نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: عدم اعتماد بنفس و بدسیما بودن

1964
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    28276
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم اعتماد بنفس و بدسیما بودن

من بدلیل بد سیما بودن و پوست تیره ام دچار کمبود اعتماد بنفس هستم.و درزندگیم جایی برای پیروزی نمیبینم
    خیلی خجالتی هستم ومعمولا هنگام صحبت با طرف مقابل درچهره اش نگاه نمیکنم
    فرزند ارشد هستم و در خانواده ای بزرگ شده ام که در بچگی شاهد درگیری و خشونت والدین بوده ام
    در برقراری ارتباط با دوستانم برای اینکه ان هارا به خود جلب کنم خودم را خوار میکنم
    تا کنون بدلیل همین کمبود ها و زشتی ها نتوانسته ام با جنس مقابل ارتباطی داشته باشم
    در کوچه و خیابان مرا به اسم مستعار کلاغ صدا میکنند و همین باعث سرافکنددگی بیش از حد و افسردگی من شده است
    وقتی میبینم دوستانم که در سنو سال من هستند با چه اعتماد به تفسی گام در مسیر موفقیت در زندگی،روابطشون گزاشته اند واقعا از ادامه زندگی منصرف میشوم
    کمک کنید
    رضا 19 ساله از همین حوالی

2. کاربران زیر از Djaghy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کمبود اعتماد بنفس بدلیل بدسیما بودن

خودتونو ناراحت نکنید زیبایی هم دردسرای خودشو داره همه ی ادمای زیبا که خوشبخت نیستند.شاید شما از نظر دیگران زیبا باشید چون هر فردی یه چیزی میپسنده.ولی اینو بهتون بگم که اعتماد بنفستون رو حفظ کنید تا ادمای نادون رو پیدا نکنن که شمارو اذیت و مسخره کنن.

4. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18129
    تشکـر
    529
    تشکر شده 195 بار در 125 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Djaghy نمایش پست ها
    من بدلیل بد سیما بودن و پوست تیره ام دچار کمبود اعتماد بنفس هستم.و درزندگیم جایی برای پیروزی نمیبینم
    فرزند ارشد هستم و در خانواده ای بزرگ شده ام که در بچگی شاهد درگیری و خشونت والدین بوده ام
    در برقراری ارتباط با دوستانم برای اینکه ان هارا به خود جلب کنم خودم را خوار میکنم
    تا کنون بدلیل همین کمبود ها و زشتی ها نتوانسته ام با جنس مقابل ارتباطی داشته باشم
    در کوچه و خیابان مرا به اسم مستعار کلاغ صدا میکنند و همین باعث سرافکنددگی بیش از حد و افسردگی من شده است
    وقتی میبینم دوستانم که در سنو سال من هستند با چه اعتماد به تفسی گام در مسیر موفقیت در زندگی،روابطشون گزاشته اند واقعا از ادامه زندگی منصرف میشوم
    کمک کنید
    دوست عزیز باید بهت بگم ک منم مثل تو بودم و شاید هنوز بگم بدتر از تو...ولی خواستم ک خودمو تغییر بدم.
    اوباما زشته ولی یه کشور پشتشن...اینا همش تصور خودت از خودته ک فک میکنی زشتی...تو خودتو دوست نداری چجوری انتظار داری ک بقیه دوستت داشته باشن!!!!؟؟؟؟
    تو یکباره ک اینجوری نشدی! پس انتظار نداشته باش ب یکباره همه چی درست بشه و بشی ی ادم جذاب وغیره...
    در ابتدا خودتو دوست داشته باش و در نهایت تلاشتو از دست نده ی بار بد حرف زدی دو بار بد حرف زدی اصن من میگم حرف زدن بلد نبودی ولی دلیل نمیشه ک هیچ وقت نمیتونی...تو الان ی ساختمان تخریب شده ای و یقینا زمان میبره تا بازسازی بشی...
    اگه کمک بیشتر خاستی میتونی با صدای مشاور تماس بگیری خیلی بهت کمک میکنه...
    ۹۰۹۹۰۷۰۰۳۶
    زنگ بزن بهت قول میدم پشیمون نمیشی

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

6. 2 کاربران زیر از amlas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

کمک کنید
    داداش شما برو یه سرچ تو گوگل بکن ببین پوست تیره ها به کجاها رسیدند. شما به خاطر پوست تیره بودن تو زندگی شکست نمی خورید و بلکه به خاطر ناراحت بودن از این موضوع شکست می خورید. پس ناراحت نباشید. اینکه پوست تیره هستی کار خداست و بقیه غلط می کنن به کار خدا ایراد می گیرن و اگه مسخرتون می کنن بدونید دارن خدا رو مسخره می کنن و این افراد از کافر بدترن. رفیقام بعضیا سیاهن اما اصلا واسم فرقی نمی کنن. من سفیدم اما رفیق صمیمی من سیاهه. خیلی با هم صمیمی هستیم خیلی. اون هم یه مدت خجالتی بود 15 16 سالش بود اما فهمید که نباید ناراحت باشه ازین موضوع و تواناییهاشو بروز داد. البته به من چیزی نگفت در مورد ناراحتیش ولی واضح بود. اینکه پوست تیره هستید کار خداست و اصلا ربطی به برتری یه فرد بر فرد دیگه نداره و ربطی به باخت تو نداره. باخت تو به خاطر ناراحتی الکی ای هست که داری و این که بازنده بمونی اشتباه توست و کار توست نه کار خدا. تو اهمیت نده. یه مدت بیا اینجا با بچه ها باش روحیت باز میشه و یکم باهاشون تو چت باکس صحبت کن تا از درونت یکم بیای بیرون و منزوی بودن رو بذاری کنار. مثل یه مرد... بیا... حتما بیا... من مطمئنم با هم صحبت کنیم همه چی حل میشه. اصلا هم فک نکن که من دارم با حالت دلسوزی و ترحم این مطالب رو می نویسم. همون حالتی که تو داری و دلت واسه خودت میسوزه و شاید تو دلت بگی آخه خدایا چرا من باید سیاه باشم و ..... من دارم مثل یه رفیق و دوست باهات صحبت می کنم و ما داریم مثل دو تا مرد با هم صحبت می نیم و من سیاه بودن تو رو کم و کاستی نمی دونم و تو رو از خودم کمتر نمی دونم و موجودی ضعیف نمی دونم که بخوام باهات به چشم ترحم حرف بزنم. گفتم که تو داری الکی به چشم ترحم به خودت نگاه می کنی و خودتو کم می دونی در حالی که من اصلا به این حس نگات نمی کنم. الآن دارم همونطور باهات صحبت می کنم که با دیگران صحبت می نم. نه مسخره ات می کنم نه اینکه مثل خودت بهت نگاه می کنم. تو هم باید دیدتو مثل من کنی... همه مردم باید مثل من دیدشون باشه. تو هیچ کمبودی نداری. تو از منم بیشتری. گفتم باید تمرین کنی تا از این حس بیای بیرون و واست حرف بقیه مهم نباشه. اینو بدون تو هر طور باشی مردم یه چیز منفی واسه گفتن دارن. پس واسه حرف این مردم نباید تره خورد کرد. اصلا کسی که مسخره می کنه کمبود عقلی داره. من حرف هیچ آدمی که مسخره می کنه رو جدی نمی گیرم چون کمبود داره. چه بخوان سیاه بودن یه نفر رو مسخره کنن چه یه سیاست مدار رو مسخره کنن چه مثل شاهین ن ج ف ی بیاد اماما رو مسخره کنه. اینا رو نباید جدی گرفت. اینا کمبود دارن.
    ویرایش توسط ashkan1 : 05-22-2016 در ساعت 03:42 AM

8. 2 کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عدم اعتماد بنفس و بدسیما بودن

کمک کنید

از نگاه کردن به آینه، افسرده شدن و اجتناب از دیدن تصویر خود، نامناسب جلوه کردن در محافل اجتماعی خسته شده اید؟ ناامید نشوید. در اکثر مواقع، زشتی فقط نوعی نگرش است که ما اتخاذ میکنیم. اما حتی اگر از نظر فیزیکی هم واقعیت داشته باشد، همیشه راه هایی برای غلبه بر آن وجود دارد.مراحل
    1. لبخند بزنید. چه باور کنید یا نه، این لبخند زدن یا نزدن افراد است که بخش اعظمی از جذابیت آنها را تشکیل می دهد. اگر به فیلم هایی که تابه حال دیده اید فکر کنید، کدام هنرپیشه ها بودند که همیشه خوشتیپ ترین و جذابترین تلقی می شدند؟ مطمئناً آنهایی که همیشه یک لبخند زیبا و جذاب برای بیننده ها روی لبانشان داشته اند. مغز ما طوری برنامه ریزی شده است که از نوزادی جذب لبخند دیگران می شویم و لبخند زدن واقعاً می تواند معجزه کند. مردم اگر حتی قیافه شما را به یاد نداشته باشند، همیشه آن لبخند زیبا و خنده از ته دلتان را به یاد خواهند آورد.
    2. خود را زیبا تصور کنید. اکثر اوقات افرادیکه احساس می کنند زشت هستند خود را از ترس صدمه دیدن از جامعه دور می کنند. به نظر آنها، عدم پذیرش جامعه که کاملاً قابل انتظار است واقعاً شایسته آنهاست. اما اینطور نیست. هیچکس حق ندارد درمورد ظاهر شما قضاوت کند، بجز خودتان و اگر تصمیم بگیرید که خوش ظاهر باشید، حتی اگر بینی شما بزرگ باشد یا شکم بزرگی داشته باشید یا نصف صورتتان سرطانی باشد، آنچه به دیگران منعکس می کنید، فردی خوش ظاهر خواهد بود. اکثر اوقات مردم فقط به این دلیل می گویند که یک نفر زشت است که خودش چنین تصوری از خود دارد.
    3. جلوی آینه بایستید، به آنچه می بینید طوری واکنش دهید که انگار یک نفر دیگر است. شما شایستگی این را دارید که حداقل با همان احترامی که با یک غریبه برخورد می کنید، با خودتان برخورد کنید. مطمئناً هیچوقت بی مقدمه به یک غریبه نمی گویید که "اه، چقدر تو زشتی!" پس با خودتان هم اینکار را نکنید. با خودتان مودب باشید و سعی کنید به هر طریقی که میتوانید به آن فردی که جلوی آینه می بینید کمک کنید تا زیباتر به نظر برسد و احساس بهتری نسبت به خود پیدا کند.
    4. هر روز وقتی بیرون می روید، خوب لباس بپوشید و به خودتان برسید. این یعنی شلواری خوش قواره و پیراهنی اتوکشیده تن کنید و موهایتان را هم تا حد ممکن به زیباترین حالت خود درست کنید. شاید در اول کار به نظرتان وقت تلف کردن باشد اما آنهایی که متقاعد شده اند که زشت هستند معمولاً سعی می کنند که خود را در خانه پنهان کنند و هیچکس را نبینند. اما باز هم خودتان، خودتان را خواهید دید و این است که واقعاً مهم می باشد. وقتی عادت کنید که تمام روز خوب به نظر برسید، اتوماتیک وار تصور خواهید کرد که فرد خوش ظاهری هستید و به سایرین هم با همین تفکر واکنش خواهید داد. و این چرخه آنقدر ادامه پیدا میکند که واقعاً زیبا می شوید و متعجبانه خواهید دید که یک روز هر کس با دیدنتان، تحسینتان خواهد کرد.
    5. تحمل کنید. مهم نیست که اول کار چقدر احساس حماقت کنید، اما این مراحل را خوب به یاد داشته باشید: لبخند، جذاب تصور کردن خود، محترمانه برخورد کردن با خود درست مثل یک غریبه، و زیبا کردن و رسیدن به خود. مهم نیست که تغییر طرز فکرتان چقدر طول بکشد، هیچوقت نباید تسلیم شوید. پیشرفت واقعی همیشه تدریجاً به وجود می آید.
    6. از آرایشگرتان بخواهید یک مدل موی جدید روی سرتان پیاده کند، کمی آرایش کنید، و با خودتان خوب برخورد کنید. در خرید لباس بیشتر دقت کنید و چیزی را بخرید که واقعاً برازنده تان باشد.
    7. دریچه قلبتان را برای دوستی باز کنید. خواهید دید که وقتی دوستان بیشتری داشته باشید، اعتماد به نفستان تا جایی بالا می رود که خودتان را واقعاً زیبا خواهید دید.
    نکات
    یادتان باشد، بعضی از افراد جذاب محبوب ما چندان هم زیبا نیستند. باربارا استرایساند و کارول برونت واقعاً نمونه بارز زیبایی به حساب نمی آیند اما ما آنها را به خاطر روحیه جذاب، دلپذیر و پرانرژیشان دوست داریم. زیبایی خنده ماست؛ به شکل ابرو نیست بلکه در نحوه استفاده شما از آن ابرو است.
    زیبایی نیز به همان اندازه زشتی یک فریب است. آرایش صورت هنرپیشه محبوبتان را بردارید و آنوقت است که شوکه می شوید که دقیقاً قیافه دوران دبیرستان شما را دارد. حتی اگر زشت هم نباشد، یک دست لباس زشت و بی قواره تن او کنید و ببینید که چقدر زشت به نظر خواهد رسید.
    اعتماد به نفس از زیبایی ظاهر جذب کننده تر است. صاف بایستید، سرتان را بالا نگه دارید و در چشمان مردم خیره شوید.
    یادتان باشد که همه جوانب ظاهر برای همه افراد زیبا نیست و خیلی اوقات ویژگی هایی که به نظر یک نفر زشت می آید برای دیگران زیبا است.
    اگر نمی دانید که چطور باید خوب لباس بپوشید، کسی از اطرافیانتان را که به نظرتان فردی خوش لباس است که پیدا کنید و ببینید که چطور لباس می پوشد و لباسهایی را در کمدتان پیدا کنید که شبیه سبک لباس پوشیدن او باشد. راحت و کلاسیک لباس بپوشید. اگر به نظرتان می آید که شکمتان از شلوار جینتان بیرون زده است مطمئن باشید که آن شلوار هیچ زیبایی به شما نخواهد داد پس دور بریزیدش.
    یک مدل موی جدید برای خود انتخاب کنید. شاید تعجب بکنید که یک تغییر ساده در مدل مو چطور می تواند ظاهر شما را از این رو به آن رو کند.
    همیشه به خودتان بگویید که زیبایید چون واقعاً هستید.
    یادتان باشد، زیبایی مسئله ای کاملاً نسبی است. برای تحت تاثیر قرار دادن یک نفر ظاهرتان را تغییر ندهید. بهترین کار این است که همیشه خودتان باشید.
    به خاطر بسپارید فقط خودتان بدترین منتقد خودتان هستید
    وقتی اعتماد به نفس در شما ایجاد شد، مطمئناً دیگر خیلی به خودتان سخت نخواهید گرفت.
    هشدارها
    اول از همه اینکه، بدانید که شما زشت نیستید! همه فکر می کنند که اشکالی دارند درحالیکه در واقعیت آن افراد زیباترین و جذاب ترین ها هستند.
    هیچوقت از مردم نپرسید که آیا فکر می کنند شما زشت هستید یا نه. ممکن است واقعاً اذیتشان کند. از این گذشته، مطمئناً اگر زشت هم باشید، آنها مستقیم این را به شما نخواهند گفت.
    آشکار است که شما زیبا هستید. رمز موفقیت فقط در اعتماد به نفس است. و بهترین راه برای به دست آوردن این است که دوستانه تر با مردم برخورد کنید. برای شروع مکالمه پا پیش بگذارید و از دیگران سوال کنید، همین مکالمات آشنایی هایی به وجود می آورد که این آشنایی ها منجر به دوستی می شوند. و آنوقت است که مردم واقعاً می بینند که چقدر زیبا هستید.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

10. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18129
    تشکـر
    529
    تشکر شده 195 بار در 125 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    از نگاه کردن به آینه، افسرده شدن و اجتناب از دیدن تصویر خود، نامناسب جلوه کردن در محافل اجتماعی خسته شده اید؟ ناامید نشوید. در اکثر مواقع، زشتی فقط نوعی نگرش است که ما اتخاذ میکنیم. اما حتی اگر از نظر فیزیکی هم واقعیت داشته باشد، همیشه راه هایی برای غلبه بر آن وجود دارد.مراحل
    1. لبخند بزنید. چه باور کنید یا نه، این لبخند زدن یا نزدن افراد است که بخش اعظمی از جذابیت آنها را تشکیل می دهد. اگر به فیلم هایی که تابه حال دیده اید فکر کنید، کدام هنرپیشه ها بودند که همیشه خوشتیپ ترین و جذابترین تلقی می شدند؟ مطمئناً آنهایی که همیشه یک لبخند زیبا و جذاب برای بیننده ها روی لبانشان داشته اند. مغز ما طوری برنامه ریزی شده است که از نوزادی جذب لبخند دیگران می شویم و لبخند زدن واقعاً می تواند معجزه کند. مردم اگر حتی قیافه شما را به یاد نداشته باشند، همیشه آن لبخند زیبا و خنده از ته دلتان را به یاد خواهند آورد.
    2. خود را زیبا تصور کنید. اکثر اوقات افرادیکه احساس می کنند زشت هستند خود را از ترس صدمه دیدن از جامعه دور می کنند. به نظر آنها، عدم پذیرش جامعه که کاملاً قابل انتظار است واقعاً شایسته آنهاست. اما اینطور نیست. هیچکس حق ندارد درمورد ظاهر شما قضاوت کند، بجز خودتان و اگر تصمیم بگیرید که خوش ظاهر باشید، حتی اگر بینی شما بزرگ باشد یا شکم بزرگی داشته باشید یا نصف صورتتان سرطانی باشد، آنچه به دیگران منعکس می کنید، فردی خوش ظاهر خواهد بود. اکثر اوقات مردم فقط به این دلیل می گویند که یک نفر زشت است که خودش چنین تصوری از خود دارد.
    3. جلوی آینه بایستید، به آنچه می بینید طوری واکنش دهید که انگار یک نفر دیگر است. شما شایستگی این را دارید که حداقل با همان احترامی که با یک غریبه برخورد می کنید، با خودتان برخورد کنید. مطمئناً هیچوقت بی مقدمه به یک غریبه نمی گویید که "اه، چقدر تو زشتی!" پس با خودتان هم اینکار را نکنید. با خودتان مودب باشید و سعی کنید به هر طریقی که میتوانید به آن فردی که جلوی آینه می بینید کمک کنید تا زیباتر به نظر برسد و احساس بهتری نسبت به خود پیدا کند.
    4. هر روز وقتی بیرون می روید، خوب لباس بپوشید و به خودتان برسید. این یعنی شلواری خوش قواره و پیراهنی اتوکشیده تن کنید و موهایتان را هم تا حد ممکن به زیباترین حالت خود درست کنید. شاید در اول کار به نظرتان وقت تلف کردن باشد اما آنهایی که متقاعد شده اند که زشت هستند معمولاً سعی می کنند که خود را در خانه پنهان کنند و هیچکس را نبینند. اما باز هم خودتان، خودتان را خواهید دید و این است که واقعاً مهم می باشد. وقتی عادت کنید که تمام روز خوب به نظر برسید، اتوماتیک وار تصور خواهید کرد که فرد خوش ظاهری هستید و به سایرین هم با همین تفکر واکنش خواهید داد. و این چرخه آنقدر ادامه پیدا میکند که واقعاً زیبا می شوید و متعجبانه خواهید دید که یک روز هر کس با دیدنتان، تحسینتان خواهد کرد.
    5. تحمل کنید. مهم نیست که اول کار چقدر احساس حماقت کنید، اما این مراحل را خوب به یاد داشته باشید: لبخند، جذاب تصور کردن خود، محترمانه برخورد کردن با خود درست مثل یک غریبه، و زیبا کردن و رسیدن به خود. مهم نیست که تغییر طرز فکرتان چقدر طول بکشد، هیچوقت نباید تسلیم شوید. پیشرفت واقعی همیشه تدریجاً به وجود می آید.
    6. از آرایشگرتان بخواهید یک مدل موی جدید روی سرتان پیاده کند، کمی آرایش کنید، و با خودتان خوب برخورد کنید. در خرید لباس بیشتر دقت کنید و چیزی را بخرید که واقعاً برازنده تان باشد.
    7. دریچه قلبتان را برای دوستی باز کنید. خواهید دید که وقتی دوستان بیشتری داشته باشید، اعتماد به نفستان تا جایی بالا می رود که خودتان را واقعاً زیبا خواهید دید.
    نکات
    یادتان باشد، بعضی از افراد جذاب محبوب ما چندان هم زیبا نیستند. باربارا استرایساند و کارول برونت واقعاً نمونه بارز زیبایی به حساب نمی آیند اما ما آنها را به خاطر روحیه جذاب، دلپذیر و پرانرژیشان دوست داریم. زیبایی خنده ماست؛ به شکل ابرو نیست بلکه در نحوه استفاده شما از آن ابرو است.
    زیبایی نیز به همان اندازه زشتی یک فریب است. آرایش صورت هنرپیشه محبوبتان را بردارید و آنوقت است که شوکه می شوید که دقیقاً قیافه دوران دبیرستان شما را دارد. حتی اگر زشت هم نباشد، یک دست لباس زشت و بی قواره تن او کنید و ببینید که چقدر زشت به نظر خواهد رسید.
    اعتماد به نفس از زیبایی ظاهر جذب کننده تر است. صاف بایستید، سرتان را بالا نگه دارید و در چشمان مردم خیره شوید.
    یادتان باشد که همه جوانب ظاهر برای همه افراد زیبا نیست و خیلی اوقات ویژگی هایی که به نظر یک نفر زشت می آید برای دیگران زیبا است.
    اگر نمی دانید که چطور باید خوب لباس بپوشید، کسی از اطرافیانتان را که به نظرتان فردی خوش لباس است که پیدا کنید و ببینید که چطور لباس می پوشد و لباسهایی را در کمدتان پیدا کنید که شبیه سبک لباس پوشیدن او باشد. راحت و کلاسیک لباس بپوشید. اگر به نظرتان می آید که شکمتان از شلوار جینتان بیرون زده است مطمئن باشید که آن شلوار هیچ زیبایی به شما نخواهد داد پس دور بریزیدش.
    یک مدل موی جدید برای خود انتخاب کنید. شاید تعجب بکنید که یک تغییر ساده در مدل مو چطور می تواند ظاهر شما را از این رو به آن رو کند.
    همیشه به خودتان بگویید که زیبایید چون واقعاً هستید.
    یادتان باشد، زیبایی مسئله ای کاملاً نسبی است. برای تحت تاثیر قرار دادن یک نفر ظاهرتان را تغییر ندهید. بهترین کار این است که همیشه خودتان باشید.
    به خاطر بسپارید فقط خودتان بدترین منتقد خودتان هستید
    وقتی اعتماد به نفس در شما ایجاد شد، مطمئناً دیگر خیلی به خودتان سخت نخواهید گرفت.
    هشدارها
    اول از همه اینکه، بدانید که شما زشت نیستید! همه فکر می کنند که اشکالی دارند درحالیکه در واقعیت آن افراد زیباترین و جذاب ترین ها هستند.
    هیچوقت از مردم نپرسید که آیا فکر می کنند شما زشت هستید یا نه. ممکن است واقعاً اذیتشان کند. از این گذشته، مطمئناً اگر زشت هم باشید، آنها مستقیم این را به شما نخواهند گفت.
    آشکار است که شما زیبا هستید. رمز موفقیت فقط در اعتماد به نفس است. و بهترین راه برای به دست آوردن این است که دوستانه تر با مردم برخورد کنید. برای شروع مکالمه پا پیش بگذارید و از دیگران سوال کنید، همین مکالمات آشنایی هایی به وجود می آورد که این آشنایی ها منجر به دوستی می شوند. و آنوقت است که مردم واقعاً می بینند که چقدر زیبا هستید.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    از همه جا میشه تماس گرفت!؟

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

یه چیزی بهت بگم کسایی که کلا هدفشون مسخره کردنه از هر جای ادم عیب درمیارن سفید وسیاه نداره. من خودم سفیدم ولی دوستاییم که عادت داشتن مسخره کنن به من میگفتن مثل روح و مرده های تو قبر میمونی ولی من طوری رفتار نمیکردم که بازم جرئت کنن مسخره کنن .اینا دنبال یه ادم بی زبون اند که اونو وسیله ی خنده وتفریح قرار بدن.پس اینقدر بی زبون و کم حرف نباش وجوابشونو بده.

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28232
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام . دوست خوب ... چه حرفای عجیبی میزنین ها . من اصلا معنی خوشگلی پسر رو درک نمیکنم . اون دختره که باید زیبا باشه . واسه مردا اصلا مهم نیست چهره اشون . مردای زشت میبینی چه دخترای خوشگلی کنارشونه . چقدرم خانم هاشون دوستشون دارم ک مثل پروانه دورش میچرخن . من خودم جز دخترایی هستم که همه به زیبایی تحسینش میکنن و پیش از اینکه نامزد کنم کلی خواستگار داشتم اما خدا شاهده یه بار یه زشتی و زیبایی خواستگارام یا مرد های اطرافم دقت نکردم .اصلا واسم مهم نبود . شما الان تازه 19 سالته . جا داره قدتون رشد کنه . تا میتونین رو قدتون کار کنین .قد بلند واسه پسرا مساویه زیبایی و اعتماد به نفسه . از نظر من پسر خوشگل یعنی سیاه قد بلند و هیکلی ! مثل همسرم که الان پسندیدم و خیلیم دوستش دارم . من خودم پوستم سفیده سفیده . اما همسرم سیاه سیاه. اما قدش بلنده و من اونو شاهزاده ی رویاهای خودم میدونم ! اعتماد به نفس داشته باشین . باشگاه برین . زورتونو زیاد کنین . درس بخونین تا در اینده موقعیت و وضعیت مالیتون خوب باشه حالا ببینین چطور دخترا خودشونو واستون میکشن . اصلا سیاه بودن و این حرفا مسخرس به نظر من . مرد سیاه جذابتره از نظر خیلی از دختر خانوما .

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28287
    تشکـر
    9
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili68 نمایش پست ها
    سلام . دوست خوب ... چه حرفای عجیبی میزنین ها . من اصلا معنی خوشگلی پسر رو درک نمیکنم . اون دختره که باید زیبا باشه . واسه مردا اصلا مهم نیست چهره اشون . مردای زشت میبینی چه دخترای خوشگلی کنارشونه . چقدرم خانم هاشون دوستشون دارم ک مثل پروانه دورش میچرخن . من خودم جز دخترایی هستم که همه به زیبایی تحسینش میکنن و پیش از اینکه نامزد کنم کلی خواستگار داشتم اما خدا شاهده یه بار یه زشتی و زیبایی خواستگارام یا مرد های اطرافم دقت نکردم .اصلا واسم مهم نبود . شما الان تازه 19 سالته . جا داره قدتون رشد کنه . تا میتونین رو قدتون کار کنین .قد بلند واسه پسرا مساویه زیبایی و اعتماد به نفسه . از نظر من پسر خوشگل یعنی سیاه قد بلند و هیکلی ! مثل همسرم که الان پسندیدم و خیلیم دوستش دارم . من خودم پوستم سفیده سفیده . اما همسرم سیاه سیاه. اما قدش بلنده و من اونو شاهزاده ی رویاهای خودم میدونم ! اعتماد به نفس داشته باشین . باشگاه برین . زورتونو زیاد کنین . درس بخونین تا در اینده موقعیت و وضعیت مالیتون خوب باشه حالا ببینین چطور دخترا خودشونو واستون میکشن . اصلا سیاه بودن و این حرفا مسخرس به نظر من . مرد سیاه جذابتره از نظر خیلی از دختر خانوما .
    بله تایید میشه . من قدم کوتاهه و از نظر شما دخترها جنایت کردم

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

دختر خوب زیاد قیافه و قد و جسم و مادیات واسش مهم نیست. اگه دختر خوبی باشه و شما هم پسر خوبی باشید از نظر اخلاقی و روحی عاشقتون میشه و اصلا مادیات رو زیاد در نظر نداره. دختری که مادیات رو در نظر داره به درد کلفتی میخوره نه زندگی. این دختر (دختر مادی گرا) بعدا شوهرشو اذیت می کنه حتی اگه شوهرش یوزارسیف باشه.
    ویرایش توسط ashkan1 : 05-22-2016 در ساعت 05:27 PM

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farid27 نمایش پست ها

خود دخترا که اندازه مورچه هستن... کفش پاشنه بلند نپوشن و کیلیپس نذارن هم قد کفش مردا میشن

دختر خوب زیاد قیافه و قد و جسم و مادیات واسش مهم نیست. اگه دختر خوبی باشه و شما هم پسر خوبی باشید از نظر اخلاقی و روحی عاشقتون میشه و اصلا مادیات رو زیاد در نظر نداره. دختری که مادیات رو در نظر داره به درد کلفتی میخوره نه زندگی. این دختر (دختر مادی گرا) بعدا شوهرشو اذیت می کنه حتی اگه شوهرش یوزارسیف باشه.

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28287
    تشکـر
    9
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    خود دخترا که اندازه مورچه هستن... کفش پاشنه بلند نپوشن و کیلیپس نذارن هم قد کفش مردا میشن

بعید میدونم دختری باشه که قد براش مهم نباشه شاید انگشت شمار باشن . قد منم همقد دخترهاس . متاسفانه تا حالا همش جواب رد گرفتم کسی اخلاق براش مهم نیست یا بهتر بگم اول قد بررسی میشه بعد اخلاق

18. کاربران زیر از farid27 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

بعید میدونم دختری باشه که قد براش مهم نباشه شاید انگشت شمار باشن . قد منم همقد دخترهاس . متاسفانه تا حالا همش جواب رد گرفتم کسی اخلاق براش مهم نیست یا بهتر بگم اول قد بررسی میشه بعد اخلاق
    همون بهتر که رد شنیدی. اگه قدت بلند بود و قبولت می کردن باز رو چیزای دیگه اذیتت می کردن. گفتم دختری که گیر میده یوسف پیامبر هم باشی بهت گیر میده. عاشق دختری شو که عاشقت میشه. قد خیلی از رفیقای من کوتاهه. اما اصلا واسشون مهم نیست. قدت چنده؟

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

اهر فردی یه چیز دوست داره !من کسیو میشناسم که میگه پسر قد بلند زشته وبیشتر زیبایی صورت براش مهمه نظر ادما فرق داره ایشون نظر شخصیشونو گفتن شما خودتو ناراحت نکن

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها

البته پسر خوب هم قیافه وقد و.. براش مهم نیست دخترو به خاطر تجابت وخوبی اش میخواد درسته؟ یا حتما میگید نه پسرا فرق دارن.؟!
    ویرایش توسط saba95 : 05-22-2016 در ساعت 07:53 PM

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    28276
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعاباید بگم دمتون گرم
    خیلی انرژی مثبت گرفتم
    من باید سعی کنم دربرابر حرفای مردم سرمو مثل یه مرد بالا بگیرم و جوابشونو بدم
    در پوشش و تیپ خودم تجدید نظر میکنم
    به امیدزندگی بهتر ...

23. کاربران زیر از Djaghy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

واقعاباید بگم دمتون گرم
    خیلی انرژی مثبت گرفتم
    به امیدزندگی بهتر ...
    موفق باشی

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    28276
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

فرید اقا اون بنده خدا میخواس به من حالا یک روحیه ای بده که متاسفانه باعث سوتفاهم بین شما شد)))

26. کاربران زیر از Djaghy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    البته پسر خوب هم قیافه وقد و.. براش مهم نیست دخترو به خاطر تجابت وخوبی اش میخواد درسته؟ یا حتما میگید نه پسرا فرق دارن.؟!
    خخخخ دخترا قد که ندارن. قیافه هم که همه آرایشه.... پس نیازی نیست نه به قدشون نه به قیافشون... خخخخ شوخی کردم. آره به خاطر همون نجابتوشن میخوانش. البته به نظر من پسری که دنبال قیافه است فقط یه خره پسر نیست. دختر پولش هم مهم نیست. فقط مهمه اخلاقش خوب باشه و دختر فهمیده ای باشه و قیافه هم که سلیقه ایه.

28. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

واقعاباید بگم دمتون گرم
    خیلی انرژی مثبت گرفتم
    به امیدزندگی بهتر ...
    آره آفرین

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23059
    تشکـر
    5
    تشکر شده 42 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز,اولا که زیبایی کاملا سلیقه ایه ,کسی که در نظر شما زیباست ممکنه در نظر من نباشه و بالعکس,دوما از صمیم قلب میگم نه برای دلخوشی واقعا زیبایی مهم نیست یک مرد میتونه به قلب یک زن نفوذ کنه و این هیچ ربطی به ظاهر نداره, هر چقدر بگیم خانم ها اینجور اقایون اونجور عمیقا معتقدم که با صداقت و درک بالا و محبت و خوبی و احترام و وفاداری میشه قلب زیباترین خانم ها رو تسخیر کرد بدون فاکتور های ظاهری یا مالی,و از دید اجتماعی من اصلا متوجه نمیشم که موفقیت به ظاهر چه ارتباطی داره ,موفقیت به تلاش ما,به پشتکار ما مرتبطه,این جسم هدیه و امانت خدا به ماست باید بهش عشق بورزیم , سعی کنید روی اعتماد بنفستون کار کنید , تلاش کنید و موفقیتو ببینیدو لذت ببرید

31. کاربران زیر از Butterf بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)