نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: ابراز علاقه شوهر به دوستم

2708
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1063
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ابراز علاقه شوهر به دوستم

با سلام
    من تقریبا 3 ساله که ازدواج کردم. با عشق و علاقه هم اردواج کردیم. شش ماه بعد از عروسی تو گوشی همسرم sms هایی رو دیدم که برای یه خانم فرستاده بود و دعوت به ناهار کرده بود و ... در موردش ازش پرسیدم که موضوع چی بود و جوابش این بود که این خانم اشتباها اس ام اسی زده و همسرم هم خواسته ببینه کیه و واسه همین بهش اس ام اس زده. خیلی باورم نشد و کل اس ام اس ها و جوابهاشو که نمی دونم چی بود. بهر حال بهش اعتماد کردم و گذشتم. تا اینکه اردیبهشت امسال از طرف همسرم اس ام اسی دریافت کردم که متنش این بود: چی کار داری بدونی کیم؟ بعد از جرو بحثهای زیادی و کلی چرت و پرت گفتن های همسرم بعد از یک هفته معلوم شد که شوهرم به همکارم که تو یه اداره کار می کنیم اس ام اس می زنه و ابراز علاقه بهش کرده بود و گفته بود که با زنم مشکلی ندارم و خیلی ام دوستش دارم ولی از تو هم نمی تونم بگذرم. بعد از فهمیدن این قضیه حالم اینقدر بد بود که فقط می خواستم ترکش کنم میگفت یه هوس نمی خواد منو از دست بده. قول داد و نوشت و امضا کرد که دیگه تکرار نمیشه. دیگه هیچ حسی دیگه بهش ندارم از زندگیمم لذتی نمی برم . از قولش چند ماهی نگذشته که بازم داره به همکارم اس ام اس میده. نمی دونم چی کار کنم؟ چون دیگه علاقه ای بهش ندارم تصمیم گرفتم جدا شم؟ میشه راهنماییم کنین لطفا؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1060
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ارائه راه حل

من ازدواج نکردم اما میفهمم خیانت یعنی چی پدرم و مادرم بهم خیانت کردن.خیانت یه مرض که درمان نداره هم خیانتگر مریض هم خیانت دیده مریض میشه بذار دوستانه بهت بگم که زندگیت درست نمیشه شاید جدایی بهتر باشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 26 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ارائه راه حل

بمیرم برات من اگه شوهرم همچین کاری بکنه میکشمش با این که میمیرم براش عجب صبری داری

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31144
    تشکـر
    1
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ابراز علاقه شوهر به دوستم

سلام. به نظر من هم تحملش نکن . کسی که آبروتو تو محل کارت ببره ارزش نداره. به نظرم عاقلانه فکر کن اگه بمونی بعد یه مدت عذت نفست از دست میره شخصیتت خورد میشه به نظرم منطقی باش. خواهرانه بهت میگم اگه ودم بودم باهاش نمیموندم با اینکه همسرمو خیلی دوست دارم اما میدونم که خودم مهم ترم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط سروین نمایش پست ها
    با سلام
    من تقریبا 3 ساله که ازدواج کردم. با عشق و علاقه هم اردواج کردیم. شش ماه بعد از عروسی تو گوشی همسرم sms هایی رو دیدم که برای یه خانم فرستاده بود و دعوت به ناهار کرده بود و ... در موردش ازش پرسیدم که موضوع چی بود و جوابش این بود که این خانم اشتباها اس ام اسی زده و همسرم هم خواسته ببینه کیه و واسه همین بهش اس ام اس زده. خیلی باورم نشد و کل اس ام اس ها و جوابهاشو که نمی دونم چی بود. بهر حال بهش اعتماد کردم و گذشتم. تا اینکه اردیبهشت امسال از طرف همسرم اس ام اسی دریافت کردم که متنش این بود: چی کار داری بدونی کیم؟ بعد از جرو بحثهای زیادی و کلی چرت و پرت گفتن های همسرم بعد از یک هفته معلوم شد که شوهرم به همکارم که تو یه اداره کار می کنیم اس ام اس می زنه و ابراز علاقه بهش کرده بود و گفته بود که با زنم مشکلی ندارم و خیلی ام دوستش دارم ولی از تو هم نمی تونم بگذرم. بعد از فهمیدن این قضیه حالم اینقدر بد بود که فقط می خواستم ترکش کنم میگفت یه هوس نمی خواد منو از دست بده. قول داد و نوشت و امضا کرد که دیگه تکرار نمیشه. دیگه هیچ حسی دیگه بهش ندارم از زندگیمم لذتی نمی برم . از قولش چند ماهی نگذشته که بازم داره به همکارم اس ام اس میده. نمی دونم چی کار کنم؟ چون دیگه علاقه ای بهش ندارم تصمیم گرفتم جدا شم؟ میشه راهنماییم کنین لطفا؟
    متاسفم عزیزم دقیقا میدونم چه حسی داری

خیلی سخته تکیه گاه زندگی ادم اینجوری زیر پاش رو خالی کنه

کاش قبح گناهش رو نمیریختی و بعدش دنبال راهکار میبودی تا اینکه بروش اوردی و

بعدش اومدی راهکار می خوای

متاسفانه همسرت نوشته امضا کرده و باز زده زیر قولش

مطمنا اگر دوباره اینکارو بکنه ، دوباره زیرش میزنه و این خیلی دردناکه

دو تا فرصت بیشتر نداری یا اینکه دوباره بهش اعتماد کنی و دوباره ضربه بخوری

یا اینکه دادخواست طلاق بدی

درخواست طلاق دادن راحته اما درست کردن یه زندگی

خیلی کار سختیه بنظر من زیاد عجله نکن برای طلاق و قبلش حتما با یه مشاوره

مشورت کن
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

6. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    تشکر شده 1,156 بار در 552 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام متاسفم که اینو میگم ولی مردی که ازدواج میکنه و خیانت میکنه بویی از عشق و دوست داشتن نبرده
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32790
    تشکـر
    18
    تشکر شده 39 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    0

گاهی وقتا ادامه بعضی زندگیا از سر اجباره و آمار جامعه هم همینو نشون میده دلایل متفاوتی برای اجبار ادامه زندکی هست:1 ترس از جدایی و تنها شدن 2 ترس از مهریه دادن 3 حضور بچه تو زندگی 4 ترس از آبرویه خانواده خدشه دار شدن و ...
    اما بذارین رک و راست بهتون بگم یا شما برای همسرتون کم گذاشتین و اون رفته سمت همکارتون (که شاید خیلیلم از شما بهتر نباشه) یا همسرتون سطح توقعش رفته بالا
    در هر صورت شما جز اون آماری که به اجبار زندگیشونو ادامه میدن و بالاخره یه روز به بن بست میخورن نباشین قطعا همسرتون که بهتون قول داده و زیرش زده و میگه نمیخواد از دستتون بده شاید یکی از دلایلش همین چیزایی باشه که گفتم وگرنه وقتی میدونه شما از کارش ناراحتی و یبارم تهدید به جدایی کردیش دیگه سمت این کار نمیرفت
    جدایی اخرین راهه اما اگه فکر میکنید از این به بعد زندگی بدون عشقو سردی قراره داشته باشین به آخرین راه فکر کنید
    موفق باشید عزیزم با نهایت همدردی باید بگم وضعیت بدیه اما خودتو نباز

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط fazi0315 نمایش پست ها
    گاهی وقتا ادامه بعضی زندگیا از سر اجباره و آمار جامعه هم همینو نشون میده دلایل متفاوتی برای اجبار ادامه زندکی هست:1 ترس از جدایی و تنها شدن 2 ترس از مهریه دادن 3 حضور بچه تو زندگی 4 ترس از آبرویه خانواده خدشه دار شدن و ...
    اما بذارین رک و راست بهتون بگم یا شما برای همسرتون کم گذاشتین و اون رفته سمت همکارتون (که شاید خیلیلم از شما بهتر نباشه) یا همسرتون سطح توقعش رفته بالا
    در هر صورت شما جز اون آماری که به اجبار زندگیشونو ادامه میدن و بالاخره یه روز به بن بست میخورن نباشین قطعا همسرتون که بهتون قول داده و زیرش زده و میگه نمیخواد از دستتون بده شاید یکی از دلایلش همین چیزایی باشه که گفتم وگرنه وقتی میدونه شما از کارش ناراحتی و یبارم تهدید به جدایی کردیش دیگه سمت این کار نمیرفت
    جدایی اخرین راهه اما اگه فکر میکنید از این به بعد زندگی بدون عشقو سردی قراره داشته باشین به آخرین راه فکر کنید
    موفق باشید عزیزم با نهایت همدردی باید بگم وضعیت بدیه اما خودتو نباز
    سلام

موقع جواب دادن لطفاً به تاریخ تاپیک نگاه کنید

10. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32935
    تشکـر
    32
    تشکر شده 24 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    این رفتار شوهر شما به نظرم به قبل از ازدواجش برمیگرده . شما باید بیشتر تحقیق میکردین.
    معمولا مردهای اینجوری بعد از ازدواج هم دنبال هوی و هوس میرن !

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)