نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: درد دل...

476
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    تشکر شده 155 بار در 105 پست
    میزان امتیاز
    8

درد دل...

دیدین بعضیا رو که از وقتی به دنیا میان زندگیشون روی یک خط صافه؟!
    یه سری مشکلات عادی و مسائل معمولی که همه باهاش سر و کار دارن تو زندگیشون هست و دارن روی همون خط صاف زندگیشونو میکنن. این خطه ممکنه یه وقتایی بالا پایین شه اما شدتش اونقدی نمیشه که مث اولش صاف نشه. در کل زندگی خوبی دارن و وقایع غیر عادی و غیر قابل جبران واسشون رخ نمیده و یه زندگی معمولی دارن با همه بالا پایینای یه زندگی معمولی.
    اما بعضیام انگار نافشونو با بدبیاری بریدن ٬خیلی از ناراحتیا و مشکلات زندگی رو آدما خودشون با اشتباهاتشون به وجود میارن اما این دسته دوم اونایین که یه هویی یه اتفاقاتی واسشون میفته که هیچ نقشی تو شکل گیریش نداشتنو همین اتفاق زندگیشونو میریزه به هم یه جوری که اون خطه دیگه صاف نمیشه.
    حالا همیشه هم این اتفاق چیز بدی نیست و زندگی اون طرف در جهت خوشبختی میریزه به هم اما یه وقتاییم این اتفاقه خیلی بده و زندگی آدم رو در جهت نابودی به هم میریزه.
    این همون چیزیه که من بهش میگم تقدیر٬ یه اتفاقی که واسه من میفته بدون اینکه من هیچ نقشی در وقوعش داشته باشم.
    زندگی من همینجوری دو بار با دو اتفاق بد دگرگون شد. یه بار توی پنج شیش سالگی یه بارم تو هیجده سالگی.
    جوری به همم ریخت که هنوز بعد از سالهای زیادی که از هر دو تاش میگذره نتونستم باهاش کنار بیام و بعضی وقتا در حد مرگ از زندگی ناامید میشم.
    همه ما آدما تو زندگیامون تو هر گرفتاری که قرار میگیریم یا داریم تاوان اشتباهات خودمونو پس میدیم یا قربانی اشتباهات دیگران میشم که واسه من توی اون دو اتفاق٬ دومیش بود.
    اینجور مواقع همیشه این سوال بی جواب میمونه که چرا من؟؟؟؟؟

سخته...

2. 2 کاربران زیر از asemun بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : درد دل...

میدونی گاهی توی زندگی هممون پیش میاد که یه وقتایی بگیم چرا ما؟ اما تا حالا به این فکر کردی چرا ما نه ؟
    عزیزم این تحولات که میگی توی زندگی همه رخ میده حتی کسایی که فکر میکنی در آرامشند و هیچ دغدغه ایی ندارند
    میدونی به نظر من خدا هرکسی و باتوجه به ظرفیت وجودیش امتحان میکنه و درجه ی سختیش و میسنجه
    گاهی این تحولات باعث میشه ما به خودمون بیاییم و برامون بشه تلنگر
    گاهی باعث اتفاقات بزرگ میشه حالا بستگی داره ما چجوری بخواییم بهش نگاه کنیم چطور بخواییم اون اتفاق رو بسازیم
    خوشبختی یعنی حتی با وجود نداشته هات بازم زندگی برای خودت جوری بسازی و چشم هات رو جوری بشوری که احساس خوشبختی کنی
    میدونی حکایت همون آهنگرست که فولادشو بیشتر میزنه تا آبدیده تر و محکم تر و قوی تر بشه
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

4. 3 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    تشکر شده 155 بار در 105 پست
    میزان امتیاز
    8

میدونی حکایت همون آهنگرست که فولادشو بیشتر میزنه تا آبدیده تر و محکم تر و قوی تر بشه[/quote]
    اینجاشو خیلی دوس داشتم.ممنون

6. 2 کاربران زیر از asemun بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

هر که در این بزم مقرب تر است
    جام بلا بیشترش می دهند.

8. 3 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد