نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: نشان دادن علاقه

1474
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نشان دادن علاقه

پست قبلی خیلی طولانی شد ، فک کنم با این پست بهتر بتونم جواب بگیرم.
    من یک هم کلاسی دارم که جوری رفتار میکنه که بهم نشون بده ازم خوشش اومده.اما مشکل اینجاس که جلو نمیاد تا چیزی بهم بگه، مشکل از طرف من هم هست که هیچ جواب خاصی به توجهش نمیدم.
    من چیکار کنم تا متوجه علاقه از طرف من هم بشه؟ من میترسم کاری بکنم اما جلو نیاد ، اون موقع چی میشه؟ اگه هم کاری نکنم بعدا پشیمون میشم که چرا از دستش دادم.کمکم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نشان دادن علاقه

حالا جلو هم بیاد میخواد بگه بیا با هم دوست شیم!!!
    به نظره من روال قبلتو ادامه بده و اصلا هم بهش توجه نکن اگر و واقعا دوست داشته باشه خودش میاد جلو و اگر هم واقعا قصدش جدی باشه و فقط به عنوان یه تفریح بهت نگاه نکنه با خانواده اش میاد جلو!!!
    اصلا اصلا اصلا اصلا اصلا چراغ سبز نشونش نده!!
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

3. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    حالا جلو هم بیاد میخواد بگه بیا با هم دوست شیم!!! به نظره من روال قبلتو ادامه بده و اصلا هم بهش توجه نکن اگر و واقعا دوست داشته باشه خودش میاد جلو و اگر هم واقعا قصدش جدی باشه و فقط به عنوان یه تفریح بهت نگاه نکنه با خانواده اش میاد جلو!!!اصلا اصلا اصلا اصلا اصلا چراغ سبز نشونش نده!!
    چرا آخه؟! من ازش خوشم میاد ، نمیخوام بعدا حسرتشو بخورم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Xanumf نمایش پست ها
    چرا آخه؟! من ازش خوشم میاد ، نمیخوام بعدا حسرتشو بخورم
    حسرت چیو!
    حسرت دوستیو؟
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

حسرت چیو!
    حسرت دوستیو؟
    کم پیش میاد آدم کسی رو که اخلاق و رفتار و ملاک هاش شبیه اش باشه پیدا کنه ، نمیگم با هاش کاملا مچم ولی حدود هفتاد درصد ملاک های منو دارن، حسرت اینکه شاید اگه منم کمی مهربونتر رفتار میکردم زندگی آینده ام جور دیگه ای بود!
    دوستی فبل ازدواج رو بد نمیدونم خیلی هارو.میشناسم با همین دوستی ها رابطه رو شروع کردن و بعد خوشبخت شدن

7. کاربران زیر از Xanumf بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

کم پیش میاد آدم کسی رو که اخلاق و رفتار و ملاک هاش شبیه اش باشه پیدا کنه ، نمیگم با هاش کاملا مچم ولی حدود هفتاد درصد ملاک های منو دارن، حسرت اینکه شاید اگه منم کمی مهربونتر رفتار میکردم زندگی آینده ام جور دیگه ای بود!
    دوستی فبل ازدواج رو بد نمیدونم خیلی هارو.میشناسم با همین دوستی ها رابطه رو شروع کردن و بعد خوشبخت شدن
    دختر خوب خودت میدونی اما تو نمیدونی تو این دوستی چی در انتظارته هیجیش معلوم نمیکنه میخوای سر احساس و قلبت و وقتت قمار کنی!
    حالا فرضم با هم دوست شدید از کجا مطمئنی اون قصدش ازدواجه یا در نهایت به ازدواج ختم میشه!از کجا معلوم وقتی آتیش عشقش خوابید از یکی دیگه خوشش نیومد
    اون پسر با این تعاریفت از همین سنگین بودن تو خوشش اومده وقتی بهش نخ بدی از چشمش میوفتی اینم بدون پسری که دختری و دوست داشته باشه هر طوری شده برای داشتنش تلاش میکنه پس تو با نخ دادنت فقط خودت و کوچیک میکنی
    اگر بخواد خودش میاد جلو حالا جلو هم بیاد هیچ تضمینی نیست که آخرش منتهی بشه به ازدواج اون وقت تویی که وابسته اش شدی تویی که میشه فکر و ذکرت و در نهایت ضربه میخوری
    من خیلی خیلی خیلی خیلی دوستیای عاشقانه ایی و دیدم که نه تنها به ازدواج منتهی نشده بلکه پشیمونی و ناراحتی و دل شکستگی به همراه داشته تو این فروم هم نمونه هاش سر به فلک میزنه اونایی هم که ازدواج کردن ازدواج موفقی نداشتن
    منم با دوستی قبل از ازدواج مخالف نیستم اما در صورتی که با قاعده و چهارچوب و زیر نظر خانواده باشه
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

دختر خوب خودت میدونی اما تو نمیدونی تو این دوستی چی در انتظارته هیجیش معلوم نمیکنه میخوای سر احساس و قلبت و وقتت قمار کنی!
    حالا فرضم با هم دوست شدید از کجا مطمئنی اون قصدش ازدواجه یا در نهایت به ازدواج ختم میشه!از کجا معلوم وقتی آتیش عشقش خوابید از یکی دیگه خوشش نیومد
    اون پسر با این تعاریفت از همین سنگین بودن تو خوشش اومده وقتی بهش نخ بدی از چشمش میوفتی اینم بدون پسری که دختری و دوست داشته باشه هر طوری شده برای داشتنش تلاش میکنه پس تو با نخ دادنت فقط خودت و کوچیک میکنی
    اگر بخواد خودش میاد جلو حالا جلو هم بیاد هیچ تضمینی نیست که آخرش منتهی بشه به ازدواج اون وقت تویی که وابسته اش شدی تویی که میشه فکر و ذکرت و در نهایت ضربه میخوری
    من خیلی خیلی خیلی خیلی دوستیای عاشقانه ایی و دیدم که نه تنها به ازدواج منتهی نشده بلکه پشیمونی و ناراحتی و دل شکستگی به همراه داشته تو این فروم هم نمونه هاش سر به فلک میزنه اونایی هم که ازدواج کردن ازدواج موفقی نداشتن
    منم با دوستی قبل از ازدواج مخالف نیستم اما در صورتی که با قاعده و چهارچوب و زیر نظر خانواده باشه
    ممنون درمورد حرفاتون فکر میکنم

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مطمئن باشید اگر تمام توجه اش به شما باشه از دستتون نمیده یکی از هم دانشگاهی های من همین طور بود.اول اومد و خیلی متشخص ازم جزوه خواس منم چون برعکس اقایون به خودم برنداشتم و گفتم هدفش درسه بعد جزوه ام رو داد وچن روز بعد اومد به من گفت عذر میخوام ولی من ازویژگی های شخصیتی شما خیلی خوشم اومده براتون یه نامه نوشتم وقسم خورد هدفم خیره ولی من قبول نکردم چون عادت نداشتم خودمو وارد این جورمسائل کنم ایشونم عذر خواهی کرد ورفت یه هفته بعد دوباره طاقت نیاورد واومد وبدتر بود دساش از استرس میلرزید منم برای این که راحتش کنم گفتم نامزد دارم بعد یه ماه مادر و خواهرشو فرستاد دم خونمون نمیدونم چجور پیدا کرده بود ولی پدرم جوش اورد وردشون کردیم بعد اون جریانم خیلی زنگ زدن و مادرم هم باهاشون خیلی محترمانه صحبت میکرد اخر دید فایده نداره بهشون گفت پدرش میگه سنش کمه .همه پسرا نگاه میکنن ولی کسی که نیت خیری داره پا پیش میذاره اونم با خانواده

11. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    ولی کسی که نیت خیری داره پا پیش میذاره اونم با خانواده
    این جملت هوارتا لایک داشت
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

13. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

این جملت هوارتا لایک داشت

15. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مطمئن باشید اگر تمام توجه اش به شما باشه از دستتون نمیده یکی از هم دانشگاهی های من همین طور بود.اول اومد و خیلی متشخص ازم جزوه خواس منم چون برعکس اقایون به خودم برنداشتم و گفتم هدفش درسه بعد جزوه ام رو داد وچن روز بعد اومد به من گفت عذر میخوام ولی من ازویژگی های شخصیتی شما خیلی خوشم اومده براتون یه نامه نوشتم وقسم خورد هدفم خیره ولی من قبول نکردم چون عادت نداشتم خودمو وارد این جورمسائل کنم ایشونم عذر خواهی کرد ورفت یه هفته بعد دوباره طاقت نیاورد واومد وبدتر بود دساش از استرس میلرزید منم برای این که راحتش کنم گفتم نامزد دارم بعد یه ماه مادر و خواهرشو فرستاد دم خونمون نمیدونم چجور پیدا کرده بود ولی پدرم جوش اورد وردشون کردیم بعد اون جریانم خیلی زنگ زدن و مادرم هم باهاشون خیلی محترمانه صحبت میکرد اخر دید فایده نداره بهشون گفت پدرش میگه سنش کمه .همه پسرا نگاه میکنن ولی کسی که نیت خیری داره پا پیش میذاره اونم با خانواده
    حرفاتون رو قبول دارم ولیرخانواده ها متفاوتن و قشر های مختلف متفاوتن حتی دانشگاه ها هم با هم فرق دارن، هر دساه از افراد رفتار خاص خودشون رو دارن! تو این قشری که من هستم و این آقا هست ، آدما با هم دوست میشن اولش فقط خودشون میدونن بعد یه مدت هم افشاش میکنن ، بعد کم کم به خانواده میگن و بعد بقیه مساعل ، خواهر خود من همینجوری ازدواج کرده ، هم چنین دختر خالم ، هر دو توشم خوشبختن ! یه دختر خالم ام هم اینجوری ازدواج کرده بود طلاق گرفت ، اصلا ربطی به اینا نداره، حتی خیلی ها هم هستن با خانواده میان اما بازم قصدشون چندان خیر نیست این هارم دیدم که میگم!
    ایشون پسر مد نظر شما نبود ، حالا فرض کنین خیلی شبیه مرد رویاهاتون باشه ، بعد بهتون توجه کنه درحدی که بفهمین دوستتون داره ولی پا پیش نذاره یکم سخته بی تفاوت رد شدن !

17. 2 کاربران زیر از Xanumf بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

حرفاتون رو قبول دارم ولیرخانواده ها متفاوتن و قشر های مختلف متفاوتن حتی دانشگاه ها هم با هم فرق دارن، هر دساه از افراد رفتار خاص خودشون رو دارن! تو این قشری که من هستم و این آقا هست ، آدما با هم دوست میشن اولش فقط خودشون میدونن بعد یه مدت هم افشاش میکنن ، بعد کم کم به خانواده میگن و بعد بقیه مساعل ، خواهر خود من همینجوری ازدواج کرده ، هم چنین دختر خالم ، هر دو توشم خوشبختن ! یه دختر خالم ام هم اینجوری ازدواج کرده بود طلاق گرفت ، اصلا ربطی به اینا نداره، حتی خیلی ها هم هستن با خانواده میان اما بازم قصدشون چندان خیر نیست این هارم دیدم که میگم!
    ایشون پسر مد نظر شما نبود ، حالا فرض کنین خیلی شبیه مرد رویاهاتون باشه ، بعد بهتون توجه کنه درحدی که بفهمین دوستتون داره ولی پا پیش نذاره یکم سخته بی تفاوت رد شدن !
    حق با شماست ادما فرق دارن ولی باور کنید اگر مرد رویا هامم بود هیچ وقت من پا پیش نمیذاشتم .چون پسرای ما بیجنبه هسن!

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28396
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من خودم به دوستی پیش از ازدواج دید خوبی ندارم، منظورم این دوستیهاییه که با هر شخصی 2-3 ماه دوست میشن و بعد میرن سراغ یکی دیگه، بهانه شون هم اینه که میخوام بهترین آدم رو برای ازدواج پیدا کنم.
    ولی اینکه یهو با خانواده بیان و بعد تازه تو دوران عقد یا نامزدی بخوان همدیگه رو بشناسن هم چیز جالبی نیست، الکی اسم میاد رو طرف که فلانی عقد کرده است، بلکه با هم جور نشدن؟
    در ضمن معمولا (نه همیشه ولی اکثر مواقع) نامزدی یا عقد طولانی طرفین از شور و شوق میندازه و اختلافاتی شروع میشه که بی معنی هستن.
    فکر کنم شما بتونید یه اطلاعات کلی از ایشون داشته باشید، اگر ایشون بتونه توی یه مدت مشخص برای مسائل اصلی اقدام کنه (مثلا بعد از چند ماه خواستگاری بیاد و یه نامزدی با مدت معلوم داشته باشید) فکر میکنم آشناییتون با این آقا عاقلانه باشه. شاید بعد از 2-3 جلسه بفهمید که ایشون همون فردی نیست که فکر میکردید یا برعکس، به هر حال یه آشنایی اولیه چیز بدی نیست (به شرطی که تبدیل به یه دوستی بی قید و شرط نشه)

20. کاربران زیر از a.d بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط a.d نمایش پست ها
    من خودم به دوستی پیش از ازدواج دید خوبی ندارم، منظورم این دوستیهاییه که با هر شخصی 2-3 ماه دوست میشن و بعد میرن سراغ یکی دیگه، بهانه شون هم اینه که میخوام بهترین آدم رو برای ازدواج پیدا کنم.
    ولی اینکه یهو با خانواده بیان و بعد تازه تو دوران عقد یا نامزدی بخوان همدیگه رو بشناسن هم چیز جالبی نیست، الکی اسم میاد رو طرف که فلانی عقد کرده است، بلکه با هم جور نشدن؟
    در ضمن معمولا (نه همیشه ولی اکثر مواقع) نامزدی یا عقد طولانی طرفین از شور و شوق میندازه و اختلافاتی شروع میشه که بی معنی هستن.
    فکر کنم شما بتونید یه اطلاعات کلی از ایشون داشته باشید، اگر ایشون بتونه توی یه مدت مشخص برای مسائل اصلی اقدام کنه (مثلا بعد از چند ماه خواستگاری بیاد و یه نامزدی با مدت معلوم داشته باشید) فکر میکنم آشناییتون با این آقا عاقلانه باشه. شاید بعد از 2-3 جلسه بفهمید که ایشون همون فردی نیست که فکر میکردید یا برعکس، به هر حال یه آشنایی اولیه چیز بدی نیست (به شرطی که تبدیل به یه دوستی بی قید و شرط نشه)
    درسته اما امکانات همیشه حرف اول رو میزنه! شرایطی هست که من نمیتونم حرف شما رو تبدیل به عمل کنم ، وگرنه چی بهتر از این میتونه باشه

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28379
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

حق با شماست ادما فرق دارن ولی باور کنید اگر مرد رویا هامم بود هیچ وقت من پا پیش نمیذاشتم .چون پسرای ما بیجنبه هسن!
    پا پیش گذاشتن که نه ، فقط وقتی داره بهم یه جورایی علاقه خودش رو نشون میده ، منم تا حدی و خیلی کمتر از اون میخوام اینکارو بکنم
    تازگیتا بعد اینکه من تو تلگرام آف میشم ، این پشت سر من آف میشه و تو گروه کلاسی هم همه میبینن! نمیدونم دلیل این کارش چیه! بعد چند دفعه که تکرار شده دوستام بهم گفتن

23. کاربران زیر از Xanumf بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد