نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: شرایط مدارس تیزهوشان

738
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15415
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

شرایط مدارس تیزهوشان

سلام دوستان
    مدتی هست که یه سوالی ذهن من رو درگیر کرده.من هشتم هستم (متوسطه اول)و در مدرسه دولتی تحصیل میکنم.شنیدهم که برای تیزهوشان سال نهم به دهم هیچ ازمونی از کسایی که در مدرسه عادی درس میخونن گرفته نمیشه...بلکه فقط تیزهوشانیها(سمپادیها)با شرط معدل میتونن در مدرسه فرزانگان متوسطه دوم تحصیل کنند.آیا این موضوع درسته؟من در سالی ششم درس میخواندم که دقیقا دومین سالی بود که نظام جدید اومده بود و من که درشهرستان هستم مطلع شده بودم که این نظام که جدید اومده متاسفانه معلمهاش کم هستن بخصوص برای شهرستانیها...و گیر یک معلم کاااملا بیسواد افتادیم و نتونستم تیزهوشان قبول بشم...حالا میخوان آخرین شانس رو هم از ما بگیرن...مدرسه توی قبولی کنکور نقش مهمی داره که متاسفانه دارن این حق رو از ما میگیرن که از این امکانات بهره مند نشیم...واقعا تحملش برام سخته.اگر اطلاعاتی دارید در این زمینه ممنون میشم راهنماییم کنین.با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شرایط مدارس تیزهوشان

نقل قول نوشته اصلی توسط ملیحه رضایی نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مدتی هست که یه سوالی ذهن من رو درگیر کرده.من هشتم هستم (متوسطه اول)و در مدرسه دولتی تحصیل میکنم.شنیدهم که برای تیزهوشان سال نهم به دهم هیچ ازمونی از کسایی که در مدرسه عادی درس میخونن گرفته نمیشه...بلکه فقط تیزهوشانیها(سمپادیها)با شرط معدل میتونن در مدرسه فرزانگان متوسطه دوم تحصیل کنند.آیا این موضوع درسته؟من در سالی ششم درس میخواندم که دقیقا دومین سالی بود که نظام جدید اومده بود و من که درشهرستان هستم مطلع شده بودم که این نظام که جدید اومده متاسفانه معلمهاش کم هستن بخصوص برای شهرستانیها...و گیر یک معلم کاااملا بیسواد افتادیم و نتونستم تیزهوشان قبول بشم...حالا میخوان آخرین شانس رو هم از ما بگیرن...مدرسه توی قبولی کنکور نقش مهمی داره که متاسفانه دارن این حق رو از ما میگیرن که از این امکانات بهره مند نشیم...واقعا تحملش برام سخته.اگر اطلاعاتی دارید در این زمینه ممنون میشم راهنماییم کنین.با تشکر
    همین امسال به غیر دانش آموزان تیزهوشان از خارج مدارس تیزهوشان تعدادی از مدارس عادی وارد تیزهوشان میشن از پایه نهم به دهم

البته دانش آموزان تیزهوشان بدون آزمون و با شرط معدل بالای ۱۷ به دبیرستان میرن ...

و اینکه باید جدیدترین دستورالعمل رو از خود مدارس بپرسید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29118
    تشکـر
    1
    تشکر شده 15 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

خودم تو شاهد درس میخوندم و تونستم تیزهوشان هم قبول شم ولی تهران امسال آزمون تیزهوشان نگرفت یعنی ظریفیتش اومده پایین به نظر من نمونه بری بهتره چون با همون کیفیته و صد البته بهتر

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23774
    تشکـر
    55
    تشکر شده 78 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ملیحه رضایی نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام این مدارس دیگه طرفدار زیادی نداره
    چون که امتحانش و پس داده
    نمونه دولتی بهتر
    بنظرم من حیف وقت و ... هستش که توی این مدارس تقریبا بیهوده تلف بشه
    می تونید دقیقا همون وقت و پولی رو که میخوایید داخل تیزهوشان خرج کنید می تونید زبان و موسیقی و ... یاد بگیرید و توی مدارس عادیم درس بخونید.
    فقط توی همه ی مدارس نمونه دولتی از همه بهتر هستش.

در مورد سوالتونم
    من پارسال هشتم بودم بدلیل تکمیل ظرفیت یه آزمون ورودی گرفتن البته برای نمونه دولتی

در تیزهوشان احتمالا جای خالی زیاد دارن و ابنجوری میخوان پرش کنن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)