نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: دعوای دوره نامزدی

1022
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27919
    تشکـر
    1
    تشکر شده 38 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    8

دعوای دوره نامزدی

.....
    ویرایش توسط سمیه67 : 05-07-2016 در ساعت 05:56 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : نامزدی

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیه67 نمایش پست ها
    دختری هستم که 1 سال پیش با یکی از اقوام نامزد کردم(نشون) بخاطر فوت فامیل نامزدم نشد عقد کنیم
    واقعا همو دوست داشتیم
    تا 2 هفته پیش گفت با خواهرش بریم خرید از اونجایی که ما شهرستانی هستیم خانواده گفت خواهرت بیاد 1 کم به پسره برخورد
    وقتی رفتیم طلافروشی خب حق من بود طلا انتخاب کنم ولی خواهره نظر داد
    با پسره رفتم پشت ویترین بحثمون شد و دادوفریاد راه انداخت توهین کرد منم جوابشو دادم تو همون حین خواهره اومد بجایی اینکه اروم کنه فنگ انداخت و دوبهم زنی کرد
    منم رفتم خونه گفتم فردا وسایلتو میفرستم
    اینو بگم که 1 طورایی خسیس هم هست
    بعد پشیمون شدم
    بازمن دلتنگش شدم ولی جواب نداد
    اونا میگن زن چه معنی داره جواب بده
    ولی واقعا دوسم داشت ومطمئنم از حسودی زیاد دارن دوبهم زنی میکنن
    بعدش گفت هرکی بره سراغ زندگیش
    اخه خانوادت میدونن ما چکار کردیم تو منو پیششون کوچیک کردی
    حالا به من میگه دیگه رفتارتو تکرار نکن
    دوستت دارم ولی باید چند روز بهم فرصت بدی
    حالا من چکار کنم
    تورو خدا کمکم کنید
    عزیزم یه تاپیک زدی کافیه

لطفا چندتا تاپیک باز نکنید .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

ببین اگه دوستت داشته باشه خودش بر میگرده بنابراین دیگه التماسشو نکن فقط یه چیزو سرلوحه زندگیت کن خدا این عقل و این زبون رو داده که ازش بهره درست ببری اولا سعی کن همیشه محترمانه و طوری که معنای حاضرجوابی نداشته باشه رفتارت، حرفت را بزنی میتونستی بجای اینکه نامزدتو بکشی کنار که خواهرش فکر کنه حالا چی داری میگی همونجا به خواهرش بگی عزیزم اجازه بده منم نظر بدم یا بگی آبجی ممنون که برات مهمه که نظر میدی ولی من این یکیو بیشتر پسندیدم البته خودت داری میگی خواهرش نظر داد نظر دادن که اشکال نداره مهم اینه که نظرشو تحمیل نکنه چون حق نداره. من اعتقادم اینه اگه آدم همسرشو دوست داشته باشه چطور میتونه بهش توهین کنه یا صداشو بالا ببره حتی اگه یک طرف توی عصبانیت از کنترل خارج شد نباید طرف مقابل دو برابر بذاره روش تحویل بده .زن و شوهر که رفیق کوچه و خیابون و همکلاسی نیستن که بگی اگه جواب ندم یعنی کم آوردم پس روش زیاد میشه قرار نیست که زن و شوهر رقیب هم باشن قراره همدم و رفیق هم باشن قراره اگه یکی یه جا کم آورد اون یکی جبران کنه. مردها بلحاظ هورمونی خشن تر از زنها هستند و برعکس زنها به همون دلایل هورمونی احساسی تر و لطیف تر و همین تفاوته که دو جنس را مکمل هم میکنه مرد هم نباید صداشو بالا ببره ولی اگه به هر دلیلی نتونست خودشو کنترل کنه کمتر آدم تعجب میکنه چون مردای زیادی دیده شده که هیجانشون را با فریاد تخلیه میکنن ولی اگه یه زن فریاد کنه عجیب بنظر میرسه چون خلاف ذات لطیفش عمل کرده و مرد مقابلش شدیدا جا میخوره که بابا این چه زنیه از صدتا مرد خشن تره اصلن میشه ازین زن آرامش دریافت کرد ؟ معمولا زنهای عاقل بجای فریاد از زبون چرب و نرمشون استفاده میکنن.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad313 نمایش پست ها
    ببین اگه دوستت داشته باشه خودش بر میگرده بنابراین دیگه التماسشو نکن فقط یه چیزو سرلوحه زندگیت کن خدا این عقل و این زبون رو داده که ازش بهره درست ببری اولا سعی کن همیشه محترمانه و طوری که معنای حاضرجوابی نداشته باشه رفتارت، حرفت را بزنی میتونستی بجای اینکه نامزدتو بکشی کنار که خواهرش فکر کنه حالا چی داری میگی همونجا به خواهرش بگی عزیزم اجازه بده منم نظر بدم یا بگی آبجی ممنون که برات مهمه که نظر میدی ولی من این یکیو بیشتر پسندیدم البته خودت داری میگی خواهرش نظر داد نظر دادن که اشکال نداره مهم اینه که نظرشو تحمیل نکنه چون حق نداره. من اعتقادم اینه اگه آدم همسرشو دوست داشته باشه چطور میتونه بهش توهین کنه یا صداشو بالا ببره حتی اگه یک طرف توی عصبانیت از کنترل خارج شد نباید طرف مقابل دو برابر بذاره روش تحویل بده .زن و شوهر که رفیق کوچه و خیابون و همکلاسی نیستن که بگی اگه جواب ندم یعنی کم آوردم پس روش زیاد میشه قرار نیست که زن و شوهر رقیب هم باشن قراره همدم و رفیق هم باشن قراره اگه یکی یه جا کم آورد اون یکی جبران کنه. مردها بلحاظ هورمونی خشن تر از زنها هستند و برعکس زنها به همون دلایل هورمونی احساسی تر و لطیف تر و همین تفاوته که دو جنس را مکمل هم میکنه مرد هم نباید صداشو بالا ببره ولی اگه به هر دلیلی نتونست خودشو کنترل کنه کمتر آدم تعجب میکنه چون مردای زیادی دیده شده که هیجانشون را با فریاد تخلیه میکنن ولی اگه یه زن فریاد کنه عجیب بنظر میرسه چون خلاف ذات لطیفش عمل کرده و مرد مقابلش شدیدا جا میخوره که بابا این چه زنیه از صدتا مرد خشن تره اصلن میشه ازین زن آرامش دریافت کرد ؟ معمولا زنهای عاقل بجای فریاد از زبون چرب و نرمشون استفاده میکنن.

کاشکی اینجا جوابتون رو کپی کنید پراکنده نباشه جوابها .

http://forum.moshaver.co/f83/%D8%AF%...tml#post175925

5. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    کاشکی اینجا جوابتون رو کپی کنید پراکنده نباشه جوابها .

http://forum.moshaver.co/f83/%D8%AF%...tml#post175925
    دوتا تاپیک نامزدی زده من دیدم شما تو این نوشتید منم اینجا جواب دادم نمیدونستم تاپیک دلشکسته هم مال ایشونه ماشاا... سه تا تاپیک زده من که گیج شدم. چشم هرچی شما بفرمایید.

7. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دعوای دوره نامزدی

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیه67 نمایش پست ها
    دختری هستم که 1 سال پیش با یکی از اقوام نامزد کردم(نشون) بخاطر فوت فامیل نامزدم نشد عقد کنیم
    واقعا همو دوست داشتیم
    تا 2 هفته پیش گفت با خواهرش بریم خرید از اونجایی که ما شهرستانی هستیم خانواده گفت خواهرت بیاد 1 کم به پسره برخورد
    وقتی رفتیم طلافروشی خب حق من بود طلا انتخاب کنم ولی خواهره نظر داد
    با پسره رفتم پشت ویترین بحثمون شد و دادوفریاد راه انداخت توهین کرد منم جوابشو دادم تو همون حین خواهره اومد بجایی اینکه اروم کنه فنگ انداخت و دوبهم زنی کرد
    منم رفتم خونه گفتم فردا وسایلتو میفرستم
    اینو بگم که 1 طورایی خسیس هم هست
    بعد پشیمون شدم
    بازمن دلتنگش شدم ولی جواب نداد
    اونا میگن زن چه معنی داره جواب بده
    ولی واقعا دوسم داشت ومطمئنم از حسودی زیاد دارن دوبهم زنی میکنن
    بعدش گفت هرکی بره سراغ زندگیش
    اخه خانوادت میدونن ما چکار کردیم تو منو پیششون کوچیک کردی
    حالا به من میگه دیگه رفتارتو تکرار نکن
    دوستت دارم ولی باید چند روز بهم فرصت بدی
    حالا من چکار کنم
    تورو خدا کمکم کنید

الان قراره چیکار کنیم ؟ وقتی چنین شرایطی هست باید صبر کنید

و اینو بدونید اگر بقدری دوستش دارید که نمیتونید به جدایش فکر کنید پس باید همه شرایطش رو بپذیرید و لب به شکایت باز نکنید

به قول معروف پای دوست داشتنتون هم بمونید ... و حتی اگر خسیس هست همه جوره قبولش کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27919
    تشکـر
    1
    تشکر شده 38 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : دعوای دوره نامزدی

ممنون عزیزم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)