نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دوس نداشتن همسرم

1075
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28331
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوس نداشتن همسرم

سلام وقت به خیر . من تو دانشگاه با کسی اشنا شدم و باهم دوست شدیم. یه مدت باهم بودیم تاوقتی که خیلی اذیتم کرد خیلی شکاک بود من حتی برای سر کلاس رفتنم هم مشکل داشتم چند باری هم کتکم زد تا اینکه اخرین بار دیگه بستری شدم به خاطر شدت ضربه هایی که به چشم و شکم و سرم زد . با همه دوس داشتنم تصمیم گرفتم ولش کنم . اما اون نمیخواست تموم شه تهدیدم کرد اما من دیگه حسی نداشتم داشتم اذیت میشدم هرروز کتکم میزد خودش میگفت مریضم مشکل روانی دارم اما اجازه کتک زدنمو نداشت چون من فقط دوستش بودم نه همسرش . من از زندگیش رفتم برای همیشه اما ولم نکرد به مادرم پیام داد به پدرم زنگ زد ابرومو برد نهایتا هم عکسمو فرستاد برای همه فامیل تا ابروم کامل بره و چون خانواده ما مذهبی هستن خیلی عذاب اور بود تحمل حرفای خانواده و فامیل .چند باری قصد خودکشی کردم اما نشد اون هرکاری میکرد که من برگردم اما من واقعا بریده بود. تو همین روزا یه خواستگار اومد با وجود مخالفت خانواده م من جواب مثبت دادم چون واقعا محیط خونه برام عذاب اور بود مدام سرکوفت میشنیدم و اذیت میشدم. و الان با اون اقا نامزد هستم خیلی پسر خوبیه واقعا نمونه یه مرد کامل حتی با وجود اینکه گذشتمو میدونه حتی به روم نمیاره و کاملا بهم اعتماد داره. شهریور عروسیمونه اما من هنوز بهش حسی ندارم من فقط به خاطر رهایی از خونه و حرفای پشت سرم زنش شدم . توروخدا بگید چطوری زندگیم شیرینی عشقو بچشه و اروم شه دارم دیوونه میشم واقعا

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دوس نداشتن همسرم

سلام
    رو ازدواجتون بیشتر فکر کنید...نباید از چاله خودتون رو بندازید تو چاه...ازشون فرصت بخواید و تصمیم نهاییتون رو بگیرید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

http://forum.moshaver.co/f83/%D9%87%...1%D8%A7-29702/

پاسخی که اینجا به دوستتون دادم برای شما هم مناسبه لطفا مطالعه بفرمایید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیه73 نمایش پست ها
    سلام وقت به خیر . من تو دانشگاه با کسی اشنا شدم و باهم دوست شدیم. یه مدت باهم بودیم تاوقتی که خیلی اذیتم کرد خیلی شکاک بود من حتی برای سر کلاس رفتنم هم مشکل داشتم چند باری هم کتکم زد تا اینکه اخرین بار دیگه بستری شدم به خاطر شدت ضربه هایی که به چشم و شکم و سرم زد!!؟؟ . با همه دوس داشتنم تصمیم گرفتم ولش کنم . اما اون نمیخواست تموم شه تهدیدم کرد اما من دیگه حسی نداشتم داشتم اذیت میشدم هرروز کتکم میزد خودش میگفت مریضم مشکل روانی دارم اما اجازه کتک زدنمو نداشت چون من فقط دوستش بودم نه همسرش . من از زندگیش رفتم برای همیشه اما ولم نکرد به مادرم پیام داد به پدرم زنگ زد ابرومو برد نهایتا هم عکسمو فرستاد برای همه فامیل تا ابروم کامل بره و چون خانواده ما مذهبی هستن خیلی عذاب اور بود تحمل حرفای خانواده و فامیل .چند باری قصد خودکشی کردم اما نشد اون هرکاری میکرد که من برگردم اما من واقعا بریده بود. تو همین روزا یه خواستگار اومد با وجود مخالفت خانواده م من جواب مثبت دادم چون واقعا محیط خونه برام عذاب اور بود مدام سرکوفت میشنیدم و اذیت میشدم. و الان با اون اقا نامزد هستم خیلی پسر خوبیه واقعا نمونه یه مرد کامل حتی با وجود اینکه گذشتمو میدونه حتی به روم نمیاره و کاملا بهم اعتماد داره. شهریور عروسیمونه اما من هنوز بهش حسی ندارم من فقط به خاطر رهایی از خونه و حرفای پشت سرم زنش شدم . توروخدا بگید چطوری زندگیم شیرینی عشقو بچشه و اروم شه دارم دیوونه میشم واقعا

سلام
    متاسفم از انچه که خواندم ولی من واقعا بعضی اوقات از قشر تحصیل کرده دانشگاهی تعجب میکنم
    با کسی دوست بشم منو بزنه به حدی که بستری بشم تازه به رابطه ادامه بدم!!!!؟؟
    جای اینکه قطع کنم رابطه رو و یا بدمش دست قانون!!!؟؟
    و تازه برای فرار از خانه تن بدم به یک ازدواج غلط!!!؟؟
    نه اینکه ایشون ایرادی دارند یا برای شما مناسب نباشند چون من اصلا ایشون رو نمیشناسم ولی این رو مطمئن هستم که دلایل شما برای ازدواج حتما غلطه و در ثانی ممکنه شما اصلا فعلا برای هیچ کس مناسب نباشید و فعلا کالای ازدواج نباشید!!؟؟
    نه عزیز حتما ازدواج درمان شما نیست بهتره به فکر تکمیل تحصیل استقلال مالی برای استقلال فردی و جدا شدن از محیط خانه باشید
    و حتما به یکی از همکاران مشاور خانم ما در شهر خود رجوع کنید
    موفق باشید
    سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)