نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سرد مزاجی همسرم

1396
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28958
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد مزاجی همسرم

سلام، من یک آقای 28 ساله هستم، من هشت ماهه که ازدواج کردم، من از نظر جنسی فکر میکنم کاملا معمولی ام و روی شهوت وارضا شدنم کنترل کامل دارم، اما همسرم در روابط جنسی نمیتونه هم پای من باشه، من تنوع طلبم و دوست دارم رابطه جنسی متنوع ای با همسرم داشته باشم اما همسرم همکاری نمیکنه و بهانه های مختلف میاره، همین امر باعث شده که تا حالا خودشم حتی یک بار ارضا نشه، میشه لطفا منو راهنمایی کنید، من آرام آرام دارم به خیانت فکر میکنم چون خودم با این شرایط از رابطه زناشوییم لذت نمیبرم، متشکرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سرد مزاجی همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Gh12 نمایش پست ها
    سلام، من یک آقای 28 ساله هستم، من هشت ماهه که ازدواج کردم، من از نظر جنسی فکر میکنم کاملا معمولی ام و روی شهوت وارضا شدنم کنترل کامل دارم، اما همسرم در روابط جنسی نمیتونه هم پای من باشه، من تنوع طلبم و دوست دارم رابطه جنسی متنوع ای با همسرم داشته باشم اما همسرم همکاری نمیکنه و بهانه های مختلف میاره، همین امر باعث شده که تا حالا خودشم حتی یک بار ارضا نشه، میشه لطفا منو راهنمایی کنید، من آرام آرام دارم به خیانت فکر میکنم چون خودم با این شرایط از رابطه زناشوییم لذت نمیبرم، متشکرم
    سلام

متاسفم ولی این مشکل میتونه از مشکلات فیزیکی هورمونی همسرتون و یا فوبیاها و اختلالات و اسیبهای روانی ایشون و یا عدم آگاهی کافی ایشون در روابط جنسی باشه!

حتما ایشون بهتره از یکی از همکاران مشاور خانم ما در شهر خودتون کمک و بهره بگیرند.

در ثانی خیانت حتما غلطه و غیر انسانی صبر کنید و تلاش و درمان لازم رو انجام بدید در نهایت اگر نشد و نتوانستید طلاق ولی خیانت نه هرگز!

موفق باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد