نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: فکر به گذشته

886
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28302
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

فکر به گذشته

سلام
    من یه مشکل بزرگ دارم.فکر به اشتباهات گذشته زندگیم و نابود کرده.قبلا ایده آل گرا بودم.همسری میخواستم که کمبود محبت هام و جبران کنه و عاشقم باشه و بیشتر از هر چیز من عاشقش باشم.22 سالم بود بعد از یه نامزدی یک ماهه پسری اومد خواستاریم که 26 سالش بود.خیلی مردونه برخورد میکرد و ذاتا نمیتونست ابراز احساسات خوبی داشته باشه.اما بی نظیر بود .هم اخلاقش.هم خانوادش.هم مردونگیش.هم اینکه هم کفو هم بودیم.منم همه اینا رو می دونستم اما نسبت بهش احساس نداشتم و میترسیدم تو زندگی هم بهش علاقمند نشم.اما هیچ عیبی نداشت که ردش کنم.میگم عالی بود چون یک سال تمام رفت و آمد داشتیم البته خیلی کم.تو این یه سال مسائل کوچیکی بوجود اومد که بهونه شد برا رد کردنش.مث اینکه سر مهریه بحث کردیم که قلبا اصلا برام مهم نبود یا بیماری ام اس خفیفی که داشت و تازه متوجه شده بود.بعد از یه سال باهاش تماس گرفتم و تمومش کردم.الان 29 سالمه.ماجراهای بد و عجیبی تو این سالها برام افتاد مثل اینکه یه بار عقد کردم و مجبور شدم جدا شم.و من هنوز مجردم.دختری بودم که بین هم سن و سالام و اقوام بیشتر از همه خواستگار داشتم.اما تشنه پسری پر از محبت و عاشق و بی عیب بودم.همه هم سن و سالام که بهم حسادت میکردن ازدواج کردن و خوشبخت شدن.... و من .... خودم و خیلی مقصر میدونم برای رد کردن اون پسر. از همه بهتر بود و با گریه ازم جدا شد و حالا یه بچه داره.حتی اطرافیان به زندگی زنش حسرت میخورن و همه میدونن چه اشتباه بزرگی کردم. بدتر از همه خودم.لگد به بخت خودم زدم.از خودم متنفرم.زندگی رو از خودم گرفتم.تحمل زندگی برام خیلی سخت شده و با هیچی آروم نمیشم..............با اینکه الان از نظر تحصیلات و کار و خانواده و سطح مالی و ظاهری عیبی ندارم به لطف خدا... ولی فوق العاده ناامیدم و دیگه اعتماد به نفسی ندارم...حالم بده.مثل همیشه....میتونید کمک کنید؟!

2. کاربران زیر از gmw بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : فکر به گذشته

سلام،شما هیچوقت به گذشتتون فکر نکنید...گذشتتون رفت درعوض شما در حال قرار دارید و به سمت آینده میرید
    اصلا زندگی خودتون رو با اون آقا مقایسه نکنید و وقتی هم دیگران میخواند بحثشون رو پیش بکشند سعی کنید بحث رو عوض کنید
    اصلا هم خودتون رو به خاطر اشتباهاتتون و گذشتتون سرزنش نکنید و به سرزنش های دیگران هم گوش ندید
    شما باید بپذیرید که همه ی آدم ها حتما نقصی دارند...بعضی ها زیاد و بعضی ها کم
    شما کاری که باید انجام بدید ملاک هاتون رو روی یه برگه بنویسید و اولویت بندیشون کنید
    چه کسی رو میخواید؟چه چیزهایی براتون مهمه؟تمومش رو روبرگه بنویسید
    و بعد بهشون اولویت بدید
    اولویت های مهم رو تو یه ستون بنویسید و بقیه رو هم به همین ترتیب
    اصلا گذشته رو فراموش کنید...دنبال کسی باشید که در حال حاضر اومده و یا قراره بیاد و تموم معیارهای مورد نظر شمارو داره
    و یادتون باشه هیچکدوم ما از نقص خالی نیستیم

4. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد