نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: شوهر بداخلاق وبی ثبات

2709
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29787
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر بداخلاق وبی ثبات

سلام من دوسال وپنجماه ازدواج کردم الان شش ماه اومدم خونه خودم و از خانواده ام دور شدم چون شوهرم شهرستانی تو این مدت کار من شده گریه و غصه از وقتی اومدم خونه خودم یک روز خوش ندیدم هم از طرف خانواده همسرم در اذیتم و بدتر خود همسرم
    همسرم اخلاقش ثبات نداره مثلا یک روز میگه لباس آبی میاد روز بعد سرم داد میزنه تو چقدر بی سلیقه آبی هم شد رنگ همش منو با بقیه مقایسه میکنه سر موضوع کوچیک قهر میکنه همش از خانواده ام بد میگه منو مسسخره میکنه
    اشتباهات خانوداش قبول نمیکنه من دو ماه پیش باردار شدم دکتر میخاستم برم شهر بعد پدرشوهرم زنگ زد شوهرم گفت برو دکترر همینجا خسته کوفته کجا میخای بری شوهرمم به من گفت حاضر نشو نمیریم دیگه منم قبول کردم رفتم دکتر شهر خودمون بچم سقط شد حالا مادرشوهرم وشوهرم میگن تقصیر تو چرا نرفتی دکتر شهر چرا به ما نگفتی ببریمت اصلا این مدت که حامله بودم مادرشوهرم به ما سر نزد هیچ بلکه همش از دور دعوا درست میکرد دیگه از عصبی شدن هر روز شوهرم حرفای بی ربطش اینکه خودش از من سرتر میدونه خسته شدم از خانواده شوهرم بی توجهیای الکیشون کم آوردم شوهرم بحثمون شد چای داغ ریخت رو پام بهم گفت دوست دارم با حرفام قلبت بشکنم تو کی هستی که برا من قیافه میگیری به خانوادت مینازی من فقط ازش خواستم مهربونتر باشه این حرفا بهم زد بهم بگین چکار کنم تصمیم گرفتم طلاق بگیرم اما نتونستم من خیلی دوسش دارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : شوهر بداخلاق وبی ثبات

خدای من چه اوضاع بدی

به نظرم باید خیلی محکم تر جلوش بایتستی

دوست خوبم داری دستی دستی خودتو تباه میکنی

دوست داشتن اصلا معنیش این نیست که خودتو زجر بدی

هرچه سریع تر به خانوادت بگو

3. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط عسل23 نمایش پست ها
    سلام من دوسال وپنجماه ازدواج کردم الان شش ماه اومدم خونه خودم و از خانواده ام دور شدم چون شوهرم شهرستانی تو این مدت کار من شده گریه و غصه از وقتی اومدم خونه خودم یک روز خوش ندیدم هم از طرف خانواده همسرم در اذیتم و بدتر خود همسرم
    همسرم اخلاقش ثبات نداره مثلا یک روز میگه لباس آبی میاد روز بعد سرم داد میزنه تو چقدر بی سلیقه آبی هم شد رنگ همش منو با بقیه مقایسه میکنه سر موضوع کوچیک قهر میکنه همش از خانواده ام بد میگه منو مسسخره میکنه
    اشتباهات خانوداش قبول نمیکنه من دو ماه پیش باردار شدم دکتر میخاستم برم شهر بعد پدرشوهرم زنگ زد شوهرم گفت برو دکترر همینجا خسته کوفته کجا میخای بری شوهرمم به من گفت حاضر نشو نمیریم دیگه منم قبول کردم رفتم دکتر شهر خودمون بچم سقط شد حالا مادرشوهرم وشوهرم میگن تقصیر تو چرا نرفتی دکتر شهر چرا به ما نگفتی ببریمت اصلا این مدت که حامله بودم مادرشوهرم به ما سر نزد هیچ بلکه همش از دور دعوا درست میکرد دیگه از عصبی شدن هر روز شوهرم حرفای بی ربطش اینکه خودش از من سرتر میدونه خسته شدم از خانواده شوهرم بی توجهیای الکیشون کم آوردم شوهرم بحثمون شد چای داغ ریخت رو پام بهم گفت دوست دارم با حرفام قلبت بشکنم تو کی هستی که برا من قیافه میگیری به خانوادت مینازی من فقط ازش خواستم مهربونتر باشه این حرفا بهم زد بهم بگین چکار کنم تصمیم گرفتم طلاق بگیرم اما نتونستم من خیلی دوسش دارم

سلام عزیزم لازم نیست طلاق بگیری
    اگه واقعا بخوای میتونی زندگیت رو درست کنی
    احساس میکنم رفتار ایشون بخاطر کمبودهاشونه
    فقط یه سوال
    آیا خانواده ی شما از لحاظ اقتصادی فرهنگی اجتماعی بالاتر از خانواده همسرتن ؟
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

5. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28420
    تشکـر
    412
    تشکر شده 104 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

دوست عزیز اول اینکه فعلا تحت هیچ شرایطی بچه دار نشید

و اینکه اخلاق و رفتار و حرفهای خودتون رو دقیق بررسی کنید تا متوجه بشید خدایی نکرده مورد از خود شما نباشه (مثلا بخاطر دوری از خانواده زیاد غر بزنید یا زود رنج و عصبانی باشید و ...)

به حرف و حدیث های خانواده ی همسرتون توجه نکنید و بخاطر رفتار و حرفهای اونها خودتونو آزار ندید و زندگیتونو تلخ نکنید

اگر اینطور که فرمودید همسرتونو "خیلی دوست دارید" سایت ها (همین سایت)، کتاب ها، جزوات و فایل های صوتی زیادی از روانشناس های مجرب هست که رفتار مناسب با همسر رو شرح و توضیح دادند مطالعه بفرمایید لطفا خوب عمل کنید
    امضای ایشان

7. کاربران زیر از zeinab7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

دوست داشتن به معنای زجر کشیدن خودتون نیست

اینا چون از خانوادتون دور هستید شمارو تنها گیر آووردن

9. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29787
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بالاتر نیستن هم سطحن اما از نظر فکری با هم فرق دارن خانواده هامون شده بعضی وقتی همسرم گفته من تو جمع بودن خانواده شما بیشتر دوست دارم من تمام تلاشم میکنم بهترین همسر باشم نه اهل غر زدنم نه عصبی من تنها عکس العملی که به رفتارای شوهرم نشون میدم گریه خیلی سعی کردم تو بحثا آرومش کنم اما دوست داره همش اوج بده به دعوا من ساکت میشم اما اون شروع میکنه از دوسال پیش ناراحتی که از خودم خانواده ام مثلا پیش اومده بالا میاره همیشه میخاد بگه حرف من درسته من عاقلترم دهن بین شوهرم مخصوصا از طرف دوست همکاراش من اجازه تنها بیرون رفتن یا حتی خونه مامانم رفتن ندارم همیشه با هم میریم با هم میایم میگه گرگ زیاد شده تو جامعه مخصوصا خانمای متاهل الان خیانتشون زیاد شده میگم اعتماد نداری به من میگه چرا به محیط بیرون اعتماد ندارم حتی جلو دایی هام نمیتونم شوخی کنم باید حجابم کامل باشه حتی دایی که محرم من همه چیزایی که خواسته به حرفش کردم رفت وامد منو با همه قطع کرده فقط پدرومادر و خواهر وبرادر من که اهل رفت وآمد بودم حالا نمیتونممادربزرگ خاله دایی ببینم برام سخته ولی بازم به روش نمیارم من همش تنها تو خونم تنها جایی که میزاره برم خونه مامانش اونجا هم بهم محل نمیدن من تا حالا هیچ بی ادبی نکردم اگرم ناراحتی پیش اومده رفتم عذر خواهی کردم حتی اگه مقصر نبودم مامانم کمک میخاد نمیزاره برم میگه بقیه هستن لازم نیست تو بری مادرم مریض خوب منم دوستدارم برم کمکش کنم به زبون نرم به زبون دعوا به هیچ زبونی نمیشه قبول کنه میگه همه رو فراموش کن فقط اول من که شوهرتم به خاطر من همه کنار بزار نکه فقط با من عصبی باشه با پدرومادرشم دیدم بد رفتار میکنه بعضی وقتا یا دوستاش من همه زورم زدم که به آرامش برسونمش اما بی فایده باهام دعوا میکنه میگه اشتباه کردم باهات ازدواج کردم میگم میرم از زندگیت اگه نمیخای باز بعد پنج دقیقه میگه تو غلط کردی من بدون تو ثانیه نمیتونم زندگی کنم آه نمیدونم چکار کنم اسم کتاب ویا سایت که میدونین بهم معرفی کنین لطفا تو سن 23 سالگی احساس میکنم چهل سالمه زندگیم بی هدف شده حتی نمازامم تق ولق میخونم از همه ناامید شدم هیچکس نیست بتونم حرف دلم بزنم راهنماییم کنه جدایی برام کلمه سنگینی هر چی فکر میکنم نمیتونم جدا بشم دلم براش میسوزه فکر میکنم تربیت نادرستی شده به کمک احتیاج داره اما نمیدونم چجوری کمکش کنم

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10769
    تشکـر
    27
    تشکر شده 104 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    حق داری .. حرفتم درسته اون درست تربیت نشده.. به نظرم باید جدی تر باشی وقتی ساده کنار بیای همیشه توسری خور میشی دو بارم تو جدیت نشون بده تا بیاد دستش که مادرت برات مهمه مثل خودش

فرستاده شده از LG-H960ِ من با Tapatalk

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیزم ببخشید ولی گیر چه هیولایی افتادی!!!!خدایا!!!به نظر من همون طلاق بهترین راهه .شک نکن.

13. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10769
    تشکـر
    27
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم ببخشید ولی گیر چه هیولایی افتادی!!!!خدایا!!!به نظر من همون طلاق بهترین راهه .شک نکن.
    صبا خانوم همیشه یه راهی هست امکانش هست همون ادم به جایی برسه که ما انگشت کوچیکشم نشیم پس به نظرم همیشه تلاش برای بهتر شدن این وضعیت ها در اولویته

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

یه دو بار که عوض گریه زاری داد و بیداد کردی سرش درست میشه. شاید قیاس خوبی نباشه اما من چند تا مشتری دارم که همینطورین تا داد و بیداد نکنم همین جوری حرف که ردیف می کنن سرم. اما یه داد که می زنم تموم میشه. دیگه درست می شن.
    شما هم مثل خودش رفتار کن یه مدتی ببین چی می شه.
    داد زد داد بزن . مسخره کرد مسخره کن . هر کاری کرد عینه خودش رفتار کن مطمئن باش که درست می شه. من اینجور آدمها رو دیدم چون دچار کمبود هستن می خوان به این وسیله کمبودهای خودشون رو بپوشونن و وقتی شما گریه می کنی اون خوشحاله که موضع قدرت رو داره و هی ادامه می ده جریانو . اما وقتی ببینه شما جلوش وایستادی کم میاره مطمئن باش. از هیچیم نترس . هیچی نمی شه. می خواد چی کار کنه سر آخر .

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sloves نمایش پست ها
    صبا خانوم همیشه یه راهی هست امکانش هست همون ادم به جایی برسه که ما انگشت کوچیکشم نشیم پس به نظرم همیشه تلاش برای بهتر شدن این وضعیت ها در اولویته

بله درسته یه ادم میتونه خیلی تغییر کنه با اراده اش ولی این جا بحث تعالی شخصیت یه نفر نیست اینجا بحث پایمال شدن حقوق و توهین به حرمت و شخصیت یه نفره .حرف شما درست که ادم میتونه از اوج گناه به اوج عزت برسه اما حق الناس یه قضیه ی جداست. همسر ایشون حق الناس کرده و این خانم مجبور نیست تا اخر عمر زجر بکشه و توهین وتحقیر بشه.

17. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10769
    تشکـر
    27
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    بله درسته یه ادم میتونه خیلی تغییر کنه با اراده اش ولی این جا بحث تعالی شخصیت یه نفر نیست اینجا بحث پایمال شدن حقوق و توهین به حرمت و شخصیت یه نفره .حرف شما درست که ادم میتونه از اوج گناه به اوج عزت برسه اما حق الناس یه قضیه ی جداست. همسر ایشون حق الناس کرده و این خانم مجبور نیست تا اخر عمر زجر بکشه و توهین وتحقیر بشه.
    خدا بهش صبر بده .. ان شا الله اوضاعشون خوب بشه

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10769
    تشکـر
    27
    میزان امتیاز
    10

البته به نظرم همیشه ارامشتو حفظ کن در موارد خاص اون ابهتت رو نشون بده مثلا سر بحث مادرت اصلا کوتاه نیا دادم زدی بزن اما داد با متانت که دهنش باز بمونه با وقار باش و کم نیار اونم تو موارد خاص جواب بدیاشو با خوبی بده تا خودش خجالت بکشه

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29787
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون بچه ها از حرفاتون مرینا جون من اگه باهاش لج کنم زندگی برام جهنم میکنه سرش داد بزنم کتک خوردم .صبا جون درسته خیلی بداخلاق ولی میدونم منو خیلی دوست داره موقع بیمارستان بودم بخاطر بچه همش گریه میکرد میگفت بچه نمیخام فقط تو سالم بمون میدونی حس میکنم اخلاقاش دست خودش نیست بعد از این حرفا میزنه پشیمون میشه ولی انقد مغرور عذرخواهی نمیکنه

21. کاربران زیر از عسل23 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29787
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

باشه ممنون از راهنماییت sloves

23. کاربران زیر از عسل23 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

شما وهمسرتون احتیاج به مشاوره دارید .
    همسرتون رو راضی کنید که برای بهبود روابطتون حتما با شما به یک مشاور خوب در محل زندگیتون مراجعه کنند .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29874
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط عسل23 نمایش پست ها
    ممنون بچه ها از حرفاتون مرینا جون من اگه باهاش لج کنم زندگی برام جهنم میکنه سرش داد بزنم کتک خوردم .صبا جون درسته خیلی بداخلاق ولی میدونم منو خیلی دوست داره موقع بیمارستان بودم بخاطر بچه همش گریه میکرد میگفت بچه نمیخام فقط تو سالم بمون میدونی حس میکنم اخلاقاش دست خودش نیست بعد از این حرفا میزنه پشیمون میشه ولی انقد مغرور عذرخواهی نمیکنه
    با سلام امید وارم همیشه زندگی خوب خوشی داشته باشی راستش تو زندگی از این بالا پایینا وجود داره .. ولی راستش من به عنوان یک مرد شاید درک کردنش برام خیلی ساده نباشه و ولی شما خب زن هستی روحیه نرم تری علل اصول باید داشته باشی .. بنظرم اگه بتونی چم خم زندگی رو پیدا کنی میتوننی باهاش زندگی کنی ... شما باید بتونی کنترل کنی زندگیتو ... و بعضی وقتا بهش کمک کنی .. که بتونی بهترین زندگی رو داشته باشی
    شما اگه بتونی این زندگی رو درست کنی بنظرم اخرش میتونی یه زندگی شیرینی داشته باشی
    و توقع نداشته باش همه کار هارو انجام بده یکمم خودتت بعضی از کارا رو بهش نظر بده ..
    اگر میبینی اشتباه میکنه ... میتونی بعضی جاها بهش کمک کنی و بهش مشاوره بدی..
    امیدوارم موفق باشی
    و زندگی خوبی داشته باشی

26. کاربران زیر از مهیار رهنمایی فر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد