نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: ازدواج با دختری که باکره نیست

6143
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18598
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با دختری که باکره نیست

سلام پسری هستم 24 ساله چند ماهیه با دختری دوست شدم حدود 5 ماه از طریق مجازی بدون اشنایی قبلی اول قبول نمیکرد ولی بعد دوسه روز باهام دوست شد تو همون اولا بهش گفتم که اگه ازت خوشم بیاد ازدواج میکنیم تو صحبت های تلفنی متوجه شدم اخلاقش دقیقا مثل خودمه قرار اول خیلی از ظاهرش خوشم اومد تو قرار دوم دیگه کمکم بهش وابسته شدم و عاشقش بعده قرار دوم سه هفته ای از دوستیمون میگذشت فهمیدم که اونم از من خوشش اومده بحثمون رفت سمت همیشه باهم بودنو ازدواج اما بعده قرار سوم یروز بهم گفت تموم کنیم منم بهش گفتم دلیلت چیه اولش نگفت ولی بعد با گریه بهم گفت که قبلا 7 سالی با پسری دوست بودم بهش دیگه اعتماد داشتم یروز بهم پیشنهاد رابطه جنسی داد قبول نکردم ولی مجبورم شدم قبول کنم اما اون روز بکارتم از دست دادم اون پسرم یک ماه بعد ولم کرد نزدیک 1سالو نیم از اون ماجرا میگذره به مادم گفتم بعده کلی نفرین منو برد دکتر تا ببینه میتونه کاری کنع بعد بهم گفت که عمل کرده من اول خیلی شکه شدم ولی بهش گعتم اگه اینجوری که تو میگی باشه و تو گول خورده باشی واسم مهم نیست بعد خیلی کم در اون مورد باهاش حرف میزدم ولی همیشه تو فکرم بود تا اینکه یروز ازش خواستم جزئیاتو بهم بگه اولاش نمیگفت حرفشو میزدم میگفت این رو رابطمون بعدا تاثیر میزاره من اشتباه کردم بتو گفتم ولی نمیخواستم بهت دروغی گفته باشم میترسیدم یه موقع بفهمی من بهش گفتم لطفا جزئاتو برام بگو اون گفتیسری چیزارو من عصبی شدم ولی بروش نیوردم من فکر میکردم پسره فقط بکارتشو ازش گرفته ولی پسره ازش لذتم برده بوده بعد گعتم بازم اشکال نداره گول خورده یکم که گذشت یجورایی متوجه شدم اون واقعا منو دوست داره و عاشقم شده میگه تو فقط منو درک کردی حتی خانوادم درکم نکردن در ضمن پدر مادرش 7 ساله جدا شدن منم واقعا دوستش دارمو حس میکنم خیلی بهش وابسته ام ولی همش اون صحنه ای که با اون پسر داشته رو تو ذهنم تجسم میکنم حالم خراب میشه همش میخوام فکرشو نکنم نمیشه تا اینکه چند روز پیش باز با نارحتی تمام بهم گفت من دروغ گفتم هنو عمل نکردم چون پولشو ندارم دکترم رفته خارج این باعث شد این موضوع ملکه ذهنم شه باز بهش گفتم من یچیزی ذهنمو مشغول کرده که یبار بوده یا بیشتر بیا بریم پیش یه ماما متوج میشه و به من میگه فکرمو راحت میکنه اون ناراحت شذ گفت نه من نمیام اصلا خجالت میکشم و این بهونه ها تا این که امروز همش گفتم تا این که گفت چند بار بوده گفت من اینکارو کردم چون فقط میخواستم اونو نگه دارم گفتم چرا بهم همون اول نگفتی گعت ترسیدم تو بهم دست درازی کنی الان خیلی حالم بده اون موندم چیکار کنم اون گفت مبخوای ولم کنی اول همش بهش گفتم چرا دروغ گفتی بهم جوابش ندادم اخر گفتم بیا فراموش کنیم موضوع تورو جفتمون تو دیگه از اون جریان هیچی بهم نگو اونم خوشحال شد واقعا دوستس دارم ولی نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید ببخشید یکم طولانیشد ولی باس میگفتم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    تشکر شده 155 بار در 105 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : ازدواج با دختری که باکره نیست کمکم کنید لطفا

سلام.
    اول اینکه ماجرایی که این خانوم از رابطشون تعریف کرده به خاطر دروغای پشت سر همش در هاله ای از ابهامه و ممکنه قضیه طور دیگه ای بوده باشه که بعد از ازدواجتون یا باز خودش یه طور دیگه بخواد تعریف کنه یا اصن یه شکل دیگه لو بره که قضیه یه چیز دیگه بوده و باعث مشکلات بعدی بشه.

دوم اینکه شما گفتی از اینکه به رابطه این خانوم فک میکنی اذیت میشی و تحملش برات سخته. اینکه گفتی این قضیه رو میخوای فراموش کنی من امید زیادی بهش ندارم و فک میکنم یادآوری این موضوع بعد از ازدواجتون خیلی بیشتر از الان اذیتت کنه .به خصوص که یه رابطه کوچیک نبوده و باکرگیشو از دست داده و ممکنه این بیشتر درگیرت کنه.

سوم اینکه ایشون پشت سر هم داره دروغ میگه و نمیشه مطمئن شد از این به بعد کدوم حرفش‌درسته.

درواقع این سه دلیل در صورتی که با ایشون ازدواج کنی یه نتیجه مشترک به بار میاره و اون بی اعتمادیه که پایه زندگیتو متزلزل میکنه.

عجله نکن و بیشتر روی ازدواج فک کن.

3. 2 کاربران زیر از asemun بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21047
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    فقط خواستم بگم اگر هر كسي عاقلانه مطلب شما رو بخونه متوجه ميشه چه دروغ هايي و با چه نقشه هايي بيان شده و من اينم بگم كه اين عشقا اولش شيرينه وقتي تو زندگي بريد و به سختي هاي زندگي بر بخوريد و رفتارايي كه نبايد ببينيد رو ببينيد از رابطه پشيمون ميشيد..
    من نميدونم چرا جووناي ما به سادگي عاشق ميشن بدون هيچ زمينه اي اين عشق به قول خودم رابطه مجازي پس به زودي تموم ميشه.. زندگيتون بيشتر از اين حرفا ارزش داره.. مواظب باشيد

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام دوست عزیز هرچی سریعتر این رابطه رو تموم کنید

نه اینکه خانم باکره نیست بخاطر اینکه اصلا اشنایتون درست نیست و هیییچ شناختی ندارید انقد ازدواج و بچه بازی نگیرید شما دیگه 24 سالتون باید بدونید این فضاها اصلا جای اعتماد نیست و چه بسا کلا ماجرا یه چیز دیگه باشه

عاقلانه رفتار کنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

خجالت نمیکشه رفته رابطه جنسی برقرار کرده

بعد خجالت میکشه بره دکتر

شک نکن صادق نیست باهات

8. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28420
    تشکـر
    412
    تشکر شده 104 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

اینکه فرمودید واقعا دوسش دارید پیشنهاد میکنم هر دو با هم به مشاور خیلی مجرب مراجعه کنید...
    امضای ایشان

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32378
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج با دختری که باکره نیست

روزای سختی دارید خدا همراهتان باشد

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32243
    تشکـر
    22
    تشکر شده 30 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : ازدواج با دختری که باکره نیست

سلام
    توی ازدواج اولین شرط صداقته و اعتماد!
    این خانوم از همین اول از اعتماد شما داره سو استفاده میکنه.
    شما باید یه مدت با خودتون فکر کنید و ببینید دقیقا به چیه این خانوم علاقه دارید! آیا دلایل علاقتون منطقی و ماندنیه؟ یا ظاهریه و رو به فنا؟؟
    عشق و علاقه برای قبل ازدواجه.. وقتی ازدواج کردید اونقدر مسائل دیگه جلوی چشمتون علم میشه که اگر نتونید حلش کنید ... عشق راهشو میکشه و میره!
    24 سالگی برای یه پسر سنی نیست که بخواد برای ازدواج عجله کنه.
    اصلا این خانوم چند سالشه که تازه چند سال پیش با یه پسر تا ختم قائله رو رفته!؟
    من اگر جای شما بودم روی احساس خودم پا میگذاشتم و عقل رو شرط میکردم و این رابطه رو تموم میکردم.. سختی اش برای یه ساله نه برای تمام عمر.!
    ولی شما نظر ما رو نشنیده بگیر و حتما با مشاور صحبت کن.
    موفق باشی.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)