نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل در ازدواج دوم

762
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29807
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل در ازدواج دوم

سلام خسته نباشید
    من تقریبا 2سال با پسری ازدواج کردم که شرایط منو کاملا پذیرفت که یه دختر 12 ساله دارم و قبل از ازدواج بهم گفت تمام شرایطتتو میپذیرم و دخترتم میپذیرم ولی بعد از ازدواج شروع کرد به بهانه های مختلف و بیخود سر هر موضوعی دعوا داریم حتی دخترم میاد بوسم میکنه اخمو داستان داریم واقعا صبرم تموم شده به قولی که قبل ازدواج داده عمل نکرده منم اطمینانی که بهش داشتم از دست دادم و هر چی میگذره و دعوا میکنیم دوست داشتنم هم بهش کمتر میشه مخصوصا بخاطر دخترم چون تمام رفتاراشو متوجه میشه نمیدونم چیکار کنم خودشم میگه که کارم اشتباهه ولی بازم ادامه میده. بهش میگم تو این شرایطو پذیرفتی ولی یک بار بهم گفت من تواین شرایط نبودم الان که هستم نمیتونم. حالا نمیدونم رفتارش درست میشه یا نه..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل در ازدواج دوم

شما و همسرتون چندساله هستین؟ الان مشکل اصلی ایشون وجود دخترتونه یا رابطه صما و دخترتون؟!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28420
    تشکـر
    412
    تشکر شده 104 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : مشکل در ازدواج دوم

نقل قول نوشته اصلی توسط negin mellat نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من تقریبا 2سال با پسری ازدواج کردم که شرایط منو کاملا پذیرفت که یه دختر 12 ساله دارم و قبل از ازدواج بهم گفت تمام شرایطتتو میپذیرم و دخترتم میپذیرم ولی بعد از ازدواج شروع کرد به بهانه های مختلف و بیخود سر هر موضوعی دعوا داریم حتی دخترم میاد بوسم میکنه اخمو داستان داریم واقعا صبرم تموم شده به قولی که قبل ازدواج داده عمل نکرده منم اطمینانی که بهش داشتم از دست دادم و هر چی میگذره و دعوا میکنیم دوست داشتنم هم بهش کمتر میشه مخصوصا بخاطر دخترم چون تمام رفتاراشو متوجه میشه نمیدونم چیکار کنم خودشم میگه که کارم اشتباهه ولی بازم ادامه میده. بهش میگم تو این شرایطو پذیرفتی ولی یک بار بهم گفت من تواین شرایط نبودم الان که هستم نمیتونم. حالا نمیدونم رفتارش درست میشه یا نه..

با همسرتون به مشاور مراجعه کنید... انشالله به نتیجه ی مطلوب برسید... دخترتون تکیه گاهش شما هستید مواظبش باشید
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد