نمایش نتایج: از 1 به 29 از 29

موضوع: سردمزاجی روانی شوهر

3477
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30129
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سردمزاجی روانی شوهر

سلام من خانومی 39 ساله هستم. مشکلم اینه که شش ساله ازدواج کردم و در طی این شش سال رابطه جنسیم سیر قهقرایی داشته.
    خیلی متخصص زنان رفتم......بیهوده!
    اخیرا تست هورمونی دادم که همه چیز عادی بود و به ************ولوژیست مراجعه کردم که بعد از دو جلسه مشاوره به ناکجاآباد رسیدیم...هیچ! فقط قرص ویاگرا تجویز کردن/

من میدونم این رابطه نقش چسب رو بین زوجها داره....نقش مسکن....نقش آرامبخش و نقش وسیله ای برای تحمل کمبودها....نقش شارژری برای کسب انرژی و نو کردن عشق.....و من هیچ کدام از اینها را ندارم.....شدم یک غده نفرت...یک آدم حساس و زودرنج، و کلی دردهای استحوانی کمر و زانو واسم روی داده که در هردو مورد متخصصین شدت دردها را به عصبی بودن تشخیص دادند و خودم می دونم ناشی از همین مسئله ست. راستی من بعد از چهارماه زندگی مشترک باردار شدم و یک دختر 5ساله هم داریم..... که به زوجهای جوان توصیه می کم اگر تو رابطه مشکل دارید اول اونو حل کنید بعد بارداری...چون دیگه بعد از بارداری و شیردهی وضع اسفناک تر میشه....پس اول مشکلو حل کنید

ممنونم که خوندید..........
    ویرایش توسط samajooon : 08-10-2016 در ساعت 12:28 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : سردمزاجی روانی شوهر

شما نوازشها رو حس نمیکنید یا در مرحله نهایی ارضا نمیشید؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30129
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نوازشها را حس می کنم اما در واقع آماده نمی شم....از روانساز هم استفاده می کنم باز بی فایده ست ... با ارگاسم خیلیییی حالا راهه و من تو پله ی اول موندم.
    ویرایش توسط samajooon : 08-10-2016 در ساعت 12:30 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

شاید نوازشها به درستی انجام نمیشه.

این چیزا با بیحوصلگی اصلاً نمیخونه مخصوصاً وقتی میدونید ایرادی هم در کار هست.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

اگه دیر به دیر انجامش بدین تا نیازتون بیشتر شده باشه شاید نتیجه بگیرین.

شوهرتون باید حوصله بیشتری برا نوازش صرف کنه.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30129
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید پزشک هم اینجا پاسخگو هست؟ یا روانشناس و مشاور؟ یا خودمون با خودمونیم؟

ممنون میشم قدیمی ترها جواب بدن.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

بیشتر کاربران بعد از ظهر میان جواب میدن.

لطفاً صبر کنید.

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30129
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به هرحال تو این شش سال همه جور و توی همه مودی بودیم. این نیست

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط خوب نیستم نمایش پست ها
    اینجا روانشناس داریم فرخ روانشناسه اون میتونه یه جواب کامل و درست بهتون بده
    ضمنا شما خیلی زودرنجی
    من پسرم 27 سالمه نتونستم ازدواج کنم انقد که شما از نداشتن رابطه جنسی خوب رنج میبرید من از نداشتن همسر رنج نمیبرم
    یه ذره ظرفیت داشته باشید
    نه اینجوری نیست که میگی.

نبود رابطه درست بین زوجها، خیلی سختتر از مجرد بودنه.

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30129
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به هرحال هرکس مشگلات خودش بزرگه واسش.....منم 33سالگی ازدوج کردم و اون طور که فکر می کنید دنبالش نبودم برای درمان و.... دعوا مرافعه ها و سردی زندگیم و دردهای عصبیم که از ناحیه ی جدیدا از دست دادن مامانمم هست اونقدر محاصرم کرده که بازم دوستان واطرافیانم این دکتر ************ولوژیستو واسم پیدا کردند و مجبورم کردند برم و گرنه من خود شش سالو مشکل دارم و داشتم و دارید میبینید کجام!

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

تجربه مگه تو زن داری؟
    زن ندارم ولی مطالعه دارم

تازه اونقدرا هم غیر قابل درک نیست این قضیه.

12. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

شما گفتید 6 ساله ازدواج کردین
    ینی تو سن 33 سالگی
    فکر نمیکنید این سن ازدواج برای دختر خیلی خیلی بالاس
    دلیل دیر ازدواج کردنتون چی بوده؟
    شوهرتون چه حسنی در شما دیده که باهاتون ازدواج کرده؟
    اصلا ایشون چند سالشه کارش چیه؟

در مورد مشکلشون صحبت کنیم بهتره.

غیر از سوال آخرت بقیه بیموردن.

14. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30129
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از درکتون.....من آرزوم اینه کاش مجرد بودم....فقط دردم تنهایی بود، نه اینکه بدونم رابطه و همسری و عشق سرابه

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30129
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حتما حسنی دیده که ازدواج کرده و بارها خواستم برم و نگذاشته

مستندسازه....البته مدیر تولید نه کارگردان. 41سالشه
    ویرایش توسط samajooon : 08-10-2016 در ساعت 12:32 PM

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30129
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اینم بگم من از اول اون بیشتر به من کشش عاطفی داشت
    الانم همین طوره
    خودخواهی هاش و دیگر مشکلاتش بازم بیشتر از لحاظ عاطفی منو بهش سردتر کرده

علت ازدواجمم تشابه علایق، تشابه آرمانها، لذت بردن از حرف زدن و مصاحبت یاهاش بود
    ویرایش توسط samajooon : 08-10-2016 در ساعت 12:44 PM

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

بنظرم هر چی درد و غمهای دیگه رو کنار بذارید و نسبت به هم احساسی و عاشقانه برخورد کنید، میتونه تاثیر داشته باشه.

باید از اول شروع کنید عین دو نفر که تازه آشنا شدن.

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

تا حالا در این مورد به پزشکان طب سنتی مراجعه داشتین؟

اگه نداشتین به یکی از معروفاشون که کاربلد هست مراجعه کنید.

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

من خودمو یه لحظه جای اون مرد گذاشتم تا ببینم چطوری این رابطه سرد شده
    شاید بخاطر مشغله کاری زیاد هست و شایدم بخاظر سن بالایی که دارن
    من 20 سالم بود خیلی شهوت داشتم دوست داشتم با یکی دوست شم یا ازدواج کنم ولی بخاطر یه سری مسائل صبر کردم
    الان 27 سالمه بهتون بگن هیچ علاقه ای به ازدواج ندارم هرچی سن بالاتر میره شهوت هم کمتر میشه
    به هر حال منتظر باشید دوستان زیادی هستند اینجا میتونن کمک کنن
    جوشونده جنسینگ + زعفران رو با عسل بخور درست میشی

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

خخخخ ترجیح میدم نخورم چون مجبورم خودارضایی کنم
    بهرحال بهتره بعضی وقتا بهش خون برسونی.

زیاد به حال خودش باشه بعد چند وقت از کار میفته ها.

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30129
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه نداشتم.....مشکل من خیلی پیچیده ست.....در واقع مشکلم مستقیما به همسرم برمی گرده که سردیش روانی و آگاهانه ست نه جسمی و آگاهانه، یا جسمی و نا آگاهانه. اصلا یه وضعیه!!! باید روانکاوی بشه!
    ویرایش توسط samajooon : 08-10-2016 در ساعت 12:45 PM

23. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط samajooon نمایش پست ها
    سلام من خانومی 39 ساله هستم. مشکلم اینه که شش ساله ازدواج کردم و در طی این شش سال رابطه جنسیم سیر قهقرایی داشته. یعنی اوایل فقط کمی از ناحیه کلوریتال تحریک میشدم و بعد بدنم همان جا استپ میکرد و یک قدم از مرحله برانگیختگی و خیس شدن جلوتر نمیرفتم....حالا چه رابطه نیم ساعت طول میکشید با پیش نوازی، یا سریع بود، فرقی به حالم نداشت یا تغییر پوزیشن و...
    اخیرا تست هورمونی دادم که همه چیز عادی بود و به ************ولوژیست مراجعه کردم که بعد از دو جلسه مشاوره به ناکجاآباد رسیدیم...هیچ! فقط قرص ویاگرا تجویز کردن/

حالا بعد از این همه مشاوره و دکتر و....5ماهه دارم با همسرم میجنگم تا ویاگرا خریده بشه....تا ببینیم آیا تاثیر داره آیا نداره... و الان 3هفته است که ویاگرا خریداری شده و رابطه ای صورت نگرفته! تو این 5ماه دو رابطه ی دردناک و سطحی داشتیم.... و ایشون طوری مرا مریض و خودشونو سالم فرض میکنن و غیر مسئول که حالم ازش به هم میخوره.

تو ذهنشون حک شده رابطه پیرشون میکنه و نه مشاور میاد نه در صدد اصلاحه....همه چیزم گردن من میندازه، به یک رابطه دو هفته یک بار یا با فاصله بیشتر رضایت داره....منم درد داشته باشم یا لذت واسش فرقی نمی کنه چون معتقدند مشکل از خودمه و با دکتر و مشاوره هم حل نشده، پس کاری نباید کرد دیگه! آن قدر کم و بی کیفیت و دورادور رابطه داشتیم که کلا بدن من خشک شده و بی حس!
    تازه عدم واکنش بدن من و بی حسی آم در ************ باعث میشه بیشتر بخوام تا کمیت بالا کیفیت کارمو بالا ببرده....به قول ************ولوژیست کار نیکو کردن از پر کردن است....اما ایشون بااینکه جسما سرد نیست و بدن خوبی داره روحا سرده و وقتی رابطه بیشتری میخوام میگه تو که واست اتفاقی نمی افته من کلی انرژی ازم میره!! و بی رودربایستی پسم می زنه!

من میدونم این رابطه نقش چسب رو بین زوجها داره....نقش مسکن....نقش آرامبخش و نقش وسیله ای برای تحمل کمبودها....نقش شارژری برای کسب انرژی و نو کردن عشق.....و من هیچ کدام از اینها را ندارم.....شدم یک غده نفرت...یک آدم حساس و زودرنج، و کلی دردهای استحوانی کمر و زانو واسم روی داده که در هردو مورد متخصصین شدت دردها را به عصبی بودن تشخیص دادند و خودم می دونم ناشی از همین مسئله ست. راستی من بعد از چهارماه زندگی مشترک باردار شدم و یک دختر 5ساله هم داریم..... که به زوجهای جوان توصیه می کم اگر تو رابطه مشکل دارید اول اونو حل کنید بعد بارداری...چون دیگه بعد از بارداری و شیردهی وضع اسفناک تر میشه....پس اول مشکلو حل کنید

1- عوامل ژنتیکی و ارثی در این عامل تمام اعضای خانواده آستانه تحریک جنسی بالایی داشته و عبارت دیگر زود تحریکی ندارند.

2- عوامل تربیتی : وقتی پدر و مادر خود روابط عاطفی مناسبی ندارند اعضای خانواده هم دچار خشکی و سردی در روابط عاطفی با همسران خود خواهند بود حتی برخی از روان شناسان معتقدند افرادی که مادرانی بسیار دلسوز یا بسیار خشمگین و عصبانی دارند دچار مشکلات جنسی با هسرانشان هستند.

3- استرس شغلی و فشار کار

4- افسردگی و سایر اختلالات روانی مانند بدبینی ها و...

5- تغییرات هورمونی و نبود ویتامین ها

6- تغییرات در وضعیت احساس و عواطف به دلیل برآورده نشدن انتظارات و خواسته ها از طرف همسر، مرد ممکن است خودانگیخته وارد روابط جنسی نشود.

7- مصرف سیگار و...

8- وجود محرک های جذاب تر از همسر در محیط

9- به دلیل احساسی تصمیم گرفتن در ازدواج و کاهش طبیعی احساسات فرد به طور کلی از ازدواج با همسر خود پشیمان شده است.

10- نبود مهارت های شوهر داری در زن

هریک از این عوامل فوق درمان خاص خودش را دارد.

وظیفه زن در این موقعیت:
    زن باید با خویشتن داری و خود کنترلی تا زمان بهبودی همسر به راهکارهای زیر عمل کند:

1- ورزش و تحرکات بدنی

2- برنامه ریزی دقیق روزانه و پرهیز از وقت گذارانی

3- کاهش مصرف غذاهای پر کالری و پر انرژی

4- حذف محرک های برانگیزاننده جنسی تصاویر و افکار

5- شرکت در مجالس مذهبی و معنوی

6- کشف کردن محرک هایی که می تواند همسرش را تحریک کند .

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

24. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام من خانومی 39 ساله هستم. مشکلم اینه که شش ساله ازدواج کردم و در طی این شش سال رابطه جنسیم سیر قهقرایی داشته. یعنی اوایل فقط کمی از ناحیه کلوریتال تحریک میشدم و بعد بدنم همان جا استپ میکرد و یک قدم از مرحله برانگیختگی و خیس شدن جلوتر نمیرفتم....حالا چه رابطه نیم ساعت طول میکشید با پیش نوازی، یا سریع بود، فرقی به حالم نداشت یا تغییر پوزیشن و...

حالا بعد از این همه مشاوره و دکتر و....5ماهه دارم با همسرم میجنگم تا ویاگرا خریده بشه....تا ببینیم آیا تاثیر داره آیا نداره... و الان 3هفته است که ویاگرا خریداری شده و رابطه ای صورت نگرفته! تو این 5ماه دو رابطه ی دردناک و سطحی داشتیم.... و ایشون طوری مرا مریض و خودشونو سالم فرض میکنن و غیر مسئول که حالم ازش به هم میخوره.

تو ذهنشون حک شده رابطه پیرشون میکنه و نه مشاور میاد نه در صدد اصلاحه....همه چیزم گردن من میندازه، به یک رابطه دو هفته یک بار یا با فاصله بیشتر رضایت داره....منم درد داشته باشم یا لذت واسش فرقی نمی کنه چون معتقدند مشکل از خودمه و با دکتر و مشاوره هم حل نشده، پس کاری نباید کرد دیگه! آن قدر کم و بی کیفیت و دورادور رابطه داشتیم که کلا بدن من خشک شده و بی حس!
    تازه عدم واکنش بدن من و بی حسی آم در ************ باعث میشه بیشتر بخوام تا کمیت بالا کیفیت کارمو بالا ببرده....به قول ************ولوژیست کار نیکو کردن از پر کردن است....اما ایشون بااینکه جسما سرد نیست و بدن خوبی داره روحا سرده و وقتی رابطه بیشتری میخوام میگه تو که واست اتفاقی نمی افته من کلی انرژی ازم میره!! و بی رودربایستی پسم می زنه!

من همون طور که گفتم سیر قهقرایی داشتم. اولا بگم تو این شش سال ازدواج یک بار هم ارگاسم رو تجربه نکردم. در حالی که قبل این ازدواج میدونستم ارگاسم چیه و به خاطر طلاق و روابطم در ازدواج کوتاه اولم تجربه شیرینی داشتم. در اون زمان که به هفت هشت سال پیش بر می گرده و البته قبلش، من کلوریتال ارگاسم رو تجربه کرده بودم بدون دخول. ولی تو این شش سال نه.

در مورد سوال شما؛ نوازشها را حس می کنم اما در واقع آماده نمی شم....از روانساز هم استفاده می کنم باز بی فایده ست و دردناکه رابطه و این یعنی با ارگاسم خیلیییی حالا راهه و من تو پله ی اول موندم. منتها اوایل آماده هم می شدم اما تو همون حس می موندم و بدنم با ادامه ی رابطه پیش تر نمی رفت. دکتر ************ولوژیست برای بررسی بیشتر پیشنهاد خودارضایی و تمرکز روی خودم و لذتم رو داد بهم....که در اون هم موفق نبودم......آلت تناسلیم سنسورهای کاربردیشو از دست داده
    !!!!!!!؟؟؟

ببخشید پزشک هم اینجا پاسخگو هست؟ یا روانشناس و مشاور؟ یا خودمون با خودمونیم؟

ممنون میشم قدیمی ترها جواب بدن.
    به هرحال تو این شش سال همه جور و توی همه مودی بودیم. این نیست
    به هرحال هرکس مشگلات خودش بزرگه واسش.....منم 33سالگی ازدوج کردم و اون طور که فکر می کنید دنبالش نبودم برای درمان و.... دعوا مرافعه ها و سردی زندگیم و دردهای عصبیم که از ناحیه ی جدیدا از دست دادن مامانمم هست اونقدر محاصرم کرده که بازم دوستان واطرافیانم این دکتر ************ولوژیستو واسم پیدا کردند و مجبورم کردند برم و گرنه من خود شش سالو مشکل دارم و داشتم و دارید میبینید کجام!

ممنون از درکتون.....من آرزوم اینه کاش مجرد بودم....فقط دردم تنهایی بود، نه اینکه بدونم رابطه و همسری و عشق سرابه

حتما حسنی دیده که ازدواج کرده و بارها خواستم برم و نگذاشته

مستندسازه....البته مدیر تولید نه کارگردان. 41سالشه
    اینم بگم من از اول دوسش نداشتم و اون بیشتر به من کشش عاطفی داشت
    الانم همین طوره
    خودخواهی هاش و دیگر مشکلاتش بازم بیشتر از لحاظ عاطفی منو بهش سردتر کرده!!!!!؟؟؟

علت ازدواجمم تشابه علایق، تشابه آرمانها، لذت بردن از حرف زدن و مصاحبت یاهاش بود
    نه نداشتم.....مشکل من خیلی پیچیده ست.....در واقع مشکلم مستقیما به همسرم برمی گرده که سردیش روانی و آگاهانه ست نه جسمی و آگاهانه، یا جسمی و نا آگاهانه. اصلا یه وضعیه!!! باید روانکاوی بشه!

ی جوری به آلت نرینه اش احترام میزاره که یک ظرف شکستنی مال عهد مادهاست! اصلا شخصیت واسش قائله. چیزی نیست که زیاد بیاریش وسط و بخوای ازش استفاده کنی زیاد....اصلا هرچه کمتر بهتر! بعد مثلا اون اوایل که به آغوشش احتیاج داشتم و زیاد بغلش می کردم، نه برای ************ که برای محبتم و عاطفه و زیادتر شدن عاطفه ای که فکر می کردم کمه و سرده، ....یه روند سرکوبگرانه پیش گرفت که کلا دیگه سمتش نرم . وقتی آغوشش می گرفتم تند تند میزد پشتم و می گفت مرسی مرسی! و پایین تنشم تا حد امکان عقب نگه می داشت، منم قصدی نداشتم جز آغوش و از این حرکت حس تهمت، حس توهین و تحقیر می کردم. واسه همین کلا آغوششم بخشیدم به خودش!!!!!!؟؟؟
    سلام

عزیز مطالب شما رو خواندم و متاسفم از آنچه که خواندم.

و صد البته در تعجب از پیشنهادات و روشهایی که همکاران خوب ما ارائه داده اند بعد از آزمایشها و معاینات بالینی.

ببینید گلم مشکل شما دو زوج ممکنه کمی ناشی از ناآگاهی و یا بی آگاهی و کم آگاهی از مسائل جنسی و نوع هم آغوشی باشه ولی بیشتر از پس زمینه های روحی و روانی و احساسی و عشقیه!؟

شما در سن 33 سالگی ازدواج کردید و ایشون در سن 35 سالگی . شما یک ازدواج ناموفق داشتید و ایشون رو نمیدانم! هر دو با آگاهی و شناخت کم ازدواج کرده اید! بعد فورا بچه دار شدید(که البته با توجه به سن و سال هر دو میتوان تا حدودی توجیه کرد) ولی کار درستی نبوده.

حالا نیز با این خشم و عصبانیت و حالت طلبکارانه شما و حالتهای وسواس گونه ایشون توقع دارید که به ارگاسم هم برسید عزیز!!!؟؟؟

شما قراره به عنوان یک زن در روابط جنسی کسی رو به درون خود راه بدید و ایشون به عنوان یک مرد بیرون ریز و به عبارتی به درون شما راه پیدا کنند!!!؟؟ چه توقعی دارید که هر دو موفق شوید بدون عشق و

محبتی و فقط با روابط فیزیکی!!!؟؟ نه عزیز مشکل خیلی عمیق تر از اینهاست!؟

کوتاه سخن :
    توصیه من به هر دوی شما مراجعه هر دو با هم به یکی از مشاوران خوب و حاذق ما در شهر خودتونه تا بتونه این لایه های تاریک افق ذهن هر دوی شما رو پاک کنه و افق تازه ای رو نشونتون بده گلم.

با آرزوی بهترینها

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

26. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30129
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.....خیلی خیلی ممنونم از هردو عزیز و خصوصا دکتر که متوجه شدند من اول راه آسیب شناسی و مداوا نیستم و دو جلسه ی یک ساعته پیش دکتر عفت مرقاتی خویی در بیمارستان امام خمینی رفتم. فقط ضمن تأیید حرفاتون جناب دکتر، باید بگم من به جهت خود درمانی و به جهت انگیزه ی صد درصد داشتن برای بهبود، هنگام رابطه می روم درون حبابی خالی از گذشته و متمرکز روی جنبه های جسمی و جنسی این ارتباط و خاطرات خوب....ضمن اینکه باید اذعان کنم ما ازون زوجها نیستیم که قهرها را با این رابطه به هم می دوزند، ما باید از نظر عاطفی فول باشیم تا رابطه بگیریم....حالا بد یا خوب این جوری هستیم، پس نتیجه می گیریم؛ وقتی رابطه داریم، خوبیم باهم و هیچ کدوم مشکلی نداریم.

ضمن اینکه همسرم راضی به مشاوره اومدن نیستند...
    من مترجمم و تو خونه کار می کنم و هوای مرد دیگری هم تو سرم نیست.
    ایشونم از نظر اخلاقی بسیار پایبند و وفاداره

برای اثبات انگیزه هام باز باید بگم که با توجه به هر سختی و مشکلاتی که داریم، فهمیدم که اگر روابطمون خوب باشه و از این سردی بیاد بیرون، همه چی قابل تحمل تر میشه، پس به خاطر خودمم که شده، به خاطر زندگیم، به خاطر کاهش دردهای دیگم....می خوام و سعی می کنم اصلاح کنم رابطه رو.

بازم ممنونم
    ویرایش توسط samajooon : 08-10-2016 در ساعت 12:55 PM

28. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    !!!!!!!؟؟؟[/b]

[/b]

[/b]

سلام

عزیز مطالب شما رو خواندم و متاسفم از آنچه که خواندم.

و صد البته در تعجب از پیشنهادات و روشهایی که همکاران خوب ما ارائه داده اند بعد از آزمایشها و معاینات بالینی.

ببینید گلم مشکل شما دو زوج ممکنه کمی ناشی از ناآگاهی و یا بی آگاهی و کم آگاهی از مسائل جنسی و نوع هم آغوشی باشه ولی بیشتر از پس زمینه های روحی و روانی و احساسی و عشقیه!؟

شما در سن 33 سالگی ازدواج کردید و ایشون در سن 35 سالگی . شما یک ازدواج ناموفق داشتید و ایشون رو نمیدانم! هر دو با آگاهی و شناخت کم ازدواج کرده اید! بعد فورا بچه دار شدید(که البته با توجه به سن و سال هر دو میتوان تا حدودی توجیه کرد) ولی کار درستی نبوده.

حالا نیز با این خشم و عصبانیت و حالت طلبکارانه شما و حالتهای وسواس گونه ایشون توقع دارید که به ارگاسم هم برسید عزیز!!!؟؟؟

شما قراره به عنوان یک زن در روابط جنسی کسی رو به درون خود راه بدید و ایشون به عنوان یک مرد بیرون ریز و به عبارتی به درون شما راه پیدا کنند!!!؟؟ چه توقعی دارید که هر دو موفق شوید بدون عشق و

محبتی و فقط با روابط فیزیکی!!!؟؟ نه عزیز مشکل خیلی عمیق تر از اینهاست!؟

کوتاه سخن :
    توصیه من به هر دوی شما مراجعه هر دو با هم به یکی از مشاوران خوب و حاذق ما در شهر خودتونه تا بتونه این لایه های تاریک افق ذهن هر دوی شما رو پاک کنه و افق تازه ای رو نشونتون بده گلم.

با آرزوی بهترینها

دکتر
    سلام.....خیلی خیلی ممنونم از هردو عزیز و خصوصا دکتر که متوجه شدند من اول راه آسیب شناسی و مداوا نیستم و دو جلسه ی یک ساعته پیش دکتر عفت مرقاتی خویی در بیمارستان امام خمینی رفتم. فقط ضمن تأیید حرفاتون جناب دکتر، باید بگم من به جهت خود درمانی و به جهت انگیزه ی صد درصد داشتن برای بهبود، هنگام رابطه می روم درون حبابی خالی از گذشته و متمرکز روی جنبه های جسمی و جنسی این ارتباط و خاطرات خوب....ضمن اینکه باید اذعان کنم ما ازون زوجها نیستیم که قهرها را با این رابطه به هم می دوزند، ما باید از نظر عاطفی فول باشیم تا رابطه بگیریم....حالا بد یا خوب این جوری هستیم، پس نتیجه می گیریم؛ وقتی رابطه داریم، خوبیم باهم و هیچ کدوم مشکلی نداریم.

ضمن اینکه همسرم راضی به مشاوره اومدن نیستند....حتی مشاور گفته بود باهم بخوابید هم قبول نکردند و این 5سال که دخترمون به دنیا اومده، یا جدا از من و دخترم می خوابند یا سه تایی بچه وسطمونه و می خوابیم....و حتی موفق نشدم با هر ترفندی بلد بودم...که برای یک زن مدرن سخت نیست، موفق به حتی هم بالینی و باهم خوابیدن نشدم.....تازه خروپف شدید می کنند....بواسطه ی سیگار دهان خوشبویی هم ندارند، البته به خودشون تا به حال اینارو نگفتم، ولی به شما خواستم بگم که یعنی.... ببینید تو چه شرایطی هستم.
    توجیه شونم از عدم باهم خوابیدن ینه که بچه گناه داره و می ترسه و گفتم حتی آغوششم بگیرم چیکار می کنه....

من مترجمم و تو خونه کار می کنم و هوای مرد دیگری هم تو سرم نیست.
    ایشونم از نظر اخلاقی بسیار پایبند و وفاداره....حتی بیشتر از من به دخترمون و به علت اینکه پدرشون سر مادرشون هوو آوردند، ایشون از روابط بعد از ازدواج و فضاهای این چنینی شدیدا متنفرند و اصلا چنین چیزی در میان نیست.

برای اثبات انگیزه هام باز باید بگم که با توجه به هر سختی و مشکلاتی که داریم، فهمیدم که اگر روابطمون خوب باشه و از این سردی بیاد بیرون، همه چی قابل تحمل تر میشه، پس به خاطر خودمم که شده، به خاطر زندگیم، به خاطر کاهش دردهای دیگم....می خوام و سعی می کنم اصلاح کنم رابطه رو.

بازم ممنونم
    نه عزیز روابط انسانی به این سادگی که شما میفرمائید نیست و مسئله پیچیده تر از اینهاست.

اگر ایشان نیامدند خود به تنهایی رجوع کنید و اجازه بدین همکار خوب ما از ایشان دعوت به عمل آورند

موفق باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

29. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

من پسرم 27 سالمه نتونستم ازدواج کنم انقد که شما از نداشتن رابطه جنسی خوب رنج میبرید من از نداشتن همسر رنج نمیبرم
    یه ذره ظرفیت داشته باشید
    این حرفها چیه میزنی چرا تو همه تایپیکا داری چالش درست میکنی ؟

30. کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

شما گفتید 6 ساله ازدواج کردین
    ینی تو سن 33 سالگی
    فکر نمیکنید این سن ازدواج برای دختر خیلی خیلی بالاس
    دلیل دیر ازدواج کردنتون چی بوده؟
    شوهرتون چه حسنی در شما دیده که باهاتون ازدواج کرده؟

اصلا ایشون چند سالشه کارش چیه؟
    چه ارتباطی به تو داره این سوالا اخه

32. کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

خخخخ ترجیح میدم نخورم چون مجبورم خودارضایی کنم

برای ترک خود ارضایی یکی از مهم ترین کارهایی که باید انجام بدی اینه که هرچی پل پشت سرت دای و باید خراب کنی حتی اگه یک دونه پل باقی بمونه همون باعث میشه که نتونی از نهال ایمان مراقبت کنی و ترک کنی

هرچی پل پشت سرت هست خراب کن داداش گلم ...

هر پلی هم خراب می کنی سعی کن بهترش و بسازی

مثلاً اگه قبلا با جنس مخالفت رابطه داشتی سعی کن این رابطه رو قطع کنی ( این یعنی خراب کردن پل ) و بعد سعی کن بهترش و بسازی ( ازدواج کنی )

انشاا... که منظورم و گرفته باشی

34. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

...

35. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

این مشکل پیچیده با مشاوره غیرحضوری حل نمیشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد