نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشاوره قبل ازدواج

1111
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29615
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره قبل ازدواج

با سلام خدمت دوستان گرامی و تشکر از سایت عالی تون
    چند وقتی هست که با دختر خانومی جهت آشنایی قبل ازدواج در ارطبات هستم در این مدت متوجه شدم که چند سال یک نفر از اقوامشون رو دوست داشته تا اینکه زمان دانشجویی چهار سال با این دوست بوده بعد تموم شدن دانشگاه این پسره میزاره میره و همه قرار ازدواج و.. فراموش میکنه حتی سعی میکنه با خواهر بزرگتر این خانوم طرح ازدواج بریزه که توسط این خانوم بهم زده میشه تا اینکه اون پسر دو سال پیش با دوست خواهر این خانوم ازدواج میکنه
    اما متاسفانه بعد دو سال هنوز این خانوم فراموش نکرده حتی یک بار گفت از تولد بچه اون پسر متنفره و ....
    خیلی همدیگر رو دوست داریم اما به خاطر فراموش نکردن گذشته و به قول خودش عاشق نشدن نسبت به من داره بهونه میگیره و سعی میکنه که رابطه مون تموم بشه
    همش بد اخلاقی میکنه منم چیزی نمیگم فقط محبت میکنم
    به نظر دوستان باید چیکار کنم،
    اگه ادامه بدم شرایط رو در این صورت امکان داره تو زندگی باز فیلش یاد هندوستان کنه؟
    آیا رابطه رو تموم کنم اون وقت بازم یه شکست دیگه داره اون زمان از همه پسرا متنفر میشه زندیگی آیندش نابود نمیشه؟
    ببخشید طولانی شد.
    با تشکراز راهنماییتون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18214
    تشکـر
    32
    تشکر شده 55 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مشاوره قبل ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط samarya نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی و تشکر از سایت عالی تون
    چند وقتی هست که با دختر خانومی جهت آشنایی قبل ازدواج در ارطبات هستم در این مدت متوجه شدم که چند سال یک نفر از اقوامشون رو دوست داشته تا اینکه زمان دانشجویی چهار سال با این دوست بوده بعد تموم شدن دانشگاه این پسره میزاره میره و همه قرار ازدواج و.. فراموش میکنه حتی سعی میکنه با خواهر بزرگتر این خانوم طرح ازدواج بریزه که توسط این خانوم بهم زده میشه تا اینکه اون پسر دو سال پیش با دوست خواهر این خانوم ازدواج میکنه
    اما متاسفانه بعد دو سال هنوز این خانوم فراموش نکرده حتی یک بار گفت از تولد بچه اون پسر متنفره و ....
    خیلی همدیگر رو دوست داریم اما به خاطر فراموش نکردن گذشته و به قول خودش عاشق نشدن نسبت به من داره بهونه میگیره و سعی میکنه که رابطه مون تموم بشه
    همش بد اخلاقی میکنه منم چیزی نمیگم فقط محبت میکنم
    به نظر دوستان باید چیکار کنم،
    اگه ادامه بدم شرایط رو در این صورت امکان داره تو زندگی باز فیلش یاد هندوستان کنه؟
    آیا رابطه رو تموم کنم اون وقت بازم یه شکست دیگه داره اون زمان از همه پسرا متنفر میشه زندیگی آیندش نابود نمیشه؟
    ببخشید طولانی شد.
    با تشکراز راهنماییتون
    با سلام
    در کل اینطور که مشخصه هنوز فکر اون خانم با اون آقاست و این برای شما و حتی برای خودشون سخت میشه...گرچه نظر مشاوران اینه که زمان سوگواری باید نصف زمان رابطه باشه و الان تقریبا زمان سوگواری این خانم رو به اتمامه ولی شاید ناخودآگاهشون مقایسه میکنن و نمی دونن چقدر میتونه این قیاس براشون مخرب باشه و مطمئن باشین برای اون خانم خیلی سخت تر میگذره...بهتره به کمک یک مشاور تصمیم درست بگیرین...کسی که رودررو و مستقیم با هر دوی شما صحبت کنه و در نهایت راهنماییتون کنه که الان زمان این هست که ارتباطی برای اون خانم شروع بشه یا اینکه نیاز به مشاوره و کمک دارن برای فراموشی اون روزها و شروع یک زندگی جدید
    امیدوارم خدا بهتون کمک کنه که راهی رو انتخاب کنید که برای هیچ کدومتون پشیمونی ای نباشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد