نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: درخواست وکالت طلاق

3274
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27745
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درخواست وکالت طلاق

با سلام
    مدت ۵ سال است که ازدواج کردم و همسرم را هم خیلی دوست دارم و بعد از ازدواج ماشین که خریدیم بنامش کردم و دو سال پیش هم خونه اپارتمانی خریدیم و بنامش کردم و تو این ۵ سال ۴ بار مسافرت خارج از کشور رفتیم. چند روز پیش اختلافی بین ما پیش اومد که منجر به کتک کاری شد و اون هم دست منو گاز گرفت و پنکه رو سمت من پرتاب کرد که پام هم شکست ولی اون اثار کبودی روی بدنش هم ایجاد نشد . و من گفتم که به صاحبت بگو بیاد جمعت کنه و برو خونه بابات اینا . که بعد دو روز مادرش اومد و وسایلش رو جمع کرد و رفت
    الان مدت یک ماهه که خونه نیومده و من دو بار برای عذر خواهی و ابراز پشیمانی رفتم و حتی خانوادم هم که بعد سه بار تماس داشتند که به خونشون برن و اونا رد میکردن بلاخره رفتن و عذر خواهی کردن ولی اونا درخواست حکم طلاق به شرط ضرب و جر رو دارند . ناگفته نماند دو سال پیش هم باز جر و بحثمون شد و کتک کاری کردیم که شدید نبود . حالا اونا میگن یا وکالت طلاق بده یا یه راه دیگه پیشنهاد کن و من با وکالت طلاق موافق نیستم میشه راهنمایی کنید چه کار کنم و راهی پیشنهاد بدین. ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : درخواست وکالت طلاق

همسرتون از شما خواسته بود که خونه و ماشین بنام کنید یا خودتون داوطلبانه اینکارو کردید؟ سن و تحصیلاتتون را هم بگید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27745
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اون گفته بود ولی منم موافق بودم و بزور نبود .

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط محسن آبادی نمایش پست ها
    اون گفته بود ولی منم موافق بودم و بزور نبود .
    روی این درخواستش اصرار و پافشاری داشت؟ مثلا اگر بنام نمیزدی عکس العمل خاصی نشون میداد یا اینکه فقط یه پیشنهاد داده بود که اگه انجام نمیدادید خیلی مهم نبود. در مورد اختلاف سطح دو خانواده از نظر اقتصادی هم بگید در چه حدی هست هم سطحی یا نه؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27745
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من لیسانس مکانیک و اون فوق لیسانس شیمی

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27745
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من اینقدر علاقه به زندگی داشتم که فکر مخالفت نبودم تو این زمینه و نمیدونم نه میگفتم چی میشد . از نظری هم اون دوست داشت که اینطور باشه . سطح خانوادگی از لحاظ فرهنگی مشابه هستیم و مالی خانواده من حدودی بالاتر هستیم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

شما خودتون رو چقدر مقصر میدونید به خاطر دعوایی که منجر به ضرب وجرح شده ؟

سن وتحصیلاتتون چقدره ؟

اینجور که به نظر میاد ایشون هم پشیمونه وقصد برگشت داره ومیخواد این حق طلاق رو علاوه بر مزایای دیگه به نفع خودش بگیره .

با وساطت بزرگترهای فامیل یه نشستی با هم داشته باشید وسعی کتید بدون داددن امتیاز دیگه ای ایشون رو برگردونید .

بعد هم با مراجعه به مشاور از بوجود اومدن مشکلات وبرخوردهای آتی جلوگیری کنید .

همین امروز از دایی ویا عموی ایشون یا هر کسی که نقش ریش سفید رو در فامیل ایشون ویا شما داره وروش رو زمین نمیندازن کمک بخواهید .

به هر حال شما تمام داراییتون رو به نام ایشون کردید .

چنانچه ایشون دیگه برنگرده ودرخواست طلاق بده شما در دادگاه عنوان کنید که تمام داراییتون رو به نام ایشون کردید .

ودیگه توانایی پرداخت مهریه رو ندارید .درخواست عسر وحرج کنید .البته ممکنه ایشون مهریه اش رو به اجرا بزاره وبخواد از اموال دیگه ای که دارید مهریه رو طلب کنه
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

شما در ابتدای تاپیک فرمودید که همسرتون رو خیلی دوست دارید و این که اموالتون رو به نام ایشون زدید

نشون دهنده عشق واعتمادتون به همسرتون بوده پس نهایت تلاشتون رو برای برگردوندن خانم وبهبود روابط به کار بگیرید .

موفق باشید .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

من اینقدر علاقه به زندگی داشتم که فکر مخالفت نبودم تو این زمینه و نمیدونم نه میگفتم چی میشد . از نظری هم اون دوست داشت که اینطور باشه . سطح خانوادگی از لحاظ فرهنگی مشابه هستیم و مالی خانواده من حدودی بالاتر هستیم
    بنظر من اصلا حق طلاق ندید چون سخت پشیمون میشید در مورد مهریه هم ربطی نداره که شما اموال بنام زدید هر جور شده باید پرداخت کنید. بنابراین دنبال راه حلی باشید که یک تضمین برای عدم کتک کاری برای خانواده همسرتون باشه.

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27745
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعیت جریان از اینجا شروع شد که برادرش که ۱۰ سال از من کوچیکتره تو جمع فامیل سر من داد زد و من عصبی شدم اونجا هیچی نگفتم تا تو ماشین شروع به ناسزا گفتن به داداشش کردم اونم گفت بسه دیگه داداشمه و از این حرفا منم گفتم از ماشین برو بیرون بعد دیدم درست نیست کلیدا رو پرتکردم تو ماشین و خودم با تاکسی اومدم خونه . تا فردا هم حرفی نزدیم بعدش فردا شبش قرار مهمونی داشتن و اماده شد و رفت بیرون منم گفتم شب همونجایی که هستی بمون و نیا خونه که بهد دو دقیقه در زد منم در رو باز نکردم تا با مشت بدر کوبید منم رفتم و گفتم چرا در رو میکوبی و بهش اردنگی زدم بعد اومد تو خونه و رفت تو اتاق و شروع به گریه زاری کرد تا روز بعدش همش نفرین و گریه میکرد. منم خیلی عصبی شدم و رفتم با مشت خیلی هم کنترل شده تو پهلوش زدم و کشیدمش به سمت در و گفتم برو خونه بابات اینا و صاحبت جمعت کنه و اینا اونم مقاومت کرد و گفت اینجور نمیرم باز بلند شد بره تو اتاق و گفتم برو دیگه گفت الان نمیتونم و بحث کردیم اون پنکه رو پرت کرد منم اومدم اتو رو پرت کنم که همون لحظه پشیمون شدم و گذاشتم سر جاش . تا دو روز بعد مادرش اومد و بقیه داستان . من هم مقصر بودم ولی اون همش جواب میداد . من ۳۵ سالمه و لیسانس مکانیک اونم ۳۲ ساله و فوق لیسانس شیمی . خانواده هم رفته سراغشون ولی به نتیجه نرسیدن و نمیخوایم فامیل پی ببره و پخش بشه خو ابروریزی میشه

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

مقصر از اینکه شماید شکی نیست

به نظر من که خانمتون شمارو دوست داره ولی این درخواست کرده که حداقل تو دعواها شما از ترس طلاق هم که شده کتکش نزنید

شما خودتون تا چقدر به ایشون اطمینان داری ؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27745
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم خوب به نظر شما چه تلاشی باید انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27745
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من خیلی دوستش دارم اونم منو دوست داره هر دومون بهم اطمینان کامل داریم ولی مشکله که بهش حق طلاق بدم . الان حرف منو گوش نمیکنه اگه حق طلاق بگیره دیگه هیچی . نمیدونم بجز حق طلاق چه کار میتوم بکنم . اگه بعد این یه ماه بهش حق طلاق بدم . دیگه میگه حق با خودش بوده . تو رو خدا راهی دیگه پیشنهاد بیدید

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

متاسفانه هر دو نفر شما مقصر بودید .

اولا برادر ایشون با شما بد صحبت کرده تو مهمونی پس نباید به خاطر برادرش مواخذه میشد .

زوجین حق هیچ گونه توهینی به خانواده های هم ندارن . شما دونفر قراره با هم زندگی کنید .نه شما وبرادر خانمتون .

متاسفانه شما ایشون رو چند بار تهدید به بیرون انداختن از خونه کردید . حتی خودتون اعتراف می کنید که شما هم برخورد فیزیکی با ایشون داشتید .

به هر حال گذشته .

اگر کار به طلاق بکشه چی باز هم از فامیل پنهان می کنید .

نمیخوام قضاوت یک طرفه داشته باشم ولی شما هم در این وقایع تا حدودی مقصر بودید .

خیلی از حرمت های بین شما از بین رفته .

تا بیشتر از این حرمت ها شکسته نشده از یک واسطه برای برگردوندن ایشون استفاده کنید .

در صورت امکان با مشاورین کانون در تماس باشید .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

15. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

من خیلی دوستش دارم اونم منو دوست داره هر دومون بهم اطمینان کامل داریم ولی مشکله که بهش حق طلاق بدم . الان حرف منو گوش نمیکنه اگه حق طلاق بگیره دیگه هیچی . نمیدونم بجز حق طلاق چه کار میتوم بکنم . اگه بعد این یه ماه بهش حق طلاق بدم . دیگه میگه حق با خودش بوده . تو رو خدا راهی دیگه پیشنهاد بیدید
    تمام حرفای ستیلا خانم درسته .

نه شما و نه خانمتون حقه توهین کردن به هم و به دنبال اون کتک کاری بخاطر خانواده هارو ندارید . هیچوقت بخاطر خانواده ها همدیگه رو مواخذه نکنید .

ولی برای راه حل:

شما باهاش صحبت کنید بگید بجای حق طلاق میریم دفترخونه اسناد رسمی و تعهد میدم که دیگه دست روت بلند نکنم و این رو ثبت کن .

اینجوری شماهم تو بدترین شرایط بیشتر دست خودتون رو کنترل میکنید خانمت هم با امنیت بیشتری به خونه میاد . ( البته خانمت هم حق کتک کاری نداره )
    ویرایش توسط love : 04-25-2016 در ساعت 01:59 AM

17. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

..................

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

با سلام
    مدت ۵ سال است که ازدواج کردم و همسرم را هم خیلی دوست دارم و بعد از ازدواج ماشین که خریدیم بنامش کردم و دو سال پیش هم خونه اپارتمانی خریدیم و بنامش کردم و تو این ۵ سال ۴ بار مسافرت خارج از کشور رفتیم. چند روز پیش اختلافی بین ما پیش اومد که منجر به کتک کاری شد و اون هم دست منو گاز گرفت و پنکه رو سمت من پرتاب کرد که پام هم شکست ولی اون اثار کبودی روی بدنش هم ایجاد نشد . و من گفتم که به صاحبت بگو بیاد جمعت کنه و برو خونه بابات اینا . که بعد دو روز مادرش اومد و وسایلش رو جمع کرد و رفت
    الان مدت یک ماهه که خونه نیومده و من دو بار برای عذر خواهی و ابراز پشیمانی رفتم و حتی خانوادم هم که بعد سه بار تماس داشتند که به خونشون برن و اونا رد میکردن بلاخره رفتن و عذر خواهی کردن ولی اونا درخواست حکم طلاق به شرط ضرب و جر رو دارند . ناگفته نماند دو سال پیش هم باز جر و بحثمون شد و کتک کاری کردیم که شدید نبود . حالا اونا میگن یا وکالت طلاق بده یا یه راه دیگه پیشنهاد کن و من با وکالت طلاق موافق نیستم میشه راهنمایی کنید چه کار کنم و راهی پیشنهاد بدین. ممنونم

در این مورد حتما " با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

برادر عزیز خیلی زیاده روی کردی باید قدرت این را داشته باشی که مسائل را از هم تفکیک کنی اگه برادر خانمت نادانی کرده چه ربطی به خانمت داره، باید به برادر خانمت گوشزد میکردی یا به پدر خانمت گلایه میکردی نه اینکه اینقدر تند با خانمت رفتار کنی، خانمت هم همینطور از این به بعد سعی کنید خودتون را بجای خانواده هاتون محکوم نکنید. الان بنظرم با گل و شیرینی برو خونه پدر خانمت و از خانمت عذرخواهی کن و جلوی پدر و مادرش ببوسش (چون گفتی خیلی دوسش داری)و ازش بخوا که برگرده مطمئنم قبول میکنه اون الان یه تضمین میخواد که دیگه کتک کاری نکنی اگه با این کار که گفتم قبول نکرد بگو میریم دفترخونه بهت تعهد محضری میدم که کتک کاری نکنم ولی حق طلاق اصلا نده. ماشاا... هر دو تحصیلکرده اید یه تصمیم جدی برا آیندتون بگیرید و مسایل را هیچ وقت با هم قاطی نکنید. این را هم بعنوان برادر کوچکت عرض میکنم که اگه دستان قوی داری از دست هات بعنوان تکیه گاه برای همسرت استفاده کن.
    ویرایش توسط Mohammad313 : 04-25-2016 در ساعت 12:46 AM

21. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

برای کنترل خشمتون حتما مشاوره حضوری داشته باشین.
    هیچ توجیهی برای دست بلند کردن روی همسرتون قابل قبول نیست. تازه اونجور که خودتون تعریف کردین، ایشون نمیخواسته خونه رو ترک کنه و شما وادارش کردین.
    بهتره به جای خرج کردن پول، یه کم محبت خرج زندگیتون کنین.
    منم با نظر دوستان موافقم. تعهد کتبی میتونه یه کم شمارو به خودتون بیاره و تا حرمتهای بین تون بیشتر از این پایمال نشده، تصمیم عاقلانه ای برای زندگی تون بگیرین.

پیشنهاد میکنم هربار خواستین حرفی بزنین، اول خودتون رو بذارین جای طرف مقابل تا بهتر متوجه بشین حرف شما ممکنه چه عواقبی به همراه داشته باشه.

23. 2 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

واقعیت جریان از اینجا شروع شد که برادرش که ۱۰ سال از من کوچیکتره تو جمع فامیل سر من داد زد و من عصبی شدم اونجا هیچی نگفتم تا تو ماشین شروع به ناسزا گفتن به داداشش کردم اونم گفت بسه دیگه داداشمه و از این حرفا منم گفتم از ماشین برو بیرون بعد دیدم درست نیست کلیدا رو پرتکردم تو ماشین و خودم با تاکسی اومدم خونه . تا فردا هم حرفی نزدیم بعدش فردا شبش قرار مهمونی داشتن و اماده شد و رفت بیرون منم گفتم شب همونجایی که هستی بمون و نیا خونه که بهد دو دقیقه در زد منم در رو باز نکردم تا با مشت بدر کوبید منم رفتم و گفتم چرا در رو میکوبی و بهش اردنگی زدم بعد اومد تو خونه و رفت تو اتاق و شروع به گریه زاری کرد تا روز بعدش همش نفرین و گریه میکرد. منم خیلی عصبی شدم و رفتم با مشت خیلی هم کنترل شده تو پهلوش زدم و کشیدمش به سمت در و گفتم برو خونه بابات اینا و صاحبت جمعت کنه و اینا اونم مقاومت کرد و گفت اینجور نمیرم باز بلند شد بره تو اتاق و گفتم برو دیگه گفت الان نمیتونم و بحث کردیم اون پنکه رو پرت کرد منم اومدم اتو رو پرت کنم که همون لحظه پشیمون شدم و گذاشتم سر جاش . تا دو روز بعد مادرش اومد و بقیه داستان . من هم مقصر بودم ولی اون همش جواب میداد . من ۳۵ سالمه و لیسانس مکانیک اونم ۳۲ ساله و فوق لیسانس شیمی . خانواده هم رفته سراغشون ولی به نتیجه نرسیدن و نمیخوایم فامیل پی ببره و پخش بشه خو ابروریزی میشه
    خب :

اول اینکه شما با داداش همسرتون مشکل داشتید پس بهتر بود با خودش حل کنید نه اینکه سر همسرتون خالی کنید

دوم اینکه همسرتون را شب پیاده کردید از ماشین تو خیابون میشه گذاشت مردونگی؟؟؟ ولو اینکه کلیدا را پرت کرده باشید ساده ترش همسرتون را تنها گذاشتید

سوم اینکه مگه همسرتون رفته بود مهمونی که با مردای دیگه خودمونی بشه که بهش گفتید نیا خونه مگه همسرتون جز خونه شما دیگه کجارو داره که پناه ببره؟

چهارم اینکه تو حرفاتون خیلی اینو تکرار کردید (عصبی) این مشکل را حل کنید باقی مشکلات حل میشه

25. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26409
    تشکـر
    25
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نکته اول که کتک کاری رو از کل ماجرای زناشویی حذف کن. به جز اینکه مرد توان و بنیه اش از زن بیشتر است و در این کتک کاری زن خسارت بیشتری می بیند، کتک کاری چه از طرف شوهر باشد و چه از طرف همسر کاری خلاف فطرت انسانی است. بنابراین اینکه به سمت همسرت حمله بردی و هر چند آهسته او را کتک زدی کاری بسیار اشتباه کردی.

نکته دوم آنکه شما فقط چهار سال با هم زندگی کرده اید، به چه عنوان ماشین و دارایی تان را به نام هسمرت کردی؟ به چه دلیل و منطقی؟ گاهی زن همراه با جهیزیه پول نقد می آورد یا اینکه خودش بیرون از منزل شاغل است یا اینکه بیست سال زندگی مشترک با شوهر انجام می دهد و 4 فرزند موفق تربیت کرده و تحویل جامعه داده است که در این صورت اگر تمام زندگی را به نام این زن کرده اید، کار بسیار مناسب و خوبی است یا اینکه فرض می گیریم خرید یک ماشین خارجی به اندازه درآمد یک روز شوهر است که در این صورت اگر شوهر برای زنش یک ماشین خارجی بخرد هیچ لطمه ای به زندگی اش نمی خورد ولی وقتی صرفا 4 سال از زندگی تان می گذرد و شما هم در وضعیت مالی خوبی نیستید چه دلیلی دارد یک ماشین ارزان قیمت خود که تمام دار و ندارتان است را به نام همسرت کنی تا بعدش که امکان ادامه این زندگی وجود نداشته باشد، ناراحت از دست دادن دار و ندارتان باشی. این موضوع درباره شروط ضمن عقد هم صدق می کند، شوهر داغ نباید هنگام عقد هیچ شرط و شروطی را بپذیرد به جز موارد خاص مثل اعتیاد شوهر یا اختیار کردن زن دوم و امثالهم.

نکته سوم، به همسر و خانواده همسرت اطمینان بده که دیگر دست روی او بلند نمی کنی و هیچ گاه چیزی را نیز به سمت او پرت نخواهی کرد. تلاش کن علاقه ات را اثبات کنی. در وهله اول خودت قدم پیش بگذار؛ چرا که اقدام و عمل تو برای همسرت مهم است نه آنچه پدر و مادرت می گویند. به همسرت اطمینان بده که با مشاوره خود را درمان خواهی کرد و جلوی خشم و عصبانیت خود را خواهی گرفت. اما حق طلاق به کسی نده. این را بدان که زن با هزار امید و آرزو پا به خانه شوهر می گذارد و او هم دلش نمی خواهد روزگارش با طلاق به تباهی برود. بنابراین او فقط نیاز به یک ضمانت دارد که دیگر دست روی او بلند نکنی.

در نهایت اینکه حتما حتما حتما با یک مشاور یا روانشناس صحبت کن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)