نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: نا امیدی و بی انگیزگی در درس خواندن

1528
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28008
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

نا امیدی و بی انگیزگی در درس خواندن

سلام خداوکیلی نمیتونم درس بخونمدلم خیلی میخواد درس بخونم،ولی نمیتونم انگیزشو ندارم،وقتی میرم سمت کتاب سست و بی انگیزه میشم.همش حس میکنم وقت برای تفریح ندارم ولی واسه درس چراحس میکنم اگه درس خون بشم مثل بقیه درس خونا میشم.تفریح نمیتونم بکنم و همش درس میخونم.واسه همین از ترس بی تفریح شدن،همش میگم امروزم نت گردی کنم،از فردا دیگه درسو شروع میکنم.چیکار کنم درس خون بشم و انگیزه پیدا کنم؟! تو نت هم دنبال چیز خاصی نیستم قبل وابسته برنامه های خاصی بودم الان هیچ حسی بهشون ندارم ولی از روی عادت مدام تو نت اون برنامه ها رو میبینم.انگار دنبال بهونم وقت تلفی کنم.هر کاری میکنم جز درس خوندن.اصلا هر کار میکنم که یاد درس نیفتم.وقتی والدینم راجب درسم میپرسن میپیچونم و جواب نمیدم.یا جواب سربالا میدم و بحث رو عوض میکنم.قبلا اینجوری نبودما،یعنی بودم ولی نه در این حد حداقل روز 3 ساعت میخوندم الان هیچی نمیخونم.کمکم کنید لطفا
    امضای ایشان
    زندگی باغی ست
    که باعشق باقی ست
    مشغول دل باش نه دل مشغول
    بیشتر
    غصه
    های ما ازقصه های خیالی ماست
    اگر فرهاد باشی همه چیز شیرین است...

2. کاربران زیر از Faynas.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : نا امیدی و بی انگیزگی در درس خواندن

نقل قول نوشته اصلی توسط Faynas.m نمایش پست ها
    سلام خداوکیلی نمیتونم درس بخونمدلم خیلی میخواد درس بخونم،ولی نمیتونم انگیزشو ندارم،وقتی میرم سمت کتاب سست و بی انگیزه میشم.همش حس میکنم وقت برای تفریح ندارم ولی واسه درس چراحس میکنم اگه درس خون بشم مثل بقیه درس خونا میشم.تفریح نمیتونم بکنم و همش درس میخونم.واسه همین از ترس بی تفریح شدن،همش میگم امروزم نت گردی کنم،از فردا دیگه درسو شروع میکنم.چیکار کنم درس خون بشم و انگیزه پیدا کنم؟! تو نت هم دنبال چیز خاصی نیستم قبل وابسته برنامه های خاصی بودم الان هیچ حسی بهشون ندارم ولی از روی عادت مدام تو نت اون برنامه ها رو میبینم.انگار دنبال بهونم وقت تلفی کنم.هر کاری میکنم جز درس خوندن.اصلا هر کار میکنم که یاد درس نیفتم.وقتی والدینم راجب درسم میپرسن میپیچونم و جواب نمیدم.یا جواب سربالا میدم و بحث رو عوض میکنم.قبلا اینجوری نبودما،یعنی بودم ولی نه در این حد حداقل روز 3 ساعت میخوندم الان هیچی نمیخونم.کمکم کنید لطفا
    سلام
    آفرین که به فکر این هستین که وقتتون رو در جهت مثبت برای زندگیتون خرج کنید
    اول از همه سعی کنید که سعی نکنید ، همیشه سعی کردن یعنی هیچ کار ، همیشه یا عمل کنید یا نکنید !
    تفکراتتون رو در مورد اینکه آدم های درس خون چطور هستن و من هم مثل اونا نشم رو دور بریزید ، شما قرار نیست مثل کسی بشین ، شما قراره خودتون باشین بشید و خودتون رو بسازید
    نباید دیدتون رو نسبت به مطالعه عملی سخت و وحشت ناک کنید ، تمام فکر های اینچنینی رو دور بریزید ،
    بجاش به این فکر کنید که شما از مطالعه کردن لذت میبرین ، فقط مطالعه نکنید با خوندن عشق کنید و زندگی ...
    برای درس خوندنتون هم برنامه ریزی کنید ، و برای وقتی که باید درس بخونید ارزش قائل بشین و ارزش گذاری کنید بگین الان من باید درس بخونم نه سریال ببینم یاسرگرم چیز دیگه ای باشم ، ارزش درسم از این بیشتره!

4. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28008
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام
    آفرین که به فکر این هستین که وقتتون رو در جهت مثبت برای زندگیتون خرج کنید
    اول از همه سعی کنید که سعی نکنید ، همیشه سعی کردن یعنی هیچ کار ، همیشه یا عمل کنید یا نکنید !
    تفکراتتون رو در مورد اینکه آدم های درس خون چطور هستن و من هم مثل اونا نشم رو دور بریزید ، شما قرار نیست مثل کسی بشین ، شما قراره خودتون باشین بشید و خودتون رو بسازید
    نباید دیدتون رو نسبت به مطالعه عملی سخت و وحشت ناک کنید ، تمام فکر های اینچنینی رو دور بریزید ،
    بجاش به این فکر کنید که شما از مطالعه کردن لذت میبرین ، فقط مطالعه نکنید با خوندن عشق کنید و زندگی ...
    برای درس خوندنتون هم برنامه ریزی کنید ، و برای وقتی که باید درس بخونید ارزش قائل بشین و ارزش گذاری کنید بگین الان من باید درس بخونم نه سریال ببینم یاسرگرم چیز دیگه ای باشم ، ارزش درسم از این بیشتره!
    سلام،متشکر از پاسختکمک بزرگی کردی.امیدوارم بتونم به توصیه ت عمل کنم و با عشق درس بخونم.
    امضای ایشان
    زندگی باغی ست
    که باعشق باقی ست
    مشغول دل باش نه دل مشغول
    بیشتر
    غصه
    های ما ازقصه های خیالی ماست
    اگر فرهاد باشی همه چیز شیرین است...

6. کاربران زیر از Faynas.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Faynas.m نمایش پست ها
    سلام،متشکر از پاسختکمک بزرگی کردی.امیدوارم بتونم به توصیه ت عمل کنم و با عشق درس بخونم.
    خواهش میکنم
    انشالله که موفق باشید

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28611
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام يكي رو ميخام به خودم اميد بده كسي جواب داد به ما هم اطلاع بده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)