نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: با همسرم چه کنم؟

1002
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29942
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با همسرم چه کنم؟

سلام خسته نباشین.من و همسرم نزدیک ۸ماهه که نامزدیم وچند وقت دیگه هم عروسیمونه.بیشتر مواقع همسرم خوبه واقعا اما مشکل اینجاس که خیلی ریزبینِ توی بیشتر مسائل و اینکه عاشق گرفتن مراسم.یعنی بیشتر مراسم هایی رو که از قدیم تا به حال هست هم خودشو هم دیگران و به روش های مختلف ملزم به مراسم گرفتن میکنه البته در این بین خانواده و فامیلا هم بیشتر بهش اصرار می کنند و حساس تر میشه.و اینکه مراسم و جشن و شادی همیشه خوبه و همه دوست دارند اما وقتی این بین، کلی تَنِش بینِ خودمون و خانواده ها پیش میاد و اطرافیان هم کلی حرف و حدیث به راه می اندازند بیشتر آدم از جشن زده میشه تا بهش خوش بگذره.چطور میشه این ریز بینی و حساسیت و این همه عشق به مراسم و توی همسرم کم رنگ کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : با همسرم چه کنم؟

چه جالب یه خانم که از مراسم و این چیزا خوشش نمیاد!!!
    والا بقیه حاضرن همه کار بکنن که همه مراسم براشون اجرا بشه. چه با تنش چه غیر اون.
    اما خارج شوخی زیاد خودتون رو ناراحت نکنید بعد عروسی خیلی از این اختلاف سلیقه ها حل می شه. اما اگه باز هم ناراحتید خب می تونید تو آرامش باهاش صحبت کنید و از سختی که بقیه میافتن واسه برگزاری جشنها و احساسی که به شما می ده صحبت کنید و ازش بخواید که انقدر اصرار نکنه به همه چی.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29468
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با همسرم چه کنم؟

خب عزیزم شما می تونی خیلی ملایم این موضوع رو در میان بگذاری اصلا به این فکر نکن که اونا چی فکر می کنن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد