نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بی اراده در اهداف

908
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27840
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بی اراده در اهداف

با سلام و خسته نباشید
    راستش موضوع من اصلا به مشکل خانوادگی مربوط نمیشه ولی چون تو این صفحه ارسال موضوع جدید و دیدم همین جا نوشتم

من دختری 24 ساله هستم که در حال حاضر تو زندگیم نتونستم به هیچ کدوم از هدف هایی که تا حالا واسه خودم تعیین کردم برسم ، تحصیلات متوسطی تو دوران ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان داشتم و هیچ وقت تلاش نکردم که بهترین باشم در صورتی که فک میکنم میتونستم همیشه خیلی خوب باشم اما هیچ وقت تلاش نکردم و درواقع خیلی از خودم شرمنده ام و اومدم اینجا درد و دل کنم و از شما دوستان راه حل بخوام

سال اول کنکور که رتبه ام 32000 شد بعد نشستم به امید سال بعد که درس بخونم و هیچی نخوندم و فقط یه کلاس دیفرانسیل رفتم شدم 26000 بعد دیگه معطل نکردم و تو رشته مکانیک ماشین الات سنگین تو یه دانشکده علمی کاربردی 2 سال کاردانیمو گذروندم تو این 2 سال دیپلم زبان انگلیسیمو هم گرفتم البته به زبان علاقه دارم و خیلی جدی تلاشمو نکردم و فقط تو یه سطح متوسط یاد گرفتم
    بعد از اون هم تو یه املاک مشغول کار شدم و رفتم دنبال کارشناسی و تو رشته برنامه نویسی تحت وب آی تی شروع به تحصیل کردم راستش خیلی از رشته تحصیلیم خوشم میومد و تو این دو سال کارشناسی هم همش فکر میکردم که چه زبان برنامه نویسی رو یاد بگیرم و همش دنبال منبع های مختلف بودم یا از اینترنت فقط کتاب های الکترونیکی دانلود میکردم که بخونم و شروع میکردم و نصفه نیمه ولشون میکردم همیشه کارامو نصف رها میکردم و به قول هام عمل نمیکردم

تا اینکه موقع شروع ترم 4 یه کار دیگه پیدا کردم تو تهران با حقوق وزارت کار بعنوان منشی و ترم اخر و هم گذروندم در حالی که هیچی از برنامه نویسی یاد نگرفته بودم از هرکی هم میپرسیدم میگفت خودت نمیتونی که یاد بگیری باید بری کلاس ولی من همیشه با این قضیه مشکل داشتم که یعنی چی خودم نمیتونم چرا باید پول هنگفتی به کلاسای بیرون بدم حالا هم که تهران میرم سرکار دیگه هیچ وقتی برام نمونده وقتی برمیگردم خونه خسته تر از اونی هستم که روی چیزای دیگه تمرکز کنم

راستش انقد هم هدف تو سرمه که نمیدونم کدومو انجام بده : یادگیری زبان پایتون ، کامل کردن زبان انگلیسی ، یادگیری زبان چینی ، طراحی وب سایت(این اواخر کلاس طراحی وب سایت از نت برگ رفتم و یه چیزایی یاد گرفتم) ، یادگیری سیستم عامل لینوکس و هک(خیلی علاقه دارم) ..... میدونم اگرم قراره همه اینا رو انجام بدم باید به ترتیب و براشون اولویت بندی کنم اما نمیدونم چمه میخوام همه رو باهم انجام بدم و چون نمیتونم نا امید میشم از طرفی هم همونجوری که گفتم این کار فعلا دست و پام رو بسته و من فقط صبح ها تو مسیر که میرم سرکار میتونم مثلا زبان انگلیسی بخونم یا فیلم های آموزشی پایتون رو نگاه کنم و سرکار چون همکارام چینی هستن ازشون چینی یادبگیرم چون خودم فارسی یادشون میدم ولی شبها انقد خوابم میاد که وقتی میرسم خونه فقط میخوام بخوابم.

حالا ازتون میخوام کمکم کنید بگید من چیکار کنم چون من میخوام خیلی زود موفق بشم و به مادرم خیلی کمک کنم میخوام همه اسباب راحتیشو فراهم کنم و یه زندگی عالی براش مهیا کنم و هرچی که تا حالا نداشته بهش بدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : بی اراده در اهداف

ببین یه مثال بزنم اینایی که نوشتی عالیه این نشون میده کمال گرا هستی و به کم راضی نیستی
    ولی یه مثال

من برنامه دارم یه باشگاه بدنسازی بزنم در آینده و اونو مثل باشگاه رترو فیتنس آمریکا بکنم یعنی زنجیره ای باشه تو هر شهر

ولی خب اول باید از کوچیکترین چیز شروع کنم که اندام خودمه

وقتی من از نظر اندامی چاق هستم اول باید لاغر بشم بعد فیتنس بشم بعد تو باشگاه یه مدت تجربه کسب کنم بعد یه باشگاه کوچیک بزنم تو محله بعد کم کم بزرگ و بزرگترش کنم ولی فک کن از الان بیام پامو بزارم پله 8و9 از اول اول چند صد میلیون سرمایه یه باشگاه خب مسخره هستش که مدیر باشگاه خودش هیکلش ورزشکاری نباشه

شما هم همینه بشین رو کاغذ اهدافتو بنویس بعد شماره گذاری کن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد