نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: انتخاب رشته:ریاضی یا تجربی

930
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28974
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Post انتخاب رشته:ریاضی یا تجربی

سلام دوستان من پایه نهم هستم و باید انتخاب رشته کنم . من معدلم از ابتدایی تا به حال توی همه درس ها 20 بوده الان هم بین دو رشته ریاضی وتجربی موندم . این رو هم بگم که من نمیدونم که به کدوم رشته علاقه دارم . به جبر و معادله و مطالب مربوط به فضا وزیست شناسی هم علاقه دارم و اینکه از بیمارستان و مریض مسائل مربوطه بدم نمیاد.ولی واقعا نمیدونم باید چی کنم لطفا راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط ali7900 : 06-22-2016 در ساعت 02:14 AM

2. کاربران زیر از ali7900 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : راهنمایی در انتخاب رشته بین ریاضی و تجربی

ببین رشته های دانشگاهی تجربی و ریاضی و برای خودت لیست کن و درساشونو بررسی کن و ببین از کدوماش بیشتر خوشت میاد این طوری بهتر میتونی تصمیم بگیری
    هدفتو مشخص کن به حرف دیگرانم که از سختیای هدفت برات میگن گوش نده مهم علاقه و هدفته همشم خودت باید انتخاب کنی
    من خودمم مثل تو اون موقع ها سردرگم بودم خانواده ام تجربی دوست داشتند تجربی و انتخاب کردم اما احساس میکردم یه چیزی کم دارم میومدم کتابای ریاضیا رو میخوندم هرچی پیش تر رفتم فهمیدم من واقعا عاشق ریاضیم این شد که طاقت نیاوردم و تغییر رشته دادم
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : راهنمایی در انتخاب رشته بین ریاضی و تجربی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali7900 نمایش پست ها
    سلام دوستان من پایه نهم هستم و باید انتخاب رشته کنم . من معدلم از ابتدایی تا به حال توی همه درس ها 20 بوده الان هم بین دو رشته ریاضی وتجربی موندم . این رو هم بگم که من نمیدونم که به کدوم رشته علاقه دارم . به جبر و معادله و مطالب مربوط به فضا وزیست شناسی هم علاقه دارم و اینکه از بیمارستان و مریض مسائل مربوطه بدم نمیاد.ولی واقعا نمیدونم باید چی کنم لطفا راهنمایی کنید.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88422495
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28529
    تشکـر
    456
    تشکر شده 307 بار در 227 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : انتخاب رشته:ریاضی یا تجربی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali7900 نمایش پست ها

سعی کن کتاب مطالعه کنی و تو گوگل سرچ کنی در موردش... یه کتابی هست که انتشارات خیلی سبز در مورد انتخاب رشته داده و .....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)