نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل در انتخاب رشته کاری

871
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28940
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل در انتخاب رشته کاری

با سلام من در رزمی فعالیت میکنم وبهش علاقه دارم و اگه بخوام به جایی برسم حداقل 2 سال دیگه وقت لازمه از اونجایی ک من دخترم و 21 سالمه و لازمه وقت و هزینه صرف کنم موندم ب رزمی ادامه بدم یا برم رشته هایی مثل خیاطی یا کامپیوتر و زبان و .. .. من استعداد خوبی در رزمی دارم و استعدادم در باقی رشته ها ب دلیل علاقه متوسطه معمولیه .. البته زبان رو هم خیلی دوست دارم و قصد دارم بعد از مدتی برم ولی اگه از الان شروع کنم پیشرفتم سریعتره .. اما بازار کار چندان ب رزمی بها نمیده مخصوصا واسه دختر. من به این رشته ها علاقه ی چندانی ندارم ولی آینده کاری خوبی دارن. کدوم رو قربانی کنم؟ علاقه زیادم یا بازار کارو؟ و بگم ک من دردانشگاه در ی رشته خوبی رو در حال تحصیل هستم .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل در انتخاب رشته کاری

نقل قول نوشته اصلی توسط tesen نمایش پست ها
    با سلام من در رزمی فعالیت میکنم وبهش علاقه دارم و اگه بخوام به جایی برسم حداقل 2 سال دیگه وقت لازمه از اونجایی ک من دخترم و 21 سالمه و لازمه وقت و هزینه صرف کنم موندم ب رزمی ادامه بدم یا برم رشته هایی مثل خیاطی یا کامپیوتر و زبان و .. .. من استعداد خوبی در رزمی دارم و استعدادم در باقی رشته ها ب دلیل علاقه متوسطه معمولیه .. البته زبان رو هم خیلی دوست دارم و قصد دارم بعد از مدتی برم ولی اگه از الان شروع کنم پیشرفتم سریعتره .. اما بازار کار چندان ب رزمی بها نمیده مخصوصا واسه دختر. من به این رشته ها علاقه ی چندانی ندارم ولی آینده کاری خوبی دارن. کدوم رو قربانی کنم؟ علاقه زیادم یا بازار کارو؟ و بگم ک من دردانشگاه در ی رشته خوبی رو در حال تحصیل هستم .

به این سوال جواب بدید : شما به چی علاقه دارید ؟

همه ما یک بار زندگی میکنیم و بهتره دنبال چی باشیم که بهش علاقه مند هستیم

تا در سالهای اینده دایما" چشم و دلتون دنبال ارزوهای از دست رفتتتون نباشه

شما 21 سال دارید و وقتی زیادی برای پیشرفت دارید پس از زمانتون به خوبی استفاده کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد