نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: عدم علاقه به دختر

2468
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28072
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم علاقه به دختر

حدود چند ماهی هست با دختری اشنا شدم با هم در ارتباط بودیم البته یه رابطه معمولی و تقریبا رسمی. بعد مدتی متوجه شدم به من خیلی علاقه داره و این موضوع مطرح شد و بهشون گفتم من اون حسو ندارم به ازدواج فکر نمیکنم. از اون روز سعی کردم ارتباطم کمتر باشه تا اذیت نشن اما حال و روز خوبی نداره خیلی داغون شده .نمیخوام راحت از کنار این قضییه بگذرم میخوام کمکش کنم راحتتر با این موضوع کنار بیاد. دوستان لطفا تجربیات و نظراتشونو در اختیار بزارن. ممنون میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : راهنمایی کنید تا کمکش کنم

1- به نظر من شما فعلا رابطه معمولی تون را تا یه مدت کوتاهی حفظ کن. بعدش یه کارایی کن که خودش ازت دلسرد بشه.
    2- رابطه تو کات کن یه مدت بهم میریزه دوباره خوب میشه.

3. 3 کاربران زیر از absh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عدم علاقه به دختر

نقل قول نوشته اصلی توسط mo.f نمایش پست ها
    حدود چند ماهی هست با دختری اشنا شدم با هم در ارتباط بودیم البته یه رابطه معمولی و تقریبا رسمی. بعد مدتی متوجه شدم به من خیلی علاقه داره و این موضوع مطرح شد و بهشون گفتم من اون حسو ندارم به ازدواج فکر نمیکنم. از اون روز سعی کردم ارتباطم کمتر باشه تا اذیت نشن اما حال و روز خوبی نداره خیلی داغون شده .نمیخوام راحت از کنار این قضییه بگذرم میخوام کمکش کنم راحتتر با این موضوع کنار بیاد. دوستان لطفا تجربیات و نظراتشونو در اختیار بزارن. ممنون میشم

دوست عزیز وقتی نمیتونید نسبت به کسی متعهد باقی بمونید بهتره در انتخاب فرد مقابل دقت کنید

بهتره رابطه رو کات کنید و در این مورد بدونید هر چه قدر ادامه بدید این وابستگی بیشتر میشه

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

معلومه که نباید به راحتی از کنارش بگذرید یه جورایی شما با احساساتش بازی کردید از همون اول باید موضع خودتونو مشخص میکردید
    الانم براش یه سری دلیل منطقی بیار که رابطتتون و تموم کنید به نفع هر دوتونه بابت این مدت هم ازش عذر خواهی کن
    اگرم دیدی خیلی اوضاع خرابه باهم دیگه به یه مشاوره حضوری برید تا اون مجابش کنه
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

7. 4 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28072
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

متشکرم از راهنمایی...

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28072
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز وقتی نمیتونید نسبت به کسی متعهد باقی بمونید بهتره در انتخاب فرد مقابل دقت کنید

بهتره رابطه رو کات کنید و در این مورد بدونید هر چه قدر ادامه بدید این وابستگی بیشتر میشه

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید.
    021-22354282
    021-88422495
    ممنون از نظرتون

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

میشه بپرسم چه دلیلی داره که از ازون دختر خوشتون نمیاد؟ چه ملاکی داشتید که در اون پیدا نکردید؟

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28072
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    معلومه که نباید به راحتی از کنارش بگذرید یه جورایی شما با احساساتش بازی کردید از همون اول باید موضع خودتونو مشخص میکردید
    الانم براش یه سری دلیل منطقی بیار که رابطتتون و تموم کنید به نفع هر دوتونه بابت این مدت هم ازش عذر خواهی کن
    اگرم دیدی خیلی اوضاع خرابه باهم دیگه به یه مشاوره حضوری برید تا اون مجابش کنه
    البته اینارو که میگید بهشون گفته بودم .خودشونم قبول دارن که من قول چیزی رو نداده بودم دلایلی که فکر میکردم درسته واسشون توضیح دادم ظاهرا قبول میکنن اما اینطور نشون نمیده که کنار اومدن درسته باید با یه مشاور صحبت شه. و متشکر از نظرتون..

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

دخترا با منطق احساسشون سرد نمیشه.
    معمولا تو این موقعیت دخترا یا از طرف فرار میکنند اما فکرش همیشه باهاشونه. یا میمونند انقدر سعی میکنند نظر طرفو عوض کنند و همه تلاششونو برای به دست اوردنش میکنند. اگه حالت دوم باشه پسرا هر بار اگه ناامیدش کنند و دخترم ادم قوی باشه ازش میگذره بالاخره.

به نظر من تو این شرایط پسر باید سعی کنه کنار اینکه مواظب باشه دلش نشکنه و باهاش مهربون باشه ولی اجازه نده به هیچ عنوان دختره پیش خودش خیالی بکنه. حتی اگه لازه هر بار بهش یاداوری کنی دوستش نداری این کارو بکن اما اذیتشم نکن چون الان احساساتش خیلی شکننده شده. یه مدت کنارش بمون کمکش کن با قضیه کنار بیاد اما بعدش ازش دور شو تا خودشو پیدا کنه.
    یادت نره که اون روی شما یه حساب دیگه باز میکنه و هر کاری که میکنید میتونه روی اون یه تاثیر متفاوت ازون چیزی که فکر میکنی داشته باشه. مواظب باش

13. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28072
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    میشه بپرسم چه دلیلی داره که از ازون دختر خوشتون نمیاد؟ چه ملاکی داشتید که در اون پیدا نکردید؟
    نگفتم بدم میاد یا ..... الان با شرایطی که در خودم میبینم به ازدواج و ... فکر نمیکنم و حس متقابلی هم ندارم نمیخوام کسی رو امیدوار نگه دارم.

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

من نظر شخصیم اینه که سعی کنید خیلی خودتونو بد نشون بدید (بد رفتار نکنید بلکه یه جورایی خودتونو یه مرد ایده آل نشون ندید )ویه حرفایی بزنید که با ملاکای اون هم خونی نداشته باشه خود به خود وقتی یه حس عدم تفاهم در اون ایجاد بشه خودش شما رو تو ذهنش خط میزنه و راحتتر میتونید رهاش کنید و اصلا شروع کننده پیام به اون نباشید و اگه بخواین دلسوزی نشون بدین اون برداشت اشتباه میکنه و فکر میکنه شما دوسش دارید هرگز دوگانه رفتار نکنید و سعی کنید هرچه زودتر رابطه کات بشه هرچی بیشتر ادامش بدید بیشتر وابسته میشه .

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28072
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    دخترا با منطق احساسشون سرد نمیشه.
    معمولا تو این موقعیت دخترا یا از طرف فرار میکنند اما فکرش همیشه باهاشونه. یا میمونند انقدر سعی میکنند نظر طرفو عوض کنند و همه تلاششونو برای به دست اوردنش میکنند. اگه حالت دوم باشه پسرا هر بار اگه ناامیدش کنند و دخترم ادم قوی باشه ازش میگذره بالاخره.

به نظر من تو این شرایط پسر باید سعی کنه کنار اینکه مواظب باشه دلش نشکنه و باهاش مهربون باشه ولی اجازه نده به هیچ عنوان دختره پیش خودش خیالی بکنه. حتی اگه لازه هر بار بهش یاداوری کنی دوستش نداری این کارو بکن اما اذیتشم نکن چون الان احساساتش خیلی شکننده شده. یه مدت کنارش بمون کمکش کن با قضیه کنار بیاد اما بعدش ازش دور شو تا خودشو پیدا کنه.
    یادت نره که اون روی شما یه حساب دیگه باز میکنه و هر کاری که میکنید میتونه روی اون یه تاثیر متفاوت ازون چیزی که فکر میکنی داشته باشه. مواظب باش
    دقیقا دارم اینکارو میکنم با احترامی که مثل واسشون قائل بودم باهاشون برخورد میکنم البته با ارتباط کمتر نسبت به قبل.شرایطم واسشون توضیح دادم کاملا در جریان هستن اما.....

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mo.f نمایش پست ها
    دقیقا دارم اینکارو میکنم با احترامی که مثل واسشون قائل بودم باهاشون برخورد میکنم البته با ارتباط کمتر نسبت به قبل.شرایطم واسشون توضیح دادم کاملا در جریان هستن اما.....
    اشکالی نداره نگران نباشید
    بعضی چیزارو فقط زمان حل میکنه. شما کار درستو انجام بدید بقیشو بسپرید به زمان.
    اونم یکم وقت بگذره خودشو پیدا میکنه

18. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28072
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    اشکالی نداره نگران نباشید
    بعضی چیزارو فقط زمان حل میکنه. شما کار درستو انجام بدید بقیشو بسپرید به زمان.
    اونم یکم وقت بگذره خودشو پیدا میکنه
    بله امیدوارم... متشکر از راهنماییتون

20. کاربران زیر از mo.f بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد