نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: رفتار غیر عادی جاری

980
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30104
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy رفتار غیر عادی جاری

سلام و خسته نباشید.خواهش میکنم کمکم کنید.من مدتی پیش رابطه ای رو شروع کردم با یکی از اقوام که قصدمون ازدواجه و خانواده ها تا حدودی درجریان رابطه ما هستند.زن داداش ایشون خیلی رفتارهای غیرطبیعی دارند.اوایل فکر میکردم عادیه و من حساس شدم برا همین چیزی نگفتم،اما کم کم دیدم واقعا غیرطبیعیه،بطوریکه به مشاور هم مراجعه کردم و ایشون هم تایید کردن که این خانوم نرمال نیس و کاراش طبیعی نیس.زن داداششون یک ماه از نامزد بنده بزرگتره و تازه سه ماهه عروسی کردن.تا قبل عروسی برای تمام کارهای عروسی به نامزد من میگفتن و هرشب بهشون پیام میدادن به بهانه درددل کردن یا اگه میخواستن جایی برن به نامزد من میگفتن که ببرشون.بعد ازدواج هم همینطور.دایما به نامزد من میگن میشه این کار بکنی و ... .و بهشون پیام هم میدن و این خحچجم پیام دادن و طرز حرف زدن واقعا غیر عادیه.اینم بگم چند بار با نامزدم درمیون گذاشتم و ایشون قسم میخوره که جای خواهرشه و زن داداششه.من به نامزدم اعتماد کامل ارم اما به اون خانوم اصلا چون اگه تک تک کاراش بگم متوجه میشید چقدر غیر عادیه.و البته خانواده نامزد من هم با اون خانوم خیلی رابطه خوبی ندارن چون بهشون توهین کرده و رفتار و برخورد خوبی نداره و اونا هم معتقدن که خیلی زرنگ و آب زیر کاهه.من حتی پیش دعانویس هم رفتم گفتن اون خانوم طلسم نوشته و نامزد منو چیزخور کرده.خودم فکر میکنم ایشون میخوان رابطه مارو بهم بزنن و نامزد من رو برای یکی از اقوام خودشون درنظر دارن.من نمیخوام زندگم خراب بشه،به شدت نامزدم رو دوست دارم و بهش اعتماد دارم.اما خیلی اوفات سر این خانوم بحثمون میشه و چون زن داداششون خوانمود کرده منو دوست داره اما من ازش بدم میاد رو ذهن نامزد منم تاثیر گذاشته.درحالیکه من چند بار بهش پیلم دادم و خیلی خوب برخورد کردم.اما ایشون همچنان تمام کارهاش به نامزد من میگه و دایم بهش پیام میده.ظاهرا هم خیلی مذهبی هستن اما باطنا خدا عالمه.تو رو خدا کمکم کنید واقعا آرامش گرفته ازم.ممنون میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : رفتار غیر عادی جاری

سلام

طلسم چیه خواهر من؟؟؟

این خرافه ها چیه بهم میبافی؟؟؟ تو رو خدا باور نکن این حرفا رو

طلسم همین رفتاریه که شما در پیش گرفتی

میدونی چه رفتاری؟؟؟

اینکه شما داری بد ایشون رو به نامزدت میگی اما اون داره خودشو خوب جلوه میده و همین باعث میشه واقعا شما بد نشون داده بشی!!!!

کمی با فکر

با تامل

با صبوری رفتار کن

اصلا و ابدا از این خانم پیش نامزدت بدگویی نکن...چون دو برابر بارزش میکنی تو چشم نامزدت

فقط باید با آرامش و متانت ریشه کن کنی

عصبی بشی .... عصبی تر میشه

بد بگی...بدتر میشه

هر عملی انجام بدی همون رو دریافت میکنی

با عقلت رفتار کن نه با احساساتت

شاید اصلا این خانم منظوری نداشته باشه... و از بین خانواده شوهرش با نامزد شما راحت باشه

اول از همه با خودت صلح کن...با عقلت....دل نبند به طلسم و خرافه و حرف مردم و غیره

این خود تویی که با رفتارت زندگیتو میسازی

هیچکس نمیتونه جای تو فکر کنه، حرف بزنه ، عمل کنه....پس اول از همه باید ببینی خودت چی میگی که چی دریافت میکنی

و دوم اینکه با همسرت مهربون باش...بهش غر نزن، بدگویی نکن پیشش، گلایه نکن، حسادت نکن

با آرامش این بحث رو مطرح کن

و سوم اینکه با این خانم یه طرح دوستی بریز...باهاش رفیق شو کمی...ببین واقعا منظورش چیه

نذار خرافه ها و حرف مردم و ظن و گمان برات سرنوشت رو رقم بزنه

خودت افسار زندگیتو به دست بگیر

فقط تو میتونی که....یا زندگیت رو اداره کنی....یا بزنی خرابش کنی

دیگه انتخاب با خودته

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رفتار غیر عادی جاری

نقل قول نوشته اصلی توسط fasa1 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید.خواهش میکنم کمکم کنید.من مدتی پیش رابطه ای رو شروع کردم با یکی از اقوام که قصدمون ازدواجه و خانواده ها تا حدودی درجریان رابطه ما هستند.زن داداش ایشون خیلی رفتارهای غیرطبیعی دارند.اوایل فکر میکردم عادیه و من حساس شدم برا همین چیزی نگفتم،اما کم کم دیدم واقعا غیرطبیعیه،بطوریکه به مشاور هم مراجعه کردم و ایشون هم تایید کردن که این خانوم نرمال نیس و کاراش طبیعی نیس.زن داداششون یک ماه از نامزد بنده بزرگتره و تازه سه ماهه عروسی کردن.تا قبل عروسی برای تمام کارهای عروسی به نامزد من میگفتن و هرشب بهشون پیام میدادن به بهانه درددل کردن یا اگه میخواستن جایی برن به نامزد من میگفتن که ببرشون.بعد ازدواج هم همینطور.دایما به نامزد من میگن میشه این کار بکنی و ... .و بهشون پیام هم میدن و این خحچجم پیام دادن و طرز حرف زدن واقعا غیر عادیه.اینم بگم چند بار با نامزدم درمیون گذاشتم و ایشون قسم میخوره که جای خواهرشه و زن داداششه.من به نامزدم اعتماد کامل ارم اما به اون خانوم اصلا چون اگه تک تک کاراش بگم متوجه میشید چقدر غیر عادیه.و البته خانواده نامزد من هم با اون خانوم خیلی رابطه خوبی ندارن چون بهشون توهین کرده و رفتار و برخورد خوبی نداره و اونا هم معتقدن که خیلی زرنگ و آب زیر کاهه.من حتی پیش دعانویس هم رفتم گفتن اون خانوم طلسم نوشته و نامزد منو چیزخور کرده.خودم فکر میکنم ایشون میخوان رابطه مارو بهم بزنن و نامزد من رو برای یکی از اقوام خودشون درنظر دارن.من نمیخوام زندگم خراب بشه،به شدت نامزدم رو دوست دارم و بهش اعتماد دارم.اما خیلی اوفات سر این خانوم بحثمون میشه و چون زن داداششون خوانمود کرده منو دوست داره اما من ازش بدم میاد رو ذهن نامزد منم تاثیر گذاشته.درحالیکه من چند بار بهش پیلم دادم و خیلی خوب برخورد کردم.اما ایشون همچنان تمام کارهاش به نامزد من میگه و دایم بهش پیام میده.ظاهرا هم خیلی مذهبی هستن اما باطنا خدا عالمه.تو رو خدا کمکم کنید واقعا آرامش گرفته ازم.ممنون میشم

نوع رفتار نامزد شما در این چند سال ایشون رو عادت داده به این رابطه نزدیک و

نامزد شما باید بخواد تا این رابطه رو کاهش بده و در صورت امکان ازش دور بشید

و این مشکل با طلسم و حقه بازی رمال و دعا نویس حل شدنی نیست ...پس عاقل باشید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)