نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عدم درک متقابل

1371
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27653
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم درک متقابل

با سلام
    اومدم تا با شما دوستان عزیز مشگلم را در میان بذارم.راستش نمی دونم چی بنویسم.فقط میتونم بگم ما همدیگه را درک نمی کنیم.چیزهایی که برای من مهمه اصلا برای شوهرم اهمیت نداره.مثل چیزای پیش پا افتاده زندگی مثل نظافت یا تعارف های معمول . من دلم میخواد یه چیزی بنام احترام و از خودگذشتگی در زندگی وجود داشته باشه .اینکه به نظرات هم احترام بذاریم یا حتی سر یه لیوان اب خوردن به هم تعارف کنیم ولی متاسفانه........شاید ناشی از اختلاف فرهنگیه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : عدم درک متقابل

نقل قول نوشته اصلی توسط ریحانه123 نمایش پست ها
    با سلام
    اومدم تا با شما دوستان عزیز مشگلم را در میان بذارم.راستش نمی دونم چی بنویسم.فقط میتونم بگم ما همدیگه را درک نمی کنیم.چیزهایی که برای من مهمه اصلا برای شوهرم اهمیت نداره.مثل چیزای پیش پا افتاده زندگی مثل نظافت یا تعارف های معمول . من دلم میخواد یه چیزی بنام احترام و از خودگذشتگی در زندگی وجود داشته باشه .اینکه به نظرات هم احترام بذاریم یا حتی سر یه لیوان اب خوردن به هم تعارف کنیم ولی متاسفانه........شاید ناشی از اختلاف فرهنگیه
    احترام و گذشت جزو اصول زندگی هست. با هم راحت باشید در مورد تفاوت دیدگاهتون صحبت کنید، دیدگاهتون را از هم مخفی نکنید، خیلی از مسائل با صحبت کردن حل میشه، ولی خانم اینو بدون که بین زن و شوهر نباید تشریفات باشه باید با هم راحت باشن اگه قرار باشه زن و شوهر سر آب خوردن هم بهم تعارف کنن این رفتار مثل رفتار غریبه و مهمان میشه و فاصله ها زیاد میکنه، زن و شوهر که نباید با هم تعارف و رودربایستی داشته باشن احترام معنیش این نیست.

3. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد