نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکلات خانوادگی

896
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30270
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات خانوادگی

با سلام ,من حدود 3ماه هست عقد کردم و همسرمو خیلی دوست دارم و این دوست داشتن کاملا دوطرفس و از زندگیم و انتخابم راضیم ولی حرفهای بقیه خیلی منو ناراحت میکنه.قبل از ازدواج با همسرم چون آمادگی ازدواج رو نداشتم تو خونه همش میگفتم من اینو نمیخام.الان تا یکم تو خونه طرفداری از شوهرم میکنم مامانم و اطرافیان میگن توکه نمیخاستی حالا چیه آتیشت اینقد داغتر از بقیس و تو که شوهر نمیخاستی,اینقد شوهر پولدار پولدار میخاستی چیشد و....(ناگفته نماند وضع مالی همسرمن خوبه ولی چون خونه و ماشین نداره و بقیه دامادا توی فامیلمون خونه دارن (البته از باباشون) میگن شوهر تو هیچی نداره بااینکه شوهر من واقعا مستقله و با پشتکار و تلاش خودش میخاد خونه بخره ). این حرفو شاید تو این سه ماه صدبار بهم گفتن و من خیلی ناراحت شدم ومیترسم واقعا رو زندگیم و علاقم تاثیر بد بذاره,از طرفیم مادرشوهرمم یه جورایی دخالت میکنه ,هرچی شوهرم بخاد بخره برام از قبل مامانش بهش میگه فلان چیزو بخر و فلان کارو بکنین,حتی به شوهرم گفته بود به من بگه آهنگ پیشوازمو بردارم بااینکه بنظرم اصلا به ایشون مربوط نیست.بنظرتون چیکارکنم که این حرفا و دخالتا کم بشه و تاثیری روی زندگیم نذاره.ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکلات خانوادگی

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin72 نمایش پست ها
    با سلام ,من حدود 3ماه هست عقد کردم و همسرمو خیلی دوست دارم و این دوست داشتن کاملا دوطرفس و از زندگیم و انتخابم راضیم ولی حرفهای بقیه خیلی منو ناراحت میکنه.قبل از ازدواج با همسرم چون آمادگی ازدواج رو نداشتم تو خونه همش میگفتم من اینو نمیخام.الان تا یکم تو خونه طرفداری از شوهرم میکنم مامانم و اطرافیان میگن توکه نمیخاستی حالا چیه آتیشت اینقد داغتر از بقیس و تو که شوهر نمیخاستی,اینقد شوهر پولدار پولدار میخاستی چیشد و....(ناگفته نماند وضع مالی همسرمن خوبه ولی چون خونه و ماشین نداره و بقیه دامادا توی فامیلمون خونه دارن (البته از باباشون) میگن شوهر تو هیچی نداره بااینکه شوهر من واقعا مستقله و با پشتکار و تلاش خودش میخاد خونه بخره ). این حرفو شاید تو این سه ماه صدبار بهم گفتن و من خیلی ناراحت شدم ومیترسم واقعا رو زندگیم و علاقم تاثیر بد بذاره,از طرفیم مادرشوهرمم یه جورایی دخالت میکنه ,هرچی شوهرم بخاد بخره برام از قبل مامانش بهش میگه فلان چیزو بخر و فلان کارو بکنین,حتی به شوهرم گفته بود به من بگه آهنگ پیشوازمو بردارم بااینکه بنظرم اصلا به ایشون مربوط نیست.بنظرتون چیکارکنم که این حرفا و دخالتا کم بشه و تاثیری روی زندگیم نذاره.ممنون

اگر قرار باشه شما تمام زندگی خودتون رو براساس حرف مردم بذارید پس نباید انتظار ارامش در زندگی مشترک رو هم داشته باشید

در مورد مادرشوهرتون باید طوری رفتار کنید که به شما اعتماد کنه و خیالش راحت بشه که میتونید پسرش رو خوشبخت کنه

اگر چنین اتفاقی بیفته دیگه خبری از دخالتش نخواهید دید ... پس حساسیتاشو بشناسید و سعی کنید رعایتش کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : مشکلات خانوادگی

سلام گلم ان شاالله خوشبخت بشین
    مشکل اولتون
    به خانواده و هرکسی ک بهت تیکه میندازن یا حرفی راجع به نداری میزنن بگین برای من آدم بودن و شعور و فهم ارزش داره ک خداراشکر شوهرم داره مال و ثروت را باهم بدست میاریم و اگه از قبل میگفتم نه چون شناختی ازش نداشتم و حالا ک باهاش زندگی میکنم میبینم از خیلی مردای اطرافم مردتره. (ی جواب دندان شکن ک بدی راحت میشی)
    درمورد مادرشوهرت باید با سیاست عمل کنی به مادرشوهرت بی احترامی نکن
    و با شوهرت ک هسی بگو وقتی دو نفر ازدواج میکنن ینی اینقدر بزرگ و فهمیده شدن ک زندگی مستقل داشته باشن من هیچوقت اجازه نمیدم خانواده ام بهت بی احترامی کنن یا تو روابط ما دخالت کنن و این انتظار هم از تو دارم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد