نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خیانت

1059
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    991
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت

سلام مرسی از سايت خوبتون.
    من 23 سلمه 1 ماه ازدواج کردم البتهد2 سال هم نامزد و عقد بودم. شوهرمو خیلی دوس دارم ولی بارها وبارها متوجه شذم داره بهم حخیانت میکنه. حخوذش که میگه من خیانت نمی کنم اینا روابط کاریه میگه همه میدونن من زن دارم ولی من باور نمیکنم واسه ی موبایلش رمز گذاشته میاد خونه موبایلشو خاموش میکنه. خیلی حساس شدم یک ذره هم زندگی نمیکنم همش پریشونم خیلی خستم.به من میگه من حریم شخصی دارم اخ مگه زن و شوهر حریم شخصی دارن. همیشه هم دوقورتونیمش باقیه. خیلی هم دسته بزن داره. شما بگید چکار کنم.

2. 2 کاربران زیر از ساناز1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    835
    تشکـر
    148
    تشکر شده 58 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خیانت

سلام ساناز خانوم عزیز
    وجود تنش در ماههای اول زندگی طبیعیه پس نگران اختلاف نظرها نباشید از طرفی شاید واقعا مورد نگران کننده ای وجود نداره و شما زیادی بزرگش کردید به هر حال اگه هم موضوعی باشه با بحث کردن و مجادله نتیجه ای نمیگیرید و باعث میشه همسرتون بیشتر محافظه کار بشه سعی کنید مدتی بی تفاوت باشید و عکس العملی نشون ندید با بی مهری و بحثو دعوا و قهر بیشتر اونو از خودتون دور میکنید
    اگه فکر میکنید میتونم کمکتون کنم باز هم در خدمتون هستم

4. 2 کاربران زیر از mandana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    767
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خیانت

سلام
    به قول دوستمون تنش در اوایل زندگی همه ادم ها وجود داره و اونم برمیگیرده به اختلاف عقاید و سلیقه که به مرور زمان قابل حل خواهد بود
    ولی اینکه همسرتون شما را کتک میزنه و یا اینکه رفتار مشکوکی داره جای تامل داره .
    ایشون باید بدونند که این 2 تا کارشون رفته رفته بنیان خانواده را سست میکنه و شما باید در باره مورد اول خیلی جدی باهاش صحبت کنی نه اینکه همسرت عادت کنه به این نوع پرخاشگری و شما هم زود یادت بره .پس این قضیه را جدی بگیر .
    من اینو نمیدونم شما تا چه حد حساسید و شاید به قول دوستمون زیادی قضیه را بزرگ کردید ولی با مسئله دست به زن داشتن همسرتون کاملا مخالفم
    در مورد اینم که حس میکنید ایشون داره بهتون خیانت میکنه خوب رمز گذاشتن و خاموش کردن گوشی جای حساس شدن داره ولی بهتره یه مدت شما کاملا بی تفاوت ولی هوشیار باشید .
    تنها چیزی که میدونم این هست که چه مرد و چه زن اگر بخوان خیانت کنند میتونند خیلی راحتر از اون چیزی که ما تصور میکنیم اینکارو انجام بدند این وظیفه ماست که اونقدر محیط زندگیمونو امن کنیم که درصد این کار به کمترین حد ممکن برسه.
    امیدوارم دوستان اگر راهکاری دارند ارائه بدند.

6. 2 کاربران زیر از shirin1364 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد