نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: خیانت زن

3381
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    تشکر شده 155 بار در 105 پست
    میزان امتیاز
    8

خیانت زن

سلام به همه. من یه دوستی دارم که هم شوهر داره هم بچه اما با یه پسری که سه سال از خودش کوچیکتره توی فضای مجازی آشنا شده و بدجور جفتشون به هم علاقه مند و وابسته شدن که البته خودشون اعتقاد دارن عاشق شدن و عشق لیلی مجنون جلوشون کم میاره. این خانوم دوست خیلی خیلی صمیمی منه و من تا حدود خیلی زیادی در جریان زندگیش هستم و میدونم که شوهر خیلی آروم و مهربونی داره در واقع انقد این آقا خانومشو آزاد گذاشته و در برابر همه رفتاراش سکوت کرده که ایشون کم کم وارد این جریانات شده. دوست من حتی خودش بارها پیش من به این اعتراف کرده که شوهر بی غیرتی داره و اگه از اول زندگی شوهرش با بعضی کارا و رفتاراش مخالفت میکرد الان سرش تو زندگیش بود .در واقع دوست من به گفته خودش و البته شناختی که من ازش دارم آدم تنوع طلبیه و به این دلیل که بعد از ازدواج تایم بیکاری زیادی داشته به شبکه های مجازی رو میاره و بعد از اونم با اتکا به تنوع طلبیش و بی غیرتی شوهرش و سواستفاده خودش وارد این روابط شده.
    حالا حرف من اینه که نمیخوام شاهد از هم پاشیدن زندگی دوستم باشم. میخوام کمکش کنم تا از این رابطه بیاد بیرون .البته اینم بگم که دوستم خیلی عذاب وجدان داره خودشم میدونه داره اشتباه میکنه اما خیلی وابسته شده و خودشم از وضعی که توش گیر کرده در عذابه.
    میخوام کمکش کنم اما نمیدونم چطور!!
    نمیخوام نصیحتش کنم چون از نصیحت متنفره. اصن نمیخوام مستقیم راجع به آخر و عاقبت این کار واسش بگم. میخوام یه طوری غیر مستقیم باشه که تکو.نش بده و متوجه اشتباهش بشه اما نمیدونم چطور!
    خواهش میکنم اگه راهی به نظرتون میرسه بگید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : خیانت...

میخوام یه طوری غیر مستقیم باشه که ت************ش بده و متوجه اشتباهش بشه اما نمیدونم چطور!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    میزان امتیاز
    8

عجبا!!!!
    ت*ک*و*ن*ش بده!!!

4. کاربران زیر از asemun بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    میزان امتیاز
    8

راستی یادم رفت بگم دوستم اون آقا رو میبینه و با هم رابطه جنسی داشتن چند بار.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خیانت زن

نقل قول نوشته اصلی توسط asemun نمایش پست ها
    سلام به همه. من یه دوستی دارم که هم شوهر داره هم بچه اما با یه پسری که سه سال از خودش کوچیکتره توی فضای مجازی آشنا شده و بدجور جفتشون به هم علاقه مند و وابسته شدن که البته خودشون اعتقاد دارن عاشق شدن و عشق لیلی مجنون جلوشون کم میاره. این خانوم دوست خیلی خیلی صمیمی منه و من تا حدود خیلی زیادی در جریان زندگیش هستم و میدونم که شوهر خیلی آروم و مهربونی داره در واقع انقد این آقا خانومشو آزاد گذاشته و در برابر همه رفتاراش سکوت کرده که ایشون کم کم وارد این جریانات شده. دوست من حتی خودش بارها پیش من به این اعتراف کرده که شوهر بی غیرتی داره و اگه از اول زندگی شوهرش با بعضی کارا و رفتاراش مخالفت میکرد الان سرش تو زندگیش بود .در واقع دوست من به گفته خودش و البته شناختی که من ازش دارم آدم تنوع طلبیه و به این دلیل که بعد از ازدواج تایم بیکاری زیادی داشته به شبکه های مجازی رو میاره و بعد از اونم با اتکا به تنوع طلبیش و بی غیرتی شوهرش و سواستفاده خودش وارد این روابط شده.
    حالا حرف من اینه که نمیخوام شاهد از هم پاشیدن زندگی دوستم باشم. میخوام کمکش کنم تا از این رابطه بیاد بیرون .البته اینم بگم که دوستم خیلی عذاب وجدان داره خودشم میدونه داره اشتباه میکنه اما خیلی وابسته شده و خودشم از وضعی که توش گیر کرده در عذابه.
    نمیخوام نصیحتش کنم چون از نصیحت متنفره. اصن نمیخوام مستقیم راجع به آخر و عاقبت این کار واسش بگم. میخوام یه طوری غیر مستقیم باشه که تکو.نش بده و متوجه اشتباهش بشه اما نمیدونم چطور!

در این مورد حتما " با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

متاسفم از آنچه که خواندم ولی توجه شما رو به چن مطلب جلب میکنم عزیز:

شما هیچ کاری برای ایشون نمیتوانید بکنید غیر از دعوت ایشون برای رفتن پهلوی یکی از همکاران مشاور خانم ما در شهر خودتان

این امر هیچ دلیلی مبنی بر بی غیرتی و از این مزخرفات شوهرشان نیست بلکه سست انگاری و عدم شخصیت و شعور انسانی و اخلاقی خودشان است

دوستان ما همیشه باید و بهتره به از خود ما باشند

موفق باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

8. 6 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خوبه جواب اعتماد با خیانت داده بعد مدعی هم شده و یک اسم هم روی شوهر می زاره!! شوهر بی غیرت اون چرا هرزگی می کنه!!!

شوهره سخت می گرفت اون موقع می خواست چه توجیحی بیاره!!

تک ون خوردن این ادم با خدا ست دیگه!! چند بار هم که رابطه داشته دیگه سخت برگرده... بیچاره بچه اش که ممکنه به خاطر هوس بازی ابرو اش برو بیماری روحی و.... و حتی ممکنه شوهر و خودش بچه اش ایدز و ... بگیرند،

شما به قول دکتر بهش بگو مشاوره بره....

10. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    میزان امتیاز
    8

ممنون واسه نظراتتون. رفتن پیش مشاور رو که حتما پیشنهاد میدم بهش. اما بعضی وقتا یه جمله یه حرف واقعا آدمو به خودش میاره. من دنبال چنین چیزی بودم. البته خودمم احتمالشو ضعیف میدونستم که تو این مرحله از رابطش بتونه با یه حرف برگرده ولی خوب خواستم شانسمو امتحان کنم و نظرات دوستان رو بدونم. در هر صورت سپاس.

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12485
    تشکـر
    210
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

بنظرم شما کاری نمیتونید بکنید براشون
    چون دیگه ایشون بدترین کار ممکن یعنی رابطه جنسی رو هم برقرار کردن
    شما از ایشون دوری کنید شاید تاثیرات بدشون متوجه شما و زندگیتون هم بشه
    امضای ایشان
    در مقایسه با انسانهای سخت و روزهای سخت
    این
    انسانهای سختن که میمونن
    نه روزهای سخت

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab1366 نمایش پست ها
    بنظرم شما کاری نمیتونید بکنید براشون
    چون دیگه ایشون بدترین کار ممکن یعنی رابطه جنسی رو هم برقرار کردن
    شما از ایشون دوری کنید شاید تاثیرات بدشون متوجه شما و زندگیتون هم بشه
    ممنون.بله اتفاقا همینکارم کردم. ارتباطمو خیلی باهاش محدود کردم. هربار که میبینمش با حال و هوایی که توشه نمیتونم ارتباط برقرار کنم. متاسفانه خودش متوجه نیس داره زندگیشو نابود میکنه من فقط میخواستم کمکش کنم.

14. کاربران زیر از asemun بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

راستی یادم رفت بگم دوستم اون آقا رو میبینه و با هم رابطه جنسی داشتن چند بار.
    سلام.زنی که شوهر داره.بچه داره.اون وقت با کس دیگه ریخته رو هم و باهاش رابطه جنسی هم برقرار کرده خیلی پست تر از این حرفهاست. ببخشیدا عذاب وجدانش تو سرش بخوره.این ادم اگر وجدان داشت همچین کاری ر ونمیکرد.شما به دوستی باهاش به هیچ وجهه ادامه ندید کخ ممکنه زندگی شما رو هم تحت تاثیر قرار بده

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

شما مطمئن هم باش دیر یا زود شوهرش میفهمه و اگر واقعا این ادم مرد نرمالی باشه مثل دندون خراب این زن رو از زندگیش بیرون میکنه اگرم هم نباشه که دیگه به خودش مربوطه که زنش با کس دیگه رابطه اونم از نوع جنسیش برقرار کرد و این ادم عین خیالش نیست

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

من اگه شوهر اون آقا بودم ترجیح میدادم شما که دوستشی بیای و بهم بگی که زنم داره بهم خیانت میکنه و با یه غریبه خوابیده تا طلاقش بدم. این که شما به شوهرش نگفتی یمی شریک جرمش هستی. شوهره بنده خدا داره کار میکنه و زندگی رو میسازه و بی خبر از این که زنش داره به یکی دیگه لذت میده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد