نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: با یک ازدواج ناشناخته و بارداری ماه 6ام چه کنم؟

1041
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27696
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با یک ازدواج ناشناخته و بارداری ماه 6ام چه کنم؟

من و همسرم طی یه بحران هیجانی عرض دو هفته و بدون مشورت و حتی حضور خانواده ها اقدام به ازدواج کردیم.
    چالش های زیادی رو با هم در طی سه ماه تجربه کردیم و در نهایت اونقدر به هم عشق ورزیدیم که قصد بچه دار شدن هم کردیم...
    و من باردار شدم از امون ماه اول تا الان که ماه ششم هستم نوسانات وحشتناکی رو پشت سر گذاشتیم بارها قصد طلاقمو کرد به عناوین مختلفی. میگفت خیانت می کنم. توهینم می کرد و تحقیر. ماشین عروس می دید منو سرزنش میکرد. خانوادشو وارد عمل کرد هر یه مدت یکبار آسیبهای روحی شدیدی بهم میزدند تو ماه چهارم مادرش سیلی های بدی بهم زد و نهایتا همیشه در آتیش بددهنی و بی مهری و محبتیش سوختم همون مواقع دوستم بهم هشدار
    میداد سقط جنین کنم تا زوده و خودمو درگیر مرد بد نکنم ولی احساسات من گل کرده بود و به امید خوب شدنش هر روز رو تلف کردم. الان تموم متدهایی که واسه بیرون کردنم و اینکه خودم باپای خودم برم تقریبا خنثی کردم حالا فقط بدهنیش و بی توجهی و تلخیش واسم مونده. روزها میگذره و حتی سرشو بالا نمیکنه نگام کنه.اینقدر ضعیف و شکننده شدم که براحتی می تونه با کلامش بهم آسیب بزنه. با یه جنین ششم ماهه و یه عمر زندگی سرد و بیروح و تلخ چه کنم؟
    فوق لیسانس بودم و6 ماه بود از همسر اولم جدا شده بودم. خونه امو داشتم واسه یه زندگی تازه آماده میکردم.خیالی نداشتم.صبح یه لیوان نسکافهسوار ماشینم میشدم و میرفتم سرکارم...
    این مرد که یه سال هم از من کوچیکتر بود جلوی راهم اومد خیلی اصرار کرد گفتم نمیشه گفت بیا ازدواج کنیم تا بهت ثابت کنم من همیشه کنارتم.اول محرم شدیم بعد دو هفته رسمیش کردیم. اما هیچکدوم از قولهاشو عملی نکرد. دوستاش بهش گفتن موفق شدی با این انتخاب.دست از الک و رفیق بازی و زنبارگی برداشت و مصمم پیش رفت ولی من هر لحظه دارم تخریب میشم.بهم میگه چرا سرکار نمیری و ... پول نمیاری و ... شدی نون خور من!
    تا تعریفمو میدن باهام خوبه تا خانوادشو می بینه و اونا متلک میزنن بد میشه.وحشی میشه...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : با یک ازدواج ناشناخته و بارداری ماه 6ام چه کنم؟

نمیفهمم ازدواج دو هفته ای بدون شناخت بدون حضور و مشورت با خانواده و بعد ازاون بارداری فوری! چه توجیه ای داره؟!

از یه فوق لیسانس که تجربه ازدواج ناموفق داشته بعیده

خب الان چرا طلاق نمیگیرین؟ معطل چی هستی؟

3. 2 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

علت بداخلاقی های همسرتون چیه؟
    دقیقا چی باعث شده یک دفعه از این رو به اون رو بشه؟
    میشه بیشتر درباره علت تغییر رفتارش توضیح بدین؟

5. کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

متاسفم بخاطر شرایطی که توش هستید و خودتون مسببش بودید .

عاشق شدنه دو هفته ای بدتر از اون باردار شدن به این زودی !!

یعنی انقدر پایه های زندگیتونو محکم میدیدید که اقدام به بارداری کردید ?!

الانم کاریه که شده ، اگه واقعا همسرتون به هیچ رقمه شمارو نمیخوان ، اگه واقعا زندگی رو به دهنتون زهر کرده ، اگه داره به
    سلامتیه روحی و جسمیتون آسیب وارد میشه . اگه تمام تلاشتونو برای بهتر کردن رابطه کردید ، با قربون صدقه و سیاست سعی کردی خودتو بهش نزدیک کنی و مهرتو تو دلش بکاری و باز هم نشدددد

بهترین کار طلاقه .

کاشکی کارت رو از دست نمیدادی ، امیدوارم بتونی دوباره استقلال مالی پیدا کنی که دغدغه ی مالی نداشته باشی بعد از طلاق یا خانوادت همه رقمه ساپورتت کنن .

بعد اینکه فرزندت به دنیا اومد جدا شو ، البته بعد از اینکه بدنیا اومد شاید نظر همسرت تغییر کرد ولی فکر نکنم تغییر رویه بده و بعد یه مدت میشه همین آدم .

وگرنه زندگی کردن با همچین آدمی روز به روز جونتو میگیره .

7. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

شما یک بار طلاق رو تجربه کردید .

نمیدونم از همسر اولت هم بچه داشتی یا نه .ایشون هم تجربه زندگی قبل از شما داشتن ؟

من با طلاق موافق نیستم .بعد از طلاق دوباره شما رو متهم به ناسازگاری میکنند .

حتما خودت مشاوره حضوری داشته باش .حداقل فایده اش اینه که شرایط روحیت از اینی که هست بهتر میشه .

همسرت رو هم راضی کن به نحوی که باهات مشاوره بیاد .

شما الان به عنوان یک مادر نسبت به آینده فرزندت مسوولی پس تا جایی که امکان داره برای بهبود روابطت تلاش کن .

طلاق تنهاتربن راه حل نیست .

آخرین و حلال تربن راه حل هاست .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

9. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد