نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مخالفت خانواده با شغل مورد علاقه

1208
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28387
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question مخالفت خانواده با شغل مورد علاقه

سلام.
    من 18 سال دارم و چند ماه دیگه کنکور دارم.اما علاقه ای به تحصیل ندارم.
    به دلیل علاقه زیاد به کامپیوتر چهار سال شاگرد یک مغازه بودم و بسیار علاقه به تعمیرات دارم و میدونم تو این کار موفق میشم.اما چون خوانواده ام فرهنگی هستن ،آن ها میخواهند به دانشگاه بروم.
    چگونه خانواده ام راضی کنم که برم سربازی بعد هم به کار مورد علاقه ام مشغول بشم؟
    ویرایش توسط vahid9317 : 05-26-2016 در ساعت 05:02 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مخالفت خانواده با شغل مورد علاقه

دانشگاهو برو ، رشته کامپیوتر هم برو ، جوری هم واحد بردار حتی الامکان که چند روزت یا کلا خالی باشه ، یا صبح یا عصرت خالی باشه و بتونی کار هم بکنی در کنار درست . به علاوه ، تا به شکل ریزتری بفهمی که فلان قطعه کارش چیه و تا یه برنامه نصب میکنی چیا توی کامپیوتر درگیر میشه ، اسمبل کردن و تعمیر هم برات شیرین تر میشه
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    تشکر شده 53 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    11

با سلام خدمت داداش گلم منم خانوادم مثل شما بودن و فرهنگی هستن و در مورد کار همینطور سخت گیر بودن شما میتونید رشته کامپیوتر انتخاب کنی و در کنار درست به کارت بچسبی تا اینکه خبره تر بشی و بعد از تحصیلت و سربازیت برای خودت شرکت بزنی و اینطور موفق تری

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29986
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من به تازگی عضو این انجمن شدم . مشکل منم میشه گفت مشابه اییشونه ولی با یکم تفاوت . من به دلیل مشکلات مالی نتونستم درسمو ادامه بدم . برای همین با یه مدرک ساده دیپلم کار دفتری ساده انجام دادم از خیلی از برنامه هام گذشتم و فقط کار کردم . الانم دقیقا زمانی که کم کم میخواستم برم دنبال موسیقی و آموزشش از کارم اخراج شدم . قبلا فقط مخالفت خونوادم با کلاس موسیقیمم بود الان غیر ازین موضوع هزینه کلاسم و شرایط روحی فعلیم بخاطر بیکاریمم اضافه شده ....یه جورایی بهدف و بی انگیزه شدم.مشکلاتم رو چطور حل کنم؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط jessi نمایش پست ها
    سلام من به تازگی عضو این انجمن شدم . مشکل منم میشه گفت مشابه اییشونه ولی با یکم تفاوت . من به دلیل مشکلات مالی نتونستم درسمو ادامه بدم . برای همین با یه مدرک ساده دیپلم کار دفتری ساده انجام دادم از خیلی از برنامه هام گذشتم و فقط کار کردم . الانم دقیقا زمانی که کم کم میخواستم برم دنبال موسیقی و آموزشش از کارم اخراج شدم . قبلا فقط مخالفت خونوادم با کلاس موسیقیمم بود الان غیر ازین موضوع هزینه کلاسم و شرایط روحی فعلیم بخاطر بیکاریمم اضافه شده ....یه جورایی بهدف و بی انگیزه شدم.مشکلاتم رو چطور حل کنم؟
    دوست عزیز تایپیک جدید باز کنید تا دوستان راهنمایی کنن این تایپیک متعلق به شخص دیگه ایه
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد