نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: گپ خودمانی : من یه فرشتم

1534
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

گپ خودمانی : من یه فرشتم

مخاطبم دخترانه جوانه 14 سال تا 20 ساله و گاها کمی بالاتر!!!
    فکر کنید من یه فرشته ام که از آینده اومدم....و دارم بتون از آینده خبر می دم....مطمئن باشید...مطمئن باشید....مطمئن باشید...با هر پسری به غیر از ازدواج رابطه ای برقرار کنید، قطعا در آینده پشیمااااااان خواهید شد...حاضرم سرمو بزارم وسط که شما باور کنید....حالا خودتون انتخاب کنید که می خواید پشیمون بشید یا نه!!!!
    دلیلمم آماریه که دارم ....از صد درصده دخترایی که در این سنین وارده رابطه شدند....عینه صد درصد پشیمون شدند.....یعنی پشیمونیشون قطعی بوده ولی میزانش فرق داره...
    یکی خیلی...یکی کمتر....دلیله این کمترو بیشترشم به پسره مقابلشون بستگی داره...اگه پسره بهتررررررررررررررین پسره دنیا بوده باشه....از لحاظه خوب بودن و پاک بودن و انسان بودن...میزانه ی پشیمونیشون کمتر بوده ولی بازم پشیمون شدند.....ولی اگه پسره مقابلشون بدترین پسره دنیا بوده باشه ....اینقد پشیمون شدند که گاها خودکشی کردند....
    خلاصه تصمیم با شماست......

2. 7 کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : من یه فرشتم(دختران کم سن و سال بخوانند)

بابت تاپيكتون ممنون
    ولبجي خودتون هم در جريانيد الان فقط ىختراي چهارده تا بيست ساله نيستند كه دارند قرباني ميشن...نگاه كنيد به جامعه دختر بيست و پنج ساله هم ممكنه اين مشكل رو داشته باشه و همينطور دختربچه هاي هفت هشت ساله
    كاش اون قسمتش رو اصلاح ميكرديد چون جماعت دختر تو هر سني داره نابود ميشه ربطي به سال نداره...يه عدشون خودشون قضيه رو درك كردند و يه عده نميخوان بفهمند
    يه دختره بيست و پنج ساله ممكنه از رو احساس تصميم بگيره و يه دختربچه ممكنه از رو منطق تصميم بگيره
    ميخوام بگم ارنباطي به سن نداره فقط بايد روشن بشن همين

4. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من به جای اینکه بچه رو بترسونیم از نزدیک شدن به پسرا یه چیزو فقط بهش باید بگیم.
    اونم اینه که ایمان زیادی به یه ادم حتما یه روزی کفر میاره. همیشه باید یه جایی واسه احتمال خراب شدن اون رابطه یا عوض شدن اون ادم بذارن.
    بعدشم اگه یه دختر شعور رابطه داشته باشه و بدونه هر چقدرم که به پسره عشق داره بازم اگه قدم به قدم باهاش پیش نره هم زندگی خودشو خراب میکنه هم رابطشو و هم حتی زندگی طرف مقابلشو، دیگه زیاده روی نمیکنه. وقتی کسیو دوست داری باید هر قدمی که خواستی براش برداری پیش خودت بگی من عشقشم، مادرش نیستم که همش غصشو بخورم. اونوقت طرفتو به جای اینکه پر توقع کنی یه جوری بار میاری که یادش باشه مرده این رابطه اونه و باید بار خیلی چیزارو به دوش بکشه. باید مسئولیتشو قبول کنه. اگه هر بار با خودت بگی اون گناه نکرده که دوستم داره، با توقعای بیش از حدت حسشو خراب نمیکنی. اگه یادمون باشه دوست داشتن مراقبت میخواد با هر کاری تیشه به ریشش نمیزنیم.
    اگه بهش یاد بدیم هر عملی عکس العمل داره خودش یه کاری نمیکنه که بعدش بازخوردش از طرف پسره اینده و رابطشونو تباه کنه. ما مشکلمون این نیست که عاشق میشیم یا کسیو دوست داریم. اینا همه طبیعیه. مشکلمون اینه بلد نیستیم جای درستمونو تو رابطه پیدا کنیم. همین

6. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    به نظر من به جای اینکه بچه رو بترسونیم از نزدیک شدن به پسرا یه چیزو فقط بهش باید بگیم.
    اونم اینه که ایمان زیادی به یه ادم حتما یه روزی کفر میاره. همیشه باید یه جایی واسه احتمال خراب شدن اون رابطه یا عوض شدن اون ادم بذارن.
    بعدشم اگه یه دختر شعور رابطه داشته باشه و بدونه هر چقدرم که به پسره عشق داره بازم اگه قدم به قدم باهاش پیش نره هم زندگی خودشو خراب میکنه هم رابطشو و هم حتی زندگی طرف مقابلشو، دیگه زیاده روی نمیکنه. وقتی کسیو دوست داری باید هر قدمی که خواستی براش برداری پیش خودت بگی من عشقشم، مادرش نیستم که همش غصشو بخورم. اونوقت طرفتو به جای اینکه پر توقع کنی یه جوری بار میاری که یادش باشه مرده این رابطه اونه و باید بار خیلی چیزارو به دوش بکشه. باید مسئولیتشو قبول کنه. اگه هر بار با خودت بگی اون گناه نکرده که دوستم داره، با توقعای بیش از حدت حسشو خراب نمیکنی. اگه یادمون باشه دوست داشتن مراقبت میخواد با هر کاری تیشه به ریشش نمیزنیم.
    اگه بهش یاد بدیم هر عملی عکس العمل داره خودش یه کاری نمیکنه که بعدش بازخوردش از طرف پسره اینده و رابطشونو تباه کنه. ما مشکلمون این نیست که عاشق میشیم یا کسیو دوست داریم. اینا همه طبیعیه. مشکلمون اینه بلد نیستیم جای درستمونو تو رابطه پیدا کنیم. همین
    اما مطمئن باش آگاه ترین دختره رویه زمینم که بلد بوده باشه چجوری با پسرها برخورد کنه و چطور باشه باز هم پشیمان خواهد شد....اینقدر مطمئنم که حاضرم سر هر چیز شرط بزارم ...
    در ضمن من نگفت که عاشق نشیم....عشق قشنگترین چیزههههههههههههههه دنیاست....اما نباید با معضوق دوست شد.به هیچ عنوان....حتی اگه اون دخترو پسر بهترین پسر و دختر دنیا باشند....
    هر رابطه ای تحت عنوانه دوست دختر دوست پسر/ خانوممه قراره با هم ازدواج کنیم.../ ما دیوونه ی همیم بدونه هم نمی تونیم و......صد درصد پشیمونی خواهد آورد....(حتی یک استثنا هم نداره!!!) همونطور که گفتم فقط میزانه پشیمونی ها متفاوت خواهد بود!!!

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

وقتی انقدر با اطمینان حرف میزنی دیگه حرفی نمیمونه

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط atrin1 نمایش پست ها
    اما مطمئن باش آگاه ترین دختره رویه زمینم که بلد بوده باشه چجوری با پسرها برخورد کنه و چطور باشه باز هم پشیمان خواهد شد....اینقدر مطمئنم که حاضرم سر هر چیز شرط بزارم ...
    در ضمن من نگفت که عاشق نشیم....عشق قشنگترین چیزههههههههههههههه دنیاست....اما نباید با معضوق دوست شد.به هیچ عنوان....حتی اگه اون دخترو پسر بهترین پسر و دختر دنیا باشند....
    هر رابطه ای تحت عنوانه دوست دختر دوست پسر/ خانوممه قراره با هم ازدواج کنیم.../ ما دیوونه ی همیم بدونه هم نمی تونیم و......صد درصد پشیمونی خواهد آورد....(حتی یک استثنا هم نداره!!!) همونطور که گفتم فقط میزانه پشیمونی ها متفاوت خواهد بود!!!
    میدونید چیه دوست دختر و دوست پسر داشتن رو قبول ندارم و خودم هم سر همین مساله باخانوادم بحثم شده بود...چون من میگفتم جلسات آشنایی خواستگاری بیشتر بشه اما مادرم میگفتند نه...درخانواده ی ما هضم نمیشه این قضیه که یکی اومد خواستگاری جلسات بیشتر باشه...باید جواب مثبت رو الزاما بدید مگه اینکه...
    به هرحال برای شناخت مجبور شدم طبق رسم خانواده ی خودم زیر نظر خانوادم ارتباط برقرار کنم ولی در حد شناخت فقط...و وارد بحث های عشقولانه و پیام های عاشقانه نشیم...فقط یه جورایی هم دیگه رو بسنجیم و بعدش بگیم برای هم مناسبیم یانه......نمیدونم اعتقاد من درست تر بود یا خانوادم

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط من خاص نمایش پست ها
    میدونید چیه دوست دختر و دوست پسر داشتن رو قبول ندارم و خودم هم سر همین مساله باخانوادم بحثم شده بود...چون من میگفتم جلسات آشنایی خواستگاری بیشتر بشه اما مادرم میگفتند نه...درخانواده ی ما هضم نمیشه این قضیه که یکی اومد خواستگاری جلسات بیشتر باشه...باید جواب مثبت رو الزاما بدید مگه اینکه...
    به هرحال برای شناخت مجبور شدم طبق رسم خانواده ی خودم زیر نظر خانوادم ارتباط برقرار کنم ولی در حد شناخت فقط...و وارد بحث های عشقولانه و پیام های عاشقانه نشیم...فقط یه جورایی هم دیگه رو بسنجیم و بعدش بگیم برای هم مناسبیم یانه......نمیدونم اعتقاد من درست تر بود یا خانوادم
    عزیزم من ارتباطه خارج از فضایه ازدواج منظورم بود ...این که آدم بعد از جلسه ی خواستگاریه رسمی که مورده تاییده خانوادست ارتباطش چجوری باشه کاملا مبحثش جداست....

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : گپ خودمانی : من یه فرشتم

ببین این جماعت
    اگه 124 هزار پیغمبر دونه به دونه بیان پیششون و بگن خانمممممم مواظب باش جامعه خرابه فلانه

عمرا گوش بدن چون به لجبازی عادت کردن

12. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    ببین این جماعت
    اگه 124 هزار پیغمبر دونه به دونه بیان پیششون و بگن خانمممممم مواظب باش جامعه خرابه فلانه

عمرا گوش بدن چون به لجبازی عادت کردن
    مشکل اینه که همه فک می کنن خودشون و شرایطشون و پسره طرفه مقابلشون با بقیه فرق دارههههههههه!!!!

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    وقتی انقدر با اطمینان حرف میزنی دیگه حرفی نمیمونه
    مطمئنم شما هم مطمئن باش....به قوله مهناز افشار تو فیلمه دختر حوا ...بلا نسبت نددددداره...استثنا نددددددددددداره......حتی یک نفر!!!

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

ممنون از تاپیک خوبتون در تکمیلش باید گفت هم دخترا و هم پسرا باید رابطه شون در چهارچوب خانواده و با هدف باشه چون در خیلی موارد هم دخترا ممکنه از پسرا سواستفاده کنند چه پسر و چه دختر باید سعی کنند حریم های خودشون و خانوادشون رو نشکنند
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

17. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

بله تاپیک جالبی بود

حرفای استارتر درست هست

اما خب کمتر کسی بهش توجه میکنه

همه میخوان تجربه کنن راهی رو که بقیه رفتن و به نتیجه نرسیدن

فک میکنن خودشون بهتر بلدن اون راه رو برن

امیدوارم بهتر و بیشتر دقت کنیم

19. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    تشکر شده 98 بار در 70 پست
    میزان امتیاز
    9

فکر کنید من یه فرشته ام که از آینده اومدم....و دارم بتون از آینده خبر می دم....مطمئن باشید...مطمئن باشید....مطمئن باشید...با هر پسری به غیر از ازدواج رابطه ای برقرار کنید، قطعا در آینده پشیمااااااان خواهید شد...حاضرم سرمو بزارم وسط که شما باور کنید....حالا خودتون انتخاب کنید که می خواید پشیمون بشید یا نه!!!!
    دلیلمم آماریه که دارم ....از صد درصده دخترایی که در این سنین وارده رابطه شدند....عینه صد درصد پشیمون شدند.....یعنی پشیمونیشون قطعی بوده ولی میزانش فرق داره...
    یکی خیلی...یکی کمتر....دلیله این کمترو بیشترشم به پسره مقابلشون بستگی داره...اگه پسره بهتررررررررررررررین پسره دنیا بوده باشه....از لحاظه خوب بودن و پاک بودن و انسان بودن...میزانه ی پشیمونیشون کمتر بوده ولی بازم پشیمون شدند.....ولی اگه پسره مقابلشون بدترین پسره دنیا بوده باشه ....اینقد پشیمون شدند که گاها خودکشی کردند....
    سلام
    ممنونم بابت پستتون
    من فقط یه سوال دارم
    لطفا مثل بعضیا سوال رو نقد فرض نکنید
    فقط اگه میشه لطف کنید تا جایی که میشه دلایل پشیمون شدنشونو بنوییبد ممنونم
    فدااااااااا

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein Gage نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم بابت پستتون
    من فقط یه سوال دارم
    لطفا مثل بعضیا سوال رو نقد فرض نکنید
    فقط اگه میشه لطف کنید تا جایی که میشه دلایل پشیمون شدنشونو بنوییبد ممنونم
    فدااااااااا
    سلام خواهش می کنم بله برای اینکه دلیله پشیمون شدنشونو بگم اجازه بدین پسرایی که طرفه مقابله این دخترها هستنو دسته بندی کنم...اگه پسر ، پسره خوبی نباشه که دلیلش کاملا واضحه چرا بعدا دختر پشیمون می شه(اگه برا شما واضح نبود بگین تا توضیح بدم....)ولی اگه پسره خوبی باشه....پسرایه خوبم خودشون تو یه دسته جا نمیشن و درجه بندی دارن..1.پسرایی هستن که آدمه کثیفی نیستن ولی خیلی هم اهل مردیو مردونگی نیستن....این پسرا معمولا با دختره موردنظر دوست میشن....بش دروغ نمی گن....نا مردیم نمی کنن....فقط به طرف میگن دوستت دارم...اگه شرایط پیش بیاد و بشه باهات ازدواج می کنم....توی این ارتباط غالبا به طور از پیش تعیین نشده ای ارتباط جنسی معمولی ای پیش میاد....دختر وابسته می شه....پسرم بعد از مدتی به خاطره نزدیکی با دختر ازش سرد می شه و ضمن آرزوی خوشبختی باهاش تموم می کنه....با خودشم فک می کنه به به چه پسره خوبی هستم...چون دروغی به کسی نگفتم...قوله ازدواجم ندادم...هر رابطه ای هم بوده اون دختر خودش خواسته و اونم لذت برده پس من کاره بدی انجام ندادم...(خب معلومه چرا این دختر بعدا از این رابطه پشیمون خواهد شد..)2. ورژنه بعدیه پسرایه خوب یه ذره از سریه قبل مردونه تر فک می کننن...اونا خودشونو حتی قبل از ازدواج با یه دختر مسئوله اون میدونن و وقتی با دختر دوست میشن واقعا قصده ازدواج دارن باهاش و این قولم بهش میدن و اون دخترو با شیوه هایه مختلف مطمئن می کنند و از اونجایی که خودشونو مسئوله اون دختر می دونن ...حتی خودشونو از نزدیکی زیاد به اون دختر دور می کنن ینی نمیخوان برن سمت ارتباطه جنسی با اون دختر....اما چنین چیزی سخت ممکنه...وقتی یه پسری اینقد خوب باشه مسلما یه جاهایی کم میاره و ناخواسته حتی رابطه هایه کوچیکی با دختر برقرار می کنه....و چون در سرحد نهاییه عشق، هم باهم رابطه دارن هم ندارن...به شدت به هم وابسته میشن و چنان عاشقه هم می شن که کورو کر میشن....و اگه نتونن ازدواج کنن بنا بر شرایطی غیر مرتبط با خودشون....هر دوشون داقون میشن(پس اینم که معلوم شد چرا بعدا پشیمون می شن!!!) و اگه ازدواج کنند هم دو حالت داره....یکی اینکه چون از فرطه عشق کرو کور شده باشند ایرادات و مشکلاته سر راهشون و اختلافاتو نبیینن(که این بعدا تو زندگیشون چنان تاثیری میزاره که روزی صد بار به خودشون چیز می گن که چرا اون روز کسی جلویه مارو نگرفت...بمون مشورت نداد و از این حرفا )و بهترین حالتشم اینه که با این که کر و کور شده بودند ولی شانس داشتند و اختلافاته اون چنانی با هم نداشته باشند و ازدواجشون غیر موفق نباشه( که دلیله اینو تو مورده بعد توضیح میدم که کی پشیمون می شن....) و اما بهترین گروهه پسرایی که قبل از ازدواج دوست می شن...اینا از بینه پسرایی که تو دوستیو این جور مسائل هستن...مردترین...با اخلاق ترین و به قوله معروف شیر پاک خورده ترینن...اینا وقتی با یه دختر دوست میشن...خودشون کامل مسئوله اون دختر می دونن...و اصلا تو کتشون نمیره که"مگه می شه به غیر از اون دختر با فرده دیگه ای ازدواج کرد...." خلاصه پایه اون دختر می مونن و به هر نحوی باهاش ازدواج می کنن...(البته تقسیم بندیا خیلیه ...شاید بشه صد جور ارتباطه دختر پسری اینجا معرفی کرد و من به زرس قاطع میتونم ثابت کنم که چطور میشه که از بهترینشون تا بدترینشون کارشون به پشیمونی می کشه...ولی خب فرصت نمیشه که همرو گفت....شما یا هر کس دیگه اگه مورده خاصی با شرایطه خاصی تو ذهنتون هست به من بگین تا بگم اینا کی و چرا پشیمون خواهند شد....!)خب بریم سره بحثه خودمون....ببینین یه پسر هررر چقدرم مرد باشه و خوبو با اخلاق...باید قبول کنیم امامزاده که نیست...اگه از تمامه مشکلاته بعد از ازدواج مثله کری و کوریدختر و پسر و نادیده گرفتنه مشکلات یا بی اعتمادی ای که زن و شوهر به هم پیدا می کنند و واقعا چیزه ساده ای نیست که ازش بگذریم.،ولی با این حال بگذریم...ولی شک نکنین زن و شوهر بتو دعواهایه زندگیشون به جایی می رسن که شوهر به زنش می گه خودت خواستی....خودت!!!!و این جمله رو بارها خواهد شنید و هیچ چیز برای یک زن بدتر از شنیدنه این جمله نیست...و اینجاست که دختر یه نگاه به عقب می کنه و شاید به روی خودش نیاره ...اما دلش می خواد یه ذره شرایطه گذشتشو تغییر بده تا دیگه همچین جمله ای نشنوه!!!
    خیلی طولانی شد دیگه ادامه نمیدم....منو ول کنین تا فردا می نویسم...
    فقط یه چیزه دیگه....اصلا بدونه نیاز به قبولو تاییده تمامه حرفایه بالا...به این موضوع یه ذره با انصافتر و با وجدانه بیداره شخصیه خودمون نگاه کنیم!!!!واقعا واژه ی دوست پسر/دوست دختر یعنی چی؟!!!!!!!نه به اسلام کار داشته باشیم....نه به دین...نه به خدا...به طوله عمره خودمون...زندگی...انسانیت ....عشق نگاه کنیم....وقتی دختر و پسری واقعا همو دوست دارن باید همه جوره ماله هم باشن و این یعنی ازدواج/ و اگر هم مسئله ای به نام خطبه ی عقد وجود داره اینو به چشمه یه عبارته عربی نگاه نکنیم...این عبارت در واقع یه سندیه واسه نشون دادنه عشقشون به همه...یه تعهده ...مثله سنده خونه یا سنده ماشین....چطور چنین چیزایه بی ارزشه مادی سند دارن/اونوقت عشقه دختر پسر نباید یه سند یا گواهی داشته باشه؟!!!!!!
    در هر حال رابطه ی دوستیه قبل از ازدواج چیزی جز پشیمانی برایه دختر نخواهد داشت!!!
    ویرایش توسط atrin1 : 06-17-2016 در ساعت 09:54 AM

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    میزان امتیاز
    9

سلام خواهش می کنم بله برای اینکه دلیله پشیمون شدنشونو بگم اجازه بدین پسرایی که طرفه مقابله این دخترها هستنو دسته بندی کنم...اگه پسر ، پسره خوبی نباشه که دلیلش کاملا واضحه چرا بعدا دختر پشیمون می شه(اگه برا شما واضح نبود بگین تا توضیح بدم....)ولی اگه پسره خوبی باشه....پسرایه خوبم خودشون تو یه دسته جا نمیشن و درجه بندی دارن..1.پسرایی هستن که آدمه کثیفی نیستن ولی خیلی هم اهل مردیو مردونگی نیستن....این پسرا معمولا با دختره موردنظر دوست میشن....بش دروغ نمی گن....نا مردیم نمی کنن....فقط به طرف میگن دوستت دارم...اگه شرایط پیش بیاد و بشه باهات ازدواج می کنم....توی این ارتباط غالبا به طور از پیش تعیین نشده ای ارتباط جنسی معمولی ای پیش میاد....دختر وابسته می شه....پسرم بعد از مدتی به خاطره نزدیکی با دختر ازش سرد می شه و ضمن آرزوی خوشبختی باهاش تموم می کنه....با خودشم فک می کنه به به چه پسره خوبی هستم...چون دروغی به کسی نگفتم...قوله ازدواجم ندادم...هر رابطه ای هم بوده اون دختر خودش خواسته و اونم لذت برده پس من کاره بدی انجام ندادم...(خب معلومه چرا این دختر بعدا از این رابطه پشیمون خواهد شد..)2. ورژنه بعدیه پسرایه خوب یه ذره از سریه قبل مردونه تر فک می کننن...اونا خودشونو حتی قبل از ازدواج با یه دختر مسئوله اون میدونن و وقتی با دختر دوست میشن واقعا قصده ازدواج دارن باهاش و این قولم بهش میدن و اون دخترو با شیوه هایه مختلف مطمئن می کنند و از اونجایی که خودشونو مسئوله اون دختر می دونن ...حتی خودشونو از نزدیکی زیاد به اون دختر دور می کنن ینی نمیخوان برن سمت ارتباطه جنسی با اون دختر....اما چنین چیزی سخت ممکنه...وقتی یه پسری اینقد خوب باشه مسلما یه جاهایی کم میاره و ناخواسته حتی رابطه هایه کوچیکی با دختر برقرار می کنه....و چون در سرحد نهاییه عشق، هم باهم رابطه دارن هم ندارن...به شدت به هم وابسته میشن و چنان عاشقه هم می شن که کورو کر میشن....و اگه نتونن ازدواج کنن بنا بر شرایطی غیر مرتبط با خودشون....هر دوشون داقون میشن(پس اینم که معلوم شد چرا بعدا پشیمون می شن!!!) و اگه ازدواج کنند هم دو حالت داره....یکی اینکه چون از فرطه عشق کرو کور شده باشند ایرادات و مشکلاته سر راهشون و اختلافاتو نبیینن(که این بعدا تو زندگیشون چنان تاثیری میزاره که روزی صد بار به خودشون چیز می گن که چرا اون روز کسی جلویه مارو نگرفت...بمون مشورت نداد و از این حرفا )و بهترین حالتشم اینه که با این که کر و کور شده بودند ولی شانس داشتند و اختلافاته اون چنانی با هم نداشته باشند و ازدواجشون غیر موفق نباشه( که دلیله اینو تو مورده بعد توضیح میدم که کی پشیمون می شن....) و اما بهترین گروهه پسرایی که قبل از ازدواج دوست می شن...اینا از بینه پسرایی که تو دوستیو این جور مسائل هستن...مردترین...با اخلاق ترین و به قوله معروف شیر پاک خورده ترینن...اینا وقتی با یه دختر دوست میشن...خودشون کامل مسئوله اون دختر می دونن...و اصلا تو کتشون نمیره که"مگه می شه به غیر از اون دختر با فرده دیگه ای ازدواج کرد...." خلاصه پایه اون دختر می مونن و به هر نحوی باهاش ازدواج می کنن...(البته تقسیم بندیا خیلیه ...شاید بشه صد جور ارتباطه دختر پسری اینجا معرفی کرد و من به زرس قاطع میتونم ثابت کنم که چطور میشه که از بهترینشون تا بدترینشون کارشون به پشیمونی می کشه...ولی خب فرصت نمیشه که همرو گفت....شما یا هر کس دیگه اگه مورده خاصی با شرایطه خاصی تو ذهنتون هست به من بگین تا بگم اینا کی و چرا پشیمون خواهند شد....!)خب بریم سره بحثه خودمون....ببینین یه پسر هررر چقدرم مرد باشه و خوبو با اخلاق...باید قبول کنیم امامزاده که نیست...اگه از تمامه مشکلاته بعد از ازدواج مثله کری و کوریدختر و پسر و نادیده گرفتنه مشکلات یا بی اعتمادی ای که زن و شوهر به هم پیدا می کنند و واقعا چیزه ساده ای نیست که ازش بگذریم.،ولی با این حال بگذریم...ولی شک نکنین زن و شوهر بتو دعواهایه زندگیشون به جایی می رسن که شوهر به زنش می گه خودت خواستی....خودت!!!!و این جمله رو بارها خواهد شنید و هیچ چیز برای یک زن بدتر از شنیدنه این جمله نیست...و اینجاست که دختر یه نگاه به عقب می کنه و شاید به روی خودش نیاره ...اما دلش می خواد یه ذره شرایطه گذشتشو تغییر بده تا دیگه همچین جمله ای نشنوه!!!
    خیلی طولانی شد دیگه ادامه نمیدم....منو ول کنین تا فردا می نویسم...
    فقط یه چیزه دیگه....اصلا بدونه نیاز به قبولو تاییده تمامه حرفایه بالا...به این موضوع یه ذره با انصافتر و با وجدانه بیداره شخصیه خودمون نگاه کنیم!!!!واقعا واژه ی دوست پسر/دوست دختر یعنی چی؟!!!!!!!نه به اسلام کار داشته باشیم....نه به دین...نه به خدا...به طوله عمره خودمون...زندگی...انسانیت ....عشق نگاه کنیم....وقتی دختر و پسری واقعا همو دوست دارن باید همه جوره ماله هم باشن و این یعنی ازدواج/ و اگر هم مسئله ای به نام خطبه ی عقد وجود داره اینو به چشمه یه عبارته عربی نگاه نکنیم...این عبارت در واقع یه سندیه واسه نشون دادنه عشقشون به همه...یه تعهده ...مثله سنده خونه یا سنده ماشین....چطور چنین چیزایه بی ارزشه مادی سند دارن/اونوقت عشقه دختر پسر نباید یه سند یا گواهی داشته باشه؟!!!!!!
    در هر حال رابطه ی دوستیه قبل از ازدواج چیزی جز پشیمانی برایه دختر نخواهد داشت!!!
    بیچاره ما پسرا اولشم بکش اخرشم بکش گگگ
    البته خود من اون اولیه که بنفش رنگه رو بیشتر میپسندم
    ولی خوب تابحال انجامش ندادم
    راستشو بخوای نه حوصله دوستیو دارم و نه ازدواج
    خداییش همش درد سره
    ولی خوب اصلا رد نمیکنم دوستی دخترو پسرو به شرطی که جوانبش فراهم باشه
    میدونی تو این دوستی ها به خاطر بعضی چیزا این دختره که معمولا فدا میشه
    به نظر من به این روابط اصلا نباید به چشم عشق و محبت و اینا نگاه کرد
    شاید یه مقطعی مثلا اینام باشه ها
    ولی خوب در مجموع همونطور که میدونید اصلا به عشقو محبت ختم نمیشه
    بذار راحت صحبت کنم
    من بخوام با یه دختر دوست بشم مقصود اولیه ام صرفا عشقو حاله
    البته موارد خیلی خاصم هس که حالا مثلا قصدشون ازدواجه ها(البته همم فک میکنن همون مورد خاصه ان)
    خودم که این همه با دوستام بودم و دیدمشون در حال شماره دادن و اینا خوب پسره با خودش میگه بذار شماره بدم دوست بشم مثلا باهاش س ک س کنم یا عشقو حال کنم
    منکه تا حالا ندیدم یه پسری بگه خوب برم به این دختره شماره بدم بعدشم باهاش ازدواج کنم
    پس اگه بخوای به روابط دخترو پسر به چشم ازدواج نگاه کنی میشه اینی که الان هست
    اما اگه دیدتو تغییر بدی و به چشم عشقو حال نگاه کن خیلیم خوبه چرا که نه!!!!
    منکه میگم چرا همش جوونا رو به ازدواج محدود کنیم ها؟
    خوب بذار عشقو حالشونو بکنن مگه چی میشه
    خیلی باحاله دختر و پسر وارد رابطه ای میشن که میدونن فقط واسه عشقو حالشه که کنار همن
    و نه این مشکلی براش پیش میاد و نه اون
    بیچاره کردین ماها رو از بس گفتید ازدواج کن
    ولمون کنید دیگه ازدواج میکنیم یه درد داریم نمیکنیم یه درد داریم دوست میشیم و نمیشیم هم در هر چند صورت بد بختی داریم
    باهات شرط میبندم که اگه همین مشکلات روابط و اینا حل بشه و یا ازاد گذاشته بشه بعد پنج سال ایران از لحاظ علمی پیشرفتی میکنه که دنیا به خودش ندیده
    خیلی معرکه اس نه؟
    اخه ما که جوونا و اینده سازای مملکتیم دخترامون تو فکر اینن وای شکست عشقی خوردم برم علی بابا گوش کنم یکم گریه کنم
    پسرا مونم که الا ماشا الله علاف دنبال دخترن و خونه خالی یا اگه علاف نیستن هم فکرشون دنبال همیناس( حداقل تو مجردا شک ندارم)
    متاهلام که اونقدر قرضو بد بختی دارن که به این چیزا نمیرسن که
    خوب اگه این مشکلات جزئی حل بشه و به جاشون تو فکر جوونا مون دغدغه درسو مدرسه و علمو کتاب و ازمایشو اختراع بیافته چی میشه مگه؟
    این همه پول و وقتی رو که من پشت تل برای مخ زدن یه دختر گذاشتم رو اگه نصفشو درس میخوندم الان مدرک دکترا مو از رشته ریاضیات محض گرفته بودم خخخ
    نمیدونم چی بگم دیگه فقط فک میکنم همین چیزای پیش پا افتاده و ساده مثل س ک س و جنس مخالف اونقدر ما رو تو خودش غرق کرده که دیگه فرصت فک کردن به هیچ چیز دیگه ای رو نداریم
    خداییش حقم داریم خوب سطحی ترین نیازامون بی جواب مونده و میمونه و سر در گمیم چیکارشون بکنیم
    بالاخره این کمبود ها باید از یه جایی ارضا بشه دیگه
    شاید شما بگی ازدواج بهترین راهه ولی ایا میشه ازدواج کرد؟
    شما خودت جایه من باشی چیکار میکنی؟
    من یه پسرم مثلا تحصیلاتم فوق دیپلم خوب سربازیم نرفتم کار درستو حسابیم ندارم بعد خوب پولم که هیچی ندارم حدود بیست سالم سنمه
    تا الانم پاک و بکر موندم
    از الان میخوام برم سربازی خوب دوسال اونجا میره
    خوب تا بیام کار پیدا کنم یه سه سالی میشه
    خوب از بیستو سه سالگی کار میکنم در ماه یک میلیون و نیم حقوق میگیرم کرایه راهو خوردو خوراکم ندارم زامبی ام اصلا
    خوب در سال میشه هجده میلیون تومن رو کامل میذارم بانک حدود ده سال همینطوری کار میکنم یه خونه میخرم
    خوب الان دوباره صفره صفر شدم
    حالا از نو یه سالی کار میکنم واسه خرج عروسی خلاصه تو سن سیو پنج سالگی میخوام ازدواج کنم
    خوب چیزی که به نظر میرسه ازدواج نکنم بهتره چون پونزده سال دیگه عزراییل میاد و دستمو میگیره میبره
    بعدشم مثل قبل دیگه نه توان جسمی جنسی و روحی ندارم که بخوام واسه همسرم گل بخرم بهش محبت کنم و این حرفا
    خوب از اینا گذشته تو این بیست سالی که از درسو مدرسه و کارو سربازی و اینا میگذره و من توان ازدواج کردن ندارم چیکار کنم؟
    نیاز ها مو چطور رفع کنم؟
    هی نماز بخونم هی قران بخونم به خدا توکل کنم؟
    نمیدونم شاید بعضیا فک کنن این فقط مشکل شخصی منه و بقیه این مشکلو ندارن
    اما خوب اگه غیر از اینه چرا ازدواج کم شده چرا کسی حتی جرات خواستگاری رفتن نداره
    خوب همینه دیگه که دخترا مونم نمیتونن ازدواج کنن
    حالا هی شما بگو من فرشتم من پیامبرم من مریم مقدسم
    وقتی از شدت گرسنگی از خودت بیخود میشی و دیوونه میشی این چیزا رو اصلا نمیفهمی
    فقط دنبال اینی که یه چیزی باشه پیدا کنی و بخوری تا گرسنگیت رفع بشه حتی اگه بد ترین غذا هم باشه
    همون بد ترین غذا رو که میدونی ضرراش از فوایدش بیشتره رو پیدا میکنی و میخوری بعد یکم اروم میگیری تا گرسنگی بعدی
    همینه دیگه
    به قول یه بنده خدایی:اینجا افریقای گرسنگان جنسی است و ما هم گرسنگان جنسی
    به هر حال دمت گرم بابت جوابت
    خیلی حرف زدم ببخشم
    فدااااااااااااااااااااااا اااااااااااا

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein Gage نمایش پست ها
    بیچاره ما پسرا اولشم بکش اخرشم بکش گگگ
    البته خود من اون اولیه که بنفش رنگه رو بیشتر میپسندم
    ولی خوب تابحال انجامش ندادم
    راستشو بخوای نه حوصله دوستیو دارم و نه ازدواج
    خداییش همش درد سره
    ولی خوب اصلا رد نمیکنم دوستی دخترو پسرو به شرطی که جوانبش فراهم باشه
    میدونی تو این دوستی ها به خاطر بعضی چیزا این دختره که معمولا فدا میشه
    به نظر من به این روابط اصلا نباید به چشم عشق و محبت و اینا نگاه کرد
    شاید یه مقطعی مثلا اینام باشه ها
    ولی خوب در مجموع همونطور که میدونید اصلا به عشقو محبت ختم نمیشه
    بذار راحت صحبت کنم
    من بخوام با یه دختر دوست بشم مقصود اولیه ام صرفا عشقو حاله
    البته موارد خیلی خاصم هس که حالا مثلا قصدشون ازدواجه ها(البته همم فک میکنن همون مورد خاصه ان)
    خودم که این همه با دوستام بودم و دیدمشون در حال شماره دادن و اینا خوب پسره با خودش میگه بذار شماره بدم دوست بشم مثلا باهاش س ک س کنم یا عشقو حال کنم
    منکه تا حالا ندیدم یه پسری بگه خوب برم به این دختره شماره بدم بعدشم باهاش ازدواج کنم
    پس اگه بخوای به روابط دخترو پسر به چشم ازدواج نگاه کنی میشه اینی که الان هست
    اما اگه دیدتو تغییر بدی و به چشم عشقو حال نگاه کن خیلیم خوبه چرا که نه!!!!
    منکه میگم چرا همش جوونا رو به ازدواج محدود کنیم ها؟
    خوب بذار عشقو حالشونو بکنن مگه چی میشه
    خیلی باحاله دختر و پسر وارد رابطه ای میشن که میدونن فقط واسه عشقو حالشه که کنار همن
    و نه این مشکلی براش پیش میاد و نه اون
    بیچاره کردین ماها رو از بس گفتید ازدواج کن
    ولمون کنید دیگه ازدواج میکنیم یه درد داریم نمیکنیم یه درد داریم دوست میشیم و نمیشیم هم در هر چند صورت بد بختی داریم
    باهات شرط میبندم که اگه همین مشکلات روابط و اینا حل بشه و یا ازاد گذاشته بشه بعد پنج سال ایران از لحاظ علمی پیشرفتی میکنه که دنیا به خودش ندیده
    خیلی معرکه اس نه؟
    اخه ما که جوونا و اینده سازای مملکتیم دخترامون تو فکر اینن وای شکست عشقی خوردم برم علی بابا گوش کنم یکم گریه کنم
    پسرا مونم که الا ماشا الله علاف دنبال دخترن و خونه خالی یا اگه علاف نیستن هم فکرشون دنبال همیناس( حداقل تو مجردا شک ندارم)
    متاهلام که اونقدر قرضو بد بختی دارن که به این چیزا نمیرسن که
    خوب اگه این مشکلات جزئی حل بشه و به جاشون تو فکر جوونا مون دغدغه درسو مدرسه و علمو کتاب و ازمایشو اختراع بیافته چی میشه مگه؟
    این همه پول و وقتی رو که من پشت تل برای مخ زدن یه دختر گذاشتم رو اگه نصفشو درس میخوندم الان مدرک دکترا مو از رشته ریاضیات محض گرفته بودم خخخ
    نمیدونم چی بگم دیگه فقط فک میکنم همین چیزای پیش پا افتاده و ساده مثل س ک س و جنس مخالف اونقدر ما رو تو خودش غرق کرده که دیگه فرصت فک کردن به هیچ چیز دیگه ای رو نداریم
    خداییش حقم داریم خوب سطحی ترین نیازامون بی جواب مونده و میمونه و سر در گمیم چیکارشون بکنیم
    بالاخره این کمبود ها باید از یه جایی ارضا بشه دیگه
    شاید شما بگی ازدواج بهترین راهه ولی ایا میشه ازدواج کرد؟
    شما خودت جایه من باشی چیکار میکنی؟
    من یه پسرم مثلا تحصیلاتم فوق دیپلم خوب سربازیم نرفتم کار درستو حسابیم ندارم بعد خوب پولم که هیچی ندارم حدود بیست سالم سنمه
    تا الانم پاک و بکر موندم
    از الان میخوام برم سربازی خوب دوسال اونجا میره
    خوب تا بیام کار پیدا کنم یه سه سالی میشه
    خوب از بیستو سه سالگی کار میکنم در ماه یک میلیون و نیم حقوق میگیرم کرایه راهو خوردو خوراکم ندارم زامبی ام اصلا
    خوب در سال میشه هجده میلیون تومن رو کامل میذارم بانک حدود ده سال همینطوری کار میکنم یه خونه میخرم
    خوب الان دوباره صفره صفر شدم
    حالا از نو یه سالی کار میکنم واسه خرج عروسی خلاصه تو سن سیو پنج سالگی میخوام ازدواج کنم
    خوب چیزی که به نظر میرسه ازدواج نکنم بهتره چون پونزده سال دیگه عزراییل میاد و دستمو میگیره میبره
    بعدشم مثل قبل دیگه نه توان جسمی جنسی و روحی ندارم که بخوام واسه همسرم گل بخرم بهش محبت کنم و این حرفا
    خوب از اینا گذشته تو این بیست سالی که از درسو مدرسه و کارو سربازی و اینا میگذره و من توان ازدواج کردن ندارم چیکار کنم؟
    نیاز ها مو چطور رفع کنم؟
    هی نماز بخونم هی قران بخونم به خدا توکل کنم؟
    نمیدونم شاید بعضیا فک کنن این فقط مشکل شخصی منه و بقیه این مشکلو ندارن
    اما خوب اگه غیر از اینه چرا ازدواج کم شده چرا کسی حتی جرات خواستگاری رفتن نداره
    خوب همینه دیگه که دخترا مونم نمیتونن ازدواج کنن
    حالا هی شما بگو من فرشتم من پیامبرم من مریم مقدسم
    وقتی از شدت گرسنگی از خودت بیخود میشی و دیوونه میشی این چیزا رو اصلا نمیفهمی
    فقط دنبال اینی که یه چیزی باشه پیدا کنی و بخوری تا گرسنگیت رفع بشه حتی اگه بد ترین غذا هم باشه
    همون بد ترین غذا رو که میدونی ضرراش از فوایدش بیشتره رو پیدا میکنی و میخوری بعد یکم اروم میگیری تا گرسنگی بعدی
    همینه دیگه
    به قول یه بنده خدایی:اینجا افریقای گرسنگان جنسی است و ما هم گرسنگان جنسی
    به هر حال دمت گرم بابت جوابت
    خیلی حرف زدم ببخشم
    فدااااااااااااااااااااااا اااااااااااا
    خیلی مسائله مهمیو مطرح کردی که قده یه دفتر براش جواب دارم ولی از اونجاییکه خیلی پرحرفم شروع کنم شب تموم میشه...الان واقعا حسم نیست...ولی یه موقه میام واسه کلمه به کلمه ی حرفاتون جواب میدم اگه شد!!!!در کل اینو بگم اگه طرزه نگاهت به زندگی اینه و زندگیو فقط عشقو حال می بینی /حق داری این حرفارو بزنی و نتیجه گیریت درسته...کسی که به زندگی فقط به صرفه عشقو حاله جنسی نگاه می کنه(اصلا نمیخوام بگم درسته یا غلطه..چون جاش اینجا نیست!!!) بایدم ازدواج براش بی معنی باشه/نمازو روزه به چه درد می خوره/ و الی آخر....ولی حق ندارین به عنوانه یه انسان این نگاهتونو به کله جامعه تامین بدین....ینی بگین چون من زندگیو اینطوری می بینم بقیه هم باید اینطوری ببینن!!!!!!!!!!!!
    از نظر من افریقای گرسنگان جنسی است و گرسنگان جنسی اون کشورهایی هستن که همجنسگراییو ابداع کردن/ارضا شدن از اینورو اونورو چپو راستو به نمایش گذاشتند ...رابطه با پسر برادر خواهر شاگرد و ....نشونه ماها دادن و یادمون دادن....اینقد گرسنه ی جنسین که هر روز یه ورژنه جدیدو آموزش میدن!!!یه روز با اسب یه روز با میمون یه روز با خر!!!!!!!!!!!!!!!!!خب طبیعیه این آموزشها به ایرانم رسیده و باعث شده یسری پیروش بشن و چون زندگیو فقط عشقو حال میبینن و تو ایران نمی تونن اینکارارو بکنن...از ایران متنفر می شن ....در کل من نگاهم به زندگی این نیست........چون با حرفاتون بحثه این تایپیکو منحرف کردین لازمه یه موضوعو اینجا حتما بگم....اگه کسی عینه شما به زندگی به چشمه عشقو حاله جنسی نگاه می کنه...که اصلن حرفی باقی نمیمونه ...ولی اگه طرزه نگاهتون فرق داره و چیزایه دیگه ای براتون مهمه...چیزایی که نوشتمو جدی بگیرین...به من که نفعو ضرری نمی رسه ....

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    10

در ضمن چقد شما سطحی نگرین؟!!!بر فرضه محال حرفاتون درست....بزاریم دخترو پسر صرفه عشقو حال باهم باشن....خیال می کنین قضیه به همین سادگیاس که شما می گین!!!!!!قطعا تو این عشقو حال تک پر بودن بی معنیه...چون تک پر بودن ینی همون ازدواج....و قطعا نظره شما این نیست....و می گین یکی با یکی باشه بعد بره با یکی دیگه!!!!مگه به همین راحتیه؟!!اگه قرار باشه همه با هم باشن که دیگه جامعه ی انسانی معنی نداره...این جنگله...کلی بیماری هایه اجق وجقه بدتر از ایدز در میاد....کلی بچه که کفه خیابون ولو میشن و هیچکس به گردن نمی گیره!!! اصلا دیگه کار کردن بی معنیه....درس خوندن/سربازیو دفاع از ناموس بی معنیه!!!!!قتلو جنایت صد برابر میشه...شما فک می کنین مثلا ایران بیاد بگه هر روابطی آزاده شما با دختری به نامه x عشقو حال می کنی بعد خیال می کنی به همین راحتی به هم دیگه می گین عزیزم خدافظ برو بت خوش بگذره!!!!دعوا میشه...دیگه به دلایله سالم بودن بحث خیلی چیزارو نمیشه توضیح داد...وقتی نظری می دین یه ذره روش فکر کنین...چنین چیزی که شما می گین غیر ممکنه...بعدم اگه فک میکنین این چیزا تو جوامعه دیگه چه خوب حل شدست....پیشنهاد می کنم یه چند سالی برین تو کشوره برزیل با همه ی اون آزادیاش زندگی کنین....و ببینین اونجا تو چه وضعیه....شما از اینجا یه چیزی می بینین که با واقعیت خییییلی فرق داره!!!

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    میزان امتیاز
    9

در ضمن چقد شما سطحی نگرین؟!!!بر فرضه محال حرفاتون درست....بزاریم دخترو پسر صرفه عشقو حال باهم باشن....خیال می کنین قضیه به همین سادگیاس که شما می گین!!!!!!قطعا تو این عشقو حال تک پر بودن بی معنیه...چون تک پر بودن ینی همون ازدواج....و قطعا نظره شما این نیست....و می گین یکی با یکی باشه بعد بره با یکی دیگه!!!!مگه به همین راحتیه؟!!اگه قرار باشه همه با هم باشن که دیگه جامعه ی انسانی معنی نداره...این جنگله...کلی بیماری هایه اجق وجقه بدتر از ایدز در میاد....کلی بچه که کفه خیابون ولو میشن و هیچکس به گردن نمی گیره!!! اصلا دیگه کار کردن بی معنیه....درس خوندن/سربازیو دفاع از ناموس بی معنیه!!!!!قتلو جنایت صد برابر میشه...شما فک می کنین مثلا ایران بیاد بگه هر روابطی آزاده شما با دختری به نامه x عشقو حال می کنی بعد خیال می کنی به همین راحتی به هم دیگه می گین عزیزم خدافظ برو بت خوش بگذره!!!!دعوا میشه...دیگه به دلایله سالم بودن بحث خیلی چیزارو نمیشه توضیح داد...وقتی نظری می دین یه ذره روش فکر کنین...چنین چیزی که شما می گین غیر ممکنه...بعدم اگه فک میکنین این چیزا تو جوامعه دیگه چه خوب حل شدست....پیشنهاد می کنم یه چند سالی برین تو کشوره برزیل با همه ی اون آزادیاش زندگی کنین....و ببینین اونجا تو چه وضعیه....شما از اینجا یه چیزی می بینین که با واقعیت خییییلی فرق داره!!!
    کاش پستمو دقیق تر میخوندی گگگ
    ولی خوب
    اترین جان اگه شب میخوای بیای و مفصل برای من توضیحاتتو بنویسی
    که فعلا ننویس
    من باید برم و به قول شما از ناموس دفاع کنم خخخ
    باید برم سربازی و یه ساعت دیگم راه میافتم
    بابت توضیحاتت ممنونم
    جا برای بحث کردن خیلی میمونه شرمندم که وقتشو ندارم و نمیتونم ادامه بدم
    فقط برام دعا کن که این بیگاری رو به بهترین وجه ممکن انجامش بدم
    فدااااااااااااا
    ویرایش توسط Hossein Gage : 06-17-2016 در ساعت 12:51 PM

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام
    دقیقاً کاملاً موافق هستم
    اسمش میخواد پاک ترین احساس باشه اشتباه اشتباهه! حتی اگه هر دوطرف فرشته باشن !

خدای که زنا و رابطه غیر ازدواج رو حرام کرده و در تمام جوامع و اکثر آدما با هر اعتقادی هم اونو زشت و عمل نادرستی میدونن ، همون خدا رابطه عاطفی ، دوستی و ... در ارتباط جنس مخالف رو هم حرام کرد !
    هیچ دستوری بی حکمت نیست ، هر عملی هم بدون جزا و پاداش نیست .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد