نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: روابط جنسی قبل ازدواج از دید مسیحیت

4196
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

روابط جنسی قبل ازدواج از دید مسیحیت

سلام خیلی وقت بود می خواستم این کلیپ بزارم ولی وقت نمی شد امیدوارم بتونید استفاده کنید.

لینک:

آسیب شناسی روابط قبل ازدواج

در ضمن کسی که صحبت می کنه خانوم هست و بی حجاب عکسش اینه

ویرایش توسط omidd : 06-08-2016 در ساعت 09:54 AM

2. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : روابط جنسی قبل ازدواج از دید مسحیت.

حالا نمی دونم چرا عکسش لود نکرد !! به هر حال برای کسانی که نمی تونند فیلم ببینند و دانلود کنند یکم از حرف هاش تایپ کردم.

سوال : آیا روابط جنسی قبل از ازدواج صحیح هست یا نه؟

دنیای اطراف ما پر از تبلیغات روابط جنسی ، به خصوص روابط جنسی قبل از ازدواج از قبیل تلوزیون ،فیلم ،مجلات ،اینترنت و...هر روزاین پیام به افراد می دهند که رابطه جنسی قبل از ازدواج چیزی رایج وطبیعی هستش و دلالیل مختلفی هم هست که چرا افراد به رابطه های جنسی قبل از ازدواج کشیده میشند!!

شاید بگوییم یکی از مهم تریم انها به میل دوست داشته شدن هست و به میل پذیرفته شدن هست و تو ذات هر بشری هست و باعث میشه شخص به چیزی تن در بدهد که توسط اون یک جورایی مورد توجه قرار گرفته !!یک نفر اون به خاطر زیبای یا خوش اندامی اش یا هر چیزی دیگه که دوست داره و بهش توجه می کنه از طرف دیگه جامعه و دوست های که خودشون اینجور رابطه ها تجربه کردند یا درون آن هستند باعث میشود شخص برای اینکه از دوست هاش عقب نمونه و به قول معروف دمده نشه همان کارهای انجام بدهد که دوستانش انجام می دهند و بتونه مثل اونا باشد و دلیل دیگه می تونیم بگیم کنجکاوی در مورد روابط جنسی دلیل عمده دیگری هست برای انجام رابط جنسی خارج از ازدواج و بعضی ها دلیل دیگر مبنی بر اینکه طغیان علیه هنجار های جامعه به نحوی لجبازی با جامعه و برای اینکه هویت فرق کنه کارهای انجام می دهند که به طور فاحش با کارهای که جامعه می کنه متفاوت باشه و برای همین به این کار تن می دهند!! خب با توجه به این دلیل چرا رابطه جنسی خارج ازدواج اشتباه هست؟؟

بعضی افراد برای کار خودشون توجیه های دارند : یک نیاز هست مثل هر نیاز دیگه که باید ارضا شود ، بعضی ها می گویند یک نوع تفریح برای دونفر هست که همدیگر را دوست دارند و انقدر نباید نسبت به ان سخت گیر بود،بعضی ها عقیده دارند این باعث کسب تجربه می شود و به استحکام ازدواج می انجامد !!، و در نظر بعضی افراد اینطور هست که می گویند وسیله ابراز محبت است برای دونفر که همدیگر را دوست دارند، در این بخش هر یک از این توجیه هات مورد برسی قرار می دهیم !!

1) رابطه جنسی یک نیاز هست مثل هر نیاز دیگری که باید ارضا شود :

بعضی افراد به رابطه جنسی به صورت یک نیاز و غریزه نگاه می کنند که باید ارضا بشه که قبل ازدواج و که بعد ازدواج کتاب مقدس وخدای مسحیان رابطه جنسی در ازدواج پاک ومحترم می شمارد وهیچ جای کتاب مقدس اشاره نیست که رابطه جنسی چیز بد یا زشتی باشه در اصل در کتاب عبرانیان باب 13 وایه 4 امده که ازدواج محترم هست وپیوند زناشویی باید از هر الودگی دور کرد نتیجه می گیریم که کتاب مقدس رابطه جنسی در چارچوب روابط زناشوی و ازدواج پاک ومحترم می داند و همینطور کتاب مقدس متعقد نیست که رابطه جنسی که یک نیاز هست مثل غذا خوردن و یا اب که باید برطرف بشه کلام خدا به طور واضح فرموده که هر چند خوراک برای شکم وشکم برای خوراکه یعنی این یک غریزه هست اما بدن انسان برای شهوت رانی و رابطه نامشروع ساخته نشده و بلکه بدن ما متعلق به خدا هست که این موضوع در اول قرنتیان در باب 6 وایه 12 تا 13 مشاهده کنید .

2) این دیگاه که رابطه جنسی نیازی هست مثل هر نیاز دیگر یک دیدگاه غیر انسانی هست و خود خواهانه هست که شهوت و هوس که توجیح می کند که شخص از یک شخص دیگر برای برطرف کردن نیاز جنسی خودش استفاده می کند یا سو استفاده می کند بدون اینکه تو رابطه ازدواج به طرف مقابل متعهد باشد و همه نیاز اور تامین کند ( عاطفی ، احساسی ،مادی و معنوی و میل به پذیرفته شدن ،محبت ،درک متقابل و.....) نیاز به غذا خوردن با با غذا خوردن که یک مادهبی جان هست برطرف میشه ولی رابطه جنسی با یک انسان زنده سرکار دارد وبا همه احساسات و عواطف روان و وجوداشاستفاده یا سو استفاده کردن از این انسان برای رفع یک نیاز به هر دو ان ها لطمه خواه زد.

3) توجیح بعدی این یک نوع تفریح برای دو نفر هست که همدیگر دوست دارند و انقدر نباید به ان سختگیر بود!! رابطه جنسی فقط مربوط به بدن انسان نیست هم علم و هم کتاب مقدس به ما می گویند ،رابطه جنسی بدن ،روح ، عواطف و حتی رابطه روحانی ما را با خدا تحت تاثیر قرار می دهد نمی توانیم به رابطه جنسی صرفا به عنوان یک تفریح نگاه کنیم ، شما از هر دختر جوانی که شخصی با او رابطه جنسی داشته و بعد اون رها کرده بپرسید که ایا این یک تفریح خوبی بود؟ به شما حقایق تلخی بازگو خواهد کرد. حتی زنانی هم که به فحشا کشیده شدند وبرای پول تن به این کار دادند این کار یک تفریح حساب نمی کنند واسیب های روحی و روانی انها ناگفتنی هست ، اتش چیزی خوبی هست وقتی در یک حصار امن وایمنی شومینه هست در اون موقعی گرما بخش هست و مطبوع هست .

یک حرف خیلی خوبی هم زد دقیقه 8 اینا بود که گفت باکرگی و پاکی قبل ازدواج هدیه ای هست که فقط یک بار برای یکنفر می تونید بدهید حالا این هدیه می تونید به یک رهگذر بدهید یا کسی که با شما تا اخر خواهد بود.

4. 8 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

اشالا اقایون هم وقتی ازدواج میکنن دست دوم یا دست هزارم نباشن.خانم خوب که پیدا شدنیه دختر خوب زیاده . ولی مرد خوب انگشت شماره.امیدوارم همه به این نصیحت ها که این خانم گفت عمل کنن بلکه دخترا خوب بتونن یکی مثل خودشونو گیر بیارن.

6. 4 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

فکر کنم منظور از این پست از دیدگاه مسیحیون حال حاضر باشه !

وگرنه در اصل انجیل و تورات ... رو تحریف کردن
    حتی تو مسیحت هم گفته شده که نماز بخونید اما تغییر دادن عشق بورزید
    دوستانی که میخوان بیشتر بدونن پیشنهاد میکنم انجیل برنابا رو بخونن !

در مورد روابط جنسی خارج ازدواج هم از نظر مسیحیت فکر کنم هنوز زنا محسوب میشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    اشالا اقایون هم وقتی ازدواج میکنن دست دوم یا دست هزارم نباشن.خانم خوب که پیدا شدنیه دختر خوب زیاده . ولی مرد خوب انگشت شماره.امیدوارم همه به این نصیحت ها که این خانم گفت عمل کنن بلکه دخترا خوب بتونن یکی مثل خودشونو گیر بیارن.
    درسته .

صد درصد دختر پسر نداره ، هر کس خودشو دست دو کنه ازدواج خوبی پیش رو نداره ، حتی اگه آقا باشه ، ضررشو تو زندگیش میبینه !

8. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

بدبینی شدید داری نسبت به پسرا ؟؟ پسر خوب انگشت شمار هستش و به قولی همه اشون رابطه جنسی از دم داشتند؟ خب رابطه با کی داشتند؟ با یک دختر داشتند پس اگه اکثر پسرا بد باشند اکثر دخترا هم بد هستند.

اینجا موضوع خانوم مطرح کرده و از نظر علم و دین مسحیت میگه برای هردو جنس هست نه فقط دخترا.

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    فکر کنم منظور از این پست از دیدگاه مسیحیون حال حاضر باشه !

وگرنه در اصل انجیل و تورات ... رو تحریف کردن
    حتی تو مسیحت هم گفته شده که نماز بخونید اما تغییر دادن عشق بورزید
    دوستانی که میخوان بیشتر بدونن پیشنهاد میکنم انجیل برنابا رو بخونن !

در مورد روابط جنسی خارج ازدواج هم از نظر مسیحیت فکر کنم هنوز زنا محسوب میشه .

راستش اگه یک روحانی یا یک زن محجبه و یا حتی خودم از کتاب های مسحیت مطلب می اوردم یک عده حرف و حدیث در می اوردند. دیگه گفتم از زبون یک بی طرفی باشه که هم تحصیل کرده هست و هم از نظر علمی و دینی (مسحیت) این کار بد می دونه و دلایل بد بودنش هم میگه و نهی می کنه از این کار.

حالا نمی دونم چقدر کتاب های مسحیت تحریف شده ولی با این حال بازم این کار خوب نمی دونه و نهی می کنه از این کار که این خانوم اشاره کرده.

11. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    بدبینی شدید داری نسبت به پسرا ؟؟ پسر خوب انگشت شمار هستش و به قولی همه اشون رابطه جنسی از دم داشتند؟ خب رابطه با کی داشتند؟ با یک دختر داشتند پس اگه اکثر پسرا بد باشند اکثر دخترا هم بد هستند.

اینجا موضوع خانوم مطرح کرده و از نظر علم و دین مسحیت میگه برای هردو جنس هست نه فقط دخترا.
    من بد بین نیستم دارم مثل روز میبینم احتیاج نیس برم تحقیق کنم .همه میدونن اکثر پسرا سالم نیسن دوستی ها که حتما نباید به رابطه ختم بشه شوخی های بد و... همه اشتباهه.بین این همه خواستگارایی که داشتم وازشون خواستم صادقانه در این مورد بگن همه اعتراف کردن !این نظر من بود بر اساس چیزی که تو زندگیم دیدم حالا باتندخویی میخوایی نظر منو تغییر بدی؟اگر محترمانه حرف میزدید شاید در مورد این که اشتباه میکنم یا نه فک میکردم ولی خب این برخورد نمیتونه کاری رو پیش ببره من بر اساس اون چیزی که دیدم گفتم.ولی دنیا پراز ادمای مختلفه.
    ویرایش توسط saba95 : 06-05-2016 در ساعت 11:51 AM

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

من بد بین نیستم دارم مثل روز میبینم احتیاج نیس برم تحقیق کنم .همه میدونن اکثر پسرا سالم نیسن دوستی ها که حتما نباید به رابطه ختم بشه شوخی های بد و... همه اشتباهه.بین این همه خواستگارایی که داشتم وازشون خواستم صادقانه در این مورد بگن همه اعتراف کردن !این نظر من بود بر اساس چیزی که تو زندگیم دیدم حالا باتندخویی میخوایی نظر منو تغییر بدی؟اگر محترمانه حرف میزدید شاید در مورد این که اشتباه میکنم یا نه فک میکردم ولی خب این برخورد نمیتونه کاری رو پیش ببره من بر اساس اون چیزی که دیدم گفتم.ولی دنیا پراز ادمای مختلفه.
    چی بگم یک عده باعث بدبینی شدن!!

ولی استدلال شما که چهار تا خوستگار تعمیم می دهید چند میلیون جوون درست نیست !!!

اگر اینجوری باشه اینجا یک دختر اومده بود که با پسری رابطه داشت که پسره قبلا با 28 نفر رابطه جنسی داشته و خد دختر 29 بودی ، یک پسری هم اومده بود با 21 دختر رابطه داشت و اومده ببینه چطور می تونه دختر باکره تشخیص بده تا باهاش ازدواج کنه.

الان 2پسر در مقابل 50 دختر !! با این حساب ما پسر هم باید بگیم اکثر دخترا رابطه داشتند و خراب اند؟؟

پسر خوب هست و دختر خوب هم هست .

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    حالا نمی دونم چرا عکسش لود نکرد !! به هر حال برای کسانی که نمی تونند فیلم ببینند و دانلود کنند یکم از حرف هاش تایپ کردم.

دنیای اطراف ما پر از تبلیغات روابط جنسی ، به خصوص روابط جنسی قبل از ازدواج از قبیل تلوزیون ،فیلم ،مجلات ،اینترنت و...هر روزاین پیام به افراد می دهند که رابطه جنسی قبل از ازدواج چیزی رایج وطبیعی هستش و دلالیل مختلفی هم هست که چرا افراد به رابطه های جنسی قبل از ازدواج کشیده میشند!!

شاید بگوییم یکی از مهم تریم انها به میل دوست داشته شدن هست و به میل پذیرفته شدن هست و تو ذات هر بشری هست و باعث میشه شخص به چیزی تن در بدهد که توسط اون یک جورایی مورد توجه قرار گرفته !!یک نفر اون به خاطر زیبای یا خوش اندامی اش یا هر چیزی دیگه که دوست داره و بهش توجه می کنه از طرف دیگه جامعه و دوست های که خودشون اینجور رابطه ها تجربه کردند یا درون آن هستند باعث میشود شخص برای اینکه از دوست هاش عقب نمونه و به قول معروف دمده نشه همان کارهای انجام بدهد که دوستانش انجام می دهند و بتونه مثل اونا باشد و دلیل دیگه می تونیم بگیم کنجکاوی در مورد روابط جنسی دلیل عمده دیگری هست برای انجام رابط جنسی خارج از ازدواج و بعضی ها دلیل دیگر مبنی بر اینکه طغیان علیه هنجار های جامعه به نحوی لجبازی با جامعه و برای اینکه هویت فرق کنه کارهای انجام می دهند که به طور فاحش با کارهای که جامعه می کنه متفاوت باشه و برای همین به این کار تن می دهند!! خب با توجه به این دلیل چرا رابطه جنسی خارج ازدواج اشتباه هست؟؟

بعضی افراد برای کار خودشون توجیه های دارند : یک نیاز هست مثل هر نیاز دیگه که باید ارضا شود ، بعضی ها می گویند یک نوع تفریح برای دونفر هست که همدیگر را دوست دارند و انقدر نباید نسبت به ان سخت گیر بود،بعضی ها عقیده دارند این باعث کسب تجربه می شود و به استحکام ازدواج می انجامد !!، و در نظر بعضی افراد اینطور هست که می گویند وسیله ابراز محبت است برای دونفر که همدیگر را دوست دارند، در این بخش هر یک از این توجیه هات مورد برسی قرار می دهیم !!

1) رابطه جنسی یک نیاز هست مثل هر نیاز دیگری که باید ارضا شود :

بعضی افراد به رابطه جنسی به صورت یک نیاز و غریزه نگاه می کنند که باید ارضا بشه که قبل ازدواج و که بعد ازدواج کتاب مقدس وخدای مسحیان رابطه جنسی در ازدواج پاک ومحترم می شمارد وهیچ جای کتاب مقدس اشاره نیست که رابطه جنسی چیز بد یا زشتی باشه در اصل در کتاب عبرانیان باب 13 وایه 4 امده که ازدواج محترم هست وپیوند زناشویی باید از هر الودگی دور کرد نتیجه می گیریم که کتاب مقدس رابطه جنسی در چارچوب روابط زناشوی و ازدواج پاک ومحترم می داند و همینطور کتاب مقدس متعقد نیست که رابطه جنسی که یک نیاز هست مثل غذا خوردن و یا اب که باید برطرف بشه کلام خدا به طور واضح فرموده که هر چند خوراک برای شکم وشکم برای خوراکه یعنی این یک غریزه هست اما بدن انسان برای شهوت رانی و رابطه نامشروع ساخته نشده و بلکه بدن ما متعلق به خدا هست که این موضوع در اول قرنتیان در باب 6 وایه 12 تا 13 مشاهده کنید .

2) این دیگاه که رابطه جنسی نیازی هست مثل هر نیاز دیگر یک دیدگاه غیر انسانی هست و خود خواهانه هست که شهوت و هوس که توجیح می کند که شخص از یک شخص دیگر برای برطرف کردن نیاز جنسی خودش استفاده می کند یا سو استفاده می کند بدون اینکه تو رابطه ازدواج به طرف مقابل متعهد باشد و همه نیاز اور تامین کند ( عاطفی ، احساسی ،مادی و معنوی و میل به پذیرفته شدن ،محبت ،درک متقابل و.....) نیاز به غذا خوردن با با غذا خوردن که یک مادهبی جان هست برطرف میشه ولی رابطه جنسی با یک انسان زنده سرکار دارد وبا همه احساسات و عواطف روان و وجوداشاستفاده یا سو استفاده کردن از این انسان برای رفع یک نیاز به هر دو ان ها لطمه خواه زد.

3) توجیح بعدی این یک نوع تفریح برای دو نفر هست که همدیگر دوست دارند و انقدر نباید به ان سختگیر بود!! رابطه جنسی فقط مربوط به بدن انسان نیست هم علم و هم کتاب مقدس به ما می گویند ،رابطه جنسی بدن ،روح ، عواطف و حتی رابطه روحانی ما را با خدا تحت تاثیر قرار می دهد نمی توانیم به رابطه جنسی صرفا به عنوان یک تفریح نگاه کنیم ، شما از هر دختر جوانی که شخصی با او رابطه جنسی داشته و بعد اون رها کرده بپرسید که ایا این یک تفریح خوبی بود؟ به شما حقایق تلخی بازگو خواهد کرد. حتی زنانی هم که به فحشا کشیده شدند وبرای پول تن به این کار دادند این کار یک تفریح حساب نمی کنند واسیب های روحی و روانی انها ناگفتنی هست ، اتش چیزی خوبی هست وقتی در یک حصار امن وایمنی شومینه هست در اون موقعی گرما بخش هست و مطبوع هست .

یک حرف خیلی خوبی هم زد دقیقه 8 اینا بود که گفت باکرگی و پاکی قبل ازدواج هدیه ای هست که فقط یک بار برای یکنفر می تونید بدهید حالا این هدیه می تونید به یک رهگذر بدهید یا کسی که با شما تا اخر خواهد بود.
    سلام
    واقعا مطلب جالبی بود و در نگرش من نسبت به زندگی تاثیر گذاشت سپاس

15. کاربران زیر از پسر خوب تنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

فیلم هم نگاه کنید خالی از لطف نیست.

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39208
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : روابط جنسی قبل ازدواج از دید مسیحیت

سلام
    ممنون فیلم رو دانلود کردم
    ویرایش توسط آرام13 : 09-04-2018 در ساعت 12:35 AM

18. کاربران زیر از آرام13 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39208
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه دوستان
    من پیرو دین نیستم ولی خدا رو قبول دارم. دوست من مورد 2 و 3 رو مدام با من مطرح میکرد و من فکر میکردم که جدای مسئله ی دین داشتن روابط جنسی بدون تعهد یک کار فوق العاده غیر اخلاقی هست. چون درسته که بعدا کسی مطلع نمیشه ولی خودمون که میدونیم به فردی که بهش متعهد هستیم خیانت کردیم که! حالا اون فرد میخواد همسرمون باشه یا یه دوست دائمی و صمیمی. به ذهنم رسید که ببینم توی دینهای مسیحیت-یهودیت-اسلام و زردشت دیدگاه ها چجوری هست که با این گروه و مطلب جناب Omid آشنا شدم. خیلی خوب بود. ممنونم و به نحوه ی جواب دادن به دوستم به من کمک میکنه. دوست داشتم فیلم را هم یه جورایی ازش بخوام که با هم ببینیم. امیدوارم بشه

برای همه تون آرزو میکنم که خدا همیشه همراهتون باشه. این رو مطمئن باشید هر چیزی که اشتباه بود کار خدا نیست چون خدا همیشه درستکار و مهربون هست. اگر چیزی اشتباه بود حتما بهش شک کنید.
    ویرایش توسط آرام13 : 09-04-2018 در ساعت 12:36 AM

20. 2 کاربران زیر از آرام13 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)