نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: کادوی عروسی

3180
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    تشکر شده 44 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

کادوی عروسی

سلام من ۲۷ سالمه شوهرم ازم ۸ ماه بزرگتره الان ۳ ساله ازدواج کردیم تازگیا فهمیدم شوهرم کادوهایی که موقع نامزدی و عقد جمع شده بود و به زور و تهدید ازم گرفته بود رو رفته بوده بدون اطلاع من یخچال و فرش گرفته بوده و به اسم پدرش تموم شده و من فکر میکردم پدر شوهرم خریده یعنی به همه گفته بودن پدرش خریده توی شهر ما رسمه ۵ جنس از جمله یخچال و فرش و گاز و تلویزیون و ماشین لباسشویی رو باید سمت داماد بگیره و در مراسم خواستگاری پدرش تعهد کرده بود که خودش بخره ولی با اینکه قول داده بود و از نظر مالی کاملا توانایی داشت که بگیره و برای دخترش هم که دو سال قبلش ازدواج کرده بوده سنگ تموم گذاشته و حتی اون ۵ قلم جنس رو هم که باید شوهر خواهر شوهرم میگرفته رو نگرفتن و پدر شوهر من خودش واسه دخترش گرفته و جهیزیه کامل منزل رو واسش داده ولی واسه شوهر من کم گذاشت پول فیلم بردار رو ناقص داد پول گوشت عروسی رو شوهرم از پدر مادر من گرفت و به پدرش داد تا واسه عروسی گوشت تهیه کنه واسه من خرید عروسی نکردن و دو قلم جنس رو شوهرم از کادوهای عقد من داد کادوهای نامزدیم رو داد وام پدرش رو تصفیه کرد چون وام به اسم شوهر من بود ولی پول رو پدرش گرفت بود و خرج کرده بوده . حتی کادوهای عروسی ما رو هم پدرش واسه خودش گرفت و به ما نداد حتی الان هم که دخترم به دنیا اومده و پدرش واسه دختر من مراسم ده روز گرفت بازم کادوهای بچمو خورد و به ما نداد با اینکه از قبل مقداری از هزینه مراسم رو از شوهرم گرفته بود . یخچالمون خراب شده و می خواستیم دوباره بخریم که شوهرم اعتراف کرد خودش خریده بود بعد سه سال فهمیدم پولایی که با تهدید از چنگم درآورده بوده رو رفته داده واسه یخچال و قالی و منم گفتم پدرت ما رو گول زده و باید الان پولشو اون بده خودمم با پدر شوهرم حرف زدم و مجابش کردم ولی الان به شوهرم میگم برو خودتم بهش بگو نمیگه بهش و همش منو تهدید میکنه و داد و بیداد میکنه وقتی بهش میگم واسه خواهرت گرفته واسه توام وظیفشه بگیره کاری نمیکنه و از حق خودش و من دفاع نمیکنه فقط منو تهدید میکنه و دعوا راه میندازه دیگه از وضع زندگیم خسته شدم نمیدونم چیکار کنم

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : کادوی عروسی

نقل قول نوشته اصلی توسط seyaneh نمایش پست ها
    سلام من ۲۷ سالمه شوهرم ازم ۸ ماه بزرگتره الان ۳ ساله ازدواج کردیم تازگیا فهمیدم شوهرم کادوهایی که موقع نامزدی و عقد جمع شده بود و به زور و تهدید ازم گرفته بود رو رفته بوده بدون اطلاع من یخچال و فرش گرفته بوده و به اسم پدرش تموم شده و من فکر میکردم پدر شوهرم خریده یعنی به همه گفته بودن پدرش خریده توی شهر ما رسمه ۵ جنس از جمله یخچال و فرش و گاز و تلویزیون و ماشین لباسشویی رو باید سمت داماد بگیره و در مراسم خواستگاری پدرش تعهد کرده بود که خودش بخره ولی با اینکه قول داده بود و از نظر مالی کاملا توانایی داشت که بگیره و برای دخترش هم که دو سال قبلش ازدواج کرده بوده سنگ تموم گذاشته و حتی اون ۵ قلم جنس رو هم که باید شوهر خواهر شوهرم میگرفته رو نگرفتن و پدر شوهر من خودش واسه دخترش گرفته و جهیزیه کامل منزل رو واسش داده ولی واسه شوهر من کم گذاشت پول فیلم بردار رو ناقص داد پول گوشت عروسی رو شوهرم از پدر مادر من گرفت و به پدرش داد تا واسه عروسی گوشت تهیه کنه واسه من خرید عروسی نکردن و دو قلم جنس رو شوهرم از کادوهای عقد من داد کادوهای نامزدیم رو داد وام پدرش رو تصفیه کرد چون وام به اسم شوهر من بود ولی پول رو پدرش گرفت بود و خرج کرده بوده . حتی کادوهای عروسی ما رو هم پدرش واسه خودش گرفت و به ما نداد حتی الان هم که دخترم به دنیا اومده و پدرش واسه دختر من مراسم ده روز گرفت بازم کادوهای بچمو خورد و به ما نداد با اینکه از قبل مقداری از هزینه مراسم رو از شوهرم گرفته بود . یخچالمون خراب شده و می خواستیم دوباره بخریم که شوهرم اعتراف کرد خودش خریده بود بعد سه سال فهمیدم پولایی که با تهدید از چنگم درآورده بوده رو رفته داده واسه یخچال و قالی و منم گفتم پدرت ما رو گول زده و باید الان پولشو اون بده خودمم با پدر شوهرم حرف زدم و مجابش کردم ولی الان به شوهرم میگم برو خودتم بهش بگو نمیگه بهش و همش منو تهدید میکنه و داد و بیداد میکنه وقتی بهش میگم واسه خواهرت گرفته واسه توام وظیفشه بگیره کاری نمیکنه و از حق خودش و من دفاع نمیکنه فقط منو تهدید میکنه و دعوا راه میندازه دیگه از وضع زندگیم خسته شدم نمیدونم چیکار کنم

شما باید خودتون بگید، طرح چنین اتفاقاتی بعد از سه سال چه فایده ای میتونه داشته باشه ؟

یا باید بپذیرید و چشم پوشی کنید یا اینکه مجبورید به این تنش اینقدر ادامه بدید تا کار به جاهای باریک برسه

پس خوب در این مورد فکر کنید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    تشکر شده 44 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    شما باید خودتون بگید، طرح چنین اتفاقاتی بعد از سه سال چه فایده ای میتونه داشته باشه ؟

یا باید بپذیرید و چشم پوشی کنید یا اینکه مجبورید به این تنش اینقدر ادامه بدید تا کار به جاهای باریک برسه

پس خوب در این مورد فکر کنید ...

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    مسئله مالی واسه من مطرح نیست فقط احساس حماقت میکنم که ازم سو استفاده شده و حس بدی دارم که هر روز زاویه هایی از ظلمایی که در حقم شده داره واسم روشن میشه شوهرم هم با خانوادش همکاری میکنه و به خودمون ضربه میزنه اصلا هم واسش مهم نیست که چه بلایی داره سرمون میاره . آخه کارای خانوادش تمومی نداره و با اینکه شوهرم تک پسره طوری باهاش برخورد میشه که انگار یتیمه و اونا خانوادش نیستن و کاری نباید واسش انجام بدن تا کاری واسه پدرش پیش میاد یاد پسرش میفته کارش که تموم شد مثل یه حیون نادیده گرفته میشه و ادعاشونم اینه که پسره وظیفشه ولی موقع خرج کردن که میشه سه تا خواهرش مثه گرگ میپرن وسط و با همکاری مادرشون کاملا شوهر منو نادیده میگیرن و فقط خودشون خرج میکنن . احساس میکنم ما رو احمق و مترسک سر خرمن فرض میکنن و همین داره دیوونم میکنه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

اگه واقعا حق با شماست واگذارشون کنین به خدا. مطمئن باشین چنان میذاره تو کاسه شون که نفهمن از کجا خوردن.شما به جای مرور خاطرات تلخ گذشته روابط تون رو با همسرتون تحکیم کنین و اینقدر به اون بنده خدا سرکوفت نزنین. ایشون هم مونده بین شما و خانواده ش. گناه داره. ولشون کنین. به جاش از زندگی تون لذت ببرین. مطمئن باشین تقاص بدی هاشون رو پس میدن.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

سعی کنید با عشق و محبت شوهرتون رو بکشید تو جبهه خودتون
    و بعد در صورتی که توانایی تغییر اخلاق ها و رفتارهای خانواده رو ندارید، به ارامی رابطه و رفت و امد رو کم کنید تا ارامش بیشتری داشته باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)