نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: آیا باهم خوشبخت میشیم؟؟

1034
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29042
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آیا باهم خوشبخت میشیم؟؟

سلام، ممنون از سایت عالیتون.
    راستش من حدود 2، 3 سال پیش با یکی از همکلاسی هام یه رابطه ای شروع کردیم، که بعد از این مدت قراره که این تابستون عقد کنیم.
    ایشون، در اوایل رابطمون، از نظر حجاب و آرایش خانمی نبودن که برای ازدواج مدنظر من باشه، و اوایل خیلی ازین بابت مشکل داشتیم تقریبا هر هفته حداقل یکبار جر وبحثمون میشد. ولی رفته رفته یک مقدار من کوتاه اومدم و یه مقدار هم ایشون، الان مشکل حجاب و آرایش نداریم ولی با گذشت زمان و شناخت هم حس میکنم با هم اختلاف داریم و سر جرو بحثامون چند بار نخاستم که دیگه ادامه بدیم، ولی ایشون خیلی پافشاری کردن تا به اینجا رسیدیم.
    من یک فرد درونگرایی هستم، زیاد در مورد احساساتم حرف نمیزنم، هیجانی نیستم، و خیلی کلی نگر، ولی ایشون بسیار احساسی برونگرا و هیجانی، اگر از یک چیزی احساس نگرانی کنند نمیتونم آرومش کنم، مث اینکه حرف منو قبول نمیکنه، آروم نمیشه تا اینکه یکی دیگه یه چیزی بهش بگه، سر چیزای جزیی خیلی حساسیت نشون میدن، چیزایی که معلوم نیس اصلا اتفاق بیفته یا نه، تو خانواده ی اونا مادرشون تصمیم گیرنده ی اصلی ان، ولی تو خانواد ه ی ما بر عکس، احساس میکنم بعضی اختلافاتمون از این نظره، گذشته از اینها هنوز عقد نکرده، تو جرو بحثهامون بعضی کلماتی بکار میبرن که توهین محسوب میشه اما همش تکرار میکنه و من اصلا نمیتونم اینو تحمل کنم، اخیرا خیلی بهتر شدیم و اوایل شدید تر بود، واسه همین نمیدونم با این شرایط میتونیم با هم ازدواج کنیم یا خوب نیست، البته میگه که به من علاقه داره ولی آیا این توهین کردنا هم به این معنیه؟ مثلا حرف مردم برای من اصلا مهم نیست اما اونا خیلی به این توجه میکنن. مهربون و قابل اعتماده، خانوادشم خوبه اما نمیدونم چه کاری درسته.
    هردو 23 سالمونه.
    یه چیز دیگه ای که خیلی اذیتم میکنه رابطه ی ایشون با خانوادمه. ما آنچنان خانواده ی گرمی نیستیم، و آنچنان قربون صدقه ی هم نمیریم، واسه همین، این رفتار مادرمو میذاره به حساب محل نذاشتن.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : آیا باهم خوشبخت میشیم؟؟

شما بايد حضورى با يك مشاور صحبت كنيد و ازش بخوايد جداگانه باهاتون حرف بزنه بعد بهتون بگه كه آيا به هم ميخورين يا نه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط Adpo نمایش پست ها
    سلام، ممنون از سایت عالیتون.
    راستش من حدود 2، 3 سال پیش با یکی از همکلاسی هام یه رابطه ای شروع کردیم، که بعد از این مدت قراره که این تابستون عقد کنیم.
    ایشون، در اوایل رابطمون، از نظر حجاب و آرایش خانمی نبودن که برای ازدواج مدنظر من باشه، و اوایل خیلی ازین بابت مشکل داشتیم تقریبا هر هفته حداقل یکبار جر وبحثمون میشد. ولی رفته رفته یک مقدار من کوتاه اومدم و یه مقدار هم ایشون، الان مشکل حجاب و آرایش نداریم ولی با گذشت زمان و شناخت هم حس میکنم با هم اختلاف داریم و سر جرو بحثامون چند بار نخاستم که دیگه ادامه بدیم، ولی ایشون خیلی پافشاری کردن تا به اینجا رسیدیم.
    من یک فرد درونگرایی هستم، زیاد در مورد احساساتم حرف نمیزنم، هیجانی نیستم، و خیلی کلی نگر، ولی ایشون بسیار احساسی برونگرا و هیجانی، اگر از یک چیزی احساس نگرانی کنند نمیتونم آرومش کنم، مث اینکه حرف منو قبول نمیکنه، آروم نمیشه تا اینکه یکی دیگه یه چیزی بهش بگه، سر چیزای جزیی خیلی حساسیت نشون میدن، چیزایی که معلوم نیس اصلا اتفاق بیفته یا نه، تو خانواده ی اونا مادرشون تصمیم گیرنده ی اصلی ان، ولی تو خانواد ه ی ما بر عکس، احساس میکنم بعضی اختلافاتمون از این نظره، گذشته از اینها هنوز عقد نکرده، تو جرو بحثهامون بعضی کلماتی بکار میبرن که توهین محسوب میشه اما همش تکرار میکنه و من اصلا نمیتونم اینو تحمل کنم، اخیرا خیلی بهتر شدیم و اوایل شدید تر بود، واسه همین نمیدونم با این شرایط میتونیم با هم ازدواج کنیم یا خوب نیست، البته میگه که به من علاقه داره ولی آیا این توهین کردنا هم به این معنیه؟ مثلا حرف مردم برای من اصلا مهم نیست اما اونا خیلی به این توجه میکنن. مهربون و قابل اعتماده، خانوادشم خوبه اما نمیدونم چه کاری درسته.
    هردو 23 سالمونه.
    یه چیز دیگه ای که خیلی اذیتم میکنه رابطه ی ایشون با خانوادمه. ما آنچنان خانواده ی گرمی نیستیم، و آنچنان قربون صدقه ی هم نمیریم، واسه همین، این رفتار مادرمو میذاره به حساب محل نذاشتن.

تنها توصیه ای اینه که دوره ای حدود 9 ماه نامزد باشید و به دور از هر گونه وابستگی سعی در شناخت بهتر خودتون و خانواده داشته باشید

اگر بتونید اینکارو با مشاوره ای حضوری با مشاوری مجرب انجام بدید میتونید قدم اول در زندگی مشترک رو استوار بردارید

حس این کار اینه که شما اگر زندگی رو با شک و تردید شروع نمیکنید و از همراه زندگیتون شناخت کامل بدست میارید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به مشاور خوش اومدی
    اگه نظر منو بخای میگم حتما با نامزدتون پیش یه مشاور برین
    بهترین راه همیننه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

سلام

به نظر من این دورانی که توش هستید یه جورایی مثل دوران نامزدیه که به منظور شناخت برقرار میشه تا دختر و پسر ببینن میتونن با هم ازدواج کنن یا با هم تفاهم دارن یا نه .

چه بهتر که این دوران با رغبت و اشتیاق جلو بره .

ولی حالا شما برای اینکه مطمئن تر بشید بهتره نامزد بشید و یه مدت ، بیشتر از 5_6 ماه با هم رفت و آمد کنید ، همینطور با خانواده ها ، خانواده ها با هم ، ببینید انتخابتون درست هست یا نه ، شما ببین میتونی توهیناشو تحمل کنی ، یا اون میتونه رو خودش کار کنه که توهین کردناشو حداقل کمتر کنه .

اگه همه چیز خوب پیش رفت که مراحل بعد ولی اگه دیدید انتخابتون درست نبوده میتونید نامزدی رو بهم بزنید ، البته قبلش هم تاکید کنید هم به دختر هم به خانواده ها که این مدت برای شناخت و آشنایی هست .

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29042
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از عزیزان

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    تشکر شده 155 بار در 105 پست
    میزان امتیاز
    8

به نظر من شما برای عقد عجله نکنید. تا به اطمینان نرسیدید هیچ تصمیم قطعی نگیرید. حتما با یه مشاور مشورت داشته باشید.
    ضمن احترام به همه دوستان و مشاوران این سایت میخوام بگم که حتما تحقیق کنید مشاوری که بهش مراجعه میکنید کارشو خوب بلد باشه.
    دیدم که میگم٬ متاسفانه بعضی از مشاورا فقط جیب مردمو خالی میکنن که هیچ تازه مشاوره اشتباهم میدن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)