نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تابستون و بچه های خواهر شوهرم

1033
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29275
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تابستون و بچه های خواهر شوهرم

سلام. من 5 سال از ازدواجم میگذره و یک پسر یک ساله دارم. متاسفانه قبول کردم که چند سال اول زندگیمونو با پدر و مادر همسرم تو یک ساختمون باشیم. خواهر شوهرم دو تا دختر 11 و 9 ساله داره و تقریبا هر روز میان خونه مادرشون. ناهارها هم همیشه اینجان که ما هم مجبوریم به خاطر اونا بریم. وقتایی که اینجان توقع دارن من و پسرم هم بریم پیششون و این واقعا منو اذیت میکنه. از اینکه حریم خصوصی ندارم و ایییینثدر زندگی هامون با همدیگه قاطیه خسته م. نمیدونم چیکار کنم!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بازم تابستون شد و بچه های خواهر شوهرم هر روز اینجان

موقته،همیشگی که نیست! اجازه بدید شوهرتون قدرت مالی کافی پیدا کنه تا بتونه یه خونه با بزرگ و با امکانات خوب براتون مهیا کنه
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    تشکر شده 44 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : تابستون و بچه های خواهر شوهرم

اگه ازتون نخوان برین پیششون یه جور ناراحت میشین اگه بگن بیا یه جور دیگه ناراحت میشین به خودتون تلقین کنین که هر کس با خانواده شوهر یه مشکلی داره و این طبیعیه پس حساس نباشین و باهاشون کنار بیایین زندگی ارزش اینو نداره که خودمونو اذیت کنیم اونم بخاطر دیگران هیچ اجباری نیست که هر روز برین پیششون منم با خانواده شوهرم تو یه ساختمون زندگی میکنیم ولی اصلا اجباری در خودم نمیبینم که حتما برم پیششون و از اول زندگی مشترک بهشون نشون دادم که میخوام زندگی خصوصی خودمو داشته باشم و اونا نمیتونن دخالتی توی زندگیم کنن پس هر جور خودت فکر میکنی درسته زندگی کن و زیر بار اجبار دیگران نرو این زندگی خودته و کسی نمیتونه مجبورت کنه اون جوری که دوس نداری رفتار کنی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : تابستون و بچه های خواهر شوهرم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamsar نمایش پست ها
    سلام. من 5 سال از ازدواجم میگذره و یک پسر یک ساله دارم. متاسفانه قبول کردم که چند سال اول زندگیمونو با پدر و مادر همسرم تو یک ساختمون باشیم. خواهر شوهرم دو تا دختر 11 و 9 ساله داره و تقریبا هر روز میان خونه مادرشون. ناهارها هم همیشه اینجان که ما هم مجبوریم به خاطر اونا بریم. وقتایی که اینجان توقع دارن من و پسرم هم بریم پیششون و این واقعا منو اذیت میکنه. از اینکه حریم خصوصی ندارم و ایییینثدر زندگی هامون با همدیگه قاطیه خسته م. نمیدونم چیکار کنم!
    منم اوایل اینطوری بودم اما الان دیگه حساسیت های قبل رو ندارم
    بهتره که بدون اینکه کسی ناراحت شه یه بهانه ای بیارید و نرید. کاری نداره . یکم اولش سخت هست ولی بعدش دیگه واسه همه عادی میشه.
    به نظر من آدم خودش از همه مهمتره وقتی خودتون راحت نیستید خب نرید به همسرتون هم تو آرامش توضیح بدید که مثلا از هفته چند روز رو دیگه نمی خواید تو جمع باشید و می خواید استقلال خودتون رو داشته باشید. مطمئنا قبول می کنه
    به هر حال اینطوری نمی تونید زیاد ادامه بدید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)