نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: شوهر پرخاشگر

3827
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27806
    تشکـر
    8
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy شوهر پرخاشگر

سلام من خانمی26ساله هستم و همسرم 29ساله مدت 2سال که ازدواج کردم و الان 7ماهه که زندگی مشترک شروع کردیم.
    همسرم خیلی پرخاشگر هست و موقع ناراحتی و عصبانیت فحاشی و ناسزا میگه.
    برعکس من و خانوادم
    من لیسانس و همسرم سیکل دارن
    خیلی زود عصبی میشن و بد و بیراه میگن و چیزی میشکنن و خیلی زود هم آروم میشن و انگار اتفاقی نیافتاده و ...
    برعکس من که کینه ای هستم.
    ظاهرش خیلی شبیه معتادهاس و بخاطر این قضیه اول جواب رد دادم ولی خیلی سماجت کردن و موقع تحقیق هم کسی چیزی از اعتیاد نگفت. ولی خودم در دوران عقد دفترچه خاطراتی پیدا کردم که حدس میزنم
    واسه ایشون باشه و توی دفترچه درباره اعتیاد و کمپ و ... نوشته شده بود.
    چیزی ب ایشون نگفتم و گذشته برام مهم نیست اگه ترک کرده باشن.
    سیزده امسال تو ماشین دو بسته ناس پیدا کردم که بعد از پرسجو و قهر، گفتن که مال ایشون نبوده و حین تمیز کردن صندوق عقب ماشین پیداشون کردن.
    ولی چن روز پیش باز تو جیب شلوارشون یه بسته دیگه دیدم که بعد بحث گفتن مال ایشون و اینجوری که فهمیدم از خیلی وقته استفاده میکنن ..شاید قبل ازدواج.
    گفتم به خانودشون میگم که گفتن میدونن و مهم نیس براشون.
    دوران مجردی هم مشروبات الکلی مصرف میکردن ولی گفته بودن گذاشتن کنار ولی من بهشون شک دارم بخاطر دروغهای که بهم گفتن نمیتونم باور کنم.
    چون یه بار بعد دعوا رفتن خونه مجردی داداششون و وقتی برگشتن اونقدر استفاده کرده بودن که 10دقیقه فقط تو روشویی داشتن بالا می آوردن.
    خیلی هم بی منطق هستن و موقع دعوا میگم روز خواستگاری باهم صحبت کردیم و من گفتم چجوری هستم و شما هم گفتی ولی الان برعکس حرفات رفتار میکنی که میگن اونروز یه چیز گفتم الانم یه چیز دیگه میخوای چیکار کنی؟!!!
    !!!!
    الان بخاطر استفاده ناس خیلی دلخورم و نمیتونم نادیده بگیرم این رفتارشون رو... اگه هم بگن دیگه مصرف نمیکنم باورم نمیشه... چن روزه خونمون مثل زندان شده برام.
    لطفا بگین چیکار کنم :-(

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کلافه ام کمکم کنید لطفا

افراد معتاد از هر فرصتی برای مصرف و هر حربه ای برای رد گم کردن استفاده میکنن. متاسفم از اینکه توی عقد علایم و شواهد اعتیاد رو دیدین و و با ساده انگاری ازش لبور کردین. معذرت میخوام اما من به تحصیلات شما شک دارم!!! اینکه خودتون میگین که گذشتش براتون اهمیت نداشته، ادلین و بدترین اشتباهتون بوده... چجور گذشته ی فردی کا قرار بوده اینده و سرنوشتتونو رقم بزنه براتون اهمیت نداشته؟! ببخشید مگه قدر و ارزش خودتونو نمیدونین ؟!!

هیچوقت گول بهانه ها و دروغهایی مثل این که گفتن ناس رو از تو صندوق عقر پیدا کردن رو نخورین... مگه ناس گرد و خاکه که رفته تو صندوق عقب؟!

احتمالا خانواده ایشون فکر میکردن با اردواج پسرشون دست از مصرف برمیداره(اشتباهی که تاوان سنگینشو دختر بی گناه پس میده)

خب الان تصمیمتون چیه؟ از دعوا خسته شدین یا از اعتیادشون؟!

3. 3 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

خطوط قرمز غیرقابل‌چانه‌زنی و غیرقابل‌مذاکره، خواسته‌هایی هستند که باید به اطلاع طرف مقابل برسد تا بداند در صورتی که از این خطوط قرمز عبور کند، زندگی به پایان خواهد رسید مثلا خط‌قرمز بعضی‌ها اعتیاد یا رابطه خارج از زندگی زناشویی است.

به این چند خط از مقاله خانم لاو دقت کنید .

اگر براتون اعتیاد ایشون خط قرمز محسوب میشه واصلا نمیتونید با این مساله کنار بیایید بهتره تا پای فرزند به زندگی مشترکتون باز نشده به فکری به حال زندگیتون بکنید

برای بعضی از خانواده ها مثل خانواده ایشون اعتیاد مساله مهمی نیست .

به اعتیاد ایشون دروغگویی و پنهانکاری رو هم اضافه کنید .

مگر این که ایشون واقعا تصمیم به ترک بگیرند در غیر این صورت پایان خوشی برای این زندگی نمیبینم .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

5. 3 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27806
    تشکـر
    8
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام...ممنون از پاسختون.
    من به اعتیادش اطمینان نداشتم و گفتم شاید دفتر خاطرات برادر شوهرم باشه. در سانی اگه هم اون موقع چیزی میگفتم انکار میکردن
    بسته های خالی ناس تو ماشین بود که ایشون قسم خوردن مال اون نبوده و حین تمیز کردن پیدا کردن.
    من شنیده بودم اگه یک نفر از کار اشتباهش دست بکشه و یکسال اون کار انجام نده میشه بهش اعتماد کرد و من مصرفی تو دوران عقد ندیده بودم.
    همیشه خودش هم از آدمهای معتاد و ... بدگویی میکنه که زندگیشون خراب کردن و....
    یعنی مصرف ناس اینقدر بده؟!!!
    خط قرمز من اعتیاد و مشروبات هست ولی قبل ازدواج نه الان چون برای خانوادم خط قرمز نیست ...
    من روز خواستگاری هم اینارو گفتم و ایشون هم قبول کردن و گفتن اهل این چیزا نیستن...
    پدرم فوت کرده و برادر و مادرم فقط تلاششون ادامه زندگی منه و اگه من برای جدایی این دلایل بیارم قبول نمیکنن و میگن مردم بدتر از اینها هستن و دارن زندگی میکنن و مانع جدایی من میشن!
    بخصوص که برادرم مشروب رو کار اشتباهی نمیدونه...
    من خودمم نمیخوام پدر فرزندم همچین فردی باشه و از طرفی به باردار نبودن خودم الان مشکوکم و حس میکنم باردار باشم..
    آیا با رفتنم به مشاوره مشکلم حل نمیشه؟!
    حرف جدایی برای من الان به بن بست میخوره ....
    میشه بیشتر راهنماییم کنید و از بقیه مشاورین هم بخواین نظرشون بگن؟
    هیچکس پشت من نیست...

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

حتما عزیزم با مشاورین کانون در تماس باش .

حتی تماس تلفنی هم میتونی داشته باشی .

پس حالا که از همراهی خانواده خودت وهمسرت ناامید شدی پس خودت به فکر همسرت واحتمالا فرزندت باش .

من همیشه گفتم طلاق اولین وساده ترین راه نیست .

اخرین راه حله .

پس تمام راه حل ها رو امتحان کن .

ببین عزیزم همسر من بنا به موقعیت شغلی با افغانی های زیادی سر وکار داشته .

از ایشون پرسیدم میگه متاسفانه در بین این قشر زیاد دیده میشه وخطراتش نسبت به بقیه مواد اینه که باعث ایجاد سرطان

دهان میشه .ترک کردنش به نسبت سخت تره .

اگر همسرت با مشاوره مخالف خودت حتما مراجعه کن .

حتما متخصص در امر اعتیاد به مواد مخدر ومشروبات الکلی باشه .

هر مشاوری نمیتونه به شما کمک کنه .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

8. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27806
    تشکـر
    8
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون ...
    مضراتش تو اینترنت خوندم ... میشه مثل قلیان که خیلی ضرر داره ولی کسی جدیش نمیگیرد...
    بنظر شما ادامه این زندگی درست؟
    همسرم منو پیش مشاور نمیبره و ب دلایلی که خیلی بدبین هست اجازه بیرون رفتن تنها رو زیاد ندارم
    حتی از رفتن من به باشگاه و سالن عروسی هم میترسه و میگه شاید فیلمبرداری و ...بشه
    بیش ازحد غیرتی هست و من نمیتونم با ی مرد نامحرم یه کلمه حرف بزنم.
    چون بچه دوست داره بنظرتون بخاطر اون امکان اینکه دست برداره هست؟
    مشاور متخصص در زمینه اعتیاد و مشروبات اینجا فعالیت نمی کنه که راهنماییم کنه.
    من اگه هم جدا نشم نمیتونم با این شرایط کنار بیام و هرچی بگذره بیشتر سرد میشم و بیشتر ازشون کناره میگیرم.
    میدونم که نمیتونم جدا بشم، بخاطر این دلایل :-(
    ویرایش توسط Harim : 04-28-2016 در ساعت 08:56 AM
    امضای ایشان
    چو غواصی که از صید صدف مأیوس برگردد
    نفس تا کی رود پایین و با افسوس برگردد!؟

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

اول از همه باید مطمعن بشی بارداری یا نه .

اره میتونی از وجود بچه احتمالی استفاده کنی .

حتی اگر باردار نبودی بگو بودم ولی دکتر گفته به خاطر مصرف الکل ومواد مخدر بچت رو سقط کردی .

مثلا بگو چند وقته عقب انداختی وبعد با شروع پریود بگو سقط شده و بگو ممکنه به خاطر مصرف این مواد باشه بگو

این مواد باعث میشه نطفه ضعیف بشه وجنین بوجود اومده سقط بشه .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

11. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شوهر پرخاشگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Harim نمایش پست ها
    سلام من خانمی26ساله هستم و همسرم 29ساله مدت 2سال که ازدواج کردم و الان 7ماهه که زندگی مشترک شروع کردیم.
    برعکس من و خانوادم
    خیلی زود عصبی میشن و بد و بیراه میگن و چیزی میشکنن و خیلی زود هم آروم میشن و انگار اتفاقی نیافتاده و ...
    ظاهرش خیلی شبیه معتادهاس و بخاطر این قضیه اول جواب رد دادم ولی خیلی سماجت کردن و موقع تحقیق هم کسی چیزی از اعتیاد نگفت. ولی خودم در دوران عقد دفترچه خاطراتی پیدا کردم که حدس میزنم
    سیزده امسال تو ماشین دو بسته ناس پیدا کردم که بعد از پرسجو و قهر، گفتن که مال ایشون نبوده و حین تمیز کردن صندوق عقب ماشین پیداشون کردن.
    ولی چن روز پیش باز تو جیب شلوارشون یه بسته دیگه دیدم که بعد بحث گفتن مال ایشون و اینجوری که فهمیدم از خیلی وقته استفاده میکنن ..شاید قبل ازدواج.
    دوران مجردی هم مشروبات الکلی مصرف میکردن ولی گفته بودن گذاشتن کنار ولی من بهشون شک دارم بخاطر دروغهای که بهم گفتن نمیتونم باور کنم.
    چون یه بار بعد دعوا رفتن خونه مجردی داداششون و وقتی برگشتن اونقدر استفاده کرده بودن که 10دقیقه فقط تو روشویی داشتن بالا می آوردن.
    خیلی هم بی منطق هستن و موقع دعوا میگم روز خواستگاری باهم صحبت کردیم و من گفتم چجوری هستم و شما هم گفتی ولی الان برعکس حرفات رفتار میکنی که میگن اونروز یه چیز گفتم الانم یه چیز دیگه میخوای چیکار کنی؟!!!
    !!!!
    الان بخاطر استفاده ناس خیلی دلخورم و نمیتونم نادیده بگیرم این رفتارشون رو... اگه هم بگن دیگه مصرف نمیکنم باورم نمیشه... چن روزه خونمون مثل زندان شده برام.

پرخاشگری از هدف آسیب رساندن سرچشمه می گیرد. بر اساس تعریف عملیاتی ارائه شده، پرخاشگری تمایل به شرکت در اعمال آسیب زای فیزیکی و روان شناختی برای کنترل اعمال دیگران است. در ایران یکی از عمده ترین علت های مرگ و میر جوانان پرخاشگری آن ها به یکدیگر است. نگاهی کوتاه به اطراف نشان خواهد داد که همان گونه که الیوت ارونسون گفته است عصر ما عصر پرخاشگری است.
    خانواده می تواند از جهات مختلف موجب بروز یا تشدید پرخاشگری شود که مهمترین این عوامل عبارتند از :
    -نحوه برخورد والدین با نیازهای کودک
    - وجود الگوهای نامناسب
    - تاثیر رفتار پرخاشگرایانه
    - تنبیه والدین و مربیان
    به خانمهایی که دارای همسر عصبانی و پرخاشگر هستند این توصیه ها را ارایه می دهیم :
    _ ابتدا باید مطمئن شوید که مشکل ساز اصلی خودتان نیستید. باید یقین کنید که اشتباه نمی کنید. سپس می توانید مطمئن باشید که طغیان شوهر پرخاشگر، ریشه در مشکلات خودش دارد و رفتار شما سبب پرخاشگری وی نیست.
    _اگر مطمئن شوید که بددهنی شریک زندگیتان ریشه در زندگی سخت گذشته ی او دارد و یا به مسایل ژنتیکی و وراثتی مربوط است، آرامش بیشتری خواهید یافت و آگاهی شما به اینکه عامل به وجود آمدن پرخاشگری همسرتان نبوده اید، سبب آرامش شما خواهد شد.
    _ آگاهی دقیق از میزان و زمان بددهنی همسرتان، به شما کمک می کند از تهاجم او آسیب کمتری ببینید.
    _فردى که از همسرش توجه، عاطفه و محبت مى خواهد باید توجه داشته باشد که دیگرى نیز این حق را دارد که چنین انتظارى داشته باشد. از سوى دیگر، درک نیازهاى واقعى و طبیعى همسر به دور از اینکه به آن اعتقاد داشته باشد یا نه، برآورده کردن آن موجب رضایت از زندگى مى شود و بى توجهى به آن خودخواهى است.
    _ با قاطعیتی آمیخته با احترام، از او بخواهید عادت خویش در به کار بردن زور و قدرت مردانه را ترک کند، لازم است به او بگویید تا خواسته های شما را دقیقا ندانم نمی توانم کاری برای شما بکنم. خوب است تا در این مورد وارد مذاکره شویم و با مصالحه پیش ببریم. لذا وقتی که احساس پرخاشگری دارد بایستی به خودش زمان بدهد، قدم بزند تا بتواند ناراحتی حقیقی و گله هایی را که با شما دارد؛ از عصبانیت ناشی از مشکلاتی مانند مسائل مربوط به کارش را تشخیص داده و با هم قاطی نکند. آنگاه گفتگو را از سر بگیرد. حتی امکان دارد بخواهد به اتاقی دیگر برود و به بالش ضربه بزند.(اطاقش را خالی کند) تازمانی که از رفتار خود پشیمان شود و بتواند ناراحتی های بیرون از منزل را درمان کند. به او اجازه بدهید بداند علی رغم اینکه از او حمایت می کنید تا خودش را از شر خشم کهنه پاکسازی کند، نباید آن را به شما منتقل کند.
    _همسر پرخاشگر شما، نیاز دارد از کمکهای تخصصی بهره مند شود تا خشم خود را بشناسد و درمان کند. شوهر شما وقتی با شما قهر می کند و یا احتمالا الفاظ رکیک به کار می برد به احتمال زیاد از خودش متنفر می شود، اما چون راه و روش دیگری نمی شناسد و نمی داند چطور باید عمل کند این گونه عمل می کند. شما می توانید به متخصص خبره ای مراجعه کنید تا همسرتان مدیریت خشم را فرا بگیرد و منشا اولیه عصبانیت او پیدا شود.

_ ضمن اینکه در مقابل شوهر خود که وجودش در زندگی شما مهم و مۆثر است، باید از موضع خود حمایت کنید برای تغییر اوضاع نیز باید طوری عمل کنید و قدم پیش بگذارید که پایه های اصلی زندگی تان استحکام خود را از دست ندهد. یکی از این راه ها، جلب حمایت اطرافیان است.
    می توانید برای تسکین احساسات برانگیخته ی خود:
    1 - به دوستان دیگرتان توجه بیشتری کنید.
    2 - برای انجام امور روزمره وقت بیشتری صرف کنید.
    3 - در فعالیت اجتماعی شرکت کنید و بدین ترتیب برای به دست آوردن فرصت های طلایی و چگونگی بهبود بخشیدن به روابط خود با دیگران تلاش کنید.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

13. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

چون بچه دوست داره بنظرتون بخاطر اون امکان اینکه دست برداره هست؟

=
    این اشتباه خیلی مهلکه مواظب باشید

15. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27806
    تشکـر
    8
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ممنون از همه
    مشکل فعلی من پرخاشگری نیست مصرف ناس و بی اعتمادیم به ایشون هست.
    امشب هم که باهاشون صحبت کردم گفتن که ناس مصرف نمیکنن و من اشتباه فکر میکنم راجبشون...
    بااینکه بار دوم بسته خالی ناس تو جیب شلوارشون دیدم و اون موقع بجز اینکه بگن آشغاله هیچ جوابی به سوال من که ازشون توضیح خواستم ندادن...
    بازم ممنون از راهنمایی هاتون.
    امضای ایشان

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Harim نمایش پست ها
    برعکس من و خانوادم
    !!!!
    اینطوری که من برداشت کردم شما اهل مناطق جنوب شرقی ایران هستین و توی منطقه ی شما استفاده از این ماده ای که گفتین عادیه و اعتیاد به حساب نمیاد و اینکه شما میگید خودش هم از اعتیاد و آدمهای معتاد بدش میاد و ازشون شاکیه نشونه ی خوبیه که اگه اونو به سمت خودتون و زندگی مشترک بکشین و زندگی شیرینی داشته باشید دنیال این مسائل نره دیگه
    ضمن اینکه پرخاشگر و غیرتی و بداخلاق و .... بودن بازهم در بین مردان منطقه شما عادیه و مسئله ی چندان حاد و غیرقابل تحملی نیست و حالا به خاطر فرهنگ اون منطقه هست یا اخلاق آدمهاش یا ... مسئله ای نیست که بخواین بخاطرش جدا بشید
    به هر حال ایشون یه سری شرابط اولیه رو داشتن که شما باهاشون ازدواج کردین و به همدیگه علاقمند شدین
    پس به نظر من بهتره که روی این معایب کوچک چشمپوشی کنید و سعی کنید زندگی مشترک خوب و شیرینی باهم بسازید. الان شما تازه به هم رسیدین و اخلاقای هم دستتون نیست کم کم که جلوتر برین اخلاقاتون دست هم میاد و دیگه همون اذیت نمی کنین
    به هر حال توجه داشته باشین که هرکدوم توی خانواده های جدا بزرگ شدین و اولش یک کم حرف همون نمیفهمین بعد که بگذره این سوتفاهما برطرف میشه

18. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27806
    تشکـر
    8
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ...
    با تشکر از همه دوستان...
    اگه منظورتون شهر زاهدان و ...هست نه!
    من در یکی از شهرهای مذهبی زندگی میکنم ولی ناس توسط دستفروش ها فروخته میشه.
    من خودم شخصا با مصرف ناس و مشروبات مشکل دارم و شاید نتونم جدا بشم ولی کاملا از ایشون و زندگی باهاشون سرد میشم.
    همسرم همش میان سمتم و جوری برخورد میکنن که انگار چیزی نشده ولی من بهشون توجه ای نمیکنم
    مورد پرخاشگری هم برای من عادی نشده چون در خانواده من اینجور اخلاق هایی نبوده.
    بنظرتون اگه همسر آدم سر یه چیز کوچیک فحاشی کنه و ب در و دیوار و شما فحش بده فردا شم یادش نباشه چیز ساده ای هست؟!
    وقتی پیش مشاور نمیره و برای خودش خدایی میکنه چیکار میتونم بکنم!!!!
    برادر بزرگشون هم که متاهل هستن خیلی تند و عصبی هستن و مادرشون میگن تندیشون به باباشون رفته.
    ویرایش توسط Harim : 04-30-2016 در ساعت 10:51 AM
    امضای ایشان

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    عزیز خیلی متاسفم از آنچه که خواندم, ولی خوب بپذیرید که اشتباه کرده اید گلم!؟
    ازدواج خوب ودرست خیلی خیلی خوبه ولی ازدواج بد و غلط خیلیییییییییییییییییییییی ییییی خیلیییییییییییییییییییییی یییییییییی بد و غلطه
    ازدواج معمولا بین دو انسان عادی مکمل و یا شکل و مانند هم انجام میگیره
    شما لیسانس و ایشون سیکل!!!؟؟
    بگذریم گذشته در گذشته و کاریش نمیشه کرد ولی نباید اشتباهات را بدون اندیشه دوباره تکرار کرد
    پس لطفا از بچه دار شدن حتما بپرهیزید بچه درمان هیچ درد و مشکلی نیست!!!؟؟
    تا شخص معتاد نخواد هیچ کاری براش نمیشه کرد!! ولی اگر ایشون زمانی بخوان که ترک کنند روش بهبودی 12 قدم روش موثر و مفیدی است
    سعی کنید حتما کاری برای خود داشته باشید و توانایی مالی مورد نیاز خود تا اگر زمانی تصمیم به جدایی گرفتید, به مشکل بر نخورید.
    موفق باشید
    سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

21. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27806
    تشکـر
    8
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    بازم ممنون از شما و سایت خوبتون
    بله اشتباه !!
    من اخلاق خیلی برام مهم بود اینکه تحصیلات نباشه خیلی مهم نبود...
    من دوتا مشکل دارم یکی که به احتمال زیاد باردارم و دوم اینکه شوهرم اصلا اجاره کار و معاشرت با مرد غریبه رو به من نمیده.
    برادرشوهرمم همین مشکلات داره بجز قسمت مصرف ناس که مطمئن نیستم.
    من الان با همسرم قهرم و دیشب بحث کردیم. نمیتونم این وضعیت تحمل کنم لطفا راهکار بهم بدین :-(
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد