نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: پرده بکارت

1554
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29978
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پرده بکارت

باسلام من 2ماهه خونه خودمم شب اولی که بعداز1ماه اقدام کردیم هنگام دخول ازحال رفتم وضعف شدیدگرفتم ازون موقع میترسم که دوباره اینکاروانجام بدیم همش استرس دارم بایدچیکارکنم به نظرتون پرده ام پاره شده؟؟چون خودم انگشتموکه داخل میکنم تااخرمیره ولی چراموقع نزدیکی درددارم ؟؟؟بایدچیکارکنم ممنون ازسایت خوبتون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29978
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : پرده بکارتم پاره نشد

درضمن بایدبگم هیچ خونی هم نیومدشوهرمم میگه شایدپاره نشده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

درد هنگام دخول تا مدتی طبیعیه . بعضی از پرده ها با دخول کامل از بین میرن، شما که ظاهرا دتول ناموفق داشتین. ولی میتونید برای رفع نگرانیتون به پزشک زنان مراجعه کنید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط زهره جون نمایش پست ها
    درضمن بایدبگم هیچ خونی هم نیومدشوهرمم میگه شایدپاره نشده
    بهتر بود قبل از شب زفاف مطالعه ای راجب بکارت داشته باشید که اینطوری به مشکل برنخورید و نگران نشید

. انواع رایج پرده بکارت عبارتند از:

حلقوی:

در این نوع، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند.
    حلقوی (قابل اتساع و غیر قابل اتساع)- در این نوع، پرده بکارت به شکل حلقه‌ای پیرامون ورودی مهبل را پوشانده‌است. پرده حلقوی قابل اتساع با آمیزش جنسی پاره نمی‌شود.

ارتجاعی:

پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع ا ست و به هنگام ورود آلت تناسلی مرد، پاره نمی شود یا به طور جزئی پاره می شود و هیچ خونریزی ندارد.

دو سوراخی یا تیغه ای:

پرده ای که یک تیغه ممتد در طول ورودی واژن دارد.

غربالی (سوراخ سوراخ):

این پرده به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده اما سطح آن سوراخ سوراخ است.در پرده دندانه دار حفره وسط پرده یک حفره گرد با لبه های مضرس می باشد. در واقع تفاوت این نوع پرده با پرده حلقوی یا گرد فقط در مضرس یا هفت و هشتی بودن لبه های حفره می باشد.

مسدود:

این نوع پرده هیچ سوراخی ندارد و کاملا مسدود است.

بعضی ها مادرزاد پرده بکارت ندارند، بعضی دیگر پرده بکارتشان بدون سوراخ است، درحالیکه برخی دیگر پرده های بسیار ضخیمی دارند که ممکن است برای پاره کردن آن، کمک پزشک مورد نیاز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود، این شیوه را بریدن پرده می نامند.طی اولین دخول، پرده بکارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود، غالبا تا زمانی که زن، نوزادی به دنیا بیاورد باقیمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت

چرا بعضی زنان در اولین ارتباط جنسی خونریزی ندارند و برخی دارند؟

گذشته از فقدان مادرزادی پرده بکارت در بعضی زنان، در صورتیکه زن در هنگام ************، آرام و بدون تنش بوده ، زمان کافی برای عشق ورزی داشته باشد، با طرف مقابل خود احساس راحتی کند و دهانه واژنش به اندازه کافی مرطوب باشد، آلت تناسلی مرد به نرمی وارد واژن او می شود و به این ترتیب در اولین ارتباط خونریزی نخواهد داشت. اما اگر زن مضطرب باشد یا بترسد و پاهایش را جمع کند دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونریزی و درد خواهد داشت.

بعضی مردها ادعا می کنند که می توانند در حین ************ تشخیص بدهند زن قبلا ************ داشته یا نه، چنین نیست. تنها چیزی که مردان می توانند حس کنند، مضطرب و نگران بودن زن است که به همین دلیل خودشان را منقبض کرده و دهانه واژن به نظر تنگ تر می آید.

از آنجائیکه در نظر مردم پرده بکارت، پرده ای بسیار سفت و محکم است که تنها با فشار پاره می شود، برخی مردها در هنگام ************ فشار زیادی به دهانه واژن آورده و موجب پارگی دهانه واژن، درد و خونریزی می شوند. در صورتیکه، اگر زن هنگام ************ آمادگی کافی داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هیچ نیازی به فشار از جانب مرد نیست.

زنان بهتر است قبل از نزدیکی، نه به منظور گرفتن گواهی سلامت پرده بکارت بلکه به دلیل آگاهی از نوع پرده به پزشک متخصص زنان مراجعه کرده و توضیحات لازم را درخواست کنند. زیرا در موارد نادری که پرده از نوع ضخیم است، احتیاج به عمل جراحی دارد.

در صورت تنگی دهانه واژن، بهتر است از کرم و ژلهای تسهیل کننده یا اسپری بی حس کننده استفاده کرد. ضمن اینکه تحریک زن وخروج ترشحات از دهانه واژن موجب روان شدن دهانه واژن و سهولت ارتباط جنسی می شود.

گاهی پرده بکارت با یک یا دو بار نزدیکی کاملا پاره نمی شود وهر دفعه قسمتی از آن پاره شده و کمی خونریزی می کند. بدون پارگی پرده، مایع اسپرم ریخته شده بر روی آن می تواند موجب حاملگی شود، زیرا اسپرماتوزوئید موجود در اسپرم می تواند از سوراخ پرده حرکت کرده و به طرف تخمک زن برود و حاملکی ایجاد گردد. در این موارد زن با پرده سالم حامله می شود.
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29978
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه تااخربردولی خونی نیومدخیلی هم کتاب خوندم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نه تااخربردولی خونی نیومدخیلی هم کتاب خوندم
    مگه حتما باید خون بیاد ؟؟؟ممکن نوع پردتون جوری باشه که خون نمیاد پیش دکتر زنان مراجعه کنید اطلاعات لازم و بگیرید!
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29978
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشیدمدام سوال میپرسم میترسم دوباره ازحال برم به نظرشماکه اطلاعات تواین زمینه داریداین اتفاق دوباره میفته میترسم ارتجاعی باشه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29978
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم جواب بدین ممنون

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ببخشیدمدام سوال میپرسم میترسم دوباره ازحال برم به نظرشماکه اطلاعات تواین زمینه داریداین اتفاق دوباره میفته میترسم ارتجاعی باشه
    دوست عزیز تاجایی که مطالعه کردم
    بعضی از پرده ها هستن با بار اول رابطه درد دارن ولی رابطه های بعدی کمتر میشه

استرس و ترس در هنگام رابطه جنسی واژن سفت میشه و همین باعث درد شدید میشه

اول از همه شما دکتر برید نوع پردتون مشخص شه خودشون راهنمایی های لازم و بهتون میگن
    و باید استرستون کنار بذارید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : پرده بکارت

سلام

این ترستون طبیعیه و باید حتما قبلش ریلکس کنید و رو خودتون کار کنید تا آرامش بیشتری داشته باشید .

هیچ عجله ای هم نداشته باشید برای اینکار .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد