اتفاقا یک دوست خوب هم مثل خودتان دارید ، من خودم تک بودم و مقاومت میکردم شما که دونفرید بهتر.
    یک خاطره بهتان میگویم بدانید همه قدرت در زور بازو نیست:
    زمان ما که مدرسه میرفتیم (یعنی ده سال پیش) ما حدود 16 سالمان بود (دوم دبیرستان یا فکر کنم دهم الان؟) میشد خب مدرسه دولتی بود و همه بچه ها دنبال کارهای خلاف ، ما هم چون بچه مثبت و مذهبی بودیم از طرفی هم چون نه در درس تاپ بودیم نه در ورزش هیچ دوستی نداشتیم ، بچه های هم سال و بزرگتر ما را که میدیدند از فلاکت ما دلشان میسوخت کاری نداشتند(چون هم کوچک جثه بودیم هم فقیر بحساب میامدیم در واقع هیچ سودی براشان نداشتیم) اما بچه های کوچکتر و کلاس های پایینتر یعنی بچه شرورهایی که دنبال سر و سودایی بودند برای اثبات به همسالان خودشان در اینکه خیلی قدرتمند هستند و از سال بالایی ها زورگیری میکنند ما را بهترین گزینه میدیدند که اذیتمان کنند ، ما آن موقع اسما 16 ساله بودیم ولی چون هیکلمان کوچک بود یک پسر 12 ساله هم که هم قد ما میشد میتوانست ما را راحت بزند.(بعید است اوضاع شما به این بحران باشد؟)
    حالا دو پسر 14 ساله که کمی هم معلوم بود از لحاظ جسمی قوی و ورزشکارند به ما گیر داده بودند،بسیار هم باهوش بودند نمیشد با آن ترفندها گولشان زد و بیشتر هم هدف از اذیت کردن من کسب اعتبار برای خودشان بود , من هم مثل شما این چیزها را به پدرومادرم نمیگفتم چون میترسیدند فکر کنند تو سری خور هستم و نیک میدانستم اگر هم بگویم فرق زیادی نمیکند!
    آن زمان لپ لپ و شانسی بسیار مد بود ، از همین حین تصمیم گرفتم از این راه یکطوری ادبشان کنم.
    عصری که به خانه رفتم دو تخم مرغ شانسی برداشتم دورشان را بریدم درشان قرص برنج خورد کردم و با سرنگ وارد کردم و آنها را بستم ، فردا صبح که میدانستم جلویم را میگیرند ببینند چه دارم که ببرند برای خودشان ، راهی مدرسه شدم.
    وقتی صدایم کردند محلشان ندادم تا حرصشان دربیاید تا اینکه سرانجام آمدند دست به یقه شدند و من را بردند تا زورگیری خوراکی بکنند ، یکیشان من را گرفت و دیگری کیفم را باز کرد من هم مثلا برای دکور الکی التماس میکردم که این تخم مرغها را نبرید نخورید و زجه و ناله میکردم آنها هم که دیگر به ذوف افتاده بودند که (انگار گنج قارون کشف کرده اند!) هر دو تخم مرغ شکلاتی حاوی قرص برنج را خوردند.
    بعد هم من که (درونم عروسی بود) فریاد زدم که حرامتان باد حلالتان نمیکنم ! و خلاصه از این چیزها!
    فردا صبح مدرسه نیامدند بعد فهمیدم به مرگ افتاده اند (البته نجات یافتند) اما نتیجه حاصله این بود که دیگر به ده کیلومتری من هم نزدیک نمیشدند!
    بله برادر کوچک من ، پس همه چیز زور بازو نیست
    پایدار باشید و شرمنده زیاد شد....

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22654
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون

نمیخوام سیاه نمایی کنم ولی اینجا اخر بی فرهنگی یه کشوری میتونه باشه.

اینجا هرکس که زورگو تره , ابله تره و یه ادم یغور گنده تر مورد احترام قرار میگیره و احترام بش میزارن

سر همین قضیه چشم تا مرز دعوا رفتن بقیه
    واسه همین میترسم

به چشم هاش که نگاه میکنی میگه :
    ((‌کوره چات اداته مای؟ )) معنیش :‌هی پسر چیه نیگا میکنی , ادعا داری؟

و مشت و لگد و خنجر و قمه ...
    ویرایش توسط amirziv24 : 09-22-2018 در ساعت 02:04 PM
    امضای ایشان

ok ?

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22654
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ولی خودمونیم خوب حالشونو گرفتید )
    امضای ایشان

ok ?

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22654
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از اینکه پاسخ دادید .

دوست دارم یاد بگیرم . خیلی هم زور میزنم ولی اینجا طوریه که هرکس که لهجه داره رو مسخره میکنن
    فکر کنید من نمیتونم جلو پدر مادرم هم تمرین کنم مسخرم میکنن
    اقوام درجه , دوستان , همه همه ... مسخره میکنن لهجه داران رو

از تمامی ادم های شهرمون و شهرم متنفرم . کاش یجا دیگه به دنیا اومده بودم

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود برادر عزیز و کوچکم
    مشکل شما ظاهرا زبان آن شهر است؟ خوب یادش بگیرید.
    فوتبال بازی نکنید مگر چه اشکالی دارد ، والیبال بازی کنید بدمینتون بازی کنید پینگ پونگ بازی کنید ، اصلا بروید دو میدانی بکنید.
    در مورد دعوا بهتان بگویم که من هم وقتی هم سن شما بودم (و حتی الان) به علت جثه کوچکی که دارم همیشه در دعواها میدانستم بازنده خواهم شد و همیشه هم وقتی به من زور میگفتند (میگویند) مجبور بودم اطاعت بکنم ، ببینید عزیز دل من مثل معروفی هست که فلانی نبرد را برد اما جنگ را باخت!
    مثلا یادم میاید هم سن شما بودم (زمان ما میشد سوم راهنمایی) یک پسر اول راهنمایی هم به راحتی به من زور میگفت و اگر دعوایی هم میشد راحت مرا میزد ، من میامدم چکار میکردم؟
    خب برای خودم استراتژی میچیدم درست است زورم نمیرسید اما میشد مقاومت کرد.
    مثلا وقتی میگفت تغذیه ات را بده بخورم میگفتم قرار است بدهم به فلانی (مثلا گنده و شرور مدرسه) و او بیخیال تغذیه میشد.
    یا اگر میخواست پولی از من بگیرد میگفتم مال فلانی است (کسی که همه در مدرسه ازش حساب میبردند)
    میبینید خیلی راحت و بدون دعوا از اجرای زور سر باز میزدم

شما نه بی عرضه هستید و نه دستوپاچلفتی اتفاقا یک دوست خوب هم مثل خودتان دارید ، من خودم تک بودم و مقاومت میکردم شما که دونفرید بهتر.
    یک خاطره بهتان میگویم بدانید همه قدرت در زور بازو نیست:
    زمان ما که مدرسه میرفتیم (یعنی ده سال پیش) ما حدود 16 سالمان بود (دوم دبیرستان یا فکر کنم دهم الان؟) میشد خب مدرسه دولتی بود و همه بچه ها دنبال کارهای خلاف ، ما هم چون بچه مثبت و مذهبی بودیم از طرفی هم چون نه در درس تاپ بودیم نه در ورزش هیچ دوستی نداشتیم ، بچه های هم سال و بزرگتر ما را که میدیدند از فلاکت ما دلشان میسوخت کاری نداشتند(چون هم کوچک جثه بودیم هم فقیر بحساب میامدیم در واقع هیچ سودی براشان نداشتیم) اما بچه های کوچکتر و کلاس های پایینتر یعنی بچه شرورهایی که دنبال سر و سودایی بودند برای اثبات به همسالان خودشان در اینکه خیلی قدرتمند هستند و از سال بالایی ها زورگیری میکنند ما را بهترین گزینه میدیدند که اذیتمان کنند ، ما آن موقع اسما 16 ساله بودیم ولی چون هیکلمان کوچک بود یک پسر 12 ساله هم که هم قد ما میشد میتوانست ما را راحت بزند.(بعید است اوضاع شما به این بحران باشد؟)
    حالا دو پسر 14 ساله که کمی هم معلوم بود از لحاظ جسمی قوی و ورزشکارند به ما گیر داده بودند،بسیار هم باهوش بودند نمیشد با آن ترفندها گولشان زد و بیشتر هم هدف از اذیت کردن من کسب اعتبار برای خودشان بود , من هم مثل شما این چیزها را به پدرومادرم نمیگفتم چون میترسیدند فکر کنند تو سری خور هستم و نیک میدانستم اگر هم بگویم فرق زیادی نمیکند!
    آن زمان لپ لپ و شانسی بسیار مد بود ، از همین حین تصمیم گرفتم از این راه یکطوری ادبشان کنم.
    عصری که به خانه رفتم دو تخم مرغ شانسی برداشتم دورشان را بریدم درشان قرص برنج خورد کردم و با سرنگ وارد کردم و آنها را بستم ، فردا صبح که میدانستم جلویم را میگیرند ببینند چه دارم که ببرند برای خودشان ، راهی مدرسه شدم.
    وقتی صدایم کردند محلشان ندادم تا حرصشان دربیاید تا اینکه سرانجام آمدند دست به یقه شدند و من را بردند تا زورگیری خوراکی بکنند ، یکیشان من را گرفت و دیگری کیفم را باز کرد من هم مثلا برای دکور الکی التماس میکردم که این تخم مرغها را نبرید نخورید و زجه و ناله میکردم آنها هم که دیگر به ذوف افتاده بودند که (انگار گنج قارون کشف کرده اند!) هر دو تخم مرغ شکلاتی حاوی قرص برنج را خوردند.
    بعد هم من که (درونم عروسی بود) فریاد زدم که حرامتان باد حلالتان نمیکنم ! و خلاصه از این چیزها!
    فردا صبح مدرسه نیامدند بعد فهمیدم به مرگ افتاده اند (البته نجات یافتند) اما نتیجه حاصله این بود که دیگر به ده کیلومتری من هم نزدیک نمیشدند!
    بله برادر کوچک من ، پس همه چیز زور بازو نیست

پایدار باشید و شرمنده زیاد شد....

امضای ایشان

ok ?

18. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

ممنون از پاسختون

نمیخوام سیاه نمایی کنم ولی اینجا اخر بی فرهنگی یه کشوری میتونه باشه.

اینجا هرکس که زورگو تره , ابله تره و یه ادم یغور گنده تر مورد احترام قرار میگیره و احترام بش میزارن

سر همین قضیه چشم تا مرز دعوا رفتن بقیه
    واسه همین میترسم

به چشم هاش که نگاه میکنی میگه :
    ((‌کوره چات اداته مای؟ )) معنیش :‌هی پسر چیه نیگا میکنی , ادعا داری؟

و مشت و لگد و خنجر و قمه ...
    درود
    کل وطن عرب زده ایران چنین است ، هرکس رویش بیش جیبش پرتر!
    بزرگتر که شدید متوجه نوع های جدید زورگویی خواهید شد !

19. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

ممنون از اینکه پاسخ دادید .

دوست دارم یاد بگیرم . خیلی هم زور میزنم ولی اینجا طوریه که هرکس که لهجه داره رو مسخره میکنن
    فکر کنید من نمیتونم جلو پدر مادرم هم تمرین کنم مسخرم میکنن
    اقوام درجه , دوستان , همه همه ... مسخره میکنن لهجه داران رو

از تمامی ادم های شهرمون و شهرم متنفرم . کاش یجا دیگه به دنیا اومده بودم

درود
    کاش من هم جای دیگری متولد شده بودم!

20. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38877
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چیزی که خودم مدام درگیرشم همین نداشتن اعتماد به نفسه

آسیاب قهوه

21. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نداشتن اعتماد به نفس مستونه به کار و آینده ی کودکان صدمه وارد کنه بنابراین حتما به مشاوره کودک مراجعه کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)