نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: گرم مزاج بودن بیش از حد

4593
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25514
    تشکـر
    2
    تشکر شده 14 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    9

گرم مزاج بودن بیش از حد

من بسیار بیش از اندازه گرم مزاجم همسرم تنها دارایی منه اون هم گرمه اما من بی اندازه گرمم و آزارم میده چون که خیلی تلاش میکنه و باز من راضی نمیشم و اینم بگم همسرم رابطه ی دهانی رو تنها ب علت پایین آمدن جایگاه و این حرفها و این که تو خانوم عزیزمی و ارزشت بالاست انجام نمیده ولی من مخالف نظرشم

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : گرم مزاج بودن بیش از حد

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمینا نمایش پست ها
    من بسیار بیش از اندازه گرم مزاجم همسرم تنها دارایی منه اون هم گرمه اما من بی اندازه گرمم و آزارم میده چون که خیلی تلاش میکنه و باز من راضی نمیشم و اینم بگم همسرم رابطه ی دهانی رو تنها ب علت پایین آمدن جایگاه و این حرفها و این که تو خانوم عزیزمی و ارزشت بالاست انجام نمیده ولی من مخالف نظرشم

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

در موارد ذیل با همسرتون صحبت کنید تا بتونید هر دوی شما با هماهنگی لازم به اوج لذت جنسی برسید

نکته‌ای که مردها باید آن را حتماً رعایت کنند این است که تا زمانی که در رابطه‌ی جنسی، زن به ارگاسم نرسیده است آنها نباید به انزال برسند. چون وقتی مرد به انزال رسید معمولاً برای زن دشوار است آن هیجان جنسی را پیش ببرد.

مورد بعدی که دانستن آن برای مردها بسیار مهم است این است که زن، فقط از رابطه‌ی جنسی به معنای نزدیکی ارضا نمی‌شود، بلکه معاشقه قبل از نزدیکی است که او را برای رابطه‌ی مطلوب جنسی آماده می‌کند.

به طور طبیعی ارضای جنسی در زن‌ها زمان بیشتری نسبت به مردها می‌طلبد، اما از سوی دیگر وقتی زنی به ارگاسم رسید همچنان قادر است رابطه را ادامه دهد تا همسرش نیز به انزال برسد. مردها باید برای برقراری یک رابطه‌ی جنسی مطلوب صبر و حوصله داشته باشند و عجله نکنند و بدانند تا وقتی همسرشان به آمادگی کامل نرسیده‌ است اقدام به برقراری رابطه‌ی جنسی کامل نکنند.

اما موضوعی که بسیاری از آقایان درباره‌ی با تحریکات جنسی همسر فراموش می‌کنند این است که گمان می‌کنند یک معاشقه فقط در اتاق خواب شروع و تمام می‌شود. در حالی‌که از نظر ما متخصصان، این‌گونه نیست. در یک زن فرایند یک معاشقه گاهی قبل از اتاق خواب شروع می‌شود.

وقتی شوهر به نیازهای عاطفی همسر توجه کند و زن این احساس را نداشته باشد که فقط وقتی شوهرش رابطه‌ی جنسی می‌خواهد مورد توجه عاطفی مرد واقع می‌شود عملاً مدت زمان ارضای زن در معاشقه کوتاه‌تر می‌شود.

به عنوان نکته‌ی آخر باید گفت به روابط بیرون و قبل از اتاق خواب با همسرتان توجه کنید و نقایصی را که در توجه به نیازهای عاطفی زن دارید رفع کنید و در اتاق خواب هم با معاشقه چه کلامی چه جسمی، زمان بیشتری نسبت به گذشته برای آماده شدن همسر خود اختصاص بدهید.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MEA

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد