نمایش نتایج: از 1 به 23 از 23

موضوع: ابراز نکردن علاقه

2203
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

ابراز نکردن علاقه

سلام
    من دختری 19 ساله ام که سال اول ورودم به دانشگاهه .
    تو.کلاسمون از یکی ازپسرا خوشم میومد ولی در همین حد بود زیلد جدی نبود ، تاجایی خودش اومد چند بار ازم جزوه گرفت ، منم عادی رفتار کردم و خیلی معمولی باهاش حرف زدم ، بعد همیشه میومد پشت صندلی من میشست ، زیاد هم نگاهم میکرد ، منم حدس میزدم اینم ازم خوشش اومده ، اما هیچ وقت به روم نمیاوردم ، تو ذهن خودم گفتم اگه جدی باشه خودش جلو میاد!
    تا اینکه یه مدت بعد کلا بی توجه شد منم سعی کردم دیگه بهش فکر نکنم . یه بار دوستم منو تو یه گروهی ادد کرد که ایشونم بود ، از اون روز دوباره شروع شد ، هی توجه میکرد ، من هر سوالی میپرسم اول ایشون جواب میداد، یه بارم با یمی از دوستاشون دعوام شد ، رفت بهش گفت که باید ازم معذرت بخواد... . این کار هاش باعث میشد توجهم بهش بیشتر شه ، همیشه تو دیدم بود اما کاری نکردم! دوستام میگفتن باید نخ بدی ، ولی غرورم اجازه نمیده به یه پسر توجه کنم جوری که بفهمه دوسش دارم ، بنظرم باید خودش پیش قدم بشه! بعد این اتفاقا یه بار جرعت حقیقت بازی میکردیم درمورد اینکه کی کیو دوست داره سوال میکردیم! نوبت ایشون که رسید از من بپرسه گفت سوالی ندارم به منم خیلی برخورد بعد جوری شد که کل بازی بهم خورد ! تا یه مدت بعد . الان دوباره شروع کرده به توجه کردن ، ولی اصلا پیش قدم نمیشه، اما اینبار میخوام کاری کنم که متوجه شه منم راضیم اما نمیدونم چیکار کنم که هم به غرورم بر نخوره هم اون متوجه بشه! خواهشا نگین تو توجه نکن اگه بخواد خودش میاد، چون به هیچ وجه نمیخوامداز دستش بدم ، هر دفعه اونقدر پشیمون شدم که نمیهوام دوباره تکرار شه!
    درضمن من جوری هستم که اگه بیا د جلو احتمال اینکه جواب مثبت از من بشنوه رو کم میدونه ، اینم میتونه عاملش باشه ؟!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ابراز نکردن علاقه

پسرها تا 25-24 سالگی عقل پا به جایی ندارن و معیاراشون هنوز کامل شکل نگرفته ... دیگه 19-20 سالگی که اوج خریتشونه ... ببخشید اینقدر رک میگم ، ولی چون با مشکلات واقعی هنوز دست و پنجه نرم نکردن ، دیدشون به زندگی یه دید فانتزی و به دور از حقیقته . شاید بتونه یه دوست خوب باشه براتون ، ولی احتمال اینکه تا آخر دوره کارشناسی کل شخصیتش دچار تغییر بشه زیاده ... حالا دیگه خودتون میدونید ، ولی ریسک بزرگی هستش ، ممکنه به قیمت شکستن دلتون تموم بشه و کارتون به افسردگی بکشه ، ممکنم هست که شخصیتش ثابت بمونه و بتونید با هم حتی ازدواج کنید و موفق هم بشید ... اگه ریسکشو میپذیرید که طبق گفته دوستاتون یکم بهش نخ بدید :-D اگه هم این ریسکو نمیپذیرین که کلا بیخیالش بشید ... ولی اینکه اینقدر توجه میکنه بهتون یعنی خب خیلی ازتون خوشش میاد . ولی از رفتارش من مطمعنم که بهتون علاقه داره ولی احتمال میده که ضایش کنید واسه همین میترسه که پیشنهاد بده .

دیگه اینکه چجوری بهش نخ بدید هنز خودتونه ولی یه ترفندی که هست اینه که روز تولد ایشونو یه جوری بفهمید و یه روز یا دو روز قبل از روز تولدش بهش تبریک بگید و توی متنتون به این نکته اشاره کنید که یادت باشه من اولین نفری بودم که بهت تبریک گفتم احتمال اینکه خر بشه با این حرکت بیش از 90 درصده

3. 3 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها
    پسرها تا 25-24 سالگی عقل پا به جایی ندارن و معیاراشون هنوز کامل شکل نگرفته ... دیگه 19-20 سالگی که اوج خریتشونه ... ببخشید اینقدر رک میگم ، ولی چون با مشکلات واقعی هنوز دست و پنجه نرم نکردن ، دیدشون به زندگی یه دید فانتزی و به دور از حقیقته . شاید بتونه یه دوست خوب باشه براتون ، ولی احتمال اینکه تا آخر دوره کارشناسی کل شخصیتش دچار تغییر بشه زیاده ... حالا دیگه خودتون میدونید ، ولی ریسک بزرگی هستش ، ممکنه به قیمت شکستن دلتون تموم بشه و کارتون به افسردگی بکشه ، ممکنم هست که شخصیتش ثابت بمونه و بتونید با هم حتی ازدواج کنید و موفق هم بشید ... اگه ریسکشو میپذیرید که طبق گفته دوستاتون یکم بهش نخ بدید :-D اگه هم این ریسکو نمیپذیرین که کلا بیخیالش بشید ... ولی اینکه اینقدر توجه میکنه بهتون یعنی خب خیلی ازتون خوشش میاد . ولی از رفتارش من مطمعنم که بهتون علاقه داره ولی احتمال میده که ضایش کنید واسه همین میترسه که پیشنهاد بده .

دیگه اینکه چجوری بهش نخ بدید هنز خودتونه ولی یه ترفندی که هست اینه که روز تولد ایشونو یه جوری بفهمید و یه روز یا دو روز قبل از روز تولدش بهش تبریک بگید و توی متنتون به این نکته اشاره کنید که یادت باشه من اولین نفری بودم که بهت تبریک گفتم احتمال اینکه خر بشه با این حرکت بیش از 90 درصده
    خب حرفتون درسته، ولی من زیر نظر گرفتمش ، تا حدی رفتارش بچه گانه هس ولی نسبت به بقیه خیلی بهتره !
    منم تو همین نخ دادنه موندم والا بلد نیستم تاحالا نخ ندادم
    آخه منم از همین میترسم که پیش قدم بشم ولی ضایع ام کنه!
    یه چیزی نیست که کوچیکتر باشه تبریک گفتن خیلی ضایس کاملا معلومه که دارم بهش توجه میکنم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط xanumf نمایش پست ها
    خب حرفتون درسته، ولی من زیر نظر گرفتمش ، تا حدی رفتارش بچه گانه هس ولی نسبت به بقیه خیلی بهتره !
    منم تو همین نخ دادنه موندم والا بلد نیستم تاحالا نخ ندادم
    آخه منم از همین میترسم که پیش قدم بشم ولی ضایع ام کنه!
    یه چیزی نیست که کوچیکتر باشه تبریک گفتن خیلی ضایس کاملا معلومه که دارم بهش توجه میکنم
    اشکالی نداره بفهمه که دارید بهش توجه میکنید ، همونجور که شما میدونید ایشون داره به شما توجه میکنه ، این حرفا واسه 20 سال پیش بود که اگه دختر از کسی خوشش بیاد نباید ابراز کنه و ... شما هم این علاقرو ابراز کنید ، خب فوقش ضایع میشید دیگه اتفاق بززگتری که رخ نمیده ، تاحالا تو زندگیتون مگه "نه" نشنیدید ؟ این یکی هم روش ، سعی کنید کلا توی زندگیتون جوری باشید که سالها بعد حسرت نخورید که مثلا به فلانی علاقه داشتید ولی بهش ابراز نکردید و ممکن بود اگه بهش این علاقه را ابراز میکردین کلا مسیر زندگیتون عوض میشد و ... سعی کنید این علاقه را توی خودتون نگه ندارید و هی از ابراز کردنش نترسید ، سالها بعد سر دلتون میمونه و هی حسرتشو میخورید ...

من خودم مثلا از یه دختری زمان دانشگاه خوشم اومده بود که از لحاظ ظاهری 200-300 برابر من بود ، اخلاقشم افتضاح بود و خیلی مغرور بود و یه سلامم نمیکرد به هیچکس :d و میدونستم که اگه بهش بگم من از شما خوشم اومده بی برو برگرد ضایم میکنه =)) ولی باز با این همه حال به بهونه جزوه رفتم سر صحبتو باز کردم و بعد از چند بار جزوه گرفتن و اینا دفعه 4-5 ام بهش گفتم من یه جورایی دارم به شما علاقه مند میشم (حالا حتی جرات نداشتم تو چشماش نگاه کنم :d ) ، اونم هیچی نگفت ، گفتم میدونم که من چیز خاصی برای اینکه بهم علاقه مند بشید ندارم ولی خب اینو خیلی وقته میخواستم بگم ، جوابتونم از قبل میدونستم که منفیه ، درومد گفت از کجا میدونید جوابم منفیه :| من همینجور که خشکم زده بود از شدت تعجب درومد گفت درست حدس زدی جوابم منفیه :d منم گفتم اوووووف داشتم سکته میکردما از تعجب :d بهش گفتم ولی بهتون نمیخورد در همین حد هم بشه باهاتون صحبت کرد و ... و تموم شد رفت ... ولی اگه اونروز با پروگی تموم نمیرفتم بهش این حسمو ابراز کنم ، الان حتما حسرت میخوردم و برام توی ذهنم مثل یه پرونده باز بود که چند وقت یه بار میومد سراغم و ذهنمو درگیر میکرد .

6. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها
    اشکالی نداره بفهمه که دارید بهش توجه میکنید ، همونجور که شما میدونید ایشون داره به شما توجه میکنه ، این حرفا واسه 20 سال پیش بود که اگه دختر از کسی خوشش بیاد نباید ابراز کنه و ... شما هم این علاقرو ابراز کنید ، خب فوقش ضایع میشید دیگه اتفاق بززگتری که رخ نمیده ، تاحالا تو زندگیتون مگه "نه" نشنیدید ؟ این یکی هم روش ، سعی کنید کلا توی زندگیتون جوری باشید که سالها بعد حسرت نخورید که مثلا به فلانی علاقه داشتید ولی بهش ابراز نکردید و ممکن بود اگه بهش این علاقه را ابراز میکردین کلا مسیر زندگیتون عوض میشد و ... سعی کنید این علاقه را توی خودتون نگه ندارید و هی از ابراز کردنش نترسید ، سالها بعد سر دلتون میمونه و هی حسرتشو میخورید ...

من خودم مثلا از یه دختری زمان دانشگاه خوشم اومده بود که از لحاظ ظاهری 200-300 برابر من بود ، اخلاقشم افتضاح بود و خیلی مغرور بود و یه سلامم نمیکرد به هیچکس :d و میدونستم که اگه بهش بگم من از شما خوشم اومده بی برو برگرد ضایم میکنه =)) ولی باز با این همه حال به بهونه جزوه رفتم سر صحبتو باز کردم و بعد از چند بار جزوه گرفتن و اینا دفعه 4-5 ام بهش گفتم من یه جورایی دارم به شما علاقه مند میشم (حالا حتی جرات نداشتم تو چشماش نگاه کنم :d ) ، اونم هیچی نگفت ، گفتم میدونم که من چیز خاصی برای اینکه بهم علاقه مند بشید ندارم ولی خب اینو خیلی وقته میخواستم بگم ، جوابتونم از قبل میدونستم که منفیه ، درومد گفت از کجا میدونید جوابم منفیه :| من همینجور که خشکم زده بود از شدت تعجب درومد گفت درست حدس زدی جوابم منفیه :d منم گفتم اوووووف داشتم سکته میکردما از تعجب :d بهش گفتم ولی بهتون نمیخورد در همین حد هم بشه باهاتون صحبت کرد و ... و تموم شد رفت ... ولی اگه اونروز با پروگی تموم نمیرفتم بهش این حسمو ابراز کنم ، الان حتما حسرت میخوردم و برام توی ذهنم مثل یه پرونده باز بود که چند وقت یه بار میومد سراغم و ذهنمو درگیر میکرد .
    مشکل منم دقیقا همینه ، من یه قیافه معمولی دارم و فقط یه خورده مغرورم ، تو کلاس هم همه منو یه دختر خیلی خوب وپاک میدونن ! ولی ایشون از اون پسرای خوشگلا که به دخترا زیاد محل نمیدن ، مغروره، به کسی سلام نمیده به جز چند نفر!خوش تیپپه ، برا خودش طرف دارایی داره! اینکه یه دختر براش ابراز علاقه کنه چیزه عادیی هس! من از نه گفتن نمیترسم اینکه بره پیش همه پسرا بگه فلانی بهم ابراز علاقه کرد ولی من ضایع اش کردم میترسم!

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز
    به نظر من هم توی این سن و سال مخصوصا برای پسرها تصمیم به علاقه و ازدواج کار معقولانه و درستی نیست چون به اقتضای سنشون بیشتر تابع احساسات هستن تا عقل هرچند استثنا هم ممکنه باشه معمولا بعد24 یا 25 سالگی پخته میشن، البته بازم میگم این موضوع استثنا هم داره بعضیا تو سن بیست سالگی میتونن تکیه گاه کسی بشن بعضیا تو سن سی سالگی هم شاید نتونن!
    شاید به خاطر اینکه گفتید ممکنه از شما جواب منفی بشنوه چیزی بهتون نگفته یا شاید به خاطر اینکه هنوز از علاقه اش مطمئن نیست و یا اینکه چون موقعیت و سن ازدواج رو نداره
    برای ازدواج فقط علاقه شرط لازم و کافی نیست به هرحالل دلایل مخلتفی میتونه باشه ،ایشون هنوز خیلی جوونن باید چند سالی پخته بشن و از نظر موقعیت مالی و شغلی به یه جایی برسن و سپس به ازدواج فکر کنن هرچند اگه شرایط مالی و شغلی هم داشته باشن بازم کافی نیست چون باید برای مهمترین تصمیم زندگیشون از روی عقل و با قاطعیت تصمیم بگیرن که بعدا نه خودشون دچار مشکل بشن و نه طرف مقابلشون...
    در مورد شما هم به نظر شخصی من به قول خودتون بهترین کار اینه که بهشون نخ ندید و ابراز علاقه نکنید هر چند این روزا این موردها ممکنه زیاد باشه ولی خب اصل ازدواج ابراز علاقه از طرف پسر هست و دختر جوابگوی عشق مرد هست و اگه عکسش باشه غرور اون دختر زیر وسال میره و قشنگ نیست هرچند هم این موضوع بستگی به هرکسی داره که چه دیدگاهی در این مورد داشته باشه
    ولی خب اگه واقعا پسری به دختری علاقه مند باشه البته شرایط ازدواج هم داشته باشه از اونجایی که خیلی از پسرا اهل ریسک هستن حداقل پا پیش میذارن که بعد ها پشیمون نشن و نظر طرف مقابلشون رو میخوان بدونن
    در هر صورت انتخاب با شماست این ها نظر من بود
    امیدوارم موفق باشید.

9. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    به نظر من هم توی این سن و سال مخصوصا برای پسرها تصمیم به علاقه و ازدواج کار معقولانه و درستی نیست چون به اقتضای سنشون بیشتر تابع احساسات هستن تا عقل هرچند استثنا هم ممکنه باشه معمولا بعد24 یا 25 سالگی پخته میشن، البته بازم میگم این موضوع استثنا هم داره بعضیا تو سن بیست سالگی میتونن تکیه گاه کسی بشن بعضیا تو سن سی سالگی هم شاید نتونن!
    شاید به خاطر اینکه گفتید ممکنه از شما جواب منفی بشنوه چیزی بهتون نگفته یا شاید به خاطر اینکه هنوز از علاقه اش مطمئن نیست و یا اینکه چون موقعیت و سن ازدواج رو نداره
    برای ازدواج فقط علاقه شرط لازم و کافی نیست به هرحالل دلایل مخلتفی میتونه باشه ،ایشون هنوز خیلی جوونن باید چند سالی پخته بشن و از نظر موقعیت مالی و شغلی به یه جایی برسن و سپس به ازدواج فکر کنن هرچند اگه شرایط مالی و شغلی هم داشته باشن بازم کافی نیست چون باید برای مهمترین تصمیم زندگیشون از روی عقل و با قاطعیت تصمیم بگیرن که بعدا نه خودشون دچار مشکل بشن و نه طرف مقابلشون...
    در مورد شما هم به نظر شخصی من به قول خودتون بهترین کار اینه که بهشون نخ ندید و ابراز علاقه نکنید هر چند این روزا این موردها ممکنه زیاد باشه ولی خب اصل ازدواج ابراز علاقه از طرف پسر هست و دختر جوابگوی عشق مرد هست و اگه عکسش باشه غرور اون دختر زیر وسال میره و قشنگ نیست هرچند هم این موضوع بستگی به هرکسی داره که چه دیدگاهی در این مورد داشته باشه
    ولی خب اگه واقعا پسری به دختری علاقه مند باشه البته شرایط ازدواج هم داشته باشه از اونجایی که خیلی از پسرا اهل ریسک هستن حداقل پا پیش میذارن که بعد ها پشیمون نشن و نظر طرف مقابلشون رو میخوان بدونن
    در هر صورت انتخاب با شماست این ها نظر من بود
    امیدوارم موفق باشید.
    لطف کردین نظر دادین
    حرفاتون کاملا صحیحه اما من میدونم معیارشون برای انتخاب من متانت من بوده نه چیز دیگه، دلیل من هم طرز رفتارشونه و ادبشون ، این دلیل نمیشه که بر حسب عقله نه احساس؟!
    من آخرش نفهمیدم یکی میگه ابراز کن ، یکی میگه نه!
    منم نمیخوام ابراز کنم ، فقط نمیخوام رفتارم جوری باشه که براش نوعی جواب منفی تلقی شه

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

خواهش می کنم دوست عزیز
    من دقیقا نمیدونم شرایط ایشون رو و اینکه نظرشون از علاقه در مورد شما ازدواج هست یا نه اما خب شما هم مستحضر باشید 19 سال برای تصمیم گیری و ازدواج یه پسر انصافا زود هست،
    نظر من اینه رفتارتون عادی باشه نه باهاش دشمنی کنید نه بهش ابراز علاقه کنید البته نمیدونم علاقه شما هم تا چه حدیه
    ولی خب چون این قضیه برای خودم قبلا پیش اومده اون هم نه یه ترم تحصیلی بلکه چند سال...! من سکوت کردم و آخرش هم خداروشکر پشیمون نشدم هیچ خیلیم خوشحال شدم به شخصه ابراز علاقه یه دختر به پسر رو نمیپسندم چون اگه موافقت هم کنه به نظرم قشنگ نیست و یه جورایی واسه آدم خوشایند نیست غرورش آسیب میبینه...
    البته ناگفته نماند مورد هم بوده تو دانشگاه یه دختر مظلوم شهرستانی رفته به پسر همکلاسیش تلفنی ابراز علاقه کرده متاسفانه پسره در عین نامردی رفته جریان رو واسه همه دوستاش و هم خوابگاهیاش تعریف کرده و بعد مدتی که کل دانشگاه از این قضیه باخبر شدن دختره رفته خودکشی کرده...!!! حالا گیریم از نظر اون پسر ابراز کار دختره درست نبوده اما اون نباید اینجوری عکس العمل نشون میداد و با آبروی اون دختر بازی میکرد که کارش به خودکشی بکشه و البته اگه وجدانی هم داشته باشه خودش عذاب وجدان میگیره....
    البته دور از جان شما
    شما گفتید که ایشون آقای باشخصیت و خوبی هستن و خداروشکر شما هم دختر متینی هستید ولی خب میخوام اینو بگم کلا این قضیه برای دختر صورت خوشی نداره به نظرم...
    خواهری دختر باید سنگین رنگین باشه دیگه من نمیگم نظر من درسته هرکسی یه نظری داره و البته قابل احترام
    امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرید.
    موفق باشید.

12. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش می کنم دوست عزیز
    من دقیقا نمیدونم شرایط ایشون رو و اینکه نظرشون از علاقه در مورد شما ازدواج هست یا نه اما خب شما هم مستحضر باشید 19 سال برای تصمیم گیری و ازدواج یه پسر انصافا زود هست،
    نظر من اینه رفتارتون عادی باشه نه باهاش دشمنی کنید نه بهش ابراز علاقه کنید البته نمیدونم علاقه شما هم تا چه حدیه
    ولی خب چون این قضیه برای خودم قبلا پیش اومده اون هم نه یه ترم تحصیلی بلکه چند سال...! من سکوت کردم و آخرش هم خداروشکر پشیمون نشدم هیچ خیلیم خوشحال شدم به شخصه ابراز علاقه یه دختر به پسر رو نمیپسندم چون اگه موافقت هم کنه به نظرم قشنگ نیست و یه جورایی واسه آدم خوشایند نیست غرورش آسیب میبینه...
    البته ناگفته نماند مورد هم بوده تو دانشگاه یه دختر مظلوم شهرستانی رفته به پسر همکلاسیش تلفنی ابراز علاقه کرده متاسفانه پسره در عین نامردی رفته جریان رو واسه همه دوستاش و هم خوابگاهیاش تعریف کرده و بعد مدتی که کل دانشگاه از این قضیه باخبر شدن دختره رفته خودکشی کرده...!!! حالا گیریم از نظر اون پسر ابراز کار دختره درست نبوده اما اون نباید اینجوری عکس العمل نشون میداد و با آبروی اون دختر بازی میکرد که کارش به خودکشی بکشه و البته اگه وجدانی هم داشته باشه خودش عذاب وجدان میگیره....
    البته دور از جان شما
    شما گفتید که ایشون آقای باشخصیت و خوبی هستن و خداروشکر شما هم دختر متینی هستید ولی خب میخوام اینو بگم کلا این قضیه برای دختر صورت خوشی نداره به نظرم...
    خواهری دختر باید سنگین رنگین باشه دیگه من نمیگم نظر من درسته هرکسی یه نظری داره و البته قابل احترام
    امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرید.
    موفق باشید.
    بله نظرتون رو قبول دارم ، خدا شکر که این سایتو پیدا کردم!
    منم تا الان بقول معروف نخ ندادم دلیل هم همین بوده و هست، سعی میکنم باهاش نرم تر رفتار کنم اما نه به معنی ابراز علاقه !
    اینجوری نه خودم عذاب وجدان میگیرم که چرا کاری نکردم نه غرورم آسیب میبینه ممنون

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Xanumf نمایش پست ها
    بله نظرتون رو قبول دارم ، خدا شکر که این سایتو پیدا کردم!
    منم تا الان بقول معروف نخ ندادم دلیل هم همین بوده و هست، سعی میکنم باهاش نرم تر رفتار کنم اما نه به معنی ابراز علاقه !
    اینجوری نه خودم عذاب وجدان میگیرم که چرا کاری نکردم نه غرورم آسیب میبینه ممنون
    یه لحظه فک کن که تو رفتارت نرم تر بشه

ولی بگه خانم فک کنم برا شما سوتفاهم شده من منظوری از حرفا و رفتارام نداشتم

اونوقت چه حالی میشی؟

باورکن اگه واقعا تو رو بخواد هرکاری میکنه هرچقدر هم تو بداخلاقی کنی

اصن حتی فک هم نکن که نرم تر شی و ...

اگه واقعا از متانت شما خوشش اومده پس متین و باوقار بمون

15. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

امان از دست این ظاهردوستی و ظاهرپرستی.بنظر نمیاد چاره ای برای خلاص شدن جوونای ما از این آفت باشه.به طرز عجیبی این حقیقت داره هر روز تلختر و نفرت انگیزتر میشه...

وقتی عشق یا خلوصی در کار نباشه...معلومه که همه چیز پر از شک و ابهام و ترسه... و اینجا پای ضرب المثل قدیمی میاد وسط که میگه : خود کرده را تدبیر نیست...

پس تا زمانیکه انسان برای رسیدن به کمال تلاشی نکنه همون بهتر که غرق در بلاتکلیفی باشه...
    امضای ایشان
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

17. کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    یه لحظه فک کن که تو رفتارت نرم تر بشه

ولی بگه خانم فک کنم برا شما سوتفاهم شده من منظوری از حرفا و رفتارام نداشتم

اونوقت چه حالی میشی؟

باورکن اگه واقعا تو رو بخواد هرکاری میکنه هرچقدر هم تو بداخلاقی کنی

اصن حتی فک هم نکن که نرم تر شی و ...

اگه واقعا از متانت شما خوشش اومده پس متین و باوقار بمون
    نرم تر بودن نه اونجوری ! مثلا تو گروه تلگرام کلاس جوابشو بدم ، چون من به هر کسی که سوالی بپرسه بلد باشم جواب میدم ولی چون این مغروره ، زیاد هم حرف نمیزنه تو گروه جواب نمیدم، تازگیا وقتی من دارم حرف میزنم میاد سوال میپرسه ، منم جواب میدم که فکر نکنه ازش بدم میاد ، این کارم نکنم؟!

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    امان از دست این ظاهردوستی و ظاهرپرستی.بنظر نمیاد چاره ای برای خلاص شدن جوونای ما از این آفت باشه.به طرز عجیبی این حقیقت داره هر روز تلختر و نفرت انگیزتر میشه...

وقتی عشق یا خلوصی در کار نباشه...معلومه که همه چیز پر از شک و ابهام و ترسه... و اینجا پای ضرب المثل قدیمی میاد وسط که میگه : خود کرده را تدبیر نیست...

پس تا زمانیکه انسان برای رسیدن به کمال تلاشی نکنه همون بهتر که غرق در بلاتکلیفی باشه...
    شما خودتون به کمال رسیدین که این حرفو میزنین!؟ تا چه حدی از موضوع خبر دارین که به خودتون حق قضاوت میدین! کتاب انسان کامل دکتر شریعتی رو مطالعه کنین ، بعد درمورد کمال حرف میزنیم

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نرم تر بودن نه اونجوری ! مثلا تو گروه تلگرام کلاس جوابشو بدم ، چون من به هر کسی که سوالی بپرسه بلد باشم جواب میدم ولی چون این مغروره ، زیاد هم حرف نمیزنه تو گروه جواب نمیدم، تازگیا وقتی من دارم حرف میزنم میاد سوال میپرسه ، منم جواب میدم که فکر نکنه ازش بدم میاد ، این کارم نکنم؟!
    چی بگم آخه

الان هرکی هرچی بهت بگه ، تو میخوای کار خودت رو بکنی

چون فک میکنی می ارزه که شانست رو امتحان کنی

من حس و حالت رو خوب میفهمم

به نظرم همین هم لازم نیس

چون ایشون اگه واقعا شما رو بخواد اصن نگاه نمیکنه به رفتار شما

میاد درست و حسابی باهاتون حرف میزنه

دیگه انقد ادا و اطوار نمیخاد که...مگر اینکه قصدش دوستی باشه!!!

خودت یه چرخی بزن تو همین سایت چیزایی خوبی دستگیرت میشه

به نظرم همونجوری باش که همیشه بودی

21. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

خواهش می کنم دوست عزیز
    من تا جایی که تونستم سعی کردم نظرم رو بهتون بگم
    این نکته هم که بقیه دوستان هم فرمودن اگه یه پسر واقعا دختری رو برای زندگی بخواد به این راحتیا از دستش نمیده حتی شایدم با مشکلات و مخالفتای اولیه چه برسه بخواد با نخ ندادن و این حرفا منصرف بشه... گاهی باید شناخت ها رو بیشتر کرد... به تجربه معمولا خیلیامون دیدیم این رو تو زندگی و اطرافمون.
    امیدوارم موفق باشید.

23. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

چی بگم آخه

الان هرکی هرچی بهت بگه ، تو میخوای کار خودت رو بکنی

چون فک میکنی می ارزه که شانست رو امتحان کنی

من حس و حالت رو خوب میفهمم

به نظرم همین هم لازم نیس

چون ایشون اگه واقعا شما رو بخواد اصن نگاه نمیکنه به رفتار شما

میاد درست و حسابی باهاتون حرف میزنه

دیگه انقد ادا و اطوار نمیخاد که...مگر اینکه قصدش دوستی باشه!!!

خودت یه چرخی بزن تو همین سایت چیزایی خوبی دستگیرت میشه

به نظرم همونجوری باش که همیشه بودی
    نه اصلا ، اومدم اینجا که نظرای شما رو بدونم،
    اخه یکی میگه کاری کن پشیمون نشی، یکی میگه مراقب غرورت باش، کلا نمیدونم چیکار کنم، طرف مقابل هم فرد مغروریه رفتارش مثل یه آدم درست و حسابی نیست که آدم بفهمه چیکار داره میکنه.
    منم سعی میکنم همه ی پیشنهادا رو در نظر بگیرم!
    ممنون

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش می کنم دوست عزیز
    من تا جایی که تونستم سعی کردم نظرم رو بهتون بگم
    این نکته هم که بقیه دوستان هم فرمودن اگه یه پسر واقعا دختری رو برای زندگی بخواد به این راحتیا از دستش نمیده حتی شایدم با مشکلات و مخالفتای اولیه چه برسه بخواد با نخ ندادن و این حرفا منصرف بشه... گاهی باید شناخت ها رو بیشتر کرد... به تجربه معمولا خیلیامون دیدیم این رو تو زندگی و اطرافمون.
    امیدوارم موفق باشید.
    منم موافقم و اینکه تا همین امروز بعد 9 ماه صبر کردم شاهکاره ! فقط میخوام تموم شه دیگه یا کلا بهم توجه نکنه یا اینکه یه دفعه بیاد حرف دلشو بگه و بره ، خسته شدم دیگه

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

منم موافقم و اینکه تا همین امروز بعد 9 ماه صبر کردم شاهکاره ! فقط میخوام تموم شه دیگه یا کلا بهم توجه نکنه یا اینکه یه دفعه بیاد حرف دلشو بگه و بره ، خسته شدم دیگه
    دختر خوب نیازی نیست تو کاری بکنی فقط خودت باش و معمولی رفتار کن نه خیلی خشک و نه خیلی تر
    برای بار چندم اگر اون واقعا دوست داشته باشه آسمون به زمین بیاد و زمین به آسمون از راه درستش میاد نه اینکه تو رو صرفا فقط برای دوستی بخواد
    تو هنوز نمیدونی اون چه قصدی داره پس مراقب باش و ریسک نکن
    تا اونجایی که من نظراتو خوندم همه دارن به خویشتن داری تشویقت میکنن
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

27. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

اخه یکی میگه کاری کن پشیمون نشی، یکی میگه مراقب غرورت باش، کلا نمیدونم چیکار کنم، طرف مقابل هم فرد مغروریه رفتارش مثل یه آدم درست و حسابی نیست که آدم بفهمه چیکار داره میکنه.
    ممنون
    میفهمم چی میگی

به نظرم نمیخواد کار خاصی بکنی

این آقا هرچی تو دلش باشه بالاخره خودش میگه

اگر هم نگفت بدون که چیز خاصی نبوده و این وسط لازم نیس تو کاری بکنی

اگر حرفی داشته باشه میاد بهت میگه

شاید با این کارها میخواد بدونه تو هم اهل روابط دوستی هستی یا نه

که اگه کمی سست بشی حرفشو بزنه

اگه هم دید نه تو همون خودتی و محکم وایسادی راهشو میگیره میره دنبال یکی دیگه

پس خودت باش...همونجوری که همیشه بودی

نه قراره با کسی بد بشی نه هم اینکه بخوای چراغ سبز نشون بدی

مطمئن باش پسری دختری رو بخواد حتی چندین بارهم جواب رد بشنوه نمیره

حتی تو گوشش هم بزنی رو حرفش میمونه

کسی هم که نخواد همش دنبال اینکه تو یه کاری کنی...تو شروع کنی، تو تموم کنی، تو حرف بزنی و....

پس همون همکلاسی معمولی باش

به حرف من میرسی مطمئن باش

29. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

میفهمم چی میگی

به نظرم نمیخواد کار خاصی بکنی

این آقا هرچی تو دلش باشه بالاخره خودش میگه

اگر هم نگفت بدون که چیز خاصی نبوده و این وسط لازم نیس تو کاری بکنی

اگر حرفی داشته باشه میاد بهت میگه

شاید با این کارها میخواد بدونه تو هم اهل روابط دوستی هستی یا نه

که اگه کمی سست بشی حرفشو بزنه

اگه هم دید نه تو همون خودتی و محکم وایسادی راهشو میگیره میره دنبال یکی دیگه

پس خودت باش...همونجوری که همیشه بودی

نه قراره با کسی بد بشی نه هم اینکه بخوای چراغ سبز نشون بدی

مطمئن باش پسری دختری رو بخواد حتی چندین بارهم جواب رد بشنوه نمیره

حتی تو گوشش هم بزنی رو حرفش میمونه

کسی هم که نخواد همش دنبال اینکه تو یه کاری کنی...تو شروع کنی، تو تموم کنی، تو حرف بزنی و....

پس همون همکلاسی معمولی باش

به حرف من میرسی مطمئن باش
    خیلی ممنون ، چشم همون آدم معمولی میمونم !
    اینم خیلی دیدم که روابطی که دخترا شروع کردن چندان پایدار نیست!

31. کاربران زیر از Xanumf بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    دختر خوب نیازی نیست تو کاری بکنی فقط خودت باش و معمولی رفتار کن نه خیلی خشک و نه خیلی تر
    برای بار چندم اگر اون واقعا دوست داشته باشه آسمون به زمین بیاد و زمین به آسمون از راه درستش میاد نه اینکه تو رو صرفا فقط برای دوستی بخواد
    تو هنوز نمیدونی اون چه قصدی داره پس مراقب باش و ریسک نکن
    تا اونجایی که من نظراتو خوندم همه دارن به خویشتن داری تشویقت میکنن
    باسه حتما ، ممنون بابت حرفای خوبتون

33. کاربران زیر از Xanumf بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28473
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون
    روزی شخصی نشسته بود و گریه میکرد ازش پرسیدن چی شده؟گفت عشقمو از دست دادم.بهش جواب داد که اول مطمءن شو به دستش اورده بودی بعد برای از دست دادنش غصه بخور.بیشتر اشتباهات ما از تصورات نابجای ماست.
    به نظر من بهتره این قضایا رو فراموش کنی و خودت رو درگیر تصوراتت نکنی.اگه بهت علاقه ای داره باید جنم ابرازشو داشته باشه و تو خودت رو هیچ وقت به خاطر یک احساس یک طرفه کوچیک نکن.حتی اگه علاقه خودشو ابراز کرد به راحتی به هر علاقه ای پاسخ ندید چون ممکنه دلایل متعددی پشت یک ابراز علاقه باشه.
    امضای ایشان
    شبنم ازره

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من چند وقت پیش این پیت رو گذاشتم
    طبق گفته های دوستان سعی کردم عادی رفتار کنم و اصلا به رفتارای ایشون پاسخ متقابل ندادم ، تا یه مدتی ادامه داشت اما یه بار جلو جمع وسط حرف زدن منو یکی دیگه از آقایون حرف منو تایید کردن منم بدون حرف خاصی با لبخند جوابشونو دادم، دیگه کم کم سرد شدن ، یه مدت کلا تو دیدم نبودن ، حتی تو کلاس جایی میشست که من نبینم ، الان رفتارشون علدی شده ولی بازم نگاهاشون سر جاشه!
    یکی از دخترا هم بهش علاقه داره ، جوری هم رفتار کرده که همه بفهمن ، دختره هم از دوستای نزدیکمه، خیلی بهش توجه میکنه ، هر کاری که این آقا با من میکرد ، این دختره ا این آقا انجام میده، من همش حرص میخورم ، میترسم باهم دوست شن ، پسری که دوستش داشتم و خیلی ساده بخاطر غرورم گذاشتم بره ، ولی یکی دیگه رو دوس داشتنش تاکید داره و داره برا به دست اوزدنش تلاش میکنه
    خیلی حرص میخورم تو فصل امتحانا افسرده شدم اصلا نمیدونم چیکار کنم!
    تو این حال هم یکی دیگه از آقایون بهم توجه میکنه ولی اونم جلو نمیاد کم کم دارم به خودم شک میکنم. ، شاید مشکل از منه ، شاید خیلی مغرورم
    چیکار کنم ، زندگیم فقط شده فکر کردن به کسی که وقتی نگام میکنه ، رومو برمیگردونم که نفهمه! !! اخه چرا باید اینجوری باشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد